Co z tym forum nie tak?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Co z tym forum nie tak?

Postautor: mrt » 20 mar 2006, 14:22

Myślę nad tym pół dnia, bo nie mam nic innego do roboty.

Wbrew temu, co niektórzy uważają, to nie admini, moderatorzy są winni. Oni są tacy, jacy byli. Winni są nowi użytkownicy - i możecie mnie za to zlinczować :P

Wiecie dlaczego?

- Bo jeżeli jest zwarte, trzymające się jakichś zasad forum, gdzie ludzie stanowią zgraną grupę, to jak się wchodzi, wypadałoby starać się do tej grupy dołączyć, a nie z innymi nowymi zakładać grupkę, która pisze na poziomie tragicznym i na forum pokazuje się od strony naprawdę bardzo słabej. Ta grupka rozrasta się i rozrasta, i poziom spada na pysk - to właśnie Wasza wina, ale Wy pewnie i tak tego nie widzicie.

- Bo jeżeli ktoś nie wyniósł dobrego wychowania z domu, to jest chamem, dopóki sam nie zechce się ucywilizować. A forum spadło na psy, bo za dużo chamów tu wchodzi.

- Bo jeżeli ktoś potrafi rozmawiać tylko o zakupach, jedyną radą, na jaką go stać, jest: "porozmawiaj z nim/ nią", a celem życiowym jest schudnięcie 5 kilogramów, a takich osób tu trochę jest, to forum nie ma prawa trzymać poziomu.

- Bo jeżeli komuś się mówi, żeby zmienił temat, bo większość nie ma ochoty słuchać o tym, jak to komunizm jest cudownym wynalazkiem, to kulturalny człowiek ten temat zmienia. A tu się gada dalej.

Można wypić kawę w towarzystwie kulturalnym, a można wypić kawę z niewychowanymi. Coraz więcej tu hołoty.

Przyszłość jasną widzę jedną:

Zamknąć to forum dla byle kogo. Rejestrację wprowadzić dopiero po przesłaniu maila przez chętnego. Po mailu można się zorientować, czy ma się do czynienia z niewychowaną idiotką, czy z osobą, która chce rady naprawdę, czy też z osobą, która szuka swojego kawałka internetu. Zostawić ludzi wyselekcjonowanych, a resztę wypieprzyć. Zrobicie, co uważacie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 mar 2006, 14:31

Przy czyms takim Mrta co proponujesz forum upadnie.
Ale zgarzam sie ze tu jest za duzo uzytkownikow i to nie tych co sie kiedys zarejestrowali i wiecej nie pisza niz posta ale tych co moze maja ich sporo ale i tak bez sensu, bo wiele tu nic nie wnosza.
Faktem jest jedno - cos by sie przydalo zrobic.

[ Dodano: 2006-03-20, 14:33 ]
ps. Moglabys wrzycic reszte tej muzyki z Trojki?Bylabym wdzieczna.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 mar 2006, 14:39

moon pisze:Przy czyms takim Mrta co proponujesz forum upadnie.
Znam takie, co nie padają. A poza tym lepiej chyba zaryzykować, niż patrzeć, jak się kończy w innym stylu. Topiki "Jak zrobić najfajniej laskę facetowi?" mnie osłabiają. Jest ich coraz więcej i coraz głupsi ludzie je zakładają, a gorzej, że i coraz głupsi w nich udzielają. Niosą kaganek oświaty, a jedyną bazą, jaką posiadają, jest... filozofia :D Coelho. Zgroza.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 20 mar 2006, 14:41

Ale jak coś robimy to jest wrzask, "jak tak można", "a gdzie prawo wypowiedzi?" itp. Od dłuższego czasu takie krzyki mam już w "wielkim poważaniu" i czyścić będziemy dalej a może i skuteczniej :)

Przez ten cały burdel na forum to już się dawno na piwo nie umówiliśmy :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 mar 2006, 14:47

Tylko ile osób by chciało ryzykowac?Dla niektorych moze to byc za duze ryzyko.
I az za bardzo owa zgroze rozumiem. Mnie to drazni, to i niezbyt miło coś gdzies tam warkne i nagle to sie okazuje ze to ja odstaje, ze nie pasuje , ze to ja nie rozumiem owych problemow. I moze faktycznie to nie na moje nerwy jest i powinnam też se stąd iść. Coraz czesciej tak mysle ale trwam i licze na jakies zmiany. Bo ja dostosowywac nie zamierzam.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 mar 2006, 14:49

No i dobrze, że masz w głębokim poważaniu. Trudno, żeby ci, co napisali 500 postów, z czego 400 beznadziejnych, a w tym 200 "awanturujących się", mieli cokolwiek do gadania.

Problemy mają! Że im np. obrazki na siebie zachodzą - oczywiście pretensje do administracji. A co to kogo obchodzi? Niech sobie odświeżą stronę. Wielki mi problem, naprawdę... Mi się tak nie robi, więc widocznie coś sami mają spieprzone. Ciekawe, czy jak im się garnek przypali, to też będą mieć pretensje do modów?

Chodzi mi o jedno: czy to naprawdę, do cholery, aż takie ważne, że się komuś obrazki nakładają?

[ Dodano: 2006-03-20, 14:51 ]
moon pisze:Tylko ile osób by chciało ryzykowac?Dla niektorych moze to byc za duze ryzyko.
O tym niech decydują admini i moderatorzy. Od tego mają władzę. A tu demokracja jest akurat najmniej pożądaną rzeczą, jak widać po obeznym stanie forum.

Jestem w stanie się poświęcić :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 14:56

Ja takze nic nie mam do moderacji. I nie rozumiem dlaczego niektorzy sie tak modow czepiaja. Moim zdaniem i tak sa cierpliwi. A niektorzy uzytkownicy na sile chca pokazac swoj bunt i to jak tu niby jest zle. I to nie moderatorzy sie zmienili a uzytkownicy. Co prawda sa nowi uzytkownicy, ktorzy sa bardzo wyraziscie i fajni, ale jest takze wiele takiego motlochu, ktory burzy tutaj spokoj. Ja sama nie jestem z tak starej gwardii(bo jestem tylko rok), ale pamietam takie osoby jak Foxy, Krzych, Enzo, Sarah itp. Teraz coraz mniej tu widze Gracje czy Bender'a. Sophie sie malo wypowiada (ale nowe obowiazki :) ). I tak troche uleciala ta swietna atmosfera. I juz mniej cieszy wejscie tutaj niz kiedys (jednak nadal uwazam ze to najlepsze forum i nie mam zamiaru odchodzic ). Bo zostali tu jednak jeszcze fajni ludzie.
Niestety nie unikniemy naplywu uzytkownikow, ktorzy wypowiedza sie kilka razy , narobia szumu i znikna, bo forum coraz bardziej sie rozprzestrzenia. A pamietam jak Hyhy chcial je jeszcze bardziej reklamowac :). Teraz nie ma juz po co. Samo sie jakos rozreklamowalo.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 20 mar 2006, 14:59

kiedys bylo fajnie... nie wiem czy da sie odzyskac tamta atmosferke, jak widac sama coraz rzadziej sie wypowiadam bo po prostu mi sie odechciewa. Tematy w stylu "chcemy sie consored ale nie mamy gdzie" same w sobie wskazuja jak "poziom" polecial
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 mar 2006, 15:07

Forum ewolułuje. Niestety my nie. Co raz to nowych ludzi widzę. Niestety tematy stają się jakby coraz bliższe poziomowi bravo zamiast hustlera. Szkoda czasu na wyjasnianie małolatom podstawowych kwesti z biologi. Myślę że forum powinno być utrzymane w tematyce zdziebko poważniejszej. Ale zamknięcie forum tez je zabije. Znam fora gdzie na odpowiedź czeka się tydzień. A i tak nie jest ona więcej warta niz na tym forum. Znam też fora o nizszym poziomie. A może to my jesteśmy teraz "stara gwardią" i powinniśmy zadbać o poziom??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 15:13

Blazej30 pisze:powinniśmy zadbać o poziom

tylko jak ? Gdy pojawia sie milion pytan w stylu : czy palec mnie zaplodni, kiedy sa dni plodne jak biore tabletki, chce sie zabic, bo ona mnie nie kocha - mam 16 lat.
Chociaz to nie jest jeszcze takie tragiczne. Tragiczne sa osoby, ktore probuja na sile robic nam na zlosc, ktore burza fajna atmosfere.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2006, 15:16

konkretnie prosze ! kto to jest hołota ! nicki prosze podac , bo pogadac to sobie mozna , papier jak i klawiatura wszystko przyjmnie
Wydaje mi sie , iż niektórzy zapominają po co powstało to forum załozone przez Agnieszkę , rózni sa ludzie ,w roznym wieku , z róznym wykształceniem , jednak jest ono dla wszystkich ! szczegulnie dla pytajacych (pomijam kretynskie pytania , bo takich tutaj mało )
to nie jest forum dla VIPOW
a tam gdie takowe vipy są tez jest baizel na kółkach <aniolek> wiec ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 mar 2006, 15:24

Yasmine, część takich tematów powinna powędrować do klozetu z powazną odpowiedzią. A my dajemy po kilka odpowiedzi typu:"gdzieś ty się uchował". Fakt że raz posusiałem się gdy Wstręciucha spławiła jakąś nierozgarniętą co z wrzodem chodziła na myszce i pytała się czy do lekarza iść ale większość takich tematów jest rzałosna i nie zasługują na odpowiedź.
Yasmine pisze:Tragiczne sa osoby, ktore probuja na sile robic nam na zlosc, ktore burza fajna atmosfere.
parę taich był. jabłon przeszła do www.onanizm i krzyzyk jej na drogę.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 mar 2006, 15:27

Z całym szacunkiem, Błażej, ale skoro to Wy jesteście "starą gwardią", to... sorry, ale ja wysiadam.

Nie! Wy jesteście młodą! I to Wy spieprzyliście forum, a Ty między innymi, bo:

Bo jeżeli jest zwarte, trzymające się jakichś zasad forum, gdzie ludzie stanowią zgraną grupę, to jak się wchodzi, wypadałoby starać się do tej grupy dołączyć, a nie z innymi nowymi zakładać grupkę, która pisze na poziomie tragicznym i na forum pokazuje się od strony naprawdę bardzo słabej. Ta grupka rozrasta się i rozrasta, i poziom spada na pysk.

Choć tak naprawdę odpowiedzialni są gdzie indziej: to ludzie z rzutu Moon i Yas. I to właśnie oni rozpoczęli to, co dziś mamy w całej okazałości. Spiski, knowania, opozycje... Potem przyszli następni.

Zastanawia mnie jedno: skoro rzut Moon, Kurka itd. tak strasznie jechał na Mava i moderatorów, to dlaczego stąd nie poszedł na inne forum? Po co zaczął ferment? Bo to od wtedy się zaczęło. Bo to Wy, Moon, zaczęliście w pewnym momencie z tą hołotą trzymać, byle przeciwko Mavowi.

[ Dodano: 2006-03-20, 15:29 ]
Andrew pisze:konkretnie prosze ! kto to jest hołota ! nicki prosze podac , bo pogadac to sobie mozna , papier jak i klawiatura wszystko przyjmnie
Wydaje mi sie , iż niektórzy zapominają po co powstało to forum załozone przez Agnieszkę , rózni sa ludzie ,w roznym wieku , z róznym wykształceniem , jednak jest ono dla wszystkich ! szczegulnie dla pytajacych (pomijam kretynskie pytania , bo takich tutaj mało )
to nie jest forum dla VIPOW
a tam gdie takowe vipy są tez jest baizel na kółkach wiec ?
Mam wymieniać, żeby bana dostać? Ślepy jesteś?

Nie o wykształcenie mi chodzi, tylko o kulturę. Andrew, mi to lata, uwierz, ale powiedz mi: jest ok? Bo jeśli nie, to ja przyczynę określiłam. A jaka jest Twoim zdaniem?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 15:31

Blazej30 pisze:parę taich był. jabłon

No wlasnie np. Jablon, ktora byc moze po banie wroci, nastepna to azsts, unik mimo,ze glupi nie byl, to strasznie upierdliwy :/.
Robinho zaczal jakos dziczec na koncu swojej kariery na forum. A kiedys taki fajny chlopak byl :).
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 mar 2006, 15:32

mrt pisze:Z całym szacunkiem, Błażej, ale skoro to Wy jesteście "starą gwardią", to... sorry, ale ja wysiadam.
chodziło mi o to żeby zachowywać się odrobine odpowiedzialniej niz ktoś kto tu zajgląda na ruski rok.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 15:34

mrt pisze:skoro rzut Moon, Kurka itd. tak strasznie jechał na Mava i moderatorów, to dlaczego stąd nie poszedł na inne forum?

Na moderatorow nie jechalam, jedynie na Mava dosc dawno. Ale bylo minelo. Teraz nic do niego nie mam.
mrt pisze:Choć tak naprawdę odpowiedzialni są gdzie indziej: to ludzie z rzutu Moon i Yas. I to właśnie oni rozpoczęli to, co dziś mamy w całej okazałości. Spiski, knowania, opozycje...

jakie spiski, knowania :| ?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 mar 2006, 15:35

mrt pisze:Bo jeżeli jest zwarte, trzymające się jakichś zasad forum, gdzie ludzie stanowią zgraną grupę, to jak się wchodzi, wypadałoby starać się do tej grupy dołączyć, a nie z innymi nowymi zakładać grupkę, która pisze na poziomie tragicznym i na forum pokazuje się od strony naprawdę bardzo słabej. Ta grupka rozrasta się i rozrasta, i poziom spada na pysk.
może mnie to nie dotyczy ale prosze o rozwinięcie...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 mar 2006, 15:36

Yasmine pisze:jakie spiski, knowania ?
Mam manię prześladowczą. Ostatnio.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 mar 2006, 15:38

Yasmine pisze:Blazej30 napisał/a:
parę taich był
no i Tedziu który się nam ostatnio gdzieś zapodział który publikował więcej lewicowych manifestów niz "Nie"
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 mar 2006, 15:39

mrt pisze:Problemy mają! Że im np. obrazki na siebie zachodzą - oczywiście pretensje do administracji. A co to kogo obchodzi? Niech sobie odświeżą stronę. Wielki mi problem, naprawdę... Mi się tak nie robi, więc widocznie coś sami mają spieprzone. Ciekawe, czy jak im się garnek przypali, to też będą mieć pretensje do modów?

Chodzi mi o jedno: czy to naprawdę, do cholery, aż takie ważne, że się komuś obrazki nakładają?


Widze ze do mnie pisjesz, wiec odpowiadam. Po pierwsze bylo to napisane w temacie "Wyraz to cokolwiek to jest", zatem moge tam pisac co mi sie zywnie podoba, jesli zachowuje przy tym kulture i nikogo nie obrazam, wlasnie sie ucze o wolnosci slowa wiec moge Ci zacytowac pare paragrafow z ustawy. Nie takie glupoty i idiotyzmy w tym temacie sa poruszane (takze i z Twojej strony) i nikt nie placze, po to jest ten temat zeby nie spamowac w dzialach tematycznych, nie robic chatow. Po drugie, piszesz ze mam pretensje do administracji, a niby gdzie ? :| ja tylko stwierdzilem fakt ze smieszne rzeczy czasem dzieja sie na forum, bo nudzi mi sie dzisiaj tak samo jak Tobie, ja napisalem idiotycznego posta o nakladajacych sie obrazkach a Ty zalozylas idiotyczny temat, z tym ze ja nikogo tym nie obrazilem, a Ty ewidentnie generalizujesz wyzywajac wszystkich ktorzy nie sa "stara gwardia" od holoty <browar>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 mar 2006, 15:39

niz ktoś kto tu zajgląda na ruski rok.

A co Ty możesz wiedzieć. O czasach, kiedy był Hardcore, damian, Trójeczka. Wtedy to było forum, nawet Andrew był fajniejszy. ;)
Jak czytam temat o smsach do ukochanej, co to facet nie umie napisać, albo czy plemniki przechodzą przez ubranie, to wszystko opada i smutek ogarnia, i tęsknota za tamtą atmosferą. Gdzie nie było wyzwisk, pyskowania, ostrzeżeń ani banów. Każdy znał zasady, jak coś było nie po Jego myśli, sam odchodził. A teraz każdy się wpycha na siłę ze swoją głupotą i drobnomieszczaństwem.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2006, 15:40

Powtarza sie sytuacja jak z SueEllen , wielu osobom nie pasowała , albo to co pisala nie pasowało .Mimo , iż nie pisala czy zajdę w ciąze w wannie (choć to dobre pytanie dla nastolatka ) ja nie wiedzialem tego majac lat 15 -16 , przeszkadzała , a ja nie rozumialem dlaczego ?. Teraz mam podobnie - czepiacie sie Unicka , ja nie wiem dlaczego ? zabanowaliscie kiedyś tam jabłon , też nie wiedzialem dlaczego i jeszcze to - hura złego na jednego .
JA SIE ZMIENIłEM ??? czyzby?? chyba za stary jestem <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 mar 2006, 15:40

mrt pisze:Jestem w stanie się poświęcić

Ja na drugie mam "poświęcenie" <faja> - ja dam radę. Mam nadzieję, że inni też wytrzymają.
Andrew pisze:Wydaje mi sie , iż niektórzy zapominają po co powstało to forum załozone przez Agnieszkę , rózni sa ludzie ,w roznym wieku , z róznym wykształceniem , jednak jest ono dla wszystkich ! szczegulnie dla pytajacych (pomijam kretynskie pytania , bo takich tutaj mało )

Wywalono Cię już z 6 (słownie: sześciu) forów. To jest siódme. Jakie masz moralne prawo do wygłaszania teorii pt. "dla wszystkich". Kto Ci tak powiedział? Dla wszystkich działających na korzyść forum to tak. Ale nie dla wszystkich. Szumiący plankton będzie wycinany.

[ Dodano: 2006-03-20, 15:43 ]
Andrew pisze:Teraz mam podobnie - czepiacie sie Unicka , ja nie wiem dlaczego ? zabanowaliscie kiedyś tam jabłon , też nie wiedzialem dlaczego i jeszcze to

Bo tak trzeba, żebyś nie wiedział dlaczego. Po co mieszać ludzi do tego. Modowie wiedzą i ALBO się im ufa, ALBO się dołacza do takich wichrzycieli. Ty dołączyłeś do niego.
NIE MUSISZ WSZYSTKIEGO WIEDZIEĆ !! Możesz zaufać modom albo tupać nóżkami w kącie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 15:45

mrt pisze:Mam manię prześladowczą. Ostatnio.

ostatnio czytalam o depresji :).


Blazej30 pisze:no i Tedziu który się nam ostatnio gdzieś zapodział który publikował więcej lewicowych manifestów niz "Nie"

Tedziu wywyluje u mnie najrozniejsze emocje :). Nie moge go tak jednoznacznie ocenic. Ale jedno moge powiedziec na pewno : drazni i czesto powoduje nieprzyjemna atmosfere.
Mimo to jakos da sie lubic :).
Ostatnio zmieniony 20 mar 2006, 15:47 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2006, 15:46

wiec kto jest planktonem zapytam , i dlaczego krytykujecie pytania o to czy zajdze w ciazę i o plemniki w wannie , jak i kazde inne tego typu , ktos pyta , nie wie ! trzeba mu odpowiedziec !
nie z szesci mnie wywalono a trylko z dwóch !! masz zle dane !
"to jest siudme" chcesz mnie wywalic ....sam sobie pujdze jesli tak uznam , teraz wywalic mnie juz nie sposób ...ewoluowałem , wiec na wszystkich forach jestem z powrotem <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 20 mar 2006, 15:50

Andrzejku, chyba Ci się nudzi. :>
Weź wstąp do jakiejś Fundacji Obrońców Uciśnionych i tam działaj aktywnie.
Jak widać grzeczne metody nie poskutkowały. Zatem trzeba wywalać i nie wpuszczać tych, którzy są zanadto upierdliwi
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2006, 15:50

Mysiorek pisze:Bo tak trzeba, żebyś nie wiedział dlaczego. Po co mieszać ludzi do tego. Modowie wiedzą i ALBO się im ufa, ALBO się dołacza do takich wichrzycieli. Ty dołączyłeś do niego.
NIE MUSISZ WSZYSTKIEGO WIEDZIEĆ !! Możesz zaufać modom albo tupać nóżkami w kącie.


piszesz teraz bzdury , ja jestem w temacie na bierzaco , wiec wiem co sie działo i dzieje na forum .Racje mialbyś wtedy kiedy ja nie byłbym na bierzaco w forum .
wiec dołacze do wichrzycieli
Twoja postawa mnie do tego zmusza
co to znaczy bo tak trzeba byś nie wiedział ?
odnosze wrazenie iz póki TY modem nie byłeś wiecej spokoju tu było ! <przytul> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 mar 2006, 15:55

Andrew, brakuje Ci sexu? ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 mar 2006, 15:55

Andrew pisze:wiec kto jest planktonem zapytam

Czy Tobie trzeba łopatą wkładać? ... to ktoś, kto mając kilkadziesiąt postów robi wiatr jakby forum było jego, montuje z sobie podobnych grupkę wzajemnego poparcia i miota się z modami. A czasem i starego forumowicza urobią. To jest plankton, któey narzuca siłą swojej grupki swój system wypowiedzi na forum, a nawet chcą "swojej" moderacji.
Andrew pisze:nie z szesci mnie wywalono a trylko z dwóch masz zle dane !

No to mnie okłamałeś, jak i innych gdzieś tam na forum. Ja Cię nie śledzę - to Twoje dane.
Andrew pisze:chcesz mnie wywalic
Nikogo nie chciałem wywalić. Wywalanie jest przykre. Ale NIKT nie będzie tu ŚWIĘTĄ KROWĄ !!
Andrew pisze:ewoluowałem , wiec na wszystkich forach jestem z powrotem

Szkoda, że tu ewoluujesz wstecz <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 mar 2006, 15:58

Andrew pisze:odnosze wrazenie iz póki TY modem nie byłeś wiecej spokoju tu było !
A ja odnoszę wrażenie, że od kiedy zacząłeś trzymać z idiotkami (bo z facetami jakoś nie) bardziej aniżeli z dawniejszymi znajomymi, to zacząłeś się rzucać. A słowo lojalność znasz, ale tylko w niektórych aspektach.

Andrew pisze:dlaczego krytykujecie pytania o to czy zajdze w ciazę i o plemniki w wannie , jak i kazde inne tego typu , ktos pyta , nie wie ! trzeba mu odpowiedziec !
Nie o tych chodzi i nie to krytykujemy. Chodzi o tych, co tu włażą nie po to, by zapytać, ale o tych, co włażą, by uczyć tych, co pytają, choć sami na nauczycieli się nie nadają. I nie chodzi tu o Ciebie. A coraz więcej takich włazi.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 242 gości