Wakacje Idą :))

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2006, 08:08

Ja nie mam planów. Choc w sumei to mam ale to wszystko sa tylko pomysly.
W zeslzym roku on pojechal nad morze na 2 miesiace ja na chyba 2 tygodnie czy 10 dni z kolezanka tez nad mozrze ale gdzie indziej.

W tym roku mial byc juz wspolny wyjazd do Anglii do pracy :/ - na bank juz nie wypali - zrezygnowalismy w tym roku.
Moze gdzies wyskoczymy ale to zalezy od tego ile zarobimy. Przeca od rodzicow brac ie bedziemy.
Jest plan zeby na 2 miesiace czy ilestam razem jechac nad morze nasze do jego rodziny popracowac czy wynajmie pokoi i za darmo wypoczac. Ale nic nie wiadomo m.in. dlatego ze nie wiadomo jak bedzie z moja praca, urlopem...
No i poza tym jesli bede miec wolne zaszywam sie u kumpeli gdzies na tydzien, do lasu jedzie mieszkania tam komuś pilnować. Bez mojego oczywiscie.
CichyJoe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2006, 02:07
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: CichyJoe » 25 maja 2006, 08:40

nie to żebym był bananem :) ale planowalem w tym roku maksymalnie pojezdzic i doleciec do

Kanady
USA
Tunezji
Rodos

15 tys kosztuje cala taka zabawa wiec jak bedzie z kasa zobaczymy


PS:
moja "wspaniala" tez chce leciec na miesiac do Anglii beze mnie. Ale zauwazylem, ze im bardziej sie zgadzam tym ma wieksze watpliwosci.
Awatar użytkownika
Sylwunia24
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2006, 21:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Sylwunia24 » 25 maja 2006, 08:50

Ja mam nadzieję pojechać na tydzień nad morze z moim i na pewno na jakies 3 dn pod namioty w jakies fajne miejsce. Chciałabym też w lipcu pojechać do Zakopanego w nasze romantyczne miejsce. Mam nadzieje, że plany wypala i że pogoda dopisze! :)
Miłość jest sztuką produkowania czegoś, dzięki możliwościom kogoś innego. »
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 25 maja 2006, 09:03

Wakacje zrobimy sobie z mą ukochaną w połowie sierpnia albo we wrześniu. Prawdopodobnie góry i jakiś przytulny pokoik z łazienką. Prawdopodobnie nie będziemy zbyt często wychodzić z tego pokoju <diabel> Nadrobimy "zaległości". :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2006, 09:58

Mroczny_Piskacz pisze:Prawdopodobnie nie będziemy zbyt często wychodzić z tego pokoju <diabel> Nadrobimy "zaległości". :]
Dlaczego? :| Toż wlasnie po to jedziesz zeby w pokoju nie siedziec!A zaleglosci mozna odrabiac w plenerze :D

Ja napisalam napisac ze jedyeny pewnik tych moich wakacji to wyjazd nad morze. Moze nawet tylko na weekend ale w tym roku jade poznac rodzine mojego na 100%. Bo tak to znam tylko mame, daleka kuzynke niemal znajoma tylko i ciocia co na kilka dni swego czasu tu wpadla. A tam poznac trza wujkow 2 pozostale ciocie ich dzieci, babcie...
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 25 maja 2006, 10:02

moon pisze:Dlaczego? :| Toż wlasnie po to jedziesz zeby w pokoju nie siedziec!A zaleglosci mozna odrabiac w plenerze :D


Tak będzie wygodniej, teraz żadko się widywaliśmy. W plenerze źle się czujemy w takich sytuacjach. Jedziemy żeby mieć czas tylko dla siebie i żeby nikt nam nie przeszkadzał. <diabel>
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 25 maja 2006, 12:35

A mi szykują się wyjątkowo nudne wakacje. Spędze je w domu,a moja ukochana wyjeżdża na 2 tygodnie. Ale i tak będzie fajnie, wkońcu sobie odpoczne od szkoły :D
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 25 maja 2006, 17:46

Wakacje? Hmm.. zawsze kojarzyly mi sie z dziecinstwem, ktore zostalo nad morzem :) teraz zamierzam troszke skojarzyc je z moim miastem i spedzic je z moim ukochanym :)
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 maja 2006, 18:09

moon pisze:Toż wlasnie po to jedziesz zeby w pokoju nie siedziec!A zaleglosci mozna odrabiac w plenerze


kumpel pojechał kiedyś do Ustronia ze swoją na dwa tygodnie. Praktycznie nie opuszczali pokoju, oprócz ranka (do kiosku) i późnego wieczoru (nad strumyk). 14 dni w czterech ścianach :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 maja 2006, 19:02

TedBundy pisze:kumpel pojechał kiedyś do Ustronia ze swoją na dwa tygodnie. Praktycznie nie opuszczali pokoju, oprócz ranka (do kiosku) i późnego wieczoru (nad strumyk). 14 dni w czterech ścianach

to po co wyjezdzac, rownie dobrze mozna zostac w domu :).

U nas bedzie ciezko, bo z finansami kiepsko, ale moze na pare dni cos sie wykombinuje :).
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 25 maja 2006, 19:44

jelonek pisze:Jak spedzacie wakacje?
Temat już był :]
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=3123

Wakacje spędzę w pracy. Trochę to nie po mojej myśli, ale cóż...
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 25 maja 2006, 19:55

My mamy juz pokoj nad morzem na 14 dni zerezerwowany :) Kocham morze i pewnie bedzie super :P Wczesnij nie wyjezdzalismy razem :P
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 25 maja 2006, 19:57

to po co wyjezdzac, rownie dobrze mozna zostac w domu :) .


Gdy mieszka się samemu lub z tylko z ukochaną osobą jak najbardziej. Gdy poza tym ma się na głowie rodzinę, wyjazd jest jak najbardziej odpowiedni.

cubasa pisze:Temat już był :]
http://agnieszka.com.pl/f...opic.php?t=3123


Ten temat jest nieaktualny, nowy rok oznacza nowe wakacje <diabel>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 maja 2006, 19:57

Jadę we wrześniu do Chorwacji na 11 dni.
Może wcześniej uda się nad morze. Zależy czy kasę zarobimy :].
Obrazek
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 25 maja 2006, 20:06

ja jeszcze nie wiem chcialam pracowac cale wakacje aby lepiej mi na studiach bylo w przyszlym roku, ale cos czuje ze nie dostane tej pracy coo chcialam, musze sie rozejzec jeszcze w paru miejscach..moze we wrzesniu lub poczatek lipca pojade do babci pod wawe, w sumie czy gdzies wyjade odpoczac? nie wem na to trzeba miec kase...wyjechalabym moze sobie we 2 gdzies ale watpe w mozliwosc, jezeli przedluza prace mojemu to nawet jak bede miala kase i ja nie bede pracowala to on nie bedzie mial czasu. nadchodzacy czas nie kojazy mi sie z odpoczynkiem, ale ciesze sie ze bedzie juz po sesji i mam nadzieje ze wrzesien tez bedzie wolny bez poprawek....
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 maja 2006, 21:19

Pracai pisanie pracy, oprocz tego duzo piwa w kazdej wolnej chwili :D robienie prawka i robota z kumplem no i mam nadzieje ze wyjazd kilkudniowy mi wypali gdzies nad morze, nawrt wiem gdzie :D

A tak poza tym to moze w gory sie wyskoczy :D wszystko zalezy od kasy i jak to sie w zyciu ulozy jeszcze sporo czasu :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 maja 2006, 21:39

Ja.
Z kim? Sam, to znaczy bez żadnej kobiety przy boku :P
Ale za to bardzo interesująco. Gdzieś na mazury na jakiś spływ jadę... dużo piwka, winka, kobiet, czyli stała ekipa :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 25 maja 2006, 22:34

Ja prawdopodobnie z moją połówką nad morze, do Niechorza. A tak w ogóle macie jakieś adresy tanich kwater, pokoi, pola namiotowego itp.? Obojętnie gdzie.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 26 maja 2006, 20:26

Wakacje? Slub biore :)
No wiec potem remont mieszkania, przeprowadzka i pewnie tydzien-dwa gdzies wyskoczymy. Raczej nad morze, marzy mi sie jakas malutka spokojna miejscowosc, bo chcialabym sie porzadnie zrelaksowac. Ale my zawsze wszystko na ostatnia chwile, wiec jeszcze nie wiem :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 cze 2006, 07:32

Ja mam wakacje tylko do połowy lipca. :] A potem tylko praca, praca, praca...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 cze 2006, 07:48

Olivia pisze:Ja mam wakacje tylko do połowy lipca
Ja wcale ale i tak zrobie sobi emam nadzieje dluzszy weekend i na 4 dni pojade nad morze z moim.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 09 cze 2006, 12:08

Search database for term: "wakacje"

scanning...

0 matches found for "wakacje"... :(

A tak serio, to jakieś mi się uda wygospodarować, ale generalnie będą to remontowo/pracujące wakacje.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 09 cze 2006, 18:45

a ja chciałabym pojechać do pracy do Niemiec,albo gdziekolwiek indziej,zeby zarobic troszku kasiorki.ale moja nadzieja juz stopniowo maleje. :(
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
ane

Postautor: ane » 09 cze 2006, 19:05

Ja jade do Szkocji na 2 miesiace bez ukochanego ale przed wyjazdem wyjade z nim nad morze zeby no...pobyc ze sobą buahhaa <aniolek>
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 10 cze 2006, 14:32

generalnie chcialabym popracowac cale wakacje zeby na czesne zarobic, ale jak na razie to pomimo rozniesienia tuzina cv cisza...

a Moj jak mu dadza urlop to chce wykupic jakas malutka kwatere i mnie nad morze porwac ;] kolezanka mi proponowala jazde stopem po polsce i ojropie, takze zobaczymy... <pijak>
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 10 cze 2006, 14:48

KAROLA pisze:kolezanka mi proponowala jazde stopem po polsce i ojropie, takze zobaczymy

dobry pomysł.jak nie pojade do pracy to tak zrobie <banan> o ile bedą chętni :|
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 cze 2006, 17:51

KAROLA pisze:jak na razie to pomimo rozniesienia tuzina cv cisza...
Ja co najmniej z 50 czy 70 poslalam zanim prace dostalam :] Tuzin to malutko ;)
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 10 cze 2006, 22:20

Ja najpierw na jakiieś 4-6 tygodni do pracy (kierunek Dublin...), cośtam zarobić, trochę środowisko zmienić... 30 września koniec sesji, 1 lipca wylot...
[Chyba że nie wytrzymam i w ostatniej chwili zamiast lecieć tam, polecę do mojego faceta... to będzie nasza najdłuższa rozłąka od roku, prawie 3 miesiące :/]

A później do niego, i z nim - tam gdzie będzie trzeba... Oczywiście na żaden odpoczynek, przynajmniej nie dla niego. Wieczory będą nasze jak dobrze pójdzie. ;)
Jak wygospodaruje kilka wolnych dni to pewnie gdzieś mnie zabierze. Jeśli wygospodaruje.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 cze 2006, 22:22

megane pisze:30 września koniec sesji
wrzesnia? :?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 cze 2006, 22:23

Ja się na parę dni pewnie do warszawy udam. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości