Wyprawa Robinson

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Kto wygra?

Czas głosowania minął 13 gru 2004, 22:32

Kasia
6
50%
Patrycja
6
50%
 
Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 23:39

Wg mnie naprawde to wykiwala wszystkich Patrycja...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 gru 2004, 09:26

kasie ostatnio polubilam ale uwazam ze tak samo wygrana nalezy sie patrycji.
kiedy final ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 08 gru 2004, 11:04

Finał w poniedziałek (13.12.2004r.).

Chciałabym aby wygrała Kasia chociaż mam przczucie iż wygra Patrycja. Dlaczego wg mnie Kasia powinna wygrać. Otóż dlatego iż nie była taka najsłabsza. Jak się okazało potrafiła walczyć w niektórych konkurencjach o wiele lepiej niż nie jeden facet. Potrafiła walczyć jak nikt inny, podoba mi się jej zawziętość. Należy jej się chociaż mam takie przecucie iż Patrycja jest bardziej lubiana przez grupe osób które będzie wybierać. No ale zobaczymy jak będzie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Gość

Postautor: Gość » 08 gru 2004, 17:28

Ja rowniez chcialabym by wygrala Kasia ale biorac pod uwage tych, ktorzy glosowali zapewne wygra Partycja :(
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 gru 2004, 19:53

A w czym Patrycja była gorsza od Kasi?
Czym się kierujecie, w takim razie, w wyborze Robinosna?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 gru 2004, 20:38

Każdy powinien wybrac prawdziwego Robinsona bo i o to chodzi w tym programie. Prawda jest jednak taka, że większość będzie się kierowała sympatiami. Jak Mav zapytał kto wygra to nie myślałam "lepszy w przetrwaniu" tylko "fajniejszy"- bo to odruchowe. Ale myslę że Kasia tez byłaby dobrym Robinsonem- wydaje się niepozorna bo jest taka krucha, drobna, ale tak naprawde to pokazała że potrafi byc silna.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 gru 2004, 21:17

Nie mówię, że Kasia jest do niczego. Kopara mi opadła :550: gdy zobaczyłem ją w paru dyscyplinach, gdy zobaczyłem jej zawziętość.
Ale, jak dla mnie, nie dorasta do pięt Patrycji, mądrością, siłą, umiejętnościami życio- i przeżycio- wymi.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 gru 2004, 21:30

mądrością, siłą, umiejętnościami życio- i przeżycio- wymi.

A skąd ma miec mądrość zyciową? Jest przeciez bardzo młoda! A gdyby siła była najważniejsza, to wygrałby Tomek albo Marcin.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 gru 2004, 21:55

No to co...??? Ma wygrać bo jest młoda?!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 07:24

Przeciez KAsia to slodka idiotka :) No, moze nie taka znowu slodka. Pamietam te jedna z ostatnich dyscyplin - w blocie. Jak oszukiwala, i to ma byc ta zawzietosc? W nieuczciwej konkurencji? Ona sie na Robinsona pod zadnym wzgledem nie nadaje. Zobaczcie jej prezentacje na stronie wyprawy. I porownajcie z prezentacja Patrycji. Albo to jak 3 i pol godziny stali na belce. Patrcja ani drgnela.

Kasia jest niedoswiadczona i jeszcze zielona, robi wiele na pokaz. Albo jak w nocy gadaly, Patrycja mowi ze sien ic nei zmienila (no bo niby czemu by sie miala zmienic) a Kasia ze tak, tak itd.

No dajcie spokoj, ale Kasia jak by byla sama na wyspie do by umarla z glodu :) A domku by sobie nie zrobila na bank. Poza tym PAtrycja wyglada jak kobieta a KAsia to takie niewiadomo co.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 09 gru 2004, 08:52

Jak oszukiwala, i to ma byc ta zawzietosc?

Oszukiwanie to zdecydowanie za duze słowo. Ja osobiście nie zauważyłam żeby nie przechodziła przez ten próg, jak niosła błoto w rękach to Hubert kazał jej wyrzucić i to zrobiła. Jak był koniec czasu to też ostatkiem zrzucała błoto, no ale trwało to sekundę i ile tego błota mogła wrzucić? 20 gramów? A jej wiadro było o wiele, wiele cięzsze od reszty. A komentarze Tomka typu "miała lepsze błoto" były też idiotyczne.
No dajcie spokoj, ale Kasia jak by byla sama na wyspie do by umarla z glodu

Skąd to możesz wiedzieć? Ja jak widziałam to swietnie dawała sobie radę.
Poza tym PAtrycja wyglada jak kobieta a KAsia to takie niewiadomo co.

A właśnie się z siostrą śmiałyśmy że Partycja wygląda jak facet-cała napakowana. A Kasia musi miec w miarę idealne ciało bo jest fotomodelką. No ale każdy ma swój kanon piękna:)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 09 gru 2004, 12:55

Ja chciałabym aby Kasia wygrała głównie dlatego iż dużo lepiej potrafiła przystosować się do bycia robinsonem niż Patrycja. To wkońcu Patrycja jest instruktorką fitness i jest niewątpliwie lepiej wysportowana niż Kasia. A to właśnie Kasia w 2 konkurencjach wygrała bezpośrednio z Patrycją. Mimo tego, że jest słabsza. Zresztą podziwiam ją za zawziętość oraz motywacje do walki. Dla mnie Robinsonem powinna zostać osoba która potrafiła najlepiej się przystosować do takiej roli a Kasia najlepiej to zrobiła.

No dajcie spokoj, ale Kasia jak by byla sama na wyspie do by umarla z glodu A domku by sobie nie zrobila na bank.

Mav śmiem twierdzić, że gdyby było to nieuniknione to każdy z nas potrafiby zostać dobrym Robinsonem. Przecież większość z nas potrafi zrobić szałas, polowanie również nie wymaga siły dużej ale bardziej sprytu więc tutaj nie zgadzam się z tobą.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 15:56

A właśnie się z siostrą śmiałyśmy że Partycja wygląda jak facet-cała napakowana. A Kasia musi miec w miarę idealne ciało bo jest fotomodelką. No ale każdy ma swój kanon piękna:)
Przeciez Kasia jest tak chuda ze balbym sie ja dotknac zeby nie skrzywdzic... Co do konkurencji to trudno mi sie wypowiedziec, bo ogladalem zaledwie kilka, jednak nie sadze aby swiadczyly one o jakichs umiejetnosciach.
No nie wiem, ale Patrycja widac ze jest dojrzala, ma swoje zdanie, wzbudza zaufanie, a taka Kasia... wrecz przeciwnie. Przynajmniej u mnie. No i nie obrazcie sie... nie wyglada na inteligentna.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 09 gru 2004, 17:52

Co do konkurencji to trudno mi sie wypowiedziec, bo ogladalem zaledwie kilka, jednak nie sadze aby swiadczyly one o jakichs umiejetnosciach.

Co do siły, to była taka jedna. Miały stać w pozycji jakby siedziały na krześle opierając sie jedynie plecami o pal. Ja w takiej pozycji nie wytrzymam więcej niż 2 minuty, one stały razem prawie 26 min. Było to ćwiczenie na siłę, wysportowanie, a wygrała ja Kasia, mimo że Patrycja jest instruktorką fitness. Oglądałes to Mav?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 21:05

Nie tego nie ogladalem. Ale co z tego? I tak Patrycja jest silniejsza, i to jest oczywiste, nie ulega zadnej watpliwosci i Kasia do niej pod wzgledem sily szans nie ma chocby nie wiem ile konkurencji wygrala. bo nie licza sie konkurencje a sila. A sadze ze wiecej sily ma osoba z 2 Danem (2gi czarny pas) w Judo niz jakas fotomodelka, no sorry...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 09 gru 2004, 22:05

Pewnie masz rację, ale w tej konkurencji okazała się po prostu silniejsza, bo jedyne co tam trzeba było mieć to mocne mięsnie ud.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 gru 2004, 00:00

Mylisz sie. Tam trzeba bylo miec motywacje oraz chec do zwyciestwa. Moze Patrycja stwierdzila, ze tak wlasciwie to jej tamta konkurencja wisiala?
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 10 gru 2004, 14:40

Moze Patrycja stwierdzila, ze tak wlasciwie to jej tamta konkurencja wisiala?
Nie możliwe, bo wtedy by padła po kilku minutach a nie po 26. Mav, one pod koniec płakały, łzy im ciekły po policzkach. Stań sobie w takiej pozycji i zobacz ile wytrzymasz. Mi mięśnie zaczynają drgac po ponad minucie. Motywacja tam była konieczna, ale tez duża siła. Zresztą- po co komu duża siła, jeśli nie ma motywacji jej użyć? Dlatego Kasia okazała się wtedy zdecydowanie lepszym "Robinsonem".
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 gru 2004, 20:03

No daj spokoj, co ma bycie robinsonem do tego typu zadan. A motywacja jest potrzebna do wszystkiego, moze tego nie wiesz, ale jezeli czlowiek ma odpowiednio duza motywacje to dokona nadludzkiego wysilku. Mysle ze gdyby za stanie w takiej pozycji przez 30 min dawali milion zl to polowa spoleczenstwa by te 30min wytrzymala ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 11 gru 2004, 22:42

Mysle ze gdyby za stanie w takiej pozycji przez 30 min dawali milion zl to polowa spoleczenstwa by te 30min wytrzymala

Mav tutaj przesadzasz. Wytrzymałbyś te 30 min jeżeli za mniej groziłoby ci np. ucięcie nóg albo coś w tym stylu. Ale nie za milion złoty. To jest spora motywacja ale nie aż taka aby dokonywać czegoś na nadludzki poziom.

Przeciez Kasia jest tak chuda ze balbym sie ja dotknac zeby nie skrzywdzic...

I tutaj Mav potwierdzasz to, że właśnie Kasia powinna zostać Robinsonem. Jest chuda a mimo wszystko naprawde radziła sobie świetnie z przeżyciem na wyspie. Była jak sam mówiłeś słabą uczestniczką ale jednak nie była taka zła i to w konkurencjach gdzie liczyła się siła fizyczna jak i w konkurencjach na myślenie. Należy jej się ta nagroda.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 23:52

Przezyla bo ja karmili. A konkurencje jak juz mowilem niektore byly naprawde zalosne i nie swiadcza o sile fizycznej ani o sprawnosci umyslowej. No litosci. Przeciez ona jest... no taka glupia, prozna, niedojrzala... Naprawde bierzesz pod uwage te konkurencje? No daj na looz.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 gru 2004, 01:04

Przezyla bo ja karmili.

Dobre... bo prawdziwe!
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 12 gru 2004, 16:11

Póki co w naszej ankiecie jest remis, ciekawe jak będzie naprawde, kto zdobędzie tytuł Robinsona.

Wydaje mi się, że źle oceniacie Kasie, troche za bardzo oceniacie to co napisała przed programem a nie taką jaka pokazała się w trakcie. Mav powiedz mi czemu uważasz, że ona jest pusta bo tego nie rozumiem mimo, że bardzo starałam się zrozumieć czemu tak ci się wydaje.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2004, 17:08

Ja uwazam ze Kasia jest naprawde wartosciowa dziewczyna. Telewizja lubi znieksztalcac osobowosci. Wypowiadal sie kiedys koles ktory pracowal jako rezyser BB. Na poczatku obserwuja i kazdemu przypinaja kartke np 'pusta lalka', szufladkuja a potem dobieraja material pod wlasna ideologie. Z Kasi tez chcieli takowa zrobic ale im sie nie udalo, bo on pokazala jaka jest naprawde. Widac bylo po niej zaciecie do walki, chec wygranej. Uwazam, ze jej sie nalezy. Bo naprawde pokazala ze jest silna dziewczyna.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 gru 2004, 18:04

Czemu jest pusta? Bo jest fotomodelka! To chyba oczywiste!
Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2004, 18:21

Niestety nie :(. Po niej chyba widac najbardziej, z reszta ktos w programie nawet to powiedzial, jak sie bardzo zmienila. Moze i byla pusta, nie przecze. Lecz teraz z pewnoscia tak bym jej nie nazwala.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 gru 2004, 18:31

Zobaczymy w finale, znow sie wymaluje, odstrzeli na barbie i mow mi wiecej ze nei jest pusta.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 12 gru 2004, 22:02

Maverick-ocenianie ludzi po wyglądzie i po zawodzie jest bardzo mylące.
Gość

Postautor: Gość » 12 gru 2004, 23:13

Dokladnie Aga :564:
Bo to jest ocenianie po pozorach.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 gru 2004, 00:32

Ale ja nie rozumiem dlaczego tak zachwycacie sie Kasia!?? Co w niej tak niezwyklego?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości