Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 gru 2007, 17:12

Matka. Znów chleje. I od pół godziny mnie prosi, żebym jej poszła po piwo.
nfkjsnfskejbfiebiibiubre <wsciekly> ;(
To zamiast przekleństwa, przynajmniej nie ma tego wkurzającego censored.
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 29 gru 2007, 18:42

wkurza mnie podział klas EHHH w społeczeństwie!!!!!!!!!!!!!!! <zalamka>
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 29 gru 2007, 19:14

Yasmine wyprowadź sie przeciez tak sie nie da...
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 29 gru 2007, 19:58

byly
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 gru 2007, 23:48

Martinoo pisze:Yasmine wyprowadź sie przeciez tak sie nie da...

przecież ja mieszkam w akademiku i tak będzie jeszcze co najmniej 4 lata.
A później od razu wpiiiisdu na swoje. Nie wiem jak, nie wiem gdzie. Ja mamę bardzo kocham, ale pod jednym dachem nie wytrzymam długo. Siedzę tu już tydzień i ledwo daje rade.
Skutecznie mi przypomniała, czemu tak chciałam się daleko od domu wyrwać po liceum.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 gru 2007, 00:02

wkurzaja mnie multiplexy! ludzie, ktorzy kaszla, chrzakaja, pociagaja nosem. odbieraja i wylaczaja telefon, rozmawiaja, zra popcorn, pija cole, albo konsumuja przyniesiony z domu prowiant, bo dwie godziny bez jedzenia nie da sie wytrzymac.
Dzis facet dwa miejsca dalej odebral sobie telefon i zaczal rozmawiac. Pewnie rozmawialby w najlepsze jakbym nie zainterweniowala, a swoja droga niepojete to jest dla mnie, ze nie zrobila tego zadna z siedzacych blizej osob. Wrrr! <wsciekly> <wsciekly>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Grace

Postautor: Grace » 30 gru 2007, 00:24

Mnie też to wkurza! Pamiętam, jak kiedyś byliśmy w kinie i jakiś chłopak wstawał, spodnie podciągał, kręcił się, gadał, głośno się śmiał, szeleścił jakimiś chipsami a przy tym tak się rozpychał, że myślałam, że wyjdę z siebie (siedział koło mnie). Zwróciłam mu uwagę raz. Zadzwonił mu telefon i burczał co jakiś czas. Zwróciłam mu zwnou uwagę i nic. Potem już nie wytrzymałam i powiedziałam jego dziewczynie, żeby zaczęli się zachowywać normalnie albo wyszli. Chamstwa nie znoszę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 gru 2007, 00:49

Mia to ja bym Cię w kinie denerwowała, bo ja zawsze pije, ale staram sie tak cichutko i dyskretnie

Mia pisze:Dzis facet dwa miejsca dalej odebral sobie telefon i zaczal rozmawiac.

to z czymś takim sie jeszcze nie spotkałam. Z dzwoniącymi nieodebranymi tak. Ludzie to jednak mniej taktu maja niż ja ( tak sie pocieszam, że nie jestem chamem ostatnim)

Mnie wkurza dzisiejsze zakończenie wieczoru
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 gru 2007, 00:53

Dzindzer pisze:ale staram sie tak cichutko i dyskretnie

rozgrzeszam Cie ;)

Dzindzer pisze:to z czymś takim sie jeszcze nie spotkałam

ja niestety tak, ale to dlatego, ze czesto chodze do kina

ech, sama chcialam sie powkurzac, sobota, seans o 21 i AVP2. Mieszanka wybuchowa, za to za mna przystojniak siedzial :D szkoda, ze taki mlody.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 30 gru 2007, 20:46

Upatrzylam sobie dzisiaj piekne buty typu Peep toe, na poczatku zobaczylam cene no troche kosztowaly ale byly takie piekne!!! No to przymierzam. A tu tak 39 spadaja z piety a 38 jakies 3mm wychodzi palec do przodu. Nosz cholera jasne jak sie wscieklam. Nawet jak czlowiek chce wydac ostatnie grosze na cos ladnego to i tak nie moze. A jutro jak sie wkurze to pojde i je kupie i bede chodzic z wysunietym palcem:/ <zalamka> <zalamka> <zalamka>
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 gru 2007, 21:09

Lagartija pisze:A jutro jak sie wkurze to pojde i je kupie i bede chodzic z wysunietym palcem:/ <zalamka> <zalamka> <zalamka>

lepiej znajdz inne, bo nie ma nic gorszego niz wystajace palce w peep toe.

odkad wrocilam do domu wkurza mnie wszystko. wrocilam w dobrym humorze. na wstepie censored mnie siostra, bo tym razem zabrala sobie wlasnie buty, ale chociaz zostawila wiadomosc. wow. super. ja nawet z domy nie moge wyjsc, zeby nic nie zginelo. <pijak>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2007, 09:17

Gosia... pisze: Zadzwonił mu telefon i burczał co jakiś czas. Zwróciłam mu zwnou uwagę i nic. Potem już nie wytrzymałam i powiedziałam jego dziewczynie, żeby zaczęli się zachowywać normalnie albo wyszli. Chamstwa nie znoszę.

czegoś tu nie rozumiem , bo ja w kinie też nie wyłaczam telefonu , a ewentualnej osobie która by mi zwróciła uwagę to bym zmył głowe ! bo:
po pierwsze w kinie jest tak glosno , ze ewentualnej rozmowy mojej i tak nikt by nie slyszał , zas telefon mam zalaczony na wibracje wiec dzwieku też nie :> albo ktos przyszedł do kina i patrzy w ekran , albo rozglada sie po sali !

[ Dodano: 2007-12-31, 09:18 ]
Mia pisze:Dzis facet dwa miejsca dalej odebral sobie telefon i zaczal rozmawiac. Pewnie rozmawialby w najlepsze jakbym nie zainterweniowala, a swoja droga niepojete to jest dla mnie, ze nie zrobila tego zadna z siedzacych blizej osob.

i co z tego ? wybacz , ale ja w kinie nie wiem co sie dzieje dwa miejsca dalej , nawet jak jakas para sie kocha .... <aniolek>
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 31 gru 2007, 10:13

Nigdy nie znajde dla siebie peep toe bo mam dluga i chuda noge. Dziekuje za uwage <zalamka>
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 31 gru 2007, 10:25

Nigdy nie znajde dla siebie peep toe bo mam dluga i chuda noge. Dziekuje za uwage <zalamka>
to znajdz inny typ. Te sa brzydkie ;)

otóż wkurza mnie to, ze zostalam zaproszona na kilka imprez, znaczy sie 4 dokladnie, wybralam taką na która chcialam iść, ale wsrod propozycji były ciekawsze i bardziej atrakcyjne, ale wybrałam właśnie tę propozycje- nie ważne czemu. No, ide jako gośc a teraz dzwoni do mnie organizatorka, ze ja MAM, nie moge, ale MAM przyniesc to i to i to i to i 20 zł i jeszcze to i to. Nosz */*/*//** o takich rzeczach mowi sie szybciej, nie mialabym nic przeciwko temu gdyby mi wczesniej powiedzieli ze mam kilka rzeczy zabrac, ale kurde obudzili sie dzisiaj. Kiedy u mnie na wsi nie mam skad to wziac.a na dodatek każą mi sie skladac na wódkę. Mowie, ze nie bede NIC piła to od razu zasyp wiad na gadu i smsow "no jak to nic??" "nie bedziesz piła w sylwestra??"


grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr <wsciekly> <wsciekly>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 gru 2007, 11:01

SaliMali pisze:to znajdz inny typ. Te sa brzydkie ;)

hehehe właśnie <browar>

SaliMali pisze:"nie bedziesz piła w sylwestra??"

SaliMali, no jak to nie będziesz piła w sylwestra ;P ?

Już nie będę piła zielonej herbaty przed snem. To działa na mnie o wiele bardziej niż kawa. Nie spałam do 3, czyli dwie godziny, a to zawsze u mnie kwestia 10 minut <chory>
I jestem wkurzona, bo się nie wyspałam. Wiem ,ze jest 11, ale ja się nie wyspałam :|
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 31 gru 2007, 11:04

Yasmine pisze:SaliMali, no jak to nie będziesz piła w sylwestra ;P ?
normalnie nie bede :) Nie pije juz dobry kawałek czasu i dzisiaj też nie zamierzam :)

wkurza mnie to, ze nie umiem rapidshare sie poslugiwac i zawsze musze kogos prosic o pomoc <chory>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 gru 2007, 11:05

SaliMali pisze:normalnie nie bede :) Nie pije juz dobry kawałek czasu i dzisiaj też nie zamierzam :)

no ja rozumiem, w końcu ja mam tak samo z dietą i świętami.
Podziwiam za wytrwałość :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 31 gru 2007, 11:30

Andrew pisze:i co z tego ? wybacz , ale ja w kinie nie wiem co sie dzieje dwa miejsca dalej , nawet jak jakas para sie kocha ....

wiec domysl sie, ze rozmawial tak glosno, ze ja slyszalam kazde slowo, siedzac dwa miejsca dalej :>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2007, 15:35

musial zatem film byc nieciekawy ! a Ty strasznie wscibska ! <hahaha> <hahaha> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Grace

Postautor: Grace » 31 gru 2007, 16:17

Andrew pisze:musial zatem film byc nieciekawy ! a Ty strasznie wscibska !

40parę lat i już takie kłopoty ze słuchem?
Wybacz, ale o gustach się nie dyskutuje - jednemu się film podoba, innemu nie. Jednak klutura nakazuje by zachowywać się w miejscach publicznychtak, by nie przeszkadzać innym. Głośna rozmowa przez telefon bądź dzwoniący telefon jest objawem złego wychowania. Czy na spotkaniu z szefem też nie masz wyłączonego telefonu ? W końcu to nie jego sprawa, bo do Ciebie dzoni. Nie dziwiłoby mnie, gdyby takie słowa padały z ust 16latka, lecz w Twoich to naprawdę dla mnie nie do pomyślenia.
Wkurza mnie brak szacunku dla drugiego człowieka.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 gru 2007, 17:25

a mnie zamknięty real. Hipermarkety zamykają o 16, świat sie kończy a kotom żwirek
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 sty 2008, 07:04

Że dziś Nowy Rok, akurat mam fazę na kupienie sobie nowej torby, a wszystko pozamykane. ;(

Tyle dobrego, że na allegro zobaczyłam, co chcę mniej więcej.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sty 2008, 10:30

Gosia... pisze:
Andrew pisze:musial zatem film byc nieciekawy ! a Ty strasznie wscibska !

40parę lat i już takie kłopoty ze słuchem?
Wybacz, ale o gustach się nie dyskutuje - jednemu się film podoba, innemu nie. Jednak klutura nakazuje by zachowywać się w miejscach publicznychtak, by nie przeszkadzać innym. Głośna rozmowa przez telefon bądź dzwoniący telefon jest objawem złego wychowania. Czy na spotkaniu z szefem też nie masz wyłączonego telefonu ? W końcu to nie jego sprawa, bo do Ciebie dzoni. Nie dziwiłoby mnie, gdyby takie słowa padały z ust 16latka, lecz w Twoich to naprawdę dla mnie nie do pomyślenia.
Wkurza mnie brak szacunku dla drugiego człowieka.


słuch mam muzyczny, jesli wiesz co to znaczy <aniolek> wiec daruj sobie ..
kultura nakazuje - tu masz racje, ale do póki w kinie mnie sie przeszkadza i owa kultura jest nie zachowywana w postaci jedzenia , czegokolwiek i picia , syczeniem otwieranych butelek , żuchlaniem popkornu, glosnym smianiem sie, wierceniem,tudzież innych rzeczy, to ja nie widze powodu by w kinie miec wylaczony telafon , tak jestem zlosliwym czlowiekiem w takich kwestiach.
Ja sam sobie szefem jestem i telefonu nie wylaczam nigdzie !! nawet w kosciele , mam go tylko ustawiony by był cicho ! po to on jest by dzwonił , a jak mam go nie noscic , to po co go w ogole mam ?
Innymi slowy , jak przebywam wśród plebsu zachowuje sie jak mi pasuje, jak wsród elity - sam staje sie elitą ! <browar>

A tak juz na koniec , to chcialbym spotykac ludzi tak kulturalnych conajmniej jak ja ! jak i dżentelmenów, jak jest ... ja wiem, wiec póki co - nie mam sobie nic do zarzucenia .
kultura - idz do opery - bedziesz wiedziala co to kultura
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 01 sty 2008, 14:51

Ze wcale lepiej sie nie czuje <chory>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sty 2008, 15:03

Andrew pisze:kultura nakazuje - tu masz racje, ale do póki w kinie mnie sie przeszkadza i owa kultura jest nie zachowywana w postaci jedzenia , czegokolwiek i picia , syczeniem otwieranych butelek , żuchlaniem popkornu, glosnym smianiem sie, wierceniem,tudzież innych rzeczy

Fakt. To jest wyjątkowo denerwujące. Zdecydowanie wolę dzwoniący telefon już.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 sty 2008, 17:45

Andrew pisze:to ja nie widze powodu by w kinie miec wylaczony telafon

<boje_sie>

Imperator pisze:Fakt. To jest wyjątkowo denerwujące. Zdecydowanie wolę dzwoniący telefon już.

mi w kinie przeszkadza absolutnie wszystko ;) nie znosze jak cos lub ktos zakloca mi odbior filmu <wsciekly>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sty 2008, 20:38

No to tak jak mnie <aniolek> Mia ! dlatego wole kino domowe ! gdzie ja decyduje o naterzeniu dzwieku, jego rozłozeniu jak i spokoju .... <browar> w kinie w mysl zasady ...jesli wejdziesz miedzy wrony musisz krakac tak jak one ! <hahaha> a co mi beda chamy swirowac <aniolek> <aniolek>

[ Dodano: 2008-01-01, 20:39 ]
Imperator pisze:Fakt. To jest wyjątkowo denerwujące. Zdecydowanie wolę dzwoniący telefon już.


dokladnie - bo jak komus zadzwoni telefon , to nie z informacją , ze mu pietruszka w ogrodzie wzeszla !! a jesli z taka to sie rozłaczy, jak dzwoni , a ktos odbiera , to znaczy ze musi ! bo widzi kto dzwoni, a jak nie to słyszy w sluchawce o co chodzi .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 02 sty 2008, 17:07

spadek wagi <chory>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sty 2008, 17:35

Nola pisze:spadek wagi <chory>

to Cię wkurza ? Przeciez chciałaś :>

A mnie wkuuuurza wszystko. Począwszy od dywanu, który aż się prosi Yas odkurz mnie ! po rozdwajający się paznokieć na środkowym palcu.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 02 sty 2008, 17:39

Yasmine pisze:to Cię wkurza ? Przeciez chciałaś :>


to trochę inaczej jest. ja żrę jak 2 facetów wręcz i przy takim jedzeniu chudnięcie jest jednak trochę dziwne :/
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 504 gości