Aborcja

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 lis 2006, 23:58

jabłoń pisze:przedkładasz życie w ujęciu biologicznym (zarodek) nad interes życia na wyższym poziomie, tj. obdarzonego świadomością, uczuciami itp.

Ty przedkładasz życie świadome, nawet mordercy i bandyty, może potencjalnego Twego gwałciciela za tydzień, nad życie czyste, niczym jeszcze nie zbrukane.

Nie rozróżniasz irracjonalności słów wobec Życia?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 08:00

Mysiorek pisze:Nie rozróżniasz irracjonalności słów wobec Życia?

Dokładnie o tym samym pomyślałam wczoraj i zastanawiałam się, jak to ubrać w słowa.
Co z tego, że faktycznie zaraz po poczęciu jest to zlepek komórek, a co ze świadomością, NASZĄ, że w tym momencie tchnęliśmy w ten zlepek życie, ten zlepek DNA naszego i naszego partnera?
W 28ym dniu od zapłodnienia zaczyna bić serce i już w tym czasie można przeprowadzić u embriona badanie USG, czy ktoś z popierających tutaj aborcję wiedział o tym :?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 lis 2006, 08:36

Mona pisze:W 28ym dniu od zapłodnienia zaczyna bić serce i już w tym czasie można przeprowadzić u embriona badanie USG, czy ktoś z popierających tutaj aborcję wiedział o tym

Tak. Ale ja z tych popierajacych tylko w ekstremalnych przypadkach, nie na widzimisie, zeby nie bylo.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 08:39

runeko pisze:w ekstremalnych przypadkach

Nie miałam na myśli takich, bo ekstremum, to ekstremum.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 14 lis 2006, 09:42

Mysiorek pisze:Ty przedkładasz życie świadome, nawet mordercy i bandyty, może potencjalnego Twego gwałciciela za tydzień, nad życie czyste, niczym jeszcze nie zbrukane.


Ależ oczywiście ! Bo jaka jest zasługa tego życia czystego, że jest czyste - bo jeszcze nie miało możliwości się zbrukać ?

Mysiorek pisze:Nie rozróżniasz irracjonalności słów wobec Życia?

NIestety ale jest Życie i życie. I też podlega ono stopniowaniu - tak jak wcześniej pisał Wam Charles. A Świat cierpi na niedobór jakości a nie ilości "żyć".
Ludzi jako kukiełek mamy aż za dużo...


Mona pisze:W 28ym dniu od zapłodnienia zaczyna bić serce i już w tym czasie można przeprowadzić u embriona badanie USG, czy ktoś z popierających tutaj aborcję wiedział o tym :?


Oczywiście i dlatego uważam, że nie powinno się robić w tym czasie aborcji, tylko jeszcze wcześniej na etapie zygoty. Ale to tylko taki "ukłon" w stronę (symboli) człowieczeństwa....
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 10:21

Maverick pisze:Tylko ze ja nie wybieram zadnego zla, ani malego, ani duzego, ani wielkiego. Ja wybieram dobro.

przymuszenie zgwałconej do porodu nie jest dobrem, dla niej jest to kolejny przymus, kolejna ingerencja w jej zycie, tylko, ze ta w majestacie prawa.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lis 2006, 11:46

jabłoń pisze:jeszcze nie miało możliwości się zbrukać

Ktoś niezbrukany to ktoś dobry. Tego nie powinno się przedkładać nad zło. Nie mówiąc o ewentualnej, zdecydowanej ewolucji w stronę dobra. Zło tępić, dobru dać szansę.
jabłoń pisze:Świat cierpi na niedobór jakości a nie ilości "żyć".

No i...?
Czyżby Twój pomysł polegał na wycinaniu kukiełek jak leci, aby podnieść swój poziom życia? Co to, wtedy, za życie? I jaki poziom etyczny na starcie?


A tak w ogóle... dobry sędzia (lub etyk) to taki, który "urwał się z choinki" i jest tabula rasa ? czy taki, który wszystkiego w życiu dotknął? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 12:01

jabłoń pisze:Ludzi jako kukiełek mamy aż za dużo...

To proroctwo? Wyrzynać zygoty, bo być może urodzi się kolejna kukła, niezłe rozumowanie... a nawet gdyby, to kto dał człowiekowi prawo do selekcji przed porodem?
jabłoń pisze:Oczywiście i dlatego uważam, że nie powinno się robić w tym czasie aborcji, tylko jeszcze wcześniej na etapie zygoty.

Też ciekawe podejście, a gdyby serce biło odrazu po poczęciu? Ale jeszcze w 27mym dniu zrobiłabyś to...
jabłoń pisze:Ale to tylko taki "ukłon" w stronę (symboli) człowieczeństwa....

Jakie, kurna, symbole? Jabłoń, chlałaś już dzisiaj? Symbolem jest cały człowiek, a nie wybiórczo, np. serce embriona, czy penis Kowalskiego.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 lis 2006, 13:19

Mona pisze:W 28ym dniu od zapłodnienia zaczyna bić serce i już w tym czasie można przeprowadzić u embriona badanie USG, czy ktoś z popierających tutaj aborcję wiedział o tym

Serce jest pompką, ma znaczenie tylko symboliczne.

Mona pisze:a co ze świadomością, NASZĄ, że w tym momencie tchnęliśmy w ten zlepek życie, ten zlepek DNA naszego i naszego partnera?
Fajnie, że podkreśliłaś znaczenie subiektywizmu w tej kwestii. Nie każdy musi posiadać taką świadomość i takie poczucie kreacji. Nikt przecież nikomu ciąży na siłę usuwać nie chce :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lis 2006, 13:33

ale ośrodków odpowiedzialnych za zmysły i odczuwanie na razie brak, zatem cech ludzkich na razie nie posiada :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 13:55

Dzindzer pisze:przymuszenie zgwałconej do porodu nie jest dobrem, dla niej jest to kolejny przymus, kolejna ingerencja w jej zycie, tylko, ze ta w majestacie prawa.
Przymuszenie kazdej do porodu hcyba ze zagraza zyciu. Nie tylko zgwalconej. I nie mysl o tym jak o ingerencji w jej zycie lecz jako o gwarancji dla zycia nowo powstalego, ktore ma to nieszczescie ze powstalo przez gwalt (ale w niczym nei jest gorsze od innych).
jabłoń pisze:A Świat cierpi na niedobór jakości a nie ilości "żyć".
Z tego twierdzenia mozna w prostej lini wyciagnac wnioski o rasie nadludzi. Gratuluje.
TedBundy pisze:ale ośrodków odpowiedzialnych za zmysły i odczuwanie na razie brak, zatem cech ludzkich na razie nie posiada
A jakie to sa wg Ciebie cechy ludzkie? Przede wszystkim ma ludzkie DNA, rozwija sie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 14:04

Maverick pisze:I nie mysl o tym jak o ingerencji w jej zycie lecz jako o gwarancji dla zycia nowo powstalego, ktore ma to nieszczescie ze powstalo przez gwalt (ale w niczym nei jest gorsze od innych).

a ty choc raz, pomysl o niej a nie tylko tym płodzie.
Bo ja w takim prezypadku nie chce byc inkubatorem na siłe. w takim przypadku usune i nic nawet parwo mnie nie powstrzyma.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 14 lis 2006, 14:07

Serce jest pompką, ma znaczenie tylko symboliczne.

Jak symboliczne? Jeśli nawet to jest symbolem życiem. Dalej. Jest nietylko symbolem, ale cząstką życia. Jak serce przestaje bić, to człowiek umiera. Jak niszczysz płód, to zabijasz serce. A może to dla Was zbyt prymitywne myślenie?

TedBundy pisze:le ośrodków odpowiedzialnych za zmysły i odczuwanie na razie brak, zatem cech ludzkich na razie nie posiada


Zmysły i odczuwanie nie są tylko domeną człowieka.

Maverick pisze:abłoń napisał/a:
A Świat cierpi na niedobór jakości a nie ilości "żyć".

Z tego twierdzenia mozna w prostej lini wyciagnac wnioski o rasie nadludzi. Gratuluje.


Również gratuluje.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 14:13

Dzindzer pisze:a ty choc raz, pomysl o niej a nie tylko tym płodzie
Mysle. Ale dla mnie jest wazne cale kilkudziesiecioletnie zycie tego czlowieka ktory sie urodzi, a nie jej kilkumiesieczne widzimisie.
Dzindzer pisze:Bo ja w takim prezypadku nie chce byc inkubatorem na siłe. w takim przypadku usune i nic nawet parwo mnie nie powstrzyma
To sobie pojedz gdzies do Niemiec albo Holandii i zabij to dziecko. Nie bronie Ci.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 14:16

Maverick pisze:To sobie pojedz gdzies do Niemiec albo Holandii i zabij to dziecko. Nie bronie Ci.

na szcescie nie musze nigdzie jechac, bo nie mam czego usuwac, prawo mi pozwala na to.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 lis 2006, 14:23

Mysiorek pisze:Ty przedkładasz życie świadome, nawet mordercy i bandyty, może potencjalnego Twego gwałciciela za tydzień, nad życie czyste, niczym jeszcze nie zbrukane.
a grzech pierworodny ??
Mona pisze:Też ciekawe podejście, a gdyby serce biło odrazu po poczęciu? Ale jeszcze w 27mym dniu zrobiłabyś to...
natasza pisze:Jak symboliczne? Jeśli nawet to jest symbolem życiem. Dalej. Jest nietylko symbolem, ale cząstką życia. Jak serce przestaje bić, to człowiek umiera. Jak niszczysz płód, to zabijasz serce. A może to dla Was zbyt prymitywne myślenie?
człowiekiem się jest bo mozna pomyśleć myślę bo jestem. To jest to co odróżnia nas od zygoty. I to jest początek życia. Gdy pod koniec życia ktoś podejmie decyzję czy was odłączyć od aparatury zbada wasz mózg. Inne aspekty funkcjonowania waszego organizmu są drugożędne...

[ Dodano: 2006-11-14, 14:23 ]
A tym którzy wierzą w niewinność dzieco polecam super nianię <evilbat> <diabel> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 14:25

Dzindzer pisze:na szcescie nie musze nigdzie jechac, bo nie mam czego usuwac, prawo mi pozwala na to.
No ale jakby nie pozwalalo a mialabys co zabijac, to pojedz do krajow gdzie zabijanie dzieci jest legalne.
Blazej30 pisze:a grzech pierworodny
A czy czasem Jezus nie umarl na krzyzu za nasze grzechy czyli miedzy innymi za pierworodny?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 14:28

Maverick pisze:to pojedz do krajow gdzie zabijanie dzieci jest legalne.

albo zrobie to w Polsce nielegalnie
Maverick pisze:A czy czasem Jezus nie umarl na krzyzu za nasze grzechy czyli miedzy innymi za pierworodny?

za ten nie, ten jest "zmywane" po chrzcie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 14:54

Dzindzer pisze:albo zrobie to w Polsce nielegalnie
Bo nic Ci nie grozi. Powinien byc w KK zapis karajacy nie tylko lekarza lae rowniez kobiete. Ze nie wspomne o tym iz domagam sie kary smierci za morderstwa. Gdyby Ci za aborcje w Polsce grozila kara smierci, to nadal uwazasz ze chcialabys ja w Polsce robic?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 15:16

Maverick pisze:Gdyby Ci za aborcje w Polsce grozila kara smierci, to nadal uwazasz ze chcialabys ja w Polsce robic?

pytasz mnie niecięzarna czy hipotetyczna mnie zgwałcona i ciezarna.
Teraz jak patrze to bym chyba nie zrobiła tego tu w Polsce, wolałam bym zdobyc kase i wyjechac
ale jak bym była zgwałcona, zostawionan z tym problememi mocno zdesperowana, to nie wiem czy bym nie zaryzykowala. gdybym zyc nie chciala to co bym miała do stracenia.
zreszta w takim przypadku aborcaj wygladała by inaczej, bardziej jak poronienie. W sensie tego, ze na lewo dostawło by sie cos na wywołanie porodu a w karcie wszystko bylo by czyste, lekarz ratował robił co mógł, ale ona poroniła.
wiem co mówie, bo znam osobe która tak "poroniła". Zalezało jej na tym by nie tylko sie wyskrobac na lewo, ale, zeby jej partner myslał, ze to poronienie.

I jeszcze jedno kara smierci za to, ze wyskrobie płód który nie czuje i ta sama kara smierci za to, że bede sie nad kims znecac kilka dni a potem w równie paskudny sposób zabije
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 15:22

Dzindzer pisze:I jeszcze jedno kara smierci za to, ze wyskrobie płód który nie czuje i ta sama kara smierci za to, że bede sie nad kims znecac kilka dni a potem w równie paskudny sposób zabije
No coz, zabic kogos mozna tylko raz :)
Dzindzer pisze:ale jak bym była zgwałcona, zostawionan z tym problememi mocno zdesperowana, to nie wiem czy bym nie zaryzykowala. gdybym zyc nie chciala to co bym miała do stracenia.
Pamietaj ze lekarzowi tez by grozila kara smierci :) Cena bylaby taka ze za nia bys ze 3 razy do Niemiec wyjechala :]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 15:31

Maverick pisze:Cena bylaby taka ze za nia bys ze 3 razy do Niemiec wyjechala :]

dolicz koszty kliniki w niemczech. bo do publicznego by mnie chyba nie pzryjeli
Maverick pisze:No coz, zabic kogos mozna tylko raz :)

dlatego kara smierci za aborcje jest nieporozumieniem
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lis 2006, 15:32

Dzindzer pisze:dlatego kara smierci za aborcje jest nieporozumieniem


i kretyństwem do n-tej potęgi :] Nie ma i nie będzie znaku równości między likwidacją szumowiny czy mordercy a suwerenną decyzją kobiety o dysponowaniu własnym brzuchem :] Ot,co.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 15:57

Dzindzer pisze:dlatego kara smierci za aborcje jest nieporozumieniem
Za jaka aborcje? Za morderstwo na czlowieku - nienarodzonym.
Dzindzer pisze:dolicz koszty kliniki w niemczech. bo do publicznego by mnie chyba nie pzryjeli
To nie moj problem. Mozesz do Holandii, gdzie chcesz. Juz teraz skrobanka to z 1000zl a wtedy to bedzie z 10tys jak nie wiecej.

EDIT:
Poza tym jakiej kliniki? Morderstwo trwa kilkanascie minut po czym kobieta idzie do domu.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 17:14

Sir Charles pisze:Nikt przecież nikomu ciąży na siłę usuwać nie chce

Właśnie :]
Blazej30 pisze:A tym którzy wierzą w niewinność dzieco polecam super nianię

Sądzisz, że dzieci pokazane w tym programie takie urodziły się? Super niania, to byłaby potrzebna, ale rodzicom z tego programu zanim ich dziecko przyjdzie na świat <evilbat>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 14 lis 2006, 20:53

Nie Monus nie chlałam wtedy.... ale aktualnie jestem po kilku piwkach oraz kilku miłych <przytul> z pewnym słodkim jak aniołek <diabel>
I dlatego...

A pojadę se na ostro i powiem co tak naprawdę myślę w temacie. <aniolek>

A myślę sobie tak, że dopóki ludzie nie wymyślą jakiegoś dobrego środka antykoncepcyjnego, aborcja powinna być dopuszczalna - nawet właśnie jako ten środek antykoncepcyjny (ale w dalszym ciągu tylko i wyłącznie na etapie zygoty)

Bo jest bez porównania zdrowsza dla kobiety niż tabletki antykoncepcyjne czy inne środki.

NIe trzeba by się było męczyć z prezewatywami, spiralami, globulkami, kalendarzykiem, podwiązywanie nasieniowodów i jajowodów, czy cholera wie czym....

A ludzie by byli zaspokojeni i weseli. <aniolek>

P.S. Wyrażam swoje szczere poglady. Żadnych warnów proszę <hahaha>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lis 2006, 21:01

jabłoń pisze:dopóki ludzie nie wymyślą jakiegoś dobrego środka antykoncepcyjnego, aborcja powinna być dopuszczalna - nawet właśnie jako ten środek antykoncepcyjny

Nie urodziłaś jeszcze, mam rację?
Śmieszy mnie to jak ludzie szafują życiem (ŻYCIEM - nie kłopotami) innych, bo nie dotknęli tego życia.
I takie wnioski wyciągnąłem z Twoich postów - aborcja - bo moja dupa najważniejsza.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 21:04

Wiesz jablon... Metoda antykoncepcyjna jak sama nazwa wskazuje to taka ktora nie dopuszcza do zajscia w ciaze :) No ale nie czepiajmy sie nazwy.
Piszesz o tym co jest w Rosji, gdzie niektore dziewczyny rekordzistki mialy aborcje po kilkanascie razy.
jabłoń pisze:Bo jest bez porównania zdrowsza dla kobiety niż tabletki antykoncepcyjne czy inne środki
Poza tymi kobietami ktore w jej wyniku traca zycie albo plodnosc <aniolek> I kobieta musi byc wyjatkowo... inna zeby przechodzic takiezabiegi (stosowane jako metode anty <boje_sie> ) bez uszczerbkow dla psychiki.
jabłoń pisze:NIe trzeba by się było męczyć z prezewatywami, spiralami, globulkami, kalendarzykiem, podwiązywanie nasieniowodów i jajowodów, czy cholera wie czym....
Od tego jest sterylizacja.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 14 lis 2006, 21:05

Mysiorek pisze:Nie urodziłaś jeszcze, mam rację?
Śmieszy mnie to jak ludzie szafują życiem (ŻYCIEM - nie kłopotami) innych, bo nie dotknęli tego życia.
I takie wnioski wyciągnąłem z Twoich postów - aborcja - bo moja dupa najważniejsza

Nie. NIe urodziłam. A Ty urodziłeś Mysior ?
NIe dupa - tylko zdrowie psychiczne i fizyczne kobiety. Oraz faceta ;P

Aha, zapomniałam dodać, że aborcja przed urodzeniem pierwszego dziecka - to nie powinna być dopuszczalna.

Ale to tylko dlatego tak uważam, że ponoć później robi się jakiś nawyk w macicy i można mieć problemy z zajściem w ciążę...

[ Dodano: 2006-11-14, 21:06 ]
Maverick pisze:jabłoń napisał/a:
NIe trzeba by się było męczyć z prezewatywami, spiralami, globulkami, kalendarzykiem, podwiązywanie nasieniowodów i jajowodów, czy cholera wie czym....
Od tego jest sterylizacja.


Nie wiem czy wiesz kochany, że w Polsce sterylizacja męska i żeńska jest zakazana...

Żyć nie umierać k...wa w tym naszym kraju...

[ Dodano: 2006-11-14, 21:11 ]
Maverick pisze:Piszesz o tym co jest w Rosji, gdzie niektore dziewczyny rekordzistki mialy aborcje po kilkanascie razy.


Phi. So what ?

Maverick pisze:Poza tymi kobietami ktore w jej wyniku traca zycie

Życie tracą bo aborcja jest robiona pokątnie. W przypadku normalnie przeprowadzonej aborcji jest to zabieg mniej bolesny nież borowanie zęba.

Maverick pisze:musi byc wyjatkowo... inna zeby przechodzic takiezabiegi (stosowane jako metode anty ) bez uszczerbkow dla psychiki.


Kto Ci te bzdury wmówił ? Ksiądz czy burmistrz ? <hahaha> Wszystko jest kwestią podejści.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lis 2006, 21:16

jabłoń pisze:tylko zdrowie psychiczne i fizyczne kobiety. Oraz faceta

Ja właśnie też o tym - trzeba być nie lada CENZORED, żeby się skrobać w zamian połknięcia tabletki.
To jest ta Twoja jakość życia <hahaha> <hahaha> <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości