Jak się Upijacie (naogół) ???

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 cze 2005, 12:02

Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce - Terencjusz
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: dreamer » 23 cze 2005, 10:58

u mnie cos takiego jak upicie sie nie ma miejsca. Wystarczy mi ten "blogi" stan i poprawa humorku po wypiciu 1, 2 browcow :) <browar>
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 23 cze 2005, 23:38

dreamer pisze:u mnie cos takiego jak upicie sie nie ma miejsca. Wystarczy mi ten "blogi" stan i poprawa humorku po wypiciu 1, 2 browcow

jak do tego dochodzi krzywe chodzenie to to juz jest faza?:D
Bo mnie łapie przy okazji, tak razem z tym błogim stanem;) Tylko raz złapałam doła, ale to zależy od towarzystwa...Mialam dosc ufryźliwych komentarzy..Pół nocy potem grałam w CSa żeby sie wyzyc...Obiecywałam sobie ze juz nigdy nic nie wypije ale to tylko raz...Potem było już tylko przyjemnie:]
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 24 cze 2005, 00:51

bo pilas ze mna i z Darią :D nie taki browar straszny jak go maluja :DD :DD :DD
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
majek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2005, 23:30
Skąd: z Polska ;)
Płeć:

Postautor: majek » 24 cze 2005, 01:14

Upijałem się jeszcze kilka lat temu. Wódka, piwo. To były czasy :) A teraz... Kurde, starość nie radość. Dwa, trzy piwka się chce tylko wypić i nic więcej. Już nawet poglądy mi się zmieniły, że upijanie się do nieprzytomności nie ma wcale żadnego sensu.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 24 cze 2005, 11:43

majek pisze:Już nawet poglądy mi się zmieniły, że upijanie się do nieprzytomności nie ma wcale żadnego sensu

A wcześniej myślałeś inaczej? nie bałes sie ze zrobisz cos głupiego czego bedziesz potem załował chociaz nic nie pamietasz? Moj znajomy kiedys przyszedł do mnie i nie zadzwonił do drzwi tylko dwie godziny siedzial na schodach i udawał kawkę:DD Porazka...
ps:majek, ty masz skrypt w opisie czy na serio mnie witasz:)? [mieli tego zakazac;/]

Zuber pisze:bo pilas ze mna i z Darią nie taki browar straszny jak go maluja
n/c....Ale źle nie było no...:)


edit: przypomniało mi się:) W środę wypiłam sobie browarka z ojcem... życząc mu z całego serducha wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca i imienin:) I Wam życzę żebyście mieli takich starych...Ten facet wszystko rozumie, nie pyta o nic...Pozwala się przytulić kiedy mi sie tylko chce:D
Nie znajdę takiego faceta chyba:)
Dobra miało byc o piwie...Miało 7.2% i dostałam słowotoku:) Ale humorek nieziemski^^
majek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2005, 23:30
Skąd: z Polska ;)
Płeć:

Postautor: majek » 24 cze 2005, 14:34

AlicE! pisze:A wcześniej myślałeś inaczej? nie bałes sie ze zrobisz cos głupiego czego bedziesz potem załował chociaz nic nie pamietasz?


Wcześniej to było co innego. Imprezy z kumplami. Picie do przybicia gwoździa itp, itd :) To było jeszcze takie gówniarskie myślenie i picie dla samego picia, o tak żeby było śmiesznie :D . Teraz już mnie to nie bawi, tak jak kiedyś, ale i tak czasem lekko zaszaleję (w granicach przyzwoitości oczywiście).

Nie bałem się, że coś mogę złego zrobić, bo nawet jak już miałem niezłą fazę to mogłem się na tyle kontrolować, żeby nic nie nabrioć i zawsze wszystko pamiętam (do momentu, gdy nie usnę :D ) - to moje przekleństwo (a może i nie?? :) ), bo po niektórych imprezach jak spojrzałem w lustro to nie mogłem powstrzymać śmiechu. A jak już przybiłem gwoździa to nic nie mogłem przeskrobać (z wiadomych powodów :) )

A w opisie mam BBCode'a, ale oczywiście witam Cię i pozdrawiam jak to kulturka wymaga :) <browar> <browar> <browar> <browar>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości