kompleksy

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 07 lut 2006, 11:51

ForsakenXL pisze:I to jest Twój problem?


Ja mysle ze to jest tylko taka gierka, ona dobrze wie ze nie ma za malych, tylko szuka dowartosciowania, wymuszonego potwierdzenia ze jej cycki sa ok :] ona czekala na taki komentarz. To jest tak samo jak z facetami np. "Czesc dziewczyny mam 19 cm dlugosci i 15 obwodu czy dziewczyna mnie nie wysmieje ?"

[ Dodano: 2006-02-07, 11:59 ]
Blazej30 pisze:Mnie np. rajcują stopy...


To mamy ten sam fetysz <browar>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 07 lut 2006, 12:02

TFA pisze:
Blazej30 pisze:Mnie np. rajcują stopy...


To mamy ten sam fetysz <browar>


Ćśśś... :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 lut 2006, 12:41

TFA pisze:To mamy ten sam fetysz

Ciekawe czy to też uznają za zboczenie ??

[ Dodano: 2006-02-07, 12:44 ]
betusia pisze:W moim przypadku to jest duży problem. Tak duży, że bez stanika nikomu bym się nie pokazała. Bez każdej innej części garderoby - bez problemu - oczywiście w uzasadnionej sytuacji. Każdą inną cześć siebie lubie i akceptuje - a tu taka blokada...

Powiem Ci szczerze że ja nie lubię duuuuuużych.Ale wiem że nasze gadanie nic Ci nie pomoże.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 07 lut 2006, 14:39

Blazej30 pisze:
TFA pisze:To mamy ten sam fetysz

Ciekawe czy to też uznają za zboczenie ??

Tylko czekać wypowiedzi Teda :D
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 08 lut 2006, 23:02

Blazej30 pisze:Znasz metodę afirmacji?? Powtarzaj:"moje cycuszki są o.k."

Od dzisiaj powtarzam to sobie... ale myślę, że najlepiej by było jakby powtarzał mi to mój ukochany. Teraz niestety ledwo wyszłam z książek, rozglądam się a tu nie ma nawet cienia oczekującego na drżenie mojej ręki...
Nie było mnie tu dwa dni - i widzę, że w tym wątku - nikt mnie nie zrozumiał.

Koko pisze:Twoja idea o przepływie emocji.. też nic nie wnosi. Kluczem jest mózg, nie klata.
Może zajmij się czymś pożytecznym miast szukać dziury w całym?

Myślę, że ta idea, która jest naprawdę bardzo ważna wnosi w moje życie bardzo wiele. I chyba koko nie masz takiego problemu jak ja.
Naprawdę to nie jest żadna kokieteria na zasadzie - "powiem że mam za małe piersi" - to powiedzą mi - wcale nie są takie małe - nie martw się.
Też tak myślę, że kluczem jest mózg i tak też napisałam...
ForsakenXL pisze:To za przeproszeniem ile ty masz wzrostu? 2,5 metra?

P
ForsakenXL pisze:Posiadam 164cm - 48 kiloramów żywej wagi, ale uwierz mi, że do mnie pasują większe piersi. Poza tym apeluję o troszkę wyrozumiałości - naprawdę dla wielu kobiet rozmiar, kształt a nawet kolor piersi to ogromny problem emocjonalny.
Może w przyszłości zrobię sobie operację...


Koko pisze:Może zajmij się czymś pożytecznym miast szukać dziury w całym? (i nie jestem tutaj złośliwa )
Na dowód...

Też tak sobie mówię... ale życie to nie tylko te pożyteczne sprawy. Sfera seksu jest niezmiernie ważna - a piękne piersi są do tego niezbędne. No i jeszcze w moim wypadku przydałby się mężczyzna... Na razie moim głównym kompleksem jest brak mężczyzny, ale to się jeszcze znajdzie... :)
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 lut 2006, 23:16

betusia pisze:Posiadam 164cm - 48 kiloramów żywej wagi, ale uwierz mi, że do mnie pasują większe piersi. Poza tym apeluję o troszkę wyrozumiałości - naprawdę dla wielu kobiet rozmiar, kształt a nawet kolor piersi to ogromny problem emocjonalny.
Może w przyszłości zrobię sobie operację...

Czy Ty nie rozumiesz, że przy tym wzroście (i wadze) to jest DUŻY (ale z umiarem) BIUST? Chcesz mieć parę wielorybów? Nie, Ty się zgrywasz <zalamka>
Nikt Cię nie zrozumiał, bo nie ma czego rozumieć, poza tym, że ostro świrujesz...

Operacją zrobisz sobie wielką krzywdę dziewczyno. Nie widziałem Twojego biustu, ale zakładając, że poza samym rozmiarem mieści się w szeroko pojętych ramach "ładny", to ja subiektywnie Ci powiem że jest piękny.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lut 2006, 23:22

Ciężko jest żyć z kompleksami.Myślałaś o zabiegu ??
betusia pisze:Blazej30 napisał/a:
Znasz metodę afirmacji?? Powtarzaj:"moje cycuszki są o.k."

Od dzisiaj powtarzam to sobie... ale myślę, że najlepiej by było jakby powtarzał mi to mój ukochany. Teraz niestety ledwo wyszłam z książek, rozglądam się a tu nie ma nawet cienia oczekującego na drżenie mojej ręki...
Nie było mnie tu dwa dni - i widzę, że w tym wątku - nikt mnie nie zrozumiał.


Niestety nie widziałem ich ale... podobają mi się. <banan> może nie są ogromne ale nie rozmiar się liczy.pewnie sa jędrne i strome... <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 lut 2006, 23:25

Blazej30 pisze:Ciężko jest żyć z kompleksami.Myślałaś o zabiegu ??

Blazej, jak Cię proszę, puknij się w łeb <mlotek> Zacznijmy od tego że dziewczyna nie ma powodu do kompleksów i właśnie to musi sobie uświadomić, a nie pędzić pod nóż <zalamka>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lut 2006, 23:28

ForsakenXL pisze:Blazej, jak Cię proszę, puknij się w łeb Zacznijmy od tego że dziewczyna nie ma powodu do kompleksów i właśnie to musi sobie uświadomić, a nie pędzić pod nóż

Na psychikę nie ma rady. Medycyna zna przypadki amputowania nóg bo pacjent czuł że noga nie jest jego.... może i masz rację ale alternatywą jest tylko terapia bez gwarancji wyleczenia
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 lut 2006, 23:33

Ale smucisz. Miałbyś odrobinę wyczucia i nie pieprzył takich rzeczy :/
Nawet dobry lekarz (nie byle krur ze skalpelem łasy na kasiorę) powie jej to samo co ja.

Dziewczyny, pomóżcie :|
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lut 2006, 23:47

pewnie tak.A ona i tak nie uwierzy...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 lut 2006, 23:50

Betusia moze to zdjecie cie wyleczy z kompleksow <diabel>

Obrazek
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 lut 2006, 23:57

No Betusia ?? !! ja bym się na takie bąbelki skusił. I to nie dlatego żem spragniony...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 09 lut 2006, 00:10

Betusiu,
pisząć, iż kluczem jest mózg.. nie klata, ani żaden przepływ emocji...
Starałam Ci się przekazać, iż SAMA sobie pewne problemy stwarzasz.
Twój rozmiar jest normalnym rozmiarem, zwłaszcza przy takim wzroście.
btw. jeszcze się rozwijasz :)

I miej pewność, że znajdzie się mężczyzna, który je będzie uwielbiał :) Bo tak. I takie.

Nie zgrywajmy się tutaj :) Miało być o kompleksach, a jest o wydumaniach.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 lut 2006, 00:41

ForsakenXL pisze:Czy Ty nie rozumiesz, że przy tym wzroście (i wadze) to jest DUŻY (ale z umiarem) BIUST? Chcesz mieć parę wielorybów? Nie, Ty się zgrywasz główąwmur


bez przesady... mozne przekonywac ale nie ta droga, 75B to normalny biust, ani maly ani duzy, najwazniejsze jest to zeby betusia dobrze sie czula ze swoim biustem.
Moja siostra ma 75 A, kolezanka tak samo, obie narzakaj, w zartach ze chcialby miec wiekszy, ale zadna nie czuje sie niekomfortowo na plazy czy w bluzce z dekoltem, o to tu przeciez chodzi. Czuja sie atrakcyjnymi kobietami, akceptuja swoje cialo! Betusia czy uwzasz siebie za atrkacyja kobiete? I tak jak mowi Koko, jak znajdziesz kogos kto Cie pokocha to Ci udowodni ze Twoj kompleks istenieje tylko w Twojej glowie bo bedziesz wazna Ty a nie rozmiar Twojego bisutu ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 lut 2006, 00:45

Koko pisze:I miej pewność, że znajdzie się mężczyzna, który je będzie uwielbiał :) Bo tak. I takie.

Czego ja jestem najlepszym przykładem (ze względu na bardzo podobne 'gabaryty' - nie moje oczywiście <mruga>) i nie zmieniłbym ani centymetra, a już szczególnie tej części, bo jest perfekt. Głowa do góry Betusia i przestań wydziwiać, bo te Twoje "wrota" i inne wymysły zakrawają na jakąś paranoję <jestdobrze2>

Mia, 75B przy tym wzroście to już naprawde konkretny rozmiar. Napisałem przecież 'duży, ale z umiarem' :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 lut 2006, 00:48

ForsakenXL pisze:Czego ja jestem najlepszym przykładem (ze względu na bardzo podobne 'gabaryty') i nie zmieniłbym ani centymetra, a już szczególnie tej części, bo jest perfekt.


ale to tylko dowod ze kochasz swoja kobiete a nie ze wolisz maly biust ;) bo jakbys spotkal dziewczyne ktora mialaby 75D i ja pokochal to mowilbys tak samo...
bo w milosci wlasnie o to chodzi, nie trzeba wygladac jak modelka, miec nog po szyje i duzego bisutu zeby byc szczesliwa
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 lut 2006, 00:52

Mia pisze:ale to tylko dowod ze kochasz swoja kobiete a nie ze wolisz maly biust ;)

*zonk*
Owszem, kochałbym ją niezależnie od miseczki, ale przypadkiem się składa że Ona trafiła w mój gust p.e.r.f.e.k.c.y.j.n.i.e jeśli chodzi o to (zresztą żeby tylko o to :P). Gust który już dawno miałem wyrobiony. Mów co chcesz.
I co Ty z tym małym biustem? Przy wzroście +/-160cm to nie jest mały biust.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 lut 2006, 00:56

ForsakenXL pisze:I co Ty z tym małym biustem? Przy wzroście +/-160cm to nie jest mały biust.

daj spokoj, w takim razie moj musialby byc gigantyczny :/ dla mnie 75A-B to maly biust i tyle. Teraz Ty mow co chcesz :P

dziwnie, bo wlasnie zauwazalam taka tendencje ze faceci tylko mowia jaki wola biust jak nie maja kobiet, a jak juz maja to i tak podobaja im sie piersi swoich dziewczyn :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 lut 2006, 01:03

Mia pisze:dziwnie, bo wlasnie zauwazalam taka tendencje ze faceci tylko mowia jaki wola biust jak nie maja kobiet, a jak juz maja to i tak podobaja im sie piersi swoich dziewczyn


Tak samo jak z kobietami i penisami meskimi <hyhy>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 lut 2006, 01:09

TFA pisze:Tak samo jak z kobietami i penisami meskimi .hyhy.


Pewnie tak :) Bo etraz bym powiedziala ze wole duze :P ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 09 lut 2006, 01:10

Koko pisze:I miej pewność, że znajdzie się mężczyzna, który je będzie uwielbiał

Moja byla takie miała. Uwielbiałem je <aniolek>
TFA pisze:Betusia moze to zdjecie cie wyleczy z kompleksow

No ba! Mnie kiedyś Gracja przesłała prezentacje w PP ze zdjeciami kobiecych biustów. TFA, to Twoje zdjecie leczy wzgldnie, ale tamte fotki byly takie, ze hohoh. Naprawde nie spodziealem sie ze piersiątka moga byc takie smieszne <diabel>
Ale kurcze, nie mogę prezentacji znalezc na komie :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 lut 2006, 02:13

Mia pisze:daj spokoj, w takim razie moj musialby byc gigantyczny

Może jest? :P
160cm+75B to zajefajne proporcje.
Mia pisze:dziwnie, bo wlasnie zauwazalam taka tendencje ze faceci tylko mowia jaki wola biust jak nie maja kobiet, a jak juz maja to i tak podobaja im sie piersi swoich dziewczyn :)

Cóż poradzę, że przypadkiem pokryły się moje marzenia z rzeczywistością (i mówię to całkiem poważnie)? :D
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 lut 2006, 10:45

Mia pisze:dla mnie 75A-B to maly biust i tyle. Teraz Ty mow co chcesz

dla mnie tez. Co nie znaczy, ze brzydki. Ale ja kocham swoj wiekszy.
Mia mamy 2 wieloryby <browar>.


Mia pisze:dziwnie, bo wlasnie zauwazalam taka tendencje ze faceci tylko mowia jaki wola biust jak nie maja kobiet, a jak juz maja to i tak podobaja im sie piersi swoich dziewczyn

no <diabel>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 lut 2006, 10:53

Bo wam mozna wciskac do glowy ze 75 B to biust w sam raz, a wy i tak myslicie ze faceci to leca tylko na cycki a'la Pamela <aniolek>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 lut 2006, 10:53

75A to faktycznie skromniutki, ale nie stawiajcie go obok 75B, po coś ta różnica w oznaczeniach jest :P
75B idealnie - jak to się mówi - pasuje do rąsi :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 lut 2006, 10:57

ForsakenXL pisze:75A to faktycznie skromniutki


Ja miale dziewczyne z takim, uwielbialem je ssac :P w dodatku nikogo tak nie kochalem jak jej, matko jakie ona miala dopiero kompleksy, teraz jak siedzi juz pol roku w niemczech i zarobila troche kasy to zaloze sie ze planuje operacje, bo wspominala kiedys ze jakby miala kase to nawet by sie nie zastanawiala.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 lut 2006, 11:04

ForsakenXL pisze:75B idealnie - jak to się mówi - pasuje do rąsi

to jaki jest C czy D ? Hę ?
Moze my mamy wpasc w kompleksy ,ze mamy wiekszy :] ?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 lut 2006, 11:07

Ale przecież rozmiar to nie wszystko jest :> Jeżeli dziewczyna ma piersi w kształcie bułek do kebabów, to niech sobie ma rozmiar jaki chce, a mi się i tak taki biust nie będzie podobał <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 lut 2006, 11:10

Yasmine pisze:to jaki jest C czy D ? Hę ?
Moze my mamy wpasc w kompleksy ,ze mamy wiekszy ?


Moze nie popasc w kompleksy, ale lepsze niz te z 75 B tez nie powinnyscie sie czuc :P ;)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 468 gości