Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 07 sie 2007, 04:00

A ja wlasnie sie wkurzam bo zawalilam projekt. Cos nie mam weny do tej pracy ostatnio.

<browar>
Ja też, tylko że do szkoły.
Kończę ten semestr i zmieniam kierunek bo mnie strzeli w końcu.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 07 sie 2007, 09:22

moon pisze:Ta tylko co ma reforma do szkolnictwa wyzszego? :?


Reforma określa "bazę" z jaką w mury uczelni wchodzisz... A jak wchodzisz z niczym, to wiadomo, że potem dużo czasu traci się na nadrabianie, miast iść do przodu. :)

Wujo Macias pisze:bo w wypadku uniwerkow szczerze powatpiewam.


Kolejn błąd. :) Publiczne uczelnie amerykańskie są na poziomie polskich dobrych ogółniaków. ;) Jedynie te płatne i najbardziej znane prezentują sobą coś więcej... Zresztą popatrz na Busha - absolwent Harvardu, o ile dobrze pamiętam. <hahaha>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 sie 2007, 11:06

PFC pisze:Zresztą popatrz na Busha - absolwent Harvardu

Z takim nazwiskiem nie mógł oblać :]

A mnie irytuje własna dupowatość. Gdyby nie to, że na błedach sie ucze i mam nadzieję więcej takiej dupowatości nie wykazać, irytowała by mnie bardziej. Na razie tylko umiarkowanie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2007, 13:53

PFC pisze:Reforma określa "bazę" z jaką w mury uczelni wchodzisz...
Nie prawda. Reforma nie zmienila wiele poza gimnazjami. Potem sa jeszcze licea, a dopiero potem uczelnia. I wiele uczelni ma w dupie reforme - jesli ktos nie spelnia wymagan to sie go nie przyjmuje i pozwala nadrabiac tylko olewa i bierze kogos lepszego :]

[ Dodano: 2007-08-07, 13:54 ]
Wkurza mnie przemadrzalosc idiotow jakis no.
Zazwyczaj zawsz emnie to wkurza, ale dzis to ciagle takich slysze.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 sie 2007, 15:08

To, że chcą zamknąć szpital w moim mieście <chory>
Ze na forum są jakieś durne reklamy i nigdy nie mogę trafić w x i wchodzę na stronę cinema city <wsciekly>
I że burza idzie, akurat wtedy kiedy ja z domu muszę wyjść :/.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sie 2007, 22:30

PFC pisze:Publiczne uczelnie amerykańskie są na poziomie polskich dobrych ogółniaków. ;) Jedynie te płatne i najbardziej znane prezentują sobą coś więcej... Zresztą popatrz na Busha - absolwent Harvardu, o ile dobrze pamiętam.


i to nie wszystkie płatne :) Poziom nauczania w USraju leży i kwiczy. Jak chcą dobrych fachowców, importują białych z Europy :] Tak było i będzie <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 08 sie 2007, 23:37

Yasmine pisze:To, że chcą zamknąć szpital w moim mieście <chory>
Ze na forum są jakieś durne reklamy i nigdy nie mogę trafić w x i wchodzę na stronę cinema city <wsciekly>
I że burza idzie, akurat wtedy kiedy ja z domu muszę wyjść :/.


u mnie juz zamkneli nastepny szpital!! a co mnie wkurzaze ludzie nie maja zapewnionej opieki w tym kraju!!! tylko by zamykali obrdowali a co z tego jest dla ludzi niby dla nich a wcale nie!!! to straszne jak wyglada słuzba zdrowia NFZ porazka totalna <zalamka>
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 sie 2007, 07:55

Popieprzony system ECTS. Zmienili punktację za przedmioty i teraz nie wiem, czy poprzedni semestr mam liczony wg starego czy nowego systemu. jak nowego, to super, jak starego, to lipa, bo za ten semestr punkty mi nie wychodzą. ;( Ta szkoła mnie wykończy...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 sie 2007, 08:38

Wkurza mnie pies mojej siostry, którym się opiekuję. Upierdliwy strasznie.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 10 sie 2007, 18:31

wkurza mnie pogoda.
w pracy ciagle klima nawala, a jak wyjde na zewnatrz to ledwo dojade do domu. Zaczelam jezdzic do pracy SKM, bo przez centrum na Prage bym jechala chyba ze 2h
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 10 sie 2007, 21:24

wkurza mnie:
-ze musze wszystko robic a siostra sie opierdziela
-jak rodzice mysla ze zawsze maja racje (a nie maja)
-szkola
-ciagle glodny kot
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 11 sie 2007, 00:04

Marissa pisze:Wkurza mnie pies mojej siostry, którym się opiekuję. Upierdliwy strasznie.



a mnie po raz kolejny moja kotka nie daje spac nikomu w domu po nocach ehhh ciagle by chciała byc przytulana.... ja juz nie moge co za kot :)
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 sie 2007, 10:10

desire86 pisze:a mnie po raz kolejny moja kotka nie daje spac nikomu w domu po nocach ehhh ciagle by chciała byc przytulana.... ja juz nie moge co za kot :)

Wez drugiego kota i problem zniknie :)
Paradoksalnie ilosc klopotow z jednym kotem jest o wiele wieksza niz z dwoma.


Mnie wkurza pogoda. Wszelkie plany mi sie sypia ;(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 sie 2007, 10:17

desire86 pisze:ciagle by chciała byc przytulana....

Wolałabym, żeby mój czarny chciał być ciągle przytulany, niż drapał nas po nogach pod kołdrą. :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 11 sie 2007, 22:08

Olivia pisze:
desire86 pisze:ciagle by chciała byc przytulana....

Wolałabym, żeby mój czarny chciał być ciągle przytulany, niż drapał nas po nogach pod kołdrą. :/


taaa a jak miałczy bez przerwy w nocy spac sie nie da ehhh dalej nie przeszło jej to a zdrugim kotem to odpada wogle ja niechce miec małych rozbujnikow ihih

<banan>
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 sie 2007, 22:46

Wkurza mnie, ze mojemu konczy sie urlop. A z kilku powodow malo na tym urlopie zrealizowalismy z wczesniejszych planow. ;(


desire86 pisze:a zdrugim kotem to odpada wogle ja niechce miec małych rozbujnikow ihih

Dwa koty psoca o 100% mniej niz jeden. Po wzieciu Spacji odczulam niesamowita roznice, Enter przestal sie nudzic i rozrabiac. Bawia sie razem i sa szczesliwi. Skonczylo sie podgryzanie stop w nocy (ot, czasem Enter dla zasady leciutko gryznie :)), zwalanie rzeczy, miaukotanie bez sensu, nie dawanie spac.
Ja jestem teraz od przytulania i ukochiwania koteczkow (no i dawania jesc :D). Cala reszte organizowania czasu zalatwiaja miedzy soba. Moge spokojnie zostawic ich w domu na dluzszy czas i wiem, ze nie zastane masakry w domu lub straumatyzowanego kota. To, ze kot jest samotnikiem i nie potrzebuje towarzystwa jest bujda (chociaz zdazaja sie takie indywidua, u psow rowniez). Zaden czlowiek nie da kotu tego co moze dac drugi kot.
Kiedys tez sie obawialam, ze drugi kot bedzie niesamowitym problemem, ze beda problemy z akceptacja, jakies straszne nadprogramowe obowiazki. Okazalo sie, ze zamiast klopotow dostalam tylko szczesliwego kota i odrobine spokoju. :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 sie 2007, 16:56

Wkurza mnie, ze moj zoladek pracuje na awaryjnym systemie przez alkohol wczorajszy.
Wkurza mnie to, ze jest wiatr i zaraz bedzie padac [a ja sie ciagle juz tak zbieram zeby pojechac swoje rzeczy odebrac od kumpla].
Wkurza mnie, ze nawet w wakacje ludzie uwazaja mnie za kujona :(
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 12 sie 2007, 19:09

złotooka kotka pisze:Wkurza mnie, ze mojemu konczy sie urlop. A z kilku powodow malo na tym urlopie zrealizowalismy z wczesniejszych planow. ;(


desire86 pisze:a zdrugim kotem to odpada wogle ja niechce miec małych rozbujnikow ihih

Dwa koty psoca o 100% mniej niz jeden. Po wzieciu Spacji odczulam niesamowita roznice, Enter przestal sie nudzic i rozrabiac. Bawia sie razem i sa szczesliwi. Skonczylo sie podgryzanie stop w nocy (ot, czasem Enter dla zasady leciutko gryznie :)), zwalanie rzeczy, miaukotanie bez sensu, nie dawanie spac.
Ja jestem teraz od przytulania i ukochiwania koteczkow (no i dawania jesc :D). Cala reszte organizowania czasu zalatwiaja miedzy soba. Moge spokojnie zostawic ich w domu na dluzszy czas i wiem, ze nie zastane masakry w domu lub straumatyzowanego kota. To, ze kot jest samotnikiem i nie potrzebuje towarzystwa jest bujda (chociaz zdazaja sie takie indywidua, u psow rowniez). Zaden czlowiek nie da kotu tego co moze dac drugi kot.
Kiedys tez sie obawialam, ze drugi kot bedzie niesamowitym problemem, ze beda problemy z akceptacja, jakies straszne nadprogramowe obowiazki. Okazalo sie, ze zamiast klopotow dostalam tylko szczesliwego kota i odrobine spokoju. :)




moze i tak ale ja niechce drugiego kota wystarczy mi jeden niewiem co sie stało ale sie uspokoiła wkoncu :)) lubie koty ale bez przesady zoo w domu... jeden psoci i i tak jest wystarczajaco duzo roboty i przy nim... kocham ta kotke bardzo i jedna mi wystarczy :)
pozdrawiam
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 sie 2007, 20:25

Wkurzają mnie ludzie, którzy jak się dowiadują, że karmię kota royalem, mówią: "to musisz nieźle zarabiać".
Szkoda, że nie powiedziałam: "bo za byle jakie pieniądze nie będę ruszać tyłka codziennie rano i jechać pół miasta".
Ludzie to idioci...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 12 sie 2007, 21:34

Olivia pisze:Wkurzają mnie ludzie, którzy jak się dowiadują, że karmię kota royalem

<hahaha>
Kretynizm. Jak sie wydaje na lepsza karme wiecej to kot je jej mniej i w sumie wychodzi na to samo co szajsy w stylu Whiskasa. No i duzo mniej na zwirek idzie.
Chociaz ja nie mam najlepszego zdania o Royalu, uwazam, ze sa lepsze karmy za te cene. No i drazni mnie ten glupawy podzial na tysiac roznych karm, niedlugo zrobia odzielna karme dla kotow rudych, odzielna dla burych, odzielna dla czarnych z plamka na lewej lapce itd. <pijak>
Ja kupuje duze worki (np. 10kg) i cena schodzi znaczaco. Teraz bede chyba zamawiac Orijena (70% miecha, bez zboz) Tylko sie boje czy moje wybredy rusza...

A tak w ogole to potwornie mnie boli brzuch, juz chyba z trzeci dzien :(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 sie 2007, 21:40

złotooka kotka pisze:Ja kupuje duze worki (np. 10kg)

No tak, Ty masz 2 koty. Ale karma nie wietrzeje szybko?
złotooka kotka pisze:No i drazni mnie ten glupawy podzial

Mnie interesuje tylko podział na karmę odchudzającą. Choć zwykle kastratom przeznaczony był light, a teraz jest jakaś oddzielna niby dla sterylizowanych. Przesada...

A mnie wkurza, właśnie a propos karm, że nie wymierzyłam i mojemu kotu kończy się karma. Muszę mu racjonować, bo do rana nie starczy...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 12 sie 2007, 22:06

Olivia pisze:No tak, Ty masz 2 koty

Teraz to 3, chociaz jeden bardzie "fcura" przypomina ;)

Olivia pisze:Ale karma nie wietrzeje szybko?

Nie. Nawet przy jednym kocie sie sprawdzi. Wystarczy dobrze zawinac i regularnie odsypywac do mniejszego zakrecanego pojemnika. Albo po prostu wyniuchac puszke. Ja trzymam teraz w czyms takim jak w zalaczniku. (w srodku oczywiscie karma w orginalnej folii)

A zamowienie wiekszej ilosci i w sklepie internetowym daje naprawde duza oszczednosc. Ostatnio bralam Sanabelle za 14zl za kilogram (przy 10kg worku, a przy malutkiej paczuszce 400g kilogram za 22zl - roznica 8zl na kilogramie <pijak> )
Załączniki
IMG_2007_2.jpg
IMG_2007_2.jpg (14.67 KiB) Przejrzano 5045 razy
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2007, 13:27

Dzisiejsze wazenie i mierzenie. Choc i tak sie spodziewalam raczej przytycia po ostatnim tygodniu, sie okazalo ze znow 1 kg w dol. Tylko pytam skad do jasnej ciasnej bo w cm to tylko 1 z talii poszedl i tyle, cala reszta nic. Z ucha zrzucilam czy cos? :? <wsciekly>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sie 2007, 14:10

Wkurzają mnie ludzie, którzy jak się dowiadują, że karmię kota royalem, mówią: "to musisz nieźle zarabiać".

Ty burzujko jedna ( powiedziała ta która sypie karme tej samej firmy)
Chociaz ja nie mam najlepszego zdania o Royalu, uwazam, ze sa lepsze karmy za te cene

a jakie ?? i czy lajta maja
Olivia pisze:a teraz jest jakaś oddzielna niby dla sterylizowanych

a jaka ??

moje choroby i to, ze mam ponad 39 goraczki <zalamka>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sie 2007, 14:38

Dzindzer pisze:Cytat:
Chociaz ja nie mam najlepszego zdania o Royalu, uwazam, ze sa lepsze karmy za te cene

a jakie ?? i czy lajta maja

Zalozylam temat i tam odpowiedzialam: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 264#446264

Bo nas w koncu zatluka :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 13 sie 2007, 19:25

Moj mnie wkurza jest jak dziecko po prostu mam go dosc wrrr. I w ogole dzisiaj jade nad morze a wszystko nie tak:/
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 13 sie 2007, 22:17

Pier....e ,ze nic nie da sie zrobic jak wystarczyloby dupe z krzesla ruszyc i wykonac pare tel.
<zalamka>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 14 sie 2007, 09:15

Wkurzyło mnie to, że jechałem taki kawałek drogi do Katowic na Metal Hammer, aby po raz pierwszy na żywo usłyszeć Chrisa Cornella (traktuję go jak coś w rodzaju boga), a tu się okazuje, że facetowi padły struny głosowe. Jak zobaczyłem ogłoszenie odwołujące jego występ to pomyślałem, że zacznę wszystkich mordować jak leci i cały Spodek utopię we krwi. Na szczęście była jeszcze ciekawa japońska grupa Dir En Grey, a TOOL taki kosmos odwalił, że zgubiłem szczękę i jeszcze jej szukam.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 14 sie 2007, 14:12

Wkurza mnie mój komputer i to, jak beznadziejnie ma rozstawione wszystkie wejścia usb i inne takie <zalamka>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 14 sie 2007, 14:17

Marissa pisze:i to, jak beznadziejnie ma rozstawione wszystkie wejścia usb

huba sobie kup, jakas przedluzke i po problemie. To smieszne pieniadze, a komfort sie zwieksza.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości