Co oglądać w TV?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Co oglądać w TV?

Postautor: mrt » 11 maja 2005, 14:35

Topik nie jest bez sensu, bo ma mi czas zorganizować! :P

Biorę program telewizyjny do ręki i kompletnie nic w nim nie ma. Albo ja ślepa, albo nie ten program kupuję ;) I w związku z tym mam pytanie: co Wy oglądacie? Albo co macie akurat zamiar obejrzeć, bo może ja nie wiem, ale coś przegapiam?

Wstyd się przyznać, ale oglądam "M jak Miłość" i "Na Wspólnej". Nie mam tak, że świat się może walić, a obejrzeć muszę, ale jak jestem w domu, to włączam.

W poniedziałki oglądam "Po godzinach" na Jedynce poźnym wieczorem i "Warto rozmawiać" - powtórkę we wtorek, bo mi włazi na to pierwsze.

W rozwoju się "cofłam" i więcej jakoś nie oglądam. No raz dziennie jakieś wiadomości, ale właściwie nawet mi lata, na które akurat trafię.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 11 maja 2005, 14:42

Telenowel nie tykam, "Warto rozmawiac" tylko zeby sie posmiac, bo stronniczosc z jaka Pospieszalski prowadzi ten program jest niesamowicie bezczelna...
Ogolnie to ogladam mecze (to Cie chyba nie interesuje :] ), z dziennikow Panorama - zdecydowanie najlepsza jak dla mnie...
Ogolnie lubie Kabaret Lipinskiej, chociaz rodzice narzekaja, ze od lat to samo, to jednak docinki maja celne :)
Aha no i wielkim fanem X-files jestem - nie ma chyba odcinku, ktory puszczali w polskiej telewizji, a ktorego bym nie widzial, kazdy odcinek widzialem tak 2-5 razy :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 11 maja 2005, 14:43

najczesciej ogladam TV z nudow jak nie mam nic ciekawszego do roboty... albo jak nie mam ciekawego filmu na kompie.
Bardzo lubie Discovery zwlaszcza programy o Egipcie, Grecji, czasach Starozytnych... Lubie tez programy o osiagnieciach medycyny takze sadowej.
Z seriali ogladam "Na Wspolnej" i "Samo Zycie" chociaz (cale szczescie) coraz rzadziej.

EDIT -> zapomnialam jeszcze o wszelkiego rodzaju programach o ludziach Hitlera, o nim samym. Dlaczego? bo czasami mnie zastanawia co siedzi w czlowieku ze jest zdolny do takich okrucienstw jakich oni sie dopuscili
Ostatnio zmieniony 11 maja 2005, 14:45 przez Elspeth, łącznie zmieniany 1 raz.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 11 maja 2005, 14:44

Ja tez oglądam "m jak miłość" fajny serial :) a tak pozatym to żadko oglądam TV.A jesli juz to lubię oglądac "rozmowy w toku",kiedyś lubiłam oglądać "rower błażeja".Ostatnio oglądam serial na Dwójce"egzamin z życia"
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 11 maja 2005, 14:48

ja ogladam pierwsza milosc codziennie, czasami rozmowy w toku, najslabsze ogniowo, mamy cie, na wspolnej codziennie :) i to by bylo na tyle :)
czasami wlacze jakis film na kompie, ale to musi mi sie jzu wybitnie nudzic :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 11 maja 2005, 14:54

Jasta20 pisze:rozmowy w toku, najslabsze ogniowo, mamy cie, na wspolnej

Ej jak wy mozecie te rzeczy ogladac :|
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 14:54

Jasta20 pisze:ja ogladam pierwsza milosc codziennie, czasami rozmowy w toku, najslabsze ogniowo, mamy cie, na wspolnej codziennie :) i to by bylo na tyle :)


Mamy cię jest raz na tydzień, a reszta codziennie, nie? to ile ty czasu przed telewizorem spedzasz? <boje_sie>
Ja czasem obejrzę jakiś film, czasem MTV na chwilę włączę, prawie codziennie Fakty, a poza tym, telewizor jest wyłączony...
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 11 maja 2005, 14:57

wiec tak o 14 ogladam powtorke pierwszej milosci, potem czasmi o 18 rozmowy w toku, czasami najslabsze ogniwo a potem na wspolnej regularnie :) no i mamy cie we wtorki :) a tak to telewizor jest wylaczony:)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2005, 14:59

Seriale tłukę ;(

Tak na tvn i tvn siedem te brazylijskie też. To wciąga!Choć teraz nic fajnego nie leci.

Lubię sobie "Przyjaciół" obejrzeć, bo leci własnie pierwsza seria i moim zdaniem najlepsza.
"Na Wspólnej" w soboty, ale też nie zawsze pamiętam. I albo w sobotę, albo powtórkę w niedzielę oglądam coś co zastąpiło "Kochane kłopoty" czyli "Pogoda nia miłość'.

A tak jak mam chwilę to zazwyczaj Cartoon Network albo Jetix.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 maja 2005, 14:59

"Najsłabsze ogniwo" czasem trafię, ale też lubię, bo ja po prostu lubię Szczukę. I słowa złego nie dam na nią powiedzieć, ku rozpaczy mojego faceta i mojej matki. Nie znoszę walczących feministek, ale tej będę bronić, bo tak inteligentnej baby to ze świecą szukać.

Lipińskiej nie lubię, bo nie po mojej linii politycznej i jak nowe odcinki dawno temu zobaczylam, to podziękowałam.

Pośpieszalskiego lubię, ale gadać na niego możecie. No normalnie słabość mam do faceta. Stronniczość - tak, ale w moją stronę, więc niech sobie będzie, choć czasem z tymi filmikami "dla ilustracji" to faktycznie przegina. No i wkurza mnie, że księży-idiotów zdarza mu się zapraszać, jakby mądrzejszych i bardziej "gadatnych" nie mógł wybrać.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 11 maja 2005, 15:02

mrt pisze:"Najsłabsze ogniwo" czasem trafię, ale też lubię, bo ja po prostu lubię Szczukę. I słowa złego nie dam na nią powiedzieć, ku rozpaczy mojego faceta i mojej matki. Nie znoszę walczących feministek, ale tej będę bronić, bo tak inteligentnej baby to ze świecą szukać.


dokladnie, uwielbiam tą kobiete:) ale niestety jak moj facet ja widzi to go trafia! :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 15:11

moon pisze:Lubię sobie "Przyjaciół" obejrzeć, bo leci własnie pierwsza seria i moim zdaniem najlepsza.


Na jakim programi i kiedy??
Planowałam sobie ściągnąć - wierzcie lub nie, widziałam tylko kilka odcinków ze wszystkich serii włacznie..
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 11 maja 2005, 15:15

przystanek alaska na TVP2
ale o zbojeckiej porze 14:30 - noz kur...a

a tak to nie ogladam tv tygodniami
za to zasysam z netu tony
MASH, Startrek (Enterprise - niestety 13 maja - bedzie koniec- serial upadl)
Doctor Who, Numbers, Simpsons, American Chopper, od lipca stargate 9sez i 2 sez SG atlantis, od pazdziernika 2 sez BattleStar Galactica
musze jeszcze uzupelnic kolekcje Startrek Voyager, The Next Generation - na ripy z DVD

futurama rzadzi

obecnie jest susza jesli chodzi o seriale SF o poziomie nieco wyzszym niz Buffy posra wampira czy jakies inne dyrdymaly ( a ST enterprise upadl wlasnie dlatego ze z treka zaczeli robic jakies cuda niewidy zamist typowego treka - cos w stylu krecimy bitwe pod grunwaldem a ulricha von jungingen zajebia indianie toporkami zeby bylo trendy - trekkerzy ogladali to z przymusu - na bez rybiu kazdy trek to ryba ale bez przesady - notowania byly slabiutkie - jak obrad z sejmu no i kapa

nic nie ma w tej TV
w kinach tez
moze kingdom of heaven jako tako choc jedzie niestety na popularnym ostatnio temacie rycerstwa (taki krul artur byl beznadziejny)

dobrze ze gwiezdne wojny wchodza
fantastic four
sin city
spiderman 3
wiec nie bedzie zle
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 15:20

Bender pisze:przystanek alaska na TVP2
ale o zbojeckiej porze 14:30 - noz kur...a


Na TVN'ie, właśnie się zorientowałam :) jak chciałam włączyć mtv (base). Chyba ściągnę sobie przystanek, bo w sumie też widziałam tylko max 4-5 odcinków wcześniej...
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 11 maja 2005, 15:22

Jasta20 pisze:
mrt pisze:"Najsłabsze ogniwo" czasem trafię, ale też lubię, bo ja po prostu lubię Szczukę. I słowa złego nie dam na nią powiedzieć, ku rozpaczy mojego faceta i mojej matki. Nie znoszę walczących feministek, ale tej będę bronić, bo tak inteligentnej baby to ze świecą szukać.


dokladnie, uwielbiam tą kobiete:) ale niestety jak moj facet ja widzi to go trafia! :)


Być może jest inteligentna ale... nie tak do końca. Resztę szacunku straciłem do niej gdy zaczeła (jak to w jej stylu) wypominać bezczelnie jednemu zawodnikowi (z pełnym przekonaniem o prawidłowości odpowiedzi) to, że nie wiedział, że "suma kątów w trójkącie wynosi... 360 stopni".

Śmiać się czy płakać?



Sam program też nie jest idealny, co widać po przykładzie powyższego pytania. Ale i tak lubię oglądać ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 maja 2005, 15:24

Z perspektywy czasu, to mnie trochę nudzi "Przystanek". No przyjemny, ale jakiś taki flakowaty. Kiedyś się go inaczej odbierało. Zestarzał się czy co...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 15:27

mrt pisze:Z perspektywy czasu, to mnie trochę nudzi "Przystanek". No przyjemny, ale jakiś taki flakowaty. Kiedyś się go inaczej odbierało. Zestarzał się czy co...


No wiesz, "Przystanek..." był kecony w latach 1990-1991. Choć u nas leciał jakoś w połowie lat'90, nie?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2005, 15:28

Zdarza mi się również, ale wolę ściszać kiedy ona się odzywa. [Nie bij Mrt <beksa> ]

Na jakim programi i kiedy??
Planowałam sobie ściągnąć - wierzcie lub nie, widziałam tylko kilka odcinków ze wszystkich serii włacznie..

Na tvn siedem codzinnie o 16.40 i po 19 jakoś. [po szestanstej sa powtorki].

Moje Słonko ściąga. Właśnie się pochwalił, że prawie cała 10. serię zgrał włąśnie na płytkę :)

[ Dodano: 2005-05-11, 15:29 ]
A ja w życiu o takim przystanku nie słyszałam :|
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 15:30

Mój ma już 3 serie :) Tylko już nie pamiętam, które... :)

Tvn siedem pewnie mam, ale nawet nie wiem, gdzie jest zaprogramowany - nie oglądam tego programu w ogóle...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2005, 15:35

A ja go bardzo lubię ;) <banan>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 15:43

Już znalazłam tvn siedem u siebie :) sprawdziłam w programie kiedy są "Przyjaciele"... Będę oglądać - w miarę mozliwości :D
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 11 maja 2005, 16:08

eeee....a ja telewizji nie lubie...pożeracz czasu (tak jak i internet 8) ) ale z tą różnicą, ze w necie czytam tylko to na co mam ochote, a w tv, to co ktos tam uzna za słuszne [sic!]
jedyne co ogladam to filmy... ostatnio np. na Dwójce byl "Anioł w Krakowie" :DDD
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 maja 2005, 16:34

Elspeth pisze:najczesciej ogladam TV z nudow jak nie mam nic ciekawszego do roboty... albo jak nie mam ciekawego filmu na kompie.
Bardzo lubie Discovery zwlaszcza programy o Egipcie, Grecji, czasach Starozytnych... Lubie tez programy o osiagnieciach medycyny takze sadowej.
Z seriali ogladam "Na Wspolnej"

mamy ten sam gust, ja jeszcze dodam 'm jak milosc'
na Animal Planet uwielbial wszelkie programy o zwierzaczkach :D i wiele wiele innych
jestem maniaczka wiec nie bede wymieniala wszystkiego
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 maja 2005, 16:37

A ja nie lubię "Discovery", bo wszystkie programy jakieś takie niedorobione mają i strasznie spłycają. jak już się wciągnę w jakiś, to za pół godziny się kończy. Takie po łebkach robione są, mam wrażenie.

Lubiłam Planete - długie, wyczerpujące, ale naturalnie mi kablówka zlikwidowała.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 maja 2005, 16:49

foxy_lady pisze:i wiele wiele innych
jestem maniaczka wiec nie bede wymieniala wszystkiego



A cartoon? :D
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 maja 2005, 18:59

Ja też nic w telewizji dla siebie nie mogę znaleźć.... no oprócz M jak miłość - z mamusią oglądam :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 11 maja 2005, 19:14

"M jak miłość"... oglądam, ale nie namiętnie, raczej z nudów.
To samo z "Na Wspólnej".
Najlepiej włączyć sobie National Geo, Animal Planet, Planet, Science czy Discovery. Zawsze coś ciekawego można obejrzeć.
A jak jem, zawsze włączam sobie Tvn 24, takie małe zboczenie moje :)
Filmy-sporadycznie bo nic ciekawego nasze telewizje nie mają do zaoferowania...
Ostatnio zaczęłam oglądać "Wydanie drugie, poprawione".
I nic więcej jakoś nie jest w stanie mnie zainteresować.
Mrt, nie jesteś "ślepa" i kupujesz ten program co potrzeba :D
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 11 maja 2005, 19:27

jak ktos chce przyjaciol (prawie cale serie 1. i 10.) to moge wyslac na 2 plytkach DVD 8)
w domu TV nie ogladam bo mie mam czasu :P
ale u moon yba zawsze jak jestem :)
a tak to na kompie jak cos robie np. "black adder" - cos niesamowitego :D
jas fasola w zupelnie innej roli :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 11 maja 2005, 19:30

Mi to się marzy powtórka "Hotelu Zacisze" i "Halo, halo" ("Allo, Allo" - może Eng ma rację :P ). Mogę w nieskończoność, zawsze.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2005, 20:13 przez mrt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 11 maja 2005, 19:53

W TV ogólnie nic nie ma ... filmy do kitu, odgrzewane starocia ...

Seriale : Na HBO raz w tygodniu lecą 'Gwiezdne Wrota'
Do niedawna było też "PimpMyRide" ...
Kiedyś były Startreki - stacja i normalne... było co pooglądać ...
ostatnio nic ciekawego :(

głównie TVN Turbo i MTV ... czasem coś polskiego ( klasyki) na kinopolska ...
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości