Lumpeksy

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 01 sie 2005, 10:36

gosia napisał/a:
Ten post tylko o tym jesnym bledzie byl, a tematem topicu nie jest ortografia. Poza tym, to nie jest blad razacy, ktory nie pozwala zrozumiec sensu postu - a tylko takie sa zabronione przez regulamin

jasne, tylko nastepnym razem nie chwal sie swoja "pozycją naukową" w szkole, bo błędy mi nie przeszkadzają, ale nieuzasadnione zarozumialstwo owszem

Masz jakieś zwidy czy mi się tak zdaje?? Nie chwalę sie niczym a, a gdzie sie tego dopatrzylas w tym temacie - pokaz, moja droga?? Jesli Ci sie to nie uda - zdajesz sobie sprawe na kogo wyjdziesz??
PS jak ci cos przeszkadza - nie czytaj, a juz nie komentuj, jesli nie jest o tym mowa w temacie :] Znasz regulamin ??
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 01 sie 2005, 12:04

gosia pisze:Masz jakieś zwidy czy mi się tak zdaje?? Nie chwalę sie niczym a, a gdzie sie tego dopatrzylas w tym temacie - pokaz, moja droga?? Jesli Ci sie to nie uda - zdajesz sobie sprawe na kogo wyjdziesz??

Gosia, a czy Ty zdajesz sobie sprawe na kogo wychodzisz juz od dluzszego czasu? :D
gosia pisze:Znasz regulamin ??

Porada na reszte zycia - Nie ucz ojca dzieci robic <aniolek2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 01 sie 2005, 12:13

ciucholandy - czasami lubie sobie po nich pobuszowac... Najczesciej kupuje jakies dluuuugie swetry bez sciagaczy na zimowe wieczory. Rzcadziej zdarzy mi sie kupic cos rzeczywiscie ciekawego, ale zdarza sie. Mistrzem w wyszukiwaniu czegos fajnego jest moja mama i ciotka- zawsze cos upoluja!
Po co wydawac bajonskie sumy na ciuchy jak w ciucholandzie tez mozna fajnie sie ubrac? ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 sie 2005, 12:13

charlie81 pisze:
gosia pisze:Masz jakieś zwidy czy mi się tak zdaje?? Nie chwalę sie niczym a, a gdzie sie tego dopatrzylas w tym temacie - pokaz, moja droga?? Jesli Ci sie to nie uda - zdajesz sobie sprawe na kogo wyjdziesz??

Gosia, a czy Ty zdajesz sobie sprawe na kogo wychodzisz juz od dluzszego czasu? :D


Popieram Charlie :]

Co do lumpeksow - nigdy nie bylam, ale nie mam nic do takich sklepow :] Znam/znalam kilka osob, ktore potrafily wygrzebac w lumpeksach na maxa swietne i najoryginalniejsze ciuchy :] Ja nie wiem nawet gdzie jest jakis second-hand...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 sie 2005, 13:43

gosia pisze:Ten post tylko o tym jesnym bledzie byl, a tematem topicu nie jest ortografia. Poza tym, to nie jest blad razacy, ktory nie pozwala zrozumiec sensu postu - a tylko takie sa zabronione przez regulamin

Gosiu tylko Ty nieraz poprawiasz kogos np.
Jarek pisze:chłopacy


gosia pisze:chlopcy ...

i to tylko jeden z wielu przykladow.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 sie 2005, 13:54

Oj dajcie Gosi spokój!Nie o niej w końcu topic.
[Tylko żeby nie wyszło, zę ja tu jej bronię, bo się z Wami zgadzam ale z egoistycznych powódek pasi mi na kogo wychodzi :D ]

A ja doszłam do wniosku, ze spódniczek nie mam ani nic. Więc jak tylko się ogarnę to idem pobuszowac :D
Elspeth, a opłaca Ci sie tam kupowac swetry?Bo ja zazwyczaj kupuję albo letnie ciuchy albo jakąs zwykła cienka bluzeczkę z długim rękawkiem. Bo tak mysle, ze jakby taki długi sweter walnąc na wagę to by trochę kosztował :/
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 01 sie 2005, 13:56

znajduje takie ktore oplaca sie kupowac ;) najczesciej to sa w lumpeksach gdzie nie ma na wage tylko z wyznaczonymi cenami, a w takich na wage kupuje wszystko inne no chyba ze jakis sweter rzeczywiscie jest taki ze mogla bym za niego umrzec :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 01 sie 2005, 17:08

gosia napisał/a:
Masz jakieś zwidy czy mi się tak zdaje?? Nie chwalę sie niczym a, a gdzie sie tego dopatrzylas w tym temacie - pokaz, moja droga?? Jesli Ci sie to nie uda - zdajesz sobie sprawe na kogo wyjdziesz??


Nie wspominałam o TYM temacie. Mówiłam o tym:

Nie wiem o co chodziło, ale mi w tym roku przyznano stypendium naukowe ) Wiem, że w Łodzi jest niewiele szkół, którym minister przyznaje takowe stypendiach, a tylko jedna osoba z danej szkoły może je dostać.


i nie chodzi mi raczej o treść, a kontekst. NIe wiesz o co chodzi w temacie, a czujesz się zobowiązana do poinformowania o swoich osiagnieciach. I szczerze gratuluję, ale potem się nie dziw, że wytknę Ci jakis błąd :D
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 01 sie 2005, 22:30

Ja dzisiaj sobie kupiłam zajebiste spodnie, biodrówki sztruksowe, super, stan bardzo dobry...po 20 zł. Jestem zadowolona :) Ale nie chodzę często do takich sklepów, bo ... nie wiem czemu, zapomniało mi się troche o nich, ale od niedawna tworzyli super sklep z używaną odzieżą! Towar na wieszaczkach, poukładany kolorami, niskie ceny, super! Polecam.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 maja 2006, 21:18

odświezam temat, bo w "wyraź to.." o majtki się drą ;). Tutaj zapraszam :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2006, 21:20

gracja, ale mysmy juz chyba skonczyly :D
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 maja 2006, 21:31

moon pisze:gracja, ale mysmy juz chyba skonczyly

tylko Ci się wydaje :)

chcę nadmienić, że w Wawie w lumpeksach (niektórych) zdecydowanie zawyżają ceny :]. Bojkot, bojkot będzie ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2006, 21:34

gracja pisze:chcę nadmienić, że w Wawie w lumpeksach (niektórych) zdecydowanie zawyżają ceny
Tzn jakie sa? Ja po ostatnim rajdzie tez szok przezylam bo pamietam jak bylo 15 zł za kg a teraz 39,90, 42 i 52 widzialam <boje_sie>
Albo lepiej!Przy Feminie jest jeden gdzie sa tylko wyceniane ciuchy, jakis na "V" i jakas szmata za przeproszeniem tem np wisiala za 75 zł <boje_sie> Wyszlam po 5 sekundach...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 maja 2006, 21:43

moon pisze:Tzn jakie sa?

na Świętokrzyskiej coś ponad 50., przezwyczajona jestem do takich ok 30. ;)

moon pisze:Przy Feminie jest jeden gdzie sa tylko wyceniane ciuchy, jakis na "V" i jakas szmata za przeproszeniem tem np wisiala za 75 zł Wyszlam po 5 sekundach...

W bok od Nowego Światu, "Virgo", ale ciuchy, gdybym nie znała specyfiki lumpeksów, jak z bardzo dobrego butiku :). Czyściutko i elegancko. Ubrania niemal nowe, bardzo często nowe. Na codzień nie opłaca się zaopatrzać w tego typu exclusive ;) sklepach, ale jak chcesz sobie kupić świetną kieckę (np. na bankiecik jakiś) w normalnym sklepie np. za 200 zł, a potem co druga laska ma taką samą, to już lepiej niepowtarzalną, firmową (jakośc) tam.. i dać 100PLN. Od okazji do okazji - świetny biznes :).
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 21 maja 2006, 23:21

Ja mam duzo ciuchow z SH, ale co sama tam kupilam to moge na palcach jednej reki policzyc.
Nigdy nie wchodze, bo nie lubie.
Za to moja mama to dla samej przyjemnosci przegladania tych ciuchow moze chodzic. I zawsze mi cos fajnego upoluje.
Ja jestem przeciwniczka tylko jednej rzeczy z takich sklepow (chociaz nie powiem, pare razy mialam :/) to jest: butow. But musi byc nowy, bo przystosowuje sie do indywidualnego profilu stopy jednej osoby. A zakladanie po kims , nawet znajomym moze dac w przyszlosci oplakane skutki dla nog.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 maja 2006, 23:27

o Majtkach skonczylysmy ;p

Dobra to powiedzcie mi jak sie kupuje na wage? nigdy nie kupowalam tak:>
w ogole to znam tylko 2 lumpelksy w Gliwicach, a wpadam tam jak jestem w centrum, mam cos do zalatwienia ale na cos czekam czy cos. Nie jestem mianaczka polowania na towar jak jest dostawa. Ale niekiedy naparwde mozna wysznupac swietne rzeczy, ale ja tylko na wycene patrze bo to ladnie na wieszakach a tak to sie nie moge polapac z tym na wage i w ogole za duzo tam tego lezy ;). Mysle ze nie mam talentu do wuszykiwania okazji. Bo nie moge powiedziec ze za grosze cos kupilam kiedys, bluzki za 8-15zl, sukienka 20-25. Troche torebek, ale tez nie za 0,50 groszy czy 1 zl jak sie trafia mojej kumpeli, ostatnio taka fioletowa malenka za 12zl. W kazdym razie nia mam nic przeciwko SH ani innym takim, moze nie mam szczescia po prostu ;)
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 22 maja 2006, 08:04

Lumpeksy są git sama zastanawiam się czy takiegiego nie otworzyć na spółę ze znajomymi.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 maja 2006, 08:54

złotooka kotka pisze:Nigdy nie wchodze, bo nie lubie.

Ja tak samo. Juz tak mam. Wole w normalnych sklepach poszukac rzeczy za grosze i czesto mi sie to udaje.
Zreszta u mnie nie ma fajnych lumpeksow. Same jakies takie :/.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 maja 2006, 10:11

czasem mi się zdarzy zajrzeć, ale rozmiar 36 w lumpeksach, delikatnie mówiąc, nie przeważa :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 maja 2006, 10:24

czasem mi się zdarzy zajrzeć, ale rozmiar 36 w lumpeksach, delikatnie mówiąc, nie przeważa


w tym problem. Ale w tych lepszych lumpeksach jest już bardziej zauważalny. Lubię te sklepy, lubie tam czasami zaglądać, bo można znależc naprawdę ciekawe ciuszki.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 maja 2006, 10:41

lollirot pisze:czasem mi się zdarzy zajrzeć, ale rozmiar 36 w lumpeksach, delikatnie mówiąc, nie przeważa :|

oj to zalezyw ktorych, mi kolezanki wlasnie mowia ze chodza bo najwiecej rozmiarow 34/36
ale Yas ma wlasnie racje, tzreba miec u siebie jakies fajne a nie ze zwyklymi szmatami.
Ja mam w miescie 2 (kiedys bylo wiecej) i pare komisow. Ostatnio siostra wypatrzyla bluzke w komisie, ale za duza byla na nia to mi mowi idz sobie przymierz, pasowala na mnie, ladna. dobra firma pytam o cena a babka mi mowi 99zl <hahaha> no myslalam ze spadne z krzesla!
W kazdym razie w tych 2 lumpeksach u mnei, to jeden jest droszy od drugiego, wycwanili sie i fajniejsze rzeczy wyceniaja, nawet ostro. Bo czy 29 zl za bluzke w lumpeksie to jakas okaza? chyba zadna :/ Jak mowie czasem wstepuje, maniaczka nie jestem, ale nie mam nic przeciwko.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 maja 2006, 12:58

złotooka kotka pisze:Za to moja mama to dla samej przyjemnosci przegladania tych ciuchow moze chodzic. I zawsze mi cos fajnego upoluje.
Moja tez lubi. Ja tez jakos polubilam nieco, bo teraz one wygladaja inaczej. Kiedys to byly kosze i se cholera grzeb. Nienawidzilam tego, a teraz na poleczkach, na wieszaczkach, posegregowane są kolorystycznie czasem nawet :D
gracja pisze:rzezwyczajona jestem do takich ok 30.
A gdzies w Warszawie takie sa jeszcze? :D Dajta namiary :D
Mia pisze:Dobra to powiedzcie mi jak sie kupuje na wage? nigdy nie kupowalam tak:>
Ogladasz bluzke, idziesz przymierzyc, podoba sie jest dobra podchodzisz do pani sprzedawczyni, ona kladzie bluzke na wadze i mowi ilestam. Tak jakbys ziemniaki czy co innego na wage kupowala z tym ze wazy sie ciuchy.
Mia pisze:Bo czy 29 zl za bluzke w lumpeksie to jakas okaza?
:/ U nas jak wyceniaja tzn w takim obok mnie to gora za cos 20-30 zł widzialam i to spodnie byly. Bluzki do 15 gora tam sa.

I w ogole jedno mnie wkurza. Na JPII, tam gdzi ejest Ambra jak sie za nia skreci jest fajny lumpeks. Maja od kiego naprawde fajnych letnich bluzek. Ale... nie moaja przymierzalni. W ogole w polowie nie ma! <wsciekly> Jeszcze se sweter na to co mam na sobioe zarzuce i sie przejrze ale do stanika rozbierac sie czy tez naet bardziej nie bede w sklepie! :/

W ogole jak macie jakies fajne namiary na takie sklepy to dajcie znac :D
Ja moje fajne bluzki kupilam przy Hali Mirowskiej, na Elektoralnej, z boku hali :]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 maja 2006, 23:25

moon pisze:Ogladasz bluzke, idziesz przymierzyc, podoba sie jest dobra podchodzisz do pani sprzedawczyni, ona kladzie bluzke na wadze i mowi ilestam. Tak jakbys ziemniaki czy co innego na wage kupowala z tym ze wazy sie ciuchy.

Bo u mnie jest np 50zl kg dlatego pisze, ile wtedy moze wyjsc taka jedna bluzka albo cos?? Bo to mi sie duzo wydaje, a z matmy to cienka jestem :P

moon pisze:U nas jak wyceniaja tzn w takim obok mnie to gora za cos 20-30 zł widzialam i to spodnie byly. Bluzki do 15 gora tam sa

A ja nawet dzis wstapilam. Sukienki ladne byly ale 30-40zl :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 maja 2006, 00:31

Mia pisze:ile wtedy moze wyjsc taka jedna bluzka albo cos??
Zalezy jak ciezka. Mnie zwykla bawelania z dlugim rekawem wynioska 5 zł z groszami a kg byl za 39.90 zł.
Zawsze mozna wpierw zwarzyc a potem zrezygnowac.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 23 maja 2006, 02:51

moon pisze:A gdzies w Warszawie takie sa jeszcze?

nie w Wawie, niestety ;)
moon pisze:W ogole jak macie jakies fajne namiary na takie sklepy to dajcie znac

ja czasem zajrzę jak cos jest wzdłuż głownych ulic, w zakamarki się nie zapuszczam.
A tu cos znalazłam:
http://lumpeksy.pl/ :]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 maja 2006, 10:52

na tej stronie sa te 2 lumpleksy do ktorych zagladam, w Katowicac h jest duzo wiecej fajnych, ale ja w ogole nie znam Katowic, ot co centrum i nic wiecej.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

CIUCHOLANDY

Postautor: misiucha22 » 31 maja 2006, 21:35

Ostatnio mam szał na lumpeksy. Wczoraj wyczaiłam świetne ciuchy, za 4 rzeczy dałam w sumie ponad 60zł, ale opłacało się.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, 22:40 przez misiucha22, łącznie zmieniany 1 raz.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 31 maja 2006, 21:40

Temat juz byl
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 31 maja 2006, 21:41

Ja nie mam nic przeciwko...w Polsce panuje jakas dziwna moda na orginalnosc a taka orginalnosc to dla mnie masowosc...sam lubie ubrac sie w jakims tanim sklepiej bo niskim kosztem mozna uzyskac naprawde niezly efekt...wyroslem juz z wieku kiedy chcialem miec wszystko orginalne bo taka byla moda...i tak na to nikt nie patrzy
Obrazek
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 31 maja 2006, 21:42

[ Dodano: 2006-05-31, 21:43 ]
No ja dokładnie to samo. I dpiero niedawno doceniałam te sklepy :) Ostatnio zrobiłam taaakie zakupy za niewielką kasę. A ciuszki naprawde swietne i jedyne w swoim rodzaju.

[ Dodano: 2006-05-31, 22:29 ]
Kamela12 pisze:
Cinnamon_Girl pisze:gosia napisał/a:
Wybacz, ale jaki problem ?? Nie zapominajmy, że second handy sa o gorszym standardzie niz firmowe sklepy ... i nie ma ich co porównywać do Terranovy, Carry czy Reserved.

tak, ale chodzilo mi o te dywagacje nt. ewentualnej choroby skory poprzedniego wlasciciela... no i o to, jak mowilas, ze ile bys tego nie prala, to nadal masz jakies tam takie odczucia... to juz zakrawa na lekka paranoje, ktora w glebszym stadium objawia sie noszeniem rekawiczek, ochronnej maski i na przecieraniu czysta chusteczka kazdej klamki w miejscach publicznych, zanim sie ja dotknie. ale oczywiscie masz do tego prawo. mowie tylko, ze to irracjonalne.

To jak najbardziej normalne, ze wole orginalne i nowe rzeczy niz stare i uzywane przez kogos.

W lumpeksach mozna znaleźć całkiem nowe ciuszki. Wczoraj sama kupiłam 2 rzeczy nowiuśkie, jeszcze z metkami i cenami :)
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości