Atak klonów

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 22 gru 2006, 10:56

Właśnie o to mrt w tym całym temacie chodzi - dlaczego wiele dziewczyn/kobiet ubiera się tak samo w miejscach, które nie narzucają żadnych ograniczeń? Miejsce pracy często narzuca i, moim zdaniem, jest to ok. Nie chciałbym, żeby mój makler miał na sobie pstrokaty sweterek z gruszką na środku, a włosy zawierały odcienie całej palety RGB :]... Dlatego standardy dot. ubioru w pracy, w której jest bezpośredni kontakt z klientem wg mnie są jak najbardziej na miejscu i mi nie przeszkadzają. Zresztą sam należę do osób, które dobrze czują się w garniturze.

Z innej beczki: jestem zwolennikiem klonów w szkołach, czyli mundurków. I gadajcie sobie co chcecie ale wg mnie szkoła jest miejscem, gdzie człowiek ma się uczyć, a nie czuć kompleksy z błahych powodów, czyli bogactwa rodziców kolegów/koleżanek. Poza tym mundurki mają też kilka innych zalet. Ale ok, nie o tym tu mowa ;).
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 10:58

natasza pisze:Tak się przyglądam tej rozmowie i dziwi mnie ta nagonka na dzisiejszą modę, podczas gdy sami krzyczycie "glany", "trampki", "japonki".

Masz rację, to są akurat elementy - dla mnie przynajmniej - nieco ponadczasowe, i jest mi obojętne czy są obecnie w modzie czy nie. To tak jakby mówić, że modne jest noszenie kabaretek. Była fala przez pewien czas, ale później wszystko wróciło do normy, i dalej noszą je Ci, którzy je lubią, a nie wszyscy ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 gru 2006, 11:06

Teraz to jak cię mogę, ale kiedyś podobno było strasznie - jak w modę wchodziło np. mini, to czy gruba, czy chuda, wszystkie musiały w mini chodzić, bo ŻADNA nie założyła dłuższej spódnicy. Jak koturny - innych butów ŻADNA nie założyła.

Myślę, że problem w sumie nie leży w tym, że dziewczyny tak samo wyglądają, tylko że wyglądają tak kiczowato.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 22 gru 2006, 11:15

Hmm, nie wiem, czy podobałoby mi się, gdyby wiele kobiet nagle zaczęło ubierać się naprawdę elegancko. Co za dużo, to niezdrowo. Ale raczej to nam nie grozi - dyktatorzy mody na to nie pozwolą :]...
Sęk w tym, żeby znać pewne granice, mieć wyczucie i smak jeśli chodzi o ubiór. Kierować się własnymi upodobaniami a nie tym, co akurat pokazują w Avanti :]. Rodzi się społeczeństwo konsumpcyjne i niby z każdej strony producenci rzucają hasłami: "zindywidualizowane potrzeby klienta", "stwórz sobie sam produkt jaki ci odpowiada" itp itd, a w rzeczywistości ludzie stają się jednolici, kupują to, co "modne", małpują otoczenie. Mam nadzieję, że to tylko mroczna wizja, która się nie sprawdzi.
Kilka lat temu, przerzucając pewnego dnia kanały w tv, trafiłem na pokaz mody. Pokładałem się ze śmiechu widząc jakieś dziwaczne, wielkie, paskudne buty-futrzaki. Minęły dwa lata i co? Na ulicach pojawiła się masa dziewczyn chodzących w futrzakach... To straszne :D.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 gru 2006, 11:34

___ToMeK___ pisze: Pokładałem się ze śmiechu widząc jakieś dziwaczne, wielkie, paskudne buty-futrzaki.

A Manowar w takich występuje od 1982 ;DD
soul of a woman was created below
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 11:44

mrt pisze:Teraz to jak cię mogę, ale kiedyś podobno było strasznie - jak w modę wchodziło np. mini, to czy gruba, czy chuda, wszystkie musiały w mini chodzić, bo ŻADNA nie założyła dłuższej spódnicy. Jak koturny - innych butów ŻADNA nie założyła.

Teraz nie jest moim zdaniem wiele lepiej. 70% dziewczyn u mnie uczelni nosi spodnie w butach, albo wersję dla ubogich, czyli podwinięte spodnie do jakichkolwiek butów. Bez znaczenie, czy są chuda, grube, wysokie, niskie, proporcjonalne. Tak i już.
Pozostałe 20% bardziej się stara, i wyglądają codziennie jak wyjęte z pokazu mody. 5% to zupełna normalność (szarość wręcz, w niepozytywnym znaczneiu tego słowa), pozostałe 5% to tacy, którzy mają coś swojego w tym wszystkim.

Sir Charles pisze:A Manowar w takich występuje od 1982

Nic nowego, że "dyktatorzy mody" (swoją drogą świetnne okreslenie) wzorują się na tym, co dawniej było popularne "w pewnych kręgach", ale nie załapała tego szersza publika. Przecież w modzie wszystko już było. Teraz można to tylko inaczej połączyć, trochę zmodyfikować. I zwykle wychodzi taka kupa jak na ulicy widać... :|
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 gru 2006, 11:47

megane pisze:albo wersję dla ubogich, czyli podwinięte spodnie do jakichkolwiek butów.
<hyhy>
megane pisze:) wzorują się na tym, co dawniej było popularne "w pewnych kręgach", ale nie załapała tego szersza publika.

Jak dresiary zaczną w ramonach łazić, to chyba padnę ;DD
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 gru 2006, 11:53

Intryguje mnie jedno - skoro wszystkie na forum tak się nie ubierają, to kto tak paraduje po tych ulicach? <hahaha>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 11:57

Sir Charles pisze:Jak dresiary zaczną w ramonach łazić, to chyba padnę

Kilka sezonów temu spotkałam się w jakimś sklepie tego typu z taką "modną" wersją ramonezki, była śliczna, biała :D. Ale jak widać to jeszcze nie był czas.
Ale radziłabym Ci się na wszystko przygotować. Kto wie czy właśnie teraz 5 najważniejszych osób z tej branży nie obraduje w jakimś ośmiogwiazdkowym hotelu na ostatnim pietrze w półświetle losując przypadkowe ciuchy z przeszłości, mówiąc "to w tym sezonie ubierzemy ludzi w..." i wyskakuje ramonezka. Później każdy dołoży do niej cekiny, diamenty, uszyje ją z ceraty albo przecieranego jeansu, i mamy nową modę <hahaha>

[ Dodano: 2006-12-22, 11:58 ]
mrt pisze:Intryguje mnie jedno - skoro wszystkie na forum tak się nie ubierają, to kto tak paraduje po tych ulicach?

tez mne to zastanawia :D.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 22 gru 2006, 12:29

___ToMeK___ pisze:Z innej beczki: jestem zwolennikiem klonów w szkołach, czyli mundurków.


z tym sie zgodze bo w szkolach glownie gimnazjum i LO jest istny pokaz mody.

mrt pisze:Myślę, że problem w sumie nie leży w tym, że dziewczyny tak samo wyglądają, tylko że wyglądają tak kiczowato.


ooo i z tym sie zgodze tez w 100% :)bo nie widze nic zlego w ubraniu sie modnie czyli np.spodnie wsadzimy do bucikow i jakas tuniczke czy sweterek czy cos do tego ..ale zeby to jakos wygladalo...
i tak jak mowicie w kazdej modzie musimy znalezc cos dla siebie :)
aaa i jeszcze jedno ktos tu napisal "tym czym roznia sie trampki od adidasow":) ja mam trampki adidasa typowe trampki..z gumowym noskiem itd. i jedyne czym sie wlasnie roznia to marka no i jakos wykonania:)
zawsze wychodzilam z zalozenia ze lepiej wydac wiecej pieniedzy i pochodzic w butach dluzej niz co 3 miesiace kupowac nowe;)i takowym sposobem mam moje Vansy juz 2 lata i wygladaja super.lekko starta podeszwa i tyle..nigdzie nie popekaly ani nic a chodze w nich codziennie..no w lecie nie chodzilam bo ugotowalabym sie..ale pozostaly rokto w nich latalam :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 gru 2006, 13:16

natasza pisze:Są faktycznie osoby, które kopiują wszystko, ale są takie, które ubierają się w te hiciory dobierając to wszystko do własnej osoby, do własnego stylu. I niech tak pozostanie, róznorodność jest piękna.

dokładnie
przeciez kazdemu indywidualiscie może przytrafic sie to, ze jego fasony czy kolory stana sie modne, że kolor w którym jego oczy wygladaja na takie intensywnie ubarwiona, a cera na świeza i wypoczeta moze stac sie hitem totalnym i co wtedy.
Ja nosze to co mi sie podoba i tak jak mi sie podoba, to, ze ileś tam osób nosi moje kolory to mi to nie przeszkadza, znajduje dobra strone tego, przynajmniej w sklepie mam wiekszy wybór.
mrt pisze:Przeszkadzają Wam klony na ulicach, a nie przeszkadzają Wam klony w biurach?

nie przeszkadzaja mi na ulicach, moge co najwyzej pomyśleć czy mi sie podoba czy nie. W biurze nie pracuje, wiec mi to zmartwienie odpada
megane pisze:5% to tacy, którzy mają coś swojego w tym wszystkim.

a co to w zasadzie jest to cos swojego ??
mrt pisze:Intryguje mnie jedno - skoro wszystkie na forum tak się nie ubierają, to kto tak paraduje po tych ulicach? <hahaha>

bo przeciez każda chce byc indywidualistka. Chyba ja jakas jestem nieoryginalna, bo mi zwisa w czym ktos chodzi, wyszlo, ze moje kolory sa modne od kilku sezonów, tyle ze moje kolory sa moimi od wielu lat, byly moimi kiedy najbardziej popularne były zupełnie inni. dobrze sie w nich czuje i zwisa mi że teraz troche tego jest w sklepach. Nie nosze rózu oczojebnego, ale zgaszony, taki lekkio brudny, to samo z fioletami czy błekitami.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 13:24

Dzindzer pisze:a co to w zasadzie jest to cos swojego

Coś swojego? To może być cokolwiek, jakiś detal odróżniający daną osobę od innych, ogólny zamysł stroju, jakiś znak rozpoznawczy, może być gdzieś podpatrzony w sumie.
Np. parę lat temu jak się widziało dziewczynę z podwiniętymi spodniami, na której to fajnie wyglądało - to jednak było coś.

[ Dodano: 2006-12-22, 13:27 ]
A co do tematu uniformów w pracy to mi tez mi to nie przeszkadza.
Ale co do mundurków - mogłoby by być, nie przeszkadzają mi (chociaż sama bym nosić nie chciała). Tylko, że to naciąganie rodziców na zbędny wydatek, kiedy wielu tych pieniędzy brakuje. No i temat zastępczy, bo są o wiele powazniejsze problemy, niż to żeby nastolatki zakłdały spódnice zasłaniającą tyłek.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 gru 2006, 13:42

megane pisze:Np. parę lat temu jak się widziało dziewczynę z podwiniętymi spodniami, na której to fajnie wyglądało - to jednak było coś.

no własnie i pare lat temu to bylo to jej cos, a teraz czy ona straciła własny indywidualizm, czy zeby nadal byc kims kto ma indywidualny styl powinna z tego zrezygnowac i poszukac czegos innego ??
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 14:11

Nie wiem co powinna, niech robi co chce. Ja na jej miejscu pewnie bym nie zrezygnowała, chociaż nie wiem. Pewnie bym zdąrzyła dawno to coś zmienić i tak od tego czasu ;).
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 gru 2006, 15:17

megane pisze:Ale co do mundurków - mogłoby by być, nie przeszkadzają mi (chociaż sama bym nosić nie chciała). Tylko, że to naciąganie rodziców na zbędny wydatek, kiedy wielu tych pieniędzy brakuje.
Mój brat chodzi w mundurku od tego roku. I okazuje się, że wychodzi znacznie taniej niż normalnie :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 gru 2006, 16:55

natasza pisze:dziwi mnie ta nagonka na dzisiejszą modę, podczas gdy sami krzyczycie "glany", "trampki", "japonki". Przecież to takie same hiciory.
Ale nie zawsz enimi byly. Troche co innego kiedy nie byly a ktos nosil bo lubil a co innego jak wchodza w mode a ktos nosi bo modne.
___ToMeK___ pisze:Dlatego standardy dot. ubioru w pracy,
Dla mnie tez sa ok ale mecza mnie okrutnie :/
___ToMeK___ pisze:I gadajcie sobie co chcecie ale wg mnie szkoła jest miejscem, gdzie człowiek ma się uczyć, a nie czuć kompleksy z błahych powodów, czyli bogactwa rodziców kolegów/koleżanek
Ja jestem za ale tylko jesli chodzi o podstawowke i gimnazjum jakies bo tam faktycznie wiecej z normalnych ciuchow szkoly niz pozytku ale LO?Ludzie dojrzewaja i normalna cecha rozwoju w tym okresie zycia jest chec bycia indywidualnym. Dlatego niech si eubirajaj ajk chca ale tez a granicach przyzwoitosci. :)
mrt pisze:wszystkie musiały w mini chodzić, bo ŻADNA nie założyła dłuższej spódnicy. Jak koturny - innych butów ŻADNA nie założyła.
Oj mama mi o tuym opowiadala . Ponoc jakis koszmar byl :/
Sir Charles pisze:Jak dresiary zaczną w ramonach łazić, to chyba padnę ;DD
<hahaha>
mrt pisze:koro wszystkie na forum tak się nie ubierają, to kto tak paraduje po tych ulicach?
Tak jak nikyt nie glosowal na Kac zora a ktos go wybral :D
mrt pisze:ychodzi znacznie taniej niż normalnie
Moja mam tez tak mowila z ebylo.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 16:57

Nie wiem w takim razie jak zrobił, że oszczędza, bo mundurek sobie trzeba kupić, a po za nim też cywilne ciuchy trzeba mieć. Tak na moją logikę ;)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 gru 2006, 17:35

moon pisze:Ale nie zawsz enimi byly. Troche co innego kiedy nie byly a ktos nosil bo lubil a co innego jak wchodza w mode a ktos nosi bo modne.

Pewnie, że glany były noszone, bo taka moda. Niekoniecznie pochodząca od D&G, ale swoisty trend, który łatwo było zobaczyć. Działanie takie samo.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 17:50

Były modne, były. Co druga osoba w glanach chodziła przez jakiś czas. Ale to już minęło, pewnie nie wróci na razie. Teraz za to modne są tramki.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 gru 2006, 20:00

megane pisze:eraz za to modne są tramki.
A misie wydawalo z etakie wlochate buty w ktorych ludzie wygladaja jak purchawki :?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 gru 2006, 20:03

Wiele rzeczy jest modne moon ;). Ale trampki mi się rzucają w oczy bo je bardzo lubie, przeróżne są teraz, urocze są te wersje zimowe z futerkiem w środku... Musze sobie takie sprawić chyba. :D
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 22 gru 2006, 22:17

te wlochate buty mukluksy czy jak one tam sie zwa to byl szal na nie w tamtym roku :) teraz wlochacze robia bardziej..kobiece ze tak powiem..na obcasach itd..niektore nawet fajnie wygladaja:)
ja tez jestem chora na trampki i balerinki ooo jak widze jakies co mi sie spodobaja to nie ma mocy zeby nie byly moje..no jedyne co mnie moze powstrzymac to puste konto ;)
szal na glany minal ale te osoby ktore ubieraja sie w takich klimacikach i lubia te buty nadal je kupuja nie patrzac na to czy sa teraz"modne":) i tak z wieloma innymi rzeczami:)
nie ma nic zlego w modnym wygladzie jak juz pisalam:)ale w kazdej modzie trzeba znalezc cos dla siebie a nie popadac w szal i kupowac wszystko co sie obecnie nosi mimo ze wyglada sie w tym....niekorzystnie;)
Grace

Postautor: Grace » 22 gru 2006, 22:29

to o tej modzie na trampki sie dowiedziałam od was. Na modzie się nie znam zupełnie, nie mam pojęcia co jest modne w tym sezonie, a co w tamtym, a na co przyjdzie moda i wcale nie jest mi z tym źle. Tyle tylko, że tez lubie proste rzeczy, dlatego mam ogromne problemy z kupnego czegokolwiek, największy z bluzkami i swetrami. Spodnie mam w jednym sklepie upatrzone, różne kolory, z tym nie ma problemu - proste, bez naszywek, cekinów, itp. Natomiast bluzki to uu problem niezly. Spodne rurki, na bardzo szczupłych dziewczynach nawet czasem znośne są, ja nawet takich wole nie przymierzać. Spodnie czasem podwijam, zwlaszcza jak pada deszcz, żeby sobie nie pomoczyc nogawek, nosze długie szpilki wiec mi sie taki zestaw na deszczowe dni podoba :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 gru 2006, 02:25

___ToMeK___ pisze:Właśnie o to mrt w tym całym temacie chodzi - dlaczego wiele dziewczyn/kobiet ubiera się tak samo w miejscach, które nie narzucają żadnych ograniczeń?
Bo nie maja wlasnego stylu, nie maja wlasnego zdania i sa tzw szara masa ktora nigdy na nic nie bedzie miala wplywu.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 gru 2006, 13:08

Bo nie maja wlasnego stylu, nie maja wlasnego zdania i sa tzw szara masa ktora nigdy na nic nie bedzie miala wplywu.

a jesli takiej strassnie podoba sie to co nosi, podoba jej sie obecna moda, czuje że własnie znlazła cos w czym dluzej pochaodzi.
Nie kazda ubrana podobnie jest bezmyslna
A Ty masz jakis indywidualny styl, mozna cie odróznic po ubraniu od innych facetów łazacych po ulicach czy klubach ??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 gru 2006, 14:40

Nie zrozumialas mnie i nie wiem czemu je bronisz. To pustaki bez mozgu. Pewnie zdarzaja sie wyjatki, ale w wiekszosci przypadkow ich styl jest taki jak styl wiekszosci i styl obecnie uwazany za modny.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 gru 2006, 14:54

Maverick pisze:Nie zrozumialas mnie i nie wiem czemu je bronisz.

nie bronie ich, pisze, ze nie zawsze wynika to z bezmyslnosci. One, jak wiekszośc obcych ludzi, sa mi obojetne, ani mnie grzeje ani parzy jak wygladaja.
Maverick pisze:i styl obecnie uwazany za modny.

tylko co ma byc odniesieniem mody. Jesli ulica to dziekuje, laski chodza tak samo juz 2 rok. W pismach o modzie jest czesto zu7pełnie cos innego niz na ulicy
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 23 gru 2006, 16:11

Gosia... pisze:Na modzie się nie znam zupełnie, nie mam pojęcia co jest modne w tym sezonie, a co w tamtym, a na co przyjdzie moda i wcale nie jest mi z tym źle.

Wreszcie jakaś pokrewna dusza <browar> . Też mam w nosie, co obecnie dyktuje moda, ale nie, żebym się buntowała, ja zwyczajnie nie zwracam uwagi na to, w czym chodzą ludzie. Dlatego dopiero z Waszego tematu dowiedziałam się o tych "mukluksach" czy jak im tam :D Ostatnio nawet kumpela spytała czy mam spodnie z Croppa, a ja beztrosko: "nie, to normalny dżins" <hahaha> Co więcej, nie potafię często nadać prawidłowej nazwy danej części damskiej garderoby :D Dla mnie kamizelka, żakiecik i marynarka to jedno <pijak> Ale muszę przyznać, że od czasu do czasu słyszę, że ciekawie dobieram ciuchy i potrafię z sukcesem łączyć niby bezbrarwne elementy, zresztą, zachwycone spojrzenia Promyczka i mordercze dziewczyn mówią wszystko <aniolek> Ubieram się albo profesjonalnie i seksownie, albo jak niewinna dziewczynka naturalnie i trochę hippisowsko. Często wbijam się w dżinsy, by było praktyczniej, ale uwielbiam chodzić w spódniczkach i sukienkach w jasne, kwiatowe wzory, niemniej jednak szafę mam pełną czerni, granatu i ciemnej zieleni :? Lubię drewniane bransoletki i bandamki/apaszki (znowu nie wiem co jest co ;) ) To chyba na tyle w tym temacie :)
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 23 gru 2006, 17:05

Ja w sumie sie orientuje w modzie i przeglądam magazyny, ale to w ramach hobby - lubię modę i projektowanie ciuchów, inspiracji szukam po prostu ;). Sama ubieram się po swojemu, tak jak mi się podoba. Różnie.

EDIT : uciekać z tymi kamizelkami do "Wyraź to" :]
Ostatnio zmieniony 23 gru 2006, 18:49 przez megane, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 23 gru 2006, 19:12

Wczoraj na zakupkach specjalnie wypatrywałam w tłumie pluszakonośców i długo nie było nikogo na horyzoncie. Nagle poczułam, że ktoś mnie potrącił, to była jakaś panienka z mocnym makijażem (w halach targowych, gdzie sprzedają tylko wędliny), zmierzyła mnie wzrokiem oburzona, że miałam czelność stanąć jej na drodze, spojrzałam w dół i wszystko stało się jasne - to była jedna z plemienia Mukluksów <hahaha> Potem tak się na to wyczuliłam, że wydawało mi się, że jako jedyna mam inne buty. Śmieszne są, chodziłabym w takich po domu, bo strasznie mi stopy marzną.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2006, 19:58 przez jamaicanflower, łącznie zmieniany 1 raz.
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości