depresja przez tabletki?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
woman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 lut 2005, 14:25
Płeć:

depresja przez tabletki?

Postautor: woman » 27 maja 2005, 12:31

Czy to możliwe, żeby przez tabletki anty. mieć depresje. Zauważyłam, że od jakiś dwóch miesięcy żyję tak jak bym nie zyła. Nic mi się nie chce płacze z byle powodu, szukam na siłe problemów, które dla mnie są wiekie i nie moge sobie z nimi poradzić. Przez to rozpada się mój związek... Nie wiem co mam robić. Przecież byłam szczęliwa. W szkole ok, w domu też... Jedyną przyczynę znajduję w tabletkach... biore je od 6 misięcy.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 maja 2005, 12:33

Moze tak byc jak najbardziej ale w Twoim przypadku to chyba cos innego. Zazwyczaj takie objawy wystepuja w pierwszych 3ech miesiacach brania tabletek a Ty zazywasz je juz od pol roku.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 maja 2005, 12:38

Może, ale najlepiej się skonsultuj z lekarzem, zmień tabletki i zobaczysz jak będzie.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 27 maja 2005, 16:14

ja miałam takie problemy ale tylko w 1 miesiącu brania tabletek
niech lekarz Ci doradzi, czy zmieniać tabletki
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 maja 2005, 08:03

ODSTAW TABLETKI !!!!!


Tez nigdy nie za pomne swojego samopoczucia, miałam na poczatku źle dobrane tabletki i to co się ze mną działo jest naprawdę okropne. Aż mnie trzepie na sama myśl.

Odstaw je, nie warto marnować sobie zdrowia psychiczniego.


sarah pisze:Moze tak byc jak najbardziej ale w Twoim przypadku to chyba cos innego. Zazwyczaj takie objawy wystepuja w pierwszych 3ech miesiacach brania tabletek a Ty zazywasz je juz od pol roku.

To jednak nie jest prawda.
Złe samopoczucie niekonieczne musi występować TYLKO na poczatku.
Tabletki po prostu po pewnym czasie mogą przestać służyc.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 28 maja 2005, 10:40

I czytajac takie tematy mam coraz wieksze watpliwosci czy chce zeby moja myszka sie tym faszerowala :|. I czy nielepiej zebym ja bral pigulki :P.

@topic
Chyba najlepszy sposob do isc do lekarza ktory te tabletki przepisal i powiedziec mu co i jak :P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 maja 2005, 12:32

natasza pisze:To jednak nie jest prawda.
Złe samopoczucie niekonieczne musi występować TYLKO na poczatku.
Tabletki po prostu po pewnym czasie mogą przestać służyc.

Dobrze wiedziec na przyszlosc <browar>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 maja 2005, 13:09

sarah pisze:Moze tak byc jak najbardziej ale w Twoim przypadku to chyba cos innego. Zazwyczaj takie objawy wystepuja w pierwszych 3ech miesiacach brania tabletek a Ty zazywasz je juz od pol roku.

Ja też się z tym nie zgodzę. Takie objawy mogą pojawic sie dopiero po dluzszym czasie zazywania.
Tutaj sie skieruje do autorki - depresja w czasie zazywania tabletek antykoncepcyjnych przez kobiety to naprawde czesta sprawa!! o tym sie nie mowi, bo przez dobrze dobrane tableteki u zdrowej kobiety daja 100% , ale prawda taka, ze u osob ktore MAJĄ SKŁONNOŚĆ DO STANÓW DEPRESYJNYCH tabletki moga wzmozyc chorobe, a nawet dzialac wrecz destrukcyjnie na kobiete. Udaj sie do lekarza, bo nie warto lekcewazyc takich objawow. SZczerze Ci powiem, ze i ja sie balam ze tabletki wlasnie tak beda na mnie dzialac . Biore Harmonet od ponad pol roku i na razie jest dobrze, ale bede ostozna. ŻYczę Ci jednak, że to tylko "zły humor".
Pozdrawiam
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
woman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 lut 2005, 14:25
Płeć:

Postautor: woman » 28 maja 2005, 13:41

Dzisiaj jest już ok. Ani razu nie ryczałam... czuje się ok. I Teraz nie wiem czy to przez tabletki, czy przez.. no własnie.. nie wiem co. nie chce zeby się taki stan emocjonalny powtórzył...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 28 maja 2005, 23:03

tr3sor pisze:I czy nielepiej zebym ja bral pigulki .

obawiam sie ze faceci mogliby miec problem z regularnym przyjmowaniem tabletek ;) chyba ze tylko mój Misio jest tak zakręony ze ciagle cos zapomina ;)
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 28 maja 2005, 23:23

Hiehh...ja naprawdę nie rozumiem tego jak można sobie robić taką krzywdę, i to na własne życzenie. :/

Z własnego doświadczenia wiem, że nie jest to konieczne....no ale może jestem wielką farciarą :]
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 12 cze 2005, 21:51

tez mialam depresje po tabletkach. przestawilam sie na inne i pomoglo.
Obrazek
ola
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2005, 23:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: ola » 29 cze 2005, 11:19

witam ja biore Jeanine i tez mam depreche tzn to jest moje pierwsze opakowanie a na początku o wszystko sie czepiałam i byłam okropnie zmierzła a teraz zrobiłam sie płaczliwa :( :( i tez mnie to drazni aha i czesto jestem jakas nieprzytomna :/ ale zyje nadzieją ze mi przejdzie bo zadnych innym skutków ubocznych nie mam :) mogłam w sumie gorzej trafic ;)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości