zna sie ktos na aparacie cyfrowym EPSON PHOTO PC 2100Z ??

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

zna sie ktos na aparacie cyfrowym EPSON PHOTO PC 2100Z ??

Postautor: Teardrop » 22 sie 2006, 20:17

jak w temacie,pilne. chodzi mi o zielone cos w prawym dolnym rogu menu-co to jest i do czego sluzy :D
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 22 sie 2006, 20:39

Ja sie dołączę do tematu: Czy ktoś wie do czego służy 3 guzik od prawej (ten na samym dole) w kuchence mikrofalowej Amica AMM 21E80GS? :D

W instrukcji nic o tym guziku nie ma :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 22 sie 2006, 20:46

cubasa pisze:W instrukcji nic o tym guziku nie ma
polecam metode prob i bledow ;)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 22 sie 2006, 20:54

Teardrop pisze:jak w temacie,pilne. chodzi mi o zielone cos w prawym dolnym rogu menu-co to jest i do czego sluzy

Autodestrukcja ! <diabel>
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 23 sie 2006, 13:48

no cholera :D niby badziewny aparat ale nie jestem na 100% pewna czy skasowalam z niego zdjecia ktore zrobilam podczas nieobecnosci wlascicieli i bez ich zgody <diabel> . po podlaczeniu do kompa,skasowalam je z folderu.po odlaczeniu aparatu zdjec juz niby na nim nie bylo,ale moze np sie gdzies przeniosly :D :D .a jak ktos zobaczy te zdjecia to bede miala przypal niemaly <evilbat> . w internecie nie moglam znalezc instrukcji obslugi :/ szajski aparat :/ . HILFE !! <wazne>
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 sie 2006, 14:51

User's Guide i Software User Guide są tutaj.
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 23 sie 2006, 16:35

danke danke pani_minister <browar> ! ja nigdy nic nie moge znalezc w tym wielkim swiecie stron internetowych :/ <zalamka>
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości