Allegro - pomoc

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Allegro - pomoc

Postautor: Ciekawski » 05 paź 2006, 11:43

Temat ten założyłem w związku z pewną dość nieciekawą sytuacją w jaką wpakował się mój ojciec na allegro. Otóż, wystawia on często na aukcjach motocykle. Ostatnio również tak było, ale pomimo zawartej w opisie ceny motocykla: 7300,- omyłkowo (przez błąd komputera) sprzęt został wystawiony w opcji Kup Teraz za 1zł. Chętny znalazł się szybciej niż ktokolwiek się zorientował o zaistnieniu samego błędu. I ten właśnie chętny nie przyjmuje do wiadomości żadnych tłumaczeń, że miała miejsce pomyłka i przedmiot może zostać na jego życzenie wystawiony ponownie, za właściwą cenę. Umowa - w myśl regulaminu allegro - została zawiązana, a on (jak podkreślał w mailach) nie mogąc załatwić sprawy polubownie zechce dochodzić swoich praw na drodze sądowej, czyli zrobić wszystko aby zakupić ten sprzęt za złotówkę, z tymże nie symboliczną.
Jak wiadomo, jeśli mu się uda, będzie to związane z dużą stratą dla firmy. Dlatego też zwracam się z prośbą: czy ktoś ma w takich sytuacjach doświadczenie, bądź wie jak z niej wybrnąć obronną ręką?
Link do regulaminu:
http://moto.allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php

Cała sprawa jest dla mnie ważna, więc będę wdzięczny za podsunięcie każdego konkretnego pomysłu.

Pozdrawiam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 paź 2006, 11:45

Ciekawski pisze: błąd komputera

Jeżeli tego nie udowodnicie w sądzie, to raczej leżycie, jak na mój gust :/
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 paź 2006, 11:50

właśnie to jest śmierdząca strona allegro. Prócz oszustów netowych, błędy, które są rzadko do naprawienia :/ Tak jak Charlie napisał, podstawą jest udowodnienie pomyłki komputera, sprzętowego błędu. Kawał sukinkota z tego klienta, swoją drogą, że ugody nie chce :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 paź 2006, 11:52

TedBundy pisze:Kawał sukinkota z tego klienta, swoją drogą, że ugody nie chce :/

Otóż to, gość zwęszył okazje będąc świadomym błędu (wszak cena w opisie przedmiotu wynosiła 7300,-) i teraz chce się nachapać tanim kosztem.

Pytanie tylko: jak udowodnić pomyłkę komputera?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 paź 2006, 12:00

Mam jeszcze jeden pomysł :)

Art. 84. § 1. W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć; ograniczenie to nie dotyczy czynności prawnej nieodpłatnej.

§ 2. Można powoływać się tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (błąd istotny).

Prawo to jednak fajna rzecz jest <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 paź 2006, 12:09

To jest już dobry punkt zaczepienia. Charlie, masz u mnie duże piwo :) Skąd to jest wyciąg?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 paź 2006, 12:10

Kodeks cywilny. Żaden regulamin nie może mu przeczyć zgodnie z prawem.

[ Dodano: 2006-10-05, 12:11 ]
<browar>
Ciekawski pisze:Charlie, masz u mnie duże piwo
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2006, 12:21

TedBundy pisze:Kawał sukinkota z tego klienta, swoją drogą, że ugody nie chce :/

a co Ty bys przepuścił taka okazje. Koles zwęszył mozliwośc, skozystał i tyle. a że nie chce tego stracic to nic dziwnego, takie jego prawo

Trzymam kciuki by to co podsuna dyniowaty dało jakies rezultaty, bo szczerze mówiąc sprawa wyglada mi na dośc trudna
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 paź 2006, 12:30

Różne miałem przypadki, również takie.

Ja pisałem spadaj lub mnie pisano spadaj. I na tym się kończyło.
A różne bełkoty prawnicze słyszałem. Tylko po to, żeby ulec. Ani ja, ani nikt inny w takich przypadkach nie uległ. I na tym się kończyło.
Spox <faja>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 paź 2006, 12:32

Jak narazie zostawiamy sytuację, aby sama się rozwinęła.

Dzindzer pisze:a co Ty bys przepuścił taka okazje. Koles zwęszył mozliwośc, skozystał i tyle. a że nie chce tego stracic to nic dziwnego, takie jego prawo

Takie jego prawo, owszem, chociaż wiadomo - prawo swoją drogą, a mentalność swoją. Nie zmienia to faktu, że człowiek zachowuje się - delikatnie mówiąc - chamsko.
Miałem kiedyś podobną sytuację, z tymże ja byłem kupującym. Wiesz, w momencie kiedy sprzedawca wyjaśnił mi jak człowiek-człowiekowi że miała miejsce pomyłka, uznałem że nie ma po co dalej walczyć. O ile Regulamin Allegro stał po mojej stronie to tak jak widzisz, Kodeks Cywilny mówi jednak "co innego" ;)
Dzindzer pisze:Trzymam kciuki by to co podsuna dyniowaty dało jakies rezultaty, bo szczerze mówiąc sprawa wyglada mi na dośc trudna

Myślę, że to jest właśnie odpowiednie rozwiązanie. Rozmawiałem z ojcem, jeśli gość będzie chciał się sądzić, załatwimy to bez względu na to czy wygramy czy przegramy.
Otóż, skonsultuję się dziś z dwójką moich współlokatorów (studenci prawa i do tego przyjaciele, ale po prostu teraz ich pod ręką nie miałem bo są na zajęciach) i omówimy jedną sprawę:
Skoro w części opisu dot. odbioru sprzętu była mowa o tym, iż sprzęt jest odbierany na koszt własny klienta (uiszczającego wszystkie niezbędne opłaty), po wcześniejszej konsultacji ze sprzedającym, w momencie kiedy gość stawi się po motocykl, wejście po niego będzie go kosztowało całe 7299,- . Zagrywka co najmniej chamska, ale takie są właśnie koszta odbioru tego sprzętu w które wliczone są wszystkie z nim związane procedury. Zastrzegliśmy sobie do tego prawo w opisie. To jest jednak ostateczność, myślę że uda się rozwiązać sprawę bez sądu.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 05 paź 2006, 13:00

moze ci naskoczyc :P
przeciez to nie jest cennik jaki obowiazuje firmy
+to co dal charlie

a z ciekawostek :

kup mu model do sklejania i wyslij - wystawi negatywa bo nie dostal tego za co placil
a sadzic cie moze - o 1zl bo tyle stracil i na taka kwote zostal "oszukany"

napisz mu ze koszt wysylki to 7299zl - nawet mu fakture wystawisz !
odbior osobisty niemozliwy - i jak chce to moze rezygnowac albo wplaca koszta przesylki + 1zl za motorek jak nie - to negatywa dostanie za odstepstwo od transakcji - koszt wysylki wolno ci ustawic dowolny :P

mozna sprawdzic czy gosc jest pelnoletni - na drzewo od razu - nieletnim nie wolno

mozesz mu negatywa wystawic - za to ze kupil za 1zl i chcial zaplacic poza aukcja 7300 - ale jest niepowazny i sie rozmyslil - troche trudno mu bedzie mu to udowodnic jesli wykonal chocby 1 telefon :)

zeby byc w zgodzie z regulaminem allegro - powiedz mu ze motor mu przywieziesz - a potem zadzwon ze w trasie miales na nim wypadek i przejechal po nim tir - wyslij mu fotke i przepros ze w zwiazku z tym nie mozesz dokonczyc transakcji :]

gdybys ten motocykl wystawil np w ogloszeniu w gazecie podajac to jako cennik to musialbys sprzedac za zl
jesli jest to "kup teraz od 1zl" czyli np naglowek ogloszenia a w tresci jest wyraznie napisana cena - to sorry

mozesz zwrocic sie do allegro - wyjasnic ze pomylkowo wpisano 1zl zamiast ceny minimalnej do kup teraz - a gosc zakonczyl ci aukcje zanim poprawiles - i chesz wystawic ta aukcje ponownie - zgodza sie - bo wola prowizje od 7300 :P

sad ? o co gosc moze go oskarzyc ? o 1zl ?
tego nawet nie zakwalifukuja jak oprzestepstwo - ze chciales naciac goscia na 1zl :P
powiedzic mu ze masz prawnikow i poinformowac go o kosztach sadowych (sam bedzie musial je pokryc zakladajac sprawe)

ogolnie to klienta mozna wysmiac - sa wieksze skrety na allegro
mnie laska leci 650zl - (w sumie okolo 200tys dla roznych osob) i co ? przyznala sie ma wyrok w zawiasach i obiecala oddac - tylko ze sprawa zalozona rok temu dopiero w czerwcu wyrok a kasy dalej ani sladu :P

8.5. Oferty złożone w czasie aukcji są ważne aż do momentu zamknięcia aukcji lub wycofania ich przez Sprzedającego (dopuszczalne powody: prośba Licytującego; brak kontaktu z Licytującym, np. z powodu niepoprawnych danych; duża liczba komentarzy negatywnych Licytującego lub inna uzasadniona przyczyna, dla której nie budzi on zaufania Sprzedającego; kradzież lub zniszczenie przedmiotu)


motor ukradli - przewrocil sie i potlukl na maczek - sorry - transakcji nie ma :P
musi ci udowodnic ze jest inaczej

na temat kosztow wysylki nie ma regulaminu -- piszesz mu ze 1zl motr 7 kola wystlka a ja k nie to drzewo - jak mu nie pasi znaczy ze licytowal w nieprzemyslany sposob (nie czytal tresci aukcji)

ogolnie to bagno - bo sie trzeba szarpac - ale jak taki cfaniak to pojechac tez cfanie i po chamsku - motocykl ulegl zniszczeniu w trakcie zaladunku - allegro ci nic nie zrobi - bo nie zaplacil jeszcze, lub nawet jak wplacil to mu oddajesz pieniadze
a i gosc moze co najwzyej komentarz wystawic ktory mozesz odpowiednio skomentowac i juz

[ Dodano: 2006-10-05, 13:02 ]
Ciekawski pisze:Zagrywka co najmniej chamska, ale takie są właśnie koszta odbioru tego sprzętu w które wliczone są wszystkie z nim związane procedury.


no to go masz na widelcu
Ostatnio zmieniony 05 paź 2006, 13:05 przez Bender, łącznie zmieniany 1 raz.
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 paź 2006, 13:03

I o to chodziło.

Jeszcze raz dziękuję.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2006, 15:01

No to Bender wszystko napisał <brawo>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2006, 17:12

Nic Ci nie moze zrobic pod zadnym wzgledem. Nawet mu sie to nie opyla za bardzo.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 06 paź 2006, 11:05

Genialnie napisane Bender :P <cisza>
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 paź 2006, 13:58

zapomnialem jeszcze o metodzie Haro - mozna pojechac do goscia i po prostu mu wpierdolic ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 06 paź 2006, 15:31

Sir Charles pisze:Mam jeszcze jeden pomysł :)

Art. 84. § 1. W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć; ograniczenie to nie dotyczy czynności prawnej nieodpłatnej.

§ 2. Można powoływać się tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (błąd istotny).

Prawo to jednak fajna rzecz jest <aniolek>


Dodatkowo proponuję poinformować (pisemnie, listem poleconym) o całej sytuacji Allegro. Jakby sprawa trafiła do sądu, to będzie zawsze jakiś dowód na Twoją korzyść.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2006, 15:54

Ale z tego kupujacego menda, typowy cwaniaczek-polaczek.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 07 paź 2006, 01:10

Bender pisze:zapomnialem jeszcze o metodzie Haro - mozna pojechac do goscia i po prostu mu wpierdolic
Nie kazdy tak moze, chociaz jestem dumny ze metoda praktykowana od wiekow zostala ochrzczona moja ksywka ;D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 paź 2006, 08:53

Haro pisze:Nie kazdy tak moze, chociaz jestem dumny ze metoda praktykowana od wiekow zostala ochrzczona moja ksywka ;D

Przejdziesz do historii. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 07 paź 2006, 17:40

Dobra skoro sprawa wyjasniona, to ja sie pytam gdzie tu blad komputera? ;DD
Ja obstawiam ze ktos sie pospieszyl z wystawieniem i zamiast wpisac odpowiednia cene, nie zmienil 1zl :P
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 paź 2006, 11:50

sadi pisze:Ja obstawiam ze ktos sie pospieszyl z wystawieniem i zamiast wpisac odpowiednia cene, nie zmienil 1zl

Ale to się i tak pod błąd oświadczenia woli kwalifikuje :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 08 paź 2006, 15:42

Ale to się i tak pod błąd oświadczenia woli kwalifikuje

No wiadomo. Tylko ze z powodu pospiechu/badz malej wiedzy [rozgarniecia] wystawiajacego robi sie niezly balagan i nerwowka, a mozna tego bylo bardzo latwo uniknac, chocby czytajac dokladnie strone wystawianego przedmiotu w podgladzie jeszcze przez ostatecznym wystawieniem ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 wrz 2007, 21:07

nie chcę zakładać jednorazowego tematu a na wyraź to posty mnie przysypią więc piszę tutaj - jak zrobić taki wic na allegro że każda kontr oferta jest automatycznie przelicytowywana przez moją ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 wrz 2007, 21:12

daj najwyzszą kwote innej opcji chyba nie ma , ale poczekaj co napisza inni
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 wrz 2007, 21:19

Andrew pisze:daj najwyzszą kwote
no właśnie nie. wiele razy chciałem coś licytować i byłem za każdym razem przelicytowywany. też tak chcę.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 wrz 2007, 21:20

Blazej30 pisze:i byłem za każdym razem przelicytowywany. też tak chcę.

Po prostu ktoś inny dał swoje minimum wyższe od Twojego i tyle.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 wrz 2007, 21:23

chyba maximum.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 wrz 2007, 21:24

Blazej30 pisze:
Andrew pisze:daj najwyzszą kwote
no właśnie nie. wiele razy chciałem coś licytować i byłem za każdym razem przelicytowywany. też tak chcę.


bo sie spóźniłeś !! jak ja wejde rano o dziesiatej i dam za cos na allegro 200 zł to system pokaze , ze dalem dziesiec np. , Ty dajesz 20 i dalej ja jestem z przodu , dajesz 30 ...to samo dajesz w koncu bo sie wkuzasz 100zł i co ? <hahaha> dalej sie wkuzasz , dpiero jak dasz 210 bedziesz z przodu .
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, 21:25 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 wrz 2007, 21:24

załuzmy, ze ja dałam najwyzsza oferte. Jest napisane, ze wylicytowac mozna za nie mniej niz np. 25.50. Teraz Ty dajesz 28 i od razu o pare złoty jestes przelicytowany. Jestes przelicytowany, bo to, ze było napisane ze nie mniej niz 25.5 nie oznacza, ze ja tyle dałam. Ja mogłam dac 60 i kazdego automatycznie przebijam, no chyba, ze da wiecej niz to moje 60.
Tak mi sie wydaje przynajmniej

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości