Tyłki chłopaków:)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Tyłki chłopaków:)

Postautor: wawa007 » 22 lut 2006, 10:59

szczególnie ten jego tyłeczek, miodzio ;)


kilka razy na tym forum widziałem posty gdzie kobiety pisały o tych pieknych meskich tyłkach.. czy to dla was az tak wazne? jakie tyłki was podniecaja? duze, małe, jędrne <hahaha> czy takie bardziej hmmm... wysportowane? (te miesnie ponoc tez mozna wycwiczyc:) ).

Pozdr. wawa
Meneris
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2005, 14:13
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Tyłki chłopaków:)

Postautor: Meneris » 22 lut 2006, 11:18

wawa007 pisze:
czy to dla was az tak wazne?


a czy dla faceta tyłek panienki nie jest ważny??? bo chyba pierwsze co jak facio widzi panne to patrzy na tyłek, albo biust a potem dopiero na twarz. :|



Ja tam lubie tyłek mojego miśka:*
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lut 2006, 11:54

Meneris pisze:bo chyba pierwsze co jak facio widzi panne to patrzy na tyłek, albo biust a potem dopiero na twarz


z racji Twego wieku mogę przeboleć ten wesoły komentarz, ale zdrowo się uśmiałem <hahaha> Na twarz,moja droga, na twarz i w oczy..... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Meneris
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2005, 14:13
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Meneris » 22 lut 2006, 13:39

TedBundy pisze:
Meneris pisze:bo chyba pierwsze co jak facio widzi panne to patrzy na tyłek, albo biust a potem dopiero na twarz


z racji Twego wieku mogę przeboleć ten wesoły komentarz, ale zdrowo się uśmiałem <hahaha> Na twarz,moja droga, na twarz i w oczy..... <evilbat>



ok niech ci będzie, <diabel> na twarz...
Ale wieswz od faceta słyszałam że tak najpierw jak ja napisałam....
Ostatnio zmieniony 22 lut 2006, 14:01 przez Meneris, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cyrkonijka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 13 sty 2006, 14:23
Skąd: from Heaven
Płeć:

Postautor: cyrkonijka » 22 lut 2006, 14:00

czy ma znaczenie? na pewno tak, ale w gruncie rzeczy nie według tego wybiera sie faceta czy miłość. Jednak miło popatrzeć na zgrabniutkie "4 literki" ukochanego jak mamy okazję wspólnie noc spędzić "jaknas natura stworzyła" <aniolek>
A jaki? ...jak dla mnie najlepiej taki jaki ma mój Misiek Kochany bo jemu nic nie brakuje <aniolek> ...wielkość, ...jędrność ...umm... nic dodać nic ująć ...dla mnie perfekt <aniolek> <zakochany> :P
"Miłość jest jak ziewanie, najczęściej kończy się spaniem."
Lodovico Ariosto
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 lut 2006, 15:09

Zawsze powtarzam, ze tylek mojego faceta to najlepsza czesc ciala. Nie jest maly, ale jest taki jedrny. Miodzio :).
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lut 2006, 15:24

Ja też uwielbiam u mojego chłopaka pupcie, taka zgrabna, niduża, okrągła, taka...no...jejku nie wiem jak opisać, słodka :D Bardzo lubie go dotykać i ściskać <aniolek>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 lut 2006, 15:50

Meneris pisze:ok niech ci będzie, na twarz...
Ale wieswz od faceta słyszałam że tak najpierw jak ja napisałam....

Są różni faceci...ja tam patrze na twarz najpierw i prosto w oczka...
Ale to miał być temat o męskich tyłkach i nie chce robić off topa :P
Pozdrawiam wszystkich!! <browar>
Meneris
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2005, 14:13
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Meneris » 22 lut 2006, 15:57

qbass17 pisze:
Meneris pisze:ok niech ci będzie, na twarz...
Ale wieswz od faceta słyszałam że tak najpierw jak ja napisałam....

Są różni faceci...ja tam patrze na twarz najpierw i prosto w oczka...
Ale to miał być temat o męskich tyłkach i nie chce robić off topa :P
Pozdrawiam wszystkich!! <browar>


No wiesz, każdy ma swoje spojrzenie.... ciesze się że nie wszyscy patrza tylk ona ciało, ale też są tacy co najpierw tak robią...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 lut 2006, 15:58

Fajny jest wysportowany tyłeczek, kręci nas, nie ma co tu wiele gadać. Tak jak i Was facetów damskie tyłeczki. Dla mnie tyłek jest naprawdę jedną z lepszych części ciała. Jak jest kształtny mogłabym się na niego patrzeć godzinami, czy to damski, czy męski.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 lut 2006, 16:48

Oczywiście, że pupcia jest ważna. Musi być zgrabna i jędrna, żeby można było faceta za nią złapać. :P Mniami...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 22 lut 2006, 18:38

Gdy idziecie ulica z kolezankami to widzac wysokiego umiesnionego bruneta widzac jego (piekny?) tylek co mówicie? jakie slangi wtegy wchodza? czy oceniacie w skali?:D

Fajny jest wysportowany tyłeczek, kręci nas


hehe czy kreci mam rozumiec 'podnieca'?:P

bo chyba pierwsze co jak facio widzi panne to patrzy na tyłek, albo biust a potem dopiero na twarz. co?


niekoniecznie, jestem na to zywym dowodem :)


wolicie wydepilowane czy lekko/mocno owłosione tyłki? hehe[/quote]
Noise

Postautor: Noise » 22 lut 2006, 18:56

Mój tyłek jest fajny i tyle :P Poza tym mnie się zdaje, że są pewne proporcje, któe każdy z nas widzi trochę inaczej. Ciężko by sprecyzować jaki musi być idalny. Są tyłki posiadające te same zalety, ale jedne nam się podobają a inne nie. Kwestia tego co mamy zakodowane w psychice. cYa
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lut 2006, 19:09

ja patrze sie na seksowny tyleczek :D w pierwszej 3 czesci ciala na ktore zwraacm u afcaeta uwage jest na pewno ;)

a moj ma idealny, maly, zgraby, jedrny wraauuu :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2006, 19:45

wawa007 pisze:czy to dla was az tak wazne?

Baaaaaaałdzi nawet :D

wawa007 pisze:hmmm... wysportowane? (te miesnie ponoc tez mozna wycwiczyc:) ).

Nie :/ Mozna. Mój były taki miał taki twardy.. bleh :/

Tyłeczek ma byc kraglusi i mieciusi i ma niec włski koniecznie no :D

wawa007 pisze:Gdy idziecie ulica z kolezankami to widzac wysokiego umiesnionego bruneta widzac jego (piekny?) tylek co mówicie? jakie slangi wtegy wchodza? czy oceniacie w skali?:D

Nie oceniam na głos, raczej wcale. I nie musi to byc umieśnionego bruneta moze byc jakiegos przygrubego niskiego rudzielca. Zazwyczaj po prostu mysle "Fajny tyłek ma" i tyle. Za głupi temat na konwersacja z kumpela. :/
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 lut 2006, 22:24

Gdy idziecie ulica z kolezankami to widzac wysokiego umiesnionego bruneta widzac jego (piekny?) tylek co mówicie? jakie slangi wtegy wchodza? czy oceniacie w skali?

Nie lubię grupowych okrzyków och ach, więc nie zachowuje się w ten sposób i nie komentuje na głos swoich odczuć w taki sposób.
M
wawa007 pisze:Cytat:
Fajny jest wysportowany tyłeczek, kręci nas
hehe czy kreci mam rozumiec 'podnieca'?

Można i tak nazwać.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lut 2006, 22:29

Ja nie komentuje też meskich tyłków, ale strasznie mnie korci, zeby taki dotknąć :D.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 lut 2006, 22:30

Dobrze gadasz Martyna.
O to właśnie chodzi;-)
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 23 lut 2006, 10:48

Ja nie komentuje też meskich tyłków, ale strasznie mnie korci, zeby taki dotknąć :D.



z waszych wypowiedzi wnioskuje ze gdy widzicie dobry meski tyleczek to nie marnujecie czasu na zachwyt czy ocene tylko przechodzicie odrazu do konkretów :]

czy wypada dziewczynie klepnac chłopaka w tyłek? (chłopacy bardzo czasto wam to robia ;) )



pozdr.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2006, 10:59

Meneris pisze:bo chyba pierwsze co jak facio widzi panne to patrzy na tyłek, albo biust a potem dopiero na twarz.

Musze sie nei zgodzic, bo ja wpierw "mierze" z gory na dol (albo odwrotnie) czyli oceniam calosc sylwetki i przede wszystkim figura sie liczy. Te "kobiece krztalty".
Stad tez kobieta ma trudniej by spelnic oczekiwania faceta niz facet kobiety :)

A ja w ogóle nie wiem co jest fajnego w meskich tylkach. Takie nijakie. Za to w damskich najbardziej podobaja mi sie proporcjonalne do reszty bioderka :) No i zeby ten tylek nie byl taki zwisly czy klapniety i splaszczony, bo to jest oblesne.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 lut 2006, 11:02

wawa007 pisze:czy wypada dziewczynie klepnac chłopaka w tyłek? (chłopacy bardzo czasto wam to robia ;) )

Mojego tak i mój moze, ale jesli u uklady kolezenskie chodzi i klepanie mojego tyłka - precz z tka gówniarska hołotą!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lut 2006, 11:19

Mojego tak i mój moze, ale jesli u uklady kolezenskie chodzi i klepanie mojego tyłka - precz z tka gówniarska hołotą!


zgadzam sie! tak samo jak jakby mnie afcet ajakis klepnal w jakism centrum handlowym czy gdzies to bym sie odwinela :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2006, 11:42

Hehe, nigdy nei zapomne jak w podstawowce w ciadnym przejsciu jakas laske w tylek klepnalem, a dostalo sie mojemu koledze co byl obok <hahaha>
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 24 lut 2006, 11:08

A ja w ogóle nie wiem co jest fajnego w meskich tylkach. Takie nijakie. Za to w damskich najbardziej podobaja mi sie proporcjonalne do reszty bioderka No i zeby ten tylek nie byl taki zwisly czy klapniety i splaszczony, bo to jest oblesne.

Mi jakoś zawsze bardziej podoba sie pupcia mojego chłopaka niż mój. Taki bardziej jakiś umięśniony, taki okrąglutki, odstający :P (wcale nie jest zwisły ani klapnięty)i uwielbiam go dotykać :D. Na innetyłki juz nie zwracam uwagi szczególnej.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 lut 2006, 19:40

Meneris pisze:a czy dla faceta tyłek panienki nie jest ważny? bo chyba pierwsze co jak facio widzi panne to patrzy na tyłek, albo biust a potem dopiero na twarz.


Od kiedy ?? co mi po zgrabnym tylku itd. jak kobieta ma gebe jak szczur, dla mnie twarz na pierwszym miejscu, potem reszta, wszystko musi wspolgrac, ale wole kobiete o pieknej twarzy i tlustym tylku niz od szyi w dol matura a od szyi w gore emerytura.

[ Dodano: 2006-02-24, 19:41 ]
A co do tematu to podobno mam zgrabny tylek <aniolek> nie chwale sie tylko mowie to co slyszalem, ale wisi mi to naprawde, nie dodaje mi to jakiejs wiekszej pewnosci siebie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 24 lut 2006, 22:41

no fajnie jest jak facet ma zgrabniutki tyłeczek :D, chociaż nie sądzę, żeby to stało na pierwszym miejscu w jego ew. ocenie..

pamiętam, jak parę lat temu wpadłyśmy z dziewczynami z klasy na pomysł, żeby pooceniać tyłki chłopaków.. :P nie było to co prawda zbyt inteligentne zajęcie, ale przyjemnie było chociaż popatrzeć sobie na te co zgrabniejsze tyłeczki.. <diabel>
a ile śmiechu przy tym miałyśmy! <aniolek>
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 25 lut 2006, 16:23

Jeszcze nie widziałam żeby facet miał obwisły tyłek. Dlatego często oglądam się bo nawet przez spodnie widać, że męskie tyłki są jędrne.
"My shadow's the only one that walks beside me"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lut 2006, 23:14

wawa007 pisze:czy wypada dziewczynie klepnac chłopaka w tyłek? (chłopacy bardzo czasto wam to robi

swojego - dlaczego nie? bo i tylko mój ma prawo mnie klepnąć, no nie? :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 01 mar 2006, 21:39

A szczerze mówiąc to jeszcze mi się nie zdarzyło przyłapać dziewczyny, żeby tam mi patrzyła...moze mam niezgrabny :(?
Jak to jest?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 mar 2006, 22:14

Kemot pisze:A szczerze mówiąc to jeszcze mi się nie zdarzyło przyłapać dziewczyny, żeby tam mi patrzyła


Kemot, nie twórz problemów tam, gdzie ich nie ma :D......nawet jak nie patrzyła, to miej to głęboko w ......no właśnie tam, gdzie nie ""rzuciła okiem" :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości