agnieszka.com.pl • soki owocowe czy warzywne?
Strona 1 z 1

soki owocowe czy warzywne?

: 06 mar 2019, 19:02
autor: alekisa
co wybieracie i jakie smaki?

Re: soki owocowe czy warzywne?

: 07 mar 2019, 10:19
autor: ptysiula
I te i te lubię, chociaż staram się pić więcej warzywnych jednak, bardzo lubię pomidorowy pikantny z tymbarka, fajne też mają warzywne, zawsze to porcja witamin i też są dosyć sycące. Kiedyś chciałam takie robić sama w wyciskarce, ale mało który sprzęt dobrze sobie radzi z pomidorami.

Re: soki owocowe czy warzywne?

: 21 maja 2019, 17:27
autor: aggnes
ja uwielbiam i owocowe, i warzywne, owocowowarzywne tez bardzo czesto robie, kupilam sobie nawet w tym celu taki profesjonalny sprzet :) wyciskarke wolnnoobrotowa Hurom, powiem Wam, ze super sprawa, fajnie dziala, cichutko, nie buczy tak jak moja poprzednia sokowirowka, z myciem jej tez nie ma problemu, same plusy :)

Re: soki owocowe czy warzywne?

: 26 cze 2019, 09:55
autor: ptysiula
ja kupiłam sobie sokowirówkę i leży zakurzona, może jak ktoś ma dostęp do dobrej jakości i tanich warzyw i owoców to ma sens, ja jednak wolę kupić sobie gotowy sok jak mam na to ochotę, a takiego pomidorowego jak ma tymbark to w domu nie da rady zrobić, :) idealnie doprawiony

Re: soki owocowe czy warzywne?

: 19 lip 2019, 20:36
autor: kanadejka
Jedne i drugie są pyszne i zdrowe. Ja często przygotowuję soki w domu. Tak samo warzywne jak i owocowe. Mam wyciskarkę i sokowirówkę. Wolę sokowirówki używać, ze względu na konsystencję soku- bardziej klarowna.

Re: soki owocowe czy warzywne?

: 24 lip 2019, 13:32
autor: niedoswiadczona
dla mnie owocowe najlepsze...

Re: soki owocowe czy warzywne?

: 21 sie 2019, 17:11
autor: antos
bardziej mi smakują owocowe. Ostatnio przypomniałem sobie smak Caprio pomarańczowe. Smakuje mi z zimny czy to z lodówki czy z kostkami lodu.