Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 cze 2010, 00:27

pani_minister pisze:Że ubezpieczenie auta na pierwszy rok będzie kosztowało tyle, co ćwierć lub połowa samego auta.
To go nie ubezpieczaj :P A jak to obowiazkowe OC to przestan popierac przymus obowiazkowego OC ;) Ewentualnie zostaje kupno motocykla, nie rejestrowanie go, nie ubezpieczanie i nie zatrzymywanie sie do kontroli. Motocyklem generalnie latwo uciec...

Na komary ponoc dobre sa srodki zawierajace deet. Cos na M takie cos zawiera.

Mnie wkurza ze PFC zamknal temat o wyborach bo niby cisza wyborcza. Odkad pamietam mam gdzies cisze wyborcza. Ulotki juz podczas niej tez roznosilem. Co to za cisza wyborcza jak plakaty i bilboardy z ryjami nn stop wisza? Powinni je kurna zdejmowac przed cisza! No nie?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 cze 2010, 11:09

Maverick pisze:Mnie wkurza ze PFC zamknal temat o wyborach bo niby cisza wyborcza. Odkad pamietam mam gdzies cisze wyborcza. Ulotki juz podczas niej tez roznosilem. Co to za cisza wyborcza jak plakaty i bilboardy z ryjami nn stop wisza? Powinni je kurna zdejmowac przed cisza! No nie?
Już otwarte. :]

A i mnie wkurza kiepskie samopoczucie. :/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 cze 2010, 13:03

to przestan popierac przymus obowiazkowego OC

Niniejszym przestałam popierać.
Ale i tak zapłacić muszę :D

Choć z drugiej strony, nawet gdyby nie było obowiązkowe, to i tak bym je zapłaciła... taka ze mnie nad-przezorna dusza :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 cze 2010, 13:24

eng pisze:Dziś jechałem i znów jakiej pierdzielnięte matki- jechały i trajlowały całą na temat kupki swoich pociech i zachwycały się tym, ten jest powalony całkowicie.

Piorytety - tak ciezko ci to ogarnać ? A Ty o czym gadasz o zdjeciach swoich ? wybacz , ale mnie to kompletnie nie interesuje - tak jak Ciebie owa gadka o dzieciach
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 13:25 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 cze 2010, 13:26

wkurza mnie, że miałem zamiar posiedzieć dzisiaj w domku, porządnie się skoksować, pograć, odpocząć...a tu dupa, trzeba się ubrać i iść głosować :/ wrrr.

ale obywatelski obowiązek to, tam iść więc muszę... <patataj>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 cze 2010, 13:26

Mav - a kto zapłaci mi za zderzak jak np. Pani Minister niewypłacalna bedzie , a wjedzie mi w niego ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 cze 2010, 13:27

Mati pisze:a tu dupa, trzeba się ubrać i iść głosować :/ wrrr.

Cały dzień masz na to.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 20 cze 2010, 13:32

Mati pisze:ale obywatelski obowiązek to, tam iść więc muszę... <patataj>
Nie obowiązek, a prawo. Nie muszę, a mogę.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 cze 2010, 13:37

Dzindzer pisze:Cały dzień masz na to.

no do 20 :) ale ja miałem zamiar się w ogóle nie ruszać z domu dzisiaj. Magda miała do mnie przyjechać wieczorem. będę musiał ubrać się i wyjść :P

Zaq pisze:Nie obowiązek, a prawo. Nie muszę, a mogę.

obowiązek. bo obowiązkiem każdego Polaka jest, nie głosować na ****** (sami wiecie kogo ;) )

bo wybory to nie kondolencje <cisza>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 cze 2010, 15:04

Mav - a kto zapłaci mi za zderzak jak np. Pani Minister niewypłacalna bedzie , a wjedzie mi w niego
A kto zaplaci Ci za zderzak jak PM mimo obowiazku nie wykupi? Albo wykupi ale bedzie jechac po kielichu i OC wowczas nie dziala???
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 cze 2010, 16:57

że czekam na zwrot podaku, a jak co roku pewnie dostanę ze sporym opóźnieniem ;/
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 cze 2010, 16:58

A spróbuj im coś z opóźnieniem napisać ... <pijak>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 cze 2010, 17:03

no właśnie. nawet mi nie mów, co roku mam jazdy z tym zwrotem. a akurat do końca czerwca mam sporo wydatków i naprawdę by się przydał. właśnie, wkurza mnie, że rok temu obiecałam sobie odłożyć kasę na fajne noclegi we Wrocławiu, mhm, jasne, teraz znów szukamy byle tanio :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 20 cze 2010, 19:12

Andrew pisze:Piorytety - tak ciezko ci to ogarnać ?

Nie priorytety tylko szajba hormonalna i wali im na dekiel. Nie wiem, moja matka jest i była normalna, a te wokoło to jakieś nienormalne, jakby to był cud i największe szczęście dla WSZYSTKICH.
Andrew pisze:A Ty o czym gadasz o zdjeciach swoich ? w

Wyobraź sobie że mam szersze zainteresowania niż fotografowanie gołych dup.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 cze 2010, 19:25

eng pisze:Nie wiem, moja matka jest i była normalna,

Skąd wiesz czy tematu Twoich kupek nie poruszała ?

Co jest głupiego w tym, ze młode matki rozmawiają o kupach swoich dzieci. Gorzej jesli chca z tymi kupami włazić na łeb bezdzietnym, albo poza pieluchy ich tematy rozmów raczej nie wychodzą.

eng pisze:Wyobraź sobie że mam szersze zainteresowania niż fotografowanie gołych dup.

Młode mamy tez mogą mieć. Tylko po jednej podsłuchanej rozmowie trudno to ocenić

Że się dwa razy o to samo okno skaleczyłam <pijak>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 cze 2010, 19:34

że nie wyrabiam z aktualizacjami modowowymi.
że oglądając filmiki z wizyty T&S przypomniało mi się, jakie katusze przeżywałam słuchając tego koszmarnego tłumaczenia.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 cze 2010, 23:06

Mijka pisze:że czekam na zwrot podaku, a jak co roku pewnie dostanę ze sporym opóźnieniem ;/

nic mi nie mów. kretyni. w zeszłym roku chciałem by mi przelali na konto, dostałem do ręki. a w tym roku chciałem do ręki, przelali na konto. banda jełopów

Dzindzer pisze:Że się dwa razy o to samo okno skaleczyłam <pijak>

w to samo co??
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 cze 2010, 21:51

że fotografł zmienia mi temat stylizacji z glamour na wiejskie klimaty, a potem jeszcze co innego, po czym stwierdza, że to i tak wszystko zależy od pogody, więc muszę zabrać wszystko. od dwóch godzin pakuje rzeczy więc, wrr.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 cze 2010, 21:48

Że mi przeszło złe samopoczucie. Niby fajnie, ale prawdopodobnie dlatego, że wirus się przerzucił mi na rodzicielkę :(
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 17:55

wkurza mnie, jak modelki niszczę moja rzeczy na sesjach!
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lip 2010, 17:56

To co one na tych sesjach robią, ze niszczą ?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 18:06

w plenerze bardzo dużo rzeczy się niszczy, szczególnie dodatki jak: rajstopy/pończochy, legginsy, albo deliakatne materiały czy rzeczy w całości wykonane z cekinów, to tak tylko się wydaje, że co się tam może zniszczyć, jak ciuch jest tylko do zdjęcia ubierany. teraz chciałam założyć koronkowe legginsy, i co, dziura na tyłku, bo modelka w nich leżała na drewnianym pomoście. a ja jestem taka, że wszystkiego mi szkoda, powinnam machnąć ręką i cieszyć się, że dałam za nie 9zł na przecenie, ale szkoda mi, że sama w nich już nie pochodzę, bo sama swykle obsesyjnie dbam o swoją gaderobę.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 18:22 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lip 2010, 18:22

Mijka pisze:to tak tylko się wydaje, że co się tam może zniszczyć jak ciuch jest tylko do zdjęcia ubierany

Nie no ja wiem, ze to nie jest tylko ładne delikatne stanie w kilku pozycjach. Ale nie zdawałam sobie sprawy, ze ciuchy sie jakoś szczególnie niszczą

Mijka pisze:a ja jestem taka, że wszystkiego mi szkoda
, powinnam machnąć rękąi cieszyć się, że dałam za nie 9zł na przecenie,

Ja tu mam bardzo różnie, jak ciucha nie polubie to mi nie żal straty, mało tego ciesze się, ze kupie cos innego w to miejsce. Ale jak polubie to cenia nie gra roli smutkowac będę i tak

Jak leginsy poszły na szwie to można tak zszyć, ze nie będzie widać, ale jak nie to jedyne co się da to do dłuższych rzeczy nosić.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 18:27

Dzindzer pisze:Ale nie zdawałam sobie sprawy, ze ciuchy sie jakoś szczególnie niszczą

fotografowie lubują się w takich plenrach jak betony, żelazne konstrukcje, stare fabryki, tam wystarczy moemnt, żeby coś zaciągnąć, obetrzeć but, zrobić dziurę, serio, ja wcześniej też nie zdawałam sobie sprawy, a nie zawsze mam siły, żeby uczestniczyć w sesji cały czas i na to uważać.

Dzindzer pisze:Jak leginsy poszły na szwie to można tak zszyć, ze nie będzie widać, ale jak nie to jedyne co się da to do dłuższych rzeczy nosić.

to taki kwiatowy wzór na koronce, niestety właśnie nie na szwie i zostaje zakładanie do duższych spódnic, albo szortów, no i można połączyć z aktualnym hitem czyli krótkimi legginsami przed kolano, zwykle zestawianych z szortami/spódnicami/sukienkami o długości mini. więc nie wywalę ich, ale i tak się wkurzam ;P
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 18:29 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 lip 2010, 18:50

że w drodze powrotnej zacząłem słyszeć jakieś dziwne stukanie w amorkach :/ i teraz nie wiem czy tak już było, czy teraz się coś zrypało :/ nie stuka ciągle, jedynie na dziurkach :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lip 2010, 21:26

Mijka pisze:teraz chciałam założyć koronkowe legginsy, i co, dziura na tyłku
To musial byc pierdziel morderca <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 lip 2010, 23:40

Ja bym się tak zdeczka brzydziła nosić ubrania, przez które przewija się ileś tam osób.

Wkurza mnie, że czas mi ciągle bezowocnie umyka. Niby cały czas coś tam robię, ale co spojrzę na zegarek, to załamka. Helloł, wakacje soł.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 23:43 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 23:53

Nemezis pisze:Ja bym się tak zdeczka brzydziła nosić ubrania, przez które przewija się ileś tam osób.

to nawet nie wiesz, ile takich nosisz. ja bardzo często pracuję na ubraniach sklepowych, które się kupuje, albo wypożycza specjalnie na czas sesji i potem ładnie zwraca do sklepu, z kompletem metek oczywiście :)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 23:55 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 lip 2010, 23:55

oł szit <pijak>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lip 2010, 00:44

mnie, tak z perspektywy klienta, też to wcale to nie cieszy [to tak jak z tym czytaniem książek w Empiku], ale z drugiej strony to kogo stać na to, żeby kupować ubrania tylko na użytek sesji.

wkurza mnie to, że zostało mi 97 stron ćwiczeń.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 00:46 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 444 gości