Lokata bankowa, ale jaka?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

janka159
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2016, 14:46
Skąd: Warszawa

Lokata bankowa, ale jaka?

Postautor: janka159 » 14 gru 2016, 15:25

Czy ktoś z Was otwierał już może lokatę bankową, bo chciałabym ją otworzyć, ale zastanawiam się, czy to w ogóle się opłaci i kiedy tak naprawdę można na tym zarobić. Sprawdzałam już ranking lokat, ale takich z oprocentowaniem 4,00% jest bardzo mało. Taka lokata bankowa wydaje mi się lepszym pomysłem niż, np. otworzenie konta oszczędnościowego. Wiem, że pod uwagę należy brać nie tylko wysokość oprocentowania, ale również czas trwania albo minimalną i maksymalną kwotę wpłaty.
mornaj
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2017, 17:07
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Lokata bankowa, ale jaka?

Postautor: mornaj » 19 sty 2017, 17:09

a nie lepiej zainwestować w złoto?
mejk89
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2016, 23:02
Skąd: Wodzisław
Płeć:

Re: Lokata bankowa, ale jaka?

Postautor: mejk89 » 24 lut 2017, 10:24

Kochani jest okres rozliczeń PIT, jeśli macie dylemat na kogo przekazać 1% podatku to zachęcam do przekazania na Fundację Pociecha http://www.fundacjapociecha.pl/ Naprawdę z całym sercem podziwiam ich za szczytny cel jakim jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Dzięki świetlicy dzieci mogą doświadczyć normalności, zjeść ciepły posiłek, skorzystać z zajęć, pojechać na kolonie, uzyskać pomoc w nauce. Takie świetlice sa potrzebne, ale bez wsparcia finansowego mogą zniknąć. Dodatkowo zachęcam do rozliczenia pitu ze strony
lucyffer4f
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 lis 2016, 17:34
Skąd: Warszawa

Re: Lokata bankowa, ale jaka?

Postautor: lucyffer4f » 07 mar 2017, 09:49

według mnie najlpesza 3 dniowa w mbanku
Awatar użytkownika
Alexa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:52
Skąd: Białystok

Re: Lokata bankowa, ale jaka?

Postautor: Alexa » 14 mar 2017, 14:47

Ja ostatnio przeszłam z inteligo (Żołnierze Wyklęci) do millenium i tam są całkiem dobre warunki dla lokat.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości