wiem kto pisze te spamy

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

adam

wiem kto pisze te spamy

Postautor: adam » 24 sty 2004, 20:51

witam ,koles przychodzi czasami do mojej cafe i pisze te spamy ,raz go przylapalem jak napmietnie walil w enter przez 30 min,nic mu nie muwilem al emama na głownym kompie dostep do wszytkich komputerów,ale to jest klient,zastanawiam sie tylko czy jest normalny i czy tylko pisze taki egłupoty bo jesli to robi co pisze to powinna sie nim zajac policja,koles ma ok 40 lat,to niejest normalne,obrocztego wchodzi jescze n agazeta.pl i tam tez soamuje,i oglada tez strony z dziecmi,ma karte wirtualna takze łatwo mozna sie dowiedziec kto to jest,pozdrawiam
Awatar użytkownika
DJ Acid Bunny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2004, 20:17
Płeć:

Re: wiem kto pisze te spamy

Postautor: DJ Acid Bunny » 24 sty 2004, 22:16

adam pisze:oglada tez strony z dziecmi,ma karte wirtualna takze łatwo mozna sie dowiedziec kto to jest,pozdrawiam


Zajmij się tym,tylko tyle powiem.Ponieważ jestem człowiekiem który nienawidzipedofili!!!
Może jakiemuś dziecku uratujesz w ten sposób życie.

[/b]
Agnieszka

on ma ok 40 lat ??

Postautor: Agnieszka » 24 sty 2004, 23:40

.... mowisz ze on ma ok 40 lat ?? A ja myslalam ze to jakis zakompleksiony nastolatek (naprawde)
tak czy inaczej ten kretyn wart jest porzadnego kopniaka w tylek - jesli mozesz poslij mu go ode mnie. Tak na marginesie to oprocz tego forum - pisze mi sporo e-maili :-( Na szczescie kasuje je szybciej niz on je pisze.
Agnieszka
Awatar użytkownika
DJ Acid Bunny
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2004, 20:17
Płeć:

Postautor: DJ Acid Bunny » 25 sty 2004, 00:45

Takich ludzi jak ten człowiek powinno się do pudła wszadzać bez procesu.
Oglądanie małych dzieci na go!!!Niech sobie idzie i wsadzi w imadło,jak tak go ciśnie.
(sorry za moje wulgaryzmy,ale się zdenerwowałem)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 01:49

Szkoda slow na takiego kogos. Jezeli faktycznie zostanie dorwany to chwala Bogu i alleluja ale jakos jestem czlowiekiem malej wiary ;)
A poki co to mam cicha nadzieje, ze te kawiarenki mu sie pokoncza :)
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 25 sty 2004, 12:07

wy tego jeszcze nie rozumiecie ? przeciez to pisze ta sama osoba która wypisuje te głupie posty .... nie odpisujcie...
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:07

Poggie pisze:wy tego jeszcze nie rozumiecie ? przeciez to pisze ta sama osoba która wypisuje te głupie posty .... nie odpisujcie...

Poogie, tez to wiem i wiedzialem wczesniej (no, jestem pewien na 70%) ale skoro Agnieszka odpisala to i ja ;) Poza tym nie odpisywalem mu a innym.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 355 gości