Piercing

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 gru 2007, 17:40

ja bym sobie kolczyka w pępku w życiu nie zrobiła, tandeta i tyle :). w sumie to kolczyki podobają mi się tylko w jednym miejscu - w uszach :D. reszta odpada.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2007, 17:42 przez Nola, łącznie zmieniany 2 razy.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 gru 2007, 17:41

Nola pisze:ja bym sobie kolczyka w pępku w życiu nie zrobiła, tandeta i tyle :) .

ja sobie zrobiłam jak miałam 16 lat. Teraz się ciesze, że się nie przyjął, bo mi się to nie podoba w ogóle :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 gru 2007, 17:43

m sie nigdy nie podobal kolczyk w pepku, az do zrywu w te wakacje, jak sliczny kolczyk zobaczylam :P ale nie lubie za bardzo pokazywac brzucha, a tak dla samego zrobienia to bez sensu.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 gru 2007, 17:43

Mia pisze:ale nie lubie za bardzo pokazywac brzucha


ja to samo
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 gru 2007, 18:06

ładny kolczyk na ładnym brzuszku mi się podoba. to, że na plaży 80% dziewczyn ma kolczyk, to inna sprawa.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 gru 2007, 18:13

lollirot pisze:ładny kolczyk na ładnym brzuszku mi się podoba

zgadam sie.

lollirot pisze: to, że na plaży 80% dziewczyn ma kolczyk, to inna sprawa.

nie zauwazylan tego, wydaje mi sie ze moda na kolczyk w pepku wrecz minela i dobrze. Ze znanych mi kobiet, az jedna ma kolczyk w pepku.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 gru 2007, 18:33

Mia pisze:lollirot napisał/a:
ładny kolczyk na ładnym brzuszku mi się podoba

zgadam sie.


heh, a ja nie. mi się praktycznie nigdy nie podoba :|.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 gru 2007, 20:43

Nola pisze:heh, a ja nie. mi się praktycznie nigdy nie podoba :| .

mi teraz już też nie. Może dlatego, że mało jednak kobiet ma dla mnie ładne brzuchy, a nawet jak już trafi się ładny to mi kolczyk jakoś psuje urodę tego brzucha. Sama strasznie żałuje, że zrobiłam, bo mam małą bliznę nad pępkiem :(.
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Jak przekonać chłopaka do kolczyka?

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 12:22

Witam :) Niestety nie znalazłam podobnego tematu na forum chociaż szukałam, jeśli jednak przeoczyłam to prosiłabym o linka :> Otóż problem polega na tym: strasznie podoba mi się kolczyk w pępku, szaleję za tym i chciałabym takowy zrobić. Myślę, że z rodzicami nie byłoby większego problemu jeśli porozmawiałoby się o tym otwarcie, szczerze i wszystko wyjaśniło. Niestety mój chłopak uważa to za "apodniecające, niepotrzebne, okropne, brzydkie, oszpecające, paskudne". Nie mam pomysłów jak przekonać go do takiego kolczyka. Pokazuje mu różne linki z ładnymi kolczykami i jak wyglądają one w pępku ale to i tak nic nie daje. Nie chciałabym być dla niego mało atrakcyjna z kolczykiem w pępku dlatego wolałabym go jakoś do tego przekonać a na kolczyku bardzo mi zależy. Może ktoś miał podobny problem, poradził sobie i mógłby mi pomóc?
Z góry dziękuje :*
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, 12:39 przez kitty_18, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2008, 12:33

Jak bym bardzo chciała to bym sobie zrobiła, a wybrzydzanie faceta by mi w tym nie przeszkodziło. W końcu to Twój pępek.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 26 sty 2008, 12:39

kitty_18, to Twoj pepek, wiec rob co chcesz.
A Twoj chlopak ma prawo myslec, ze to "apodniecające, niepotrzebne, okropne, brzydkie, oszpecające, paskudne". Jego gust - jego sprawa. Skoro mu to sie nie podoba to mu sie nie spodoba i tyle.
Musisz po prostu wybrac czy wolisz miec kolczyk ktory sie Twojemu chlopakowi nie podoba, czy miec podobajacy mu sie pepek i byc nieszczesliwa z powodu braku kolczyka. :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 12:43

Wczoraj jak miał dobry humor wspomniałam mu o kolczyku, że tak bardzo chce mieć to dostałam odpowiedź " a może jednak mi się spodoba jeśli ten kolczyk będzie na Tobie" a dzisiaj znowu mówi, że to paskudne :D nie chciałabym żeby patrzył na ten kolczyk z obrzydzeniem :/ a mówią, że to kobieta zmienną jest...
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sty 2008, 13:19

A co ma jego opinia do Twojego pepka? Dla mnie tez to ohyda jest, ale co ja mam do czyjegos pepka? :? Jak chcesz to rob i sie nie przejmuj.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 26 sty 2008, 14:21

jeju... jakbym miała w sprawie każdego kolczyka pytać się chłopaka o zdanie to do dzisiaj nie miałabym nawet jednej dziury w uchu. bez przesady.. to moze w sprawie fryzury albo ubioru tez sie powinnas pytac swojego chłopaka o zdanie? :|
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 14:36

Chodzi mi o to, że nie chciałabym się nie podobać. Wole jakoś go przekonać do tego i szukam sposobu :) żeby jednak mu się spodobało, a nie miał minę jakby miał zaraz puścić pawia :D
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 26 sty 2008, 14:41

jakie moje zdanie jest na temat kolczykow to wiekszosc chyba wie :)...chce to robie i juz :) nikogo sie nie pytalam nigdy:) a juz troszke tego mialam...pepek,jezyk,2x warga , 6x wiazadelko( oczywiscie w odstepach czasowych zeby mi tu nikt nie pomyslal ze naraz :D),tunele w uszach i snug :)
troche dla mnie smieszne ze ktos komus broni bo sie nie bedzie mu podobal np :]
z kolczykami bardzo latwo przesadzic i wygladac jak choinka ale mozna tez ladnie estetycznie :]
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 26 sty 2008, 14:44

kitty_18 pisze:Wole jakoś go przekonać do tego i szukam sposobu :) żeby jednak mu się spodobało, a nie miał minę jakby miał zaraz puścić pawia :D

Niby jak? :| Jak sie nie podoba to sie nie podoba i tyle. Pewnie nawet jak sie zgodzi to tylko dlatego, zeby Ci zrobic przyjemnosc. :/
Mi tez kolczyk w pepku sie nie podoba i chocbym obejrzala setki "ladnych kolczykow i jak wygladaja one w pepku' to nadal uwazalabym, ze to jest zwyczajnie brzydkie. :| To twoje cialo, wiec rob co chcesz, ale nie staraj sie chlopaka zmienic na sile. Jemu ma prawo to sie zwyczajnie nie podobac.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sty 2008, 16:19

kitty_18 pisze:Chodzi mi o to, że nie chciałabym się nie podobać. Wole jakoś go przekonać do tego i szukam sposobu :) żeby jednak mu się spodobało, a nie miał minę jakby miał zaraz puścić pawia :D
Czyli infantylnie sadzisz ze jak zrobisz sobie cos co jemu sie nie podoba to cala przestaniesz mu sie podobac czy jak? :?
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 16:30

w sumie tak, boje się tego, że będzie zaraz " eeee ładniej wyglądałaś bez, teraz okropnie to wygląda. Ale ten kolczyk paskudny... ale się oszpeciłaś" czy coś w tym rodzaju... Wszyscy sądzą teraz, że się pytam "CZY MOGĘ ZROBIĆ SOBIE KOLCZYK" swojego faceta. NIE. Po prostu chce żeby mu się podobał i jakoś chcę spróbować go przekonać, że to nie jest takie złe jak myśli. Bo on chyba widział same "opony" przebite kolczykiem :P
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sty 2008, 16:32

kitty_18 pisze:" eeee ładniej wyglądałaś bez, teraz okropnie to wygląda. Ale ten kolczyk paskudny... ale się oszpeciłaś"
No to wyrazi swoje zdanie i tyle. Co w tym zlego?
Nie mozesz oczekiwac ze zmieni zdanie. Dla mnie tez jest to obrzydliwe i niewazne na jakim brzuchu, a sporo takich widac. Czmeu chcesz go na sile przekonywac? To idiotyczne przeciez.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 26 sty 2008, 16:34

no to przebij i wtedy sie przekonasz co powie..a jak powie ze brzydko to powiesz ze Tobie ma sie podobac i koniec :)
wybierz jakis lady delikatny kolczyk i juz :)
osobiscie mi tez juz sie nie podobaja kolczyki w pepku...swojego juz od 4 lat nie nosze chyba :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2008, 16:35

żadnym argumentem nie zmienisz mu gustu, co bys nie powiedział to nie zacznie mu sie to podobać.
kitty_18 pisze:" eeee ładniej wyglądałaś bez, teraz okropnie to wygląda. Ale ten kolczyk paskudny... ale się oszpeciłaś" czy coś w tym rodzaju... Wszyscy sądzą teraz, że się pytam "CZY MOGĘ ZROBIĆ SOBIE KOLCZYK" swojego faceta.

jak można być z kimś kogo podejrzewa sie o tak nietaktowne i prostackie marudzenie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sty 2008, 16:48

Dzindzer pisze:żadnym argumentem nie zmienisz mu gustu, co bys nie powiedział to nie zacznie mu sie to podobać.
Pewnie. A to ze nie podoba mu sie kolczyk nie znaczy, ze cala dl aniego paskudna sie staniesz.
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 18:43

Myślicie, że jeśli sobie zrobię to z czasem sie przyzwyczai a nawet polubi? :D
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 26 sty 2008, 18:47

najlepiej zrobisz, jak sobie odpuścisz tego kolczyka..
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2008, 18:49

lamaa pisze:najlepiej zrobisz, jak sobie odpuścisz tego kolczyka..

ale czemu ??
skoro bardzo chce to czemu ma nie robić ??
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 18:56

w sumie uważam, że ogólnie kolczykowanie to jakieś wyrażenie siebie. Ja chce zrobić to bo mi się to podoba ( jednak jeśli planuje być z moim chłopakiem zawsze i snujemy plany to chyba normalne jest, że i z jego zdaniem się liczę nie? ) Nie chciałam go przedstawić w jakimś złym świetle, mam nadzieję, że z czasem polubi ten kolczyk. Nie chodzi mi o to, żeby zrobić i chwalić się wszem i wobec, że patrzcie ludzie mam kolczyk w pępku ! To chyba nie jest główna idea tych, którzy lubią piercing...
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2008, 18:59

kitty_18 pisze:To chyba nie jest główna idea tych, którzy lubią piercing...

niektórych jest
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 26 sty 2008, 19:54

Dzindzer pisze:
kitty_18 pisze:To chyba nie jest główna idea tych, którzy lubią piercing...

niektórych jest

hehe dokladnie..ja znam sporo osob ktore porobily kolczyki bo to "mooodne" jest /bylo :]
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 26 sty 2008, 20:29

nie należę do tych którzy chcą zrobić bo taka moda... Owszem, dużo dziewczyn robi to bo moda itd itp, dlatego stereotypem kolczyka w pępku jest to, że robią go tylko pustaki :/
Kocham Cię :*

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości