......co wy na to by .......

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

......co wy na to by .......

Postautor: ramona » 18 gru 2003, 03:15

jak pamiętam dawniej na forum agnieszki schodziło sie mnustwo ludzi - było dużo ciekawiej -- moze by przeprowadzic Akcje Agnieszka i powysyłać swoim znajomym adres jej stronki , oni niech przeslą je dalej , tamcie dalej , następni jeszcze dalej ...moze w tedy nie bedzie tu zaledwie moze 10 osób ktore sie wypowiadaja
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 gru 2003, 03:23

Zgadza się. Ciekawa propozycja. Miłoi by było od czasu do czasu zobaczyc tu kogos nowego:)
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 18 gru 2003, 06:44

hmmmm mi się wydaje ale to tylko moje zdanie że to przez to że zamiast forum na stronie agnieszki napisane jest dyskusje ... nie wiem moze się myle :) ale takie jest moje zdanie
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 18 gru 2003, 09:52

Ja bym do tego nie namawiała. Forum jest nowe i dopiero się rozkręca, a łańcuszki drażnią, zwłaszcza gdy ktoś nie jest zainteresowany tematem. No, chyba, że na tyle znacie swoich znajomych, że jesteście pewni, iż ich to zaciekawi.
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 18 gru 2003, 12:10

mi sie wydaje ze specyfika tego forum jest to ze ludzie sienie znaja osobiscie a gdy wyslemy to do swoich znajowmych to juz bedziemy pisac calkiem inne posty prawda? pomyslcie sami nad tym, teraz jestesmy po czesci anonimowi a gdy wejdzie tu np 5 waszych znajmowych z gg to czy dalej bedziecie pisac tak otwarcie o swoich klopotach ?? moim zdaniem lepiej jest tak jak teraz jak ktos ma tu wejsc to wejdzie :D
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 20 gru 2003, 17:56

poza tym mozna niechcacy sciagnac kolejnego wariata jak ten z gdyni
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 gru 2003, 19:16

Lulek ma 100% racji. nic nie warto robić na siłę. Jak ktoś potrzebuje, to znajdzie to forum... Chyba, że juz nikt nie ma żadnych problemów 8)
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.....

Postautor: ramona » 21 gru 2003, 18:39

Zgadza się. Ciekawa propozycja. Miłoi by było od czasu do czasu zobaczyc tu kogos nowego:) to slowa Mariusza następnie zgadzasz sie z Lulkiem - to sie zdecyduj - nie mam zamiaru robić nic na siłe - a co do tego ze nikt nie będzie pisac szczerze -- przecież to forum jest anonimowe - mozna podac sie za goscia - kto i skad będzie wiedzał ze to ty - albo twoja znajoma - hmm
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 gru 2003, 19:01

Ale mnie podsumowałaś :!: A ja po prostu zmieniłem zdanie :mrgreen:
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

Postautor: ramona » 22 gru 2003, 11:57

hmmm- może i fakt , tylko ze moim zdaniem , powinno coś sie zrobić by wiecej ludzi sie o tym forum dowiedzało , a w jaki sposób moze wejśc na jakieś czaty i pisac adres- chodz mój pierwszy pomysł wydaje mi sie wiele lepszy
jak cie uraziłam mariuszku to przepraszam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 gru 2003, 19:38

Nie uraziłaś mnie. Racja, że czasem p[rzydałoby się poczytac posty od jakis nowych osob...
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.........

Postautor: ramona » 23 gru 2003, 15:52

cały czas czytamy posty jednych u tych samych ludzi o praktycznie podobnej tematyce- nie mówie ze wszystkie takie są - wypowiedzi jednych i tych samych osób na dany temat - i mało osób tu w wieku - agnieszkowego GURU - kto przebywała na starej Agnieszce to wie o kogo chodzi !!;)
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 26 gru 2003, 01:35

no spoko moze jest anonimowie tylko ze czesto pisze sie o swoich wlasnych przezyciach problemach albo nawet o jakis blahostakch typu ze sie gdzie bylo kogos widzialo , naprawde latwo jest pokojarzyc czy pod danym nickiem nie kryje sie przypadkiem osoba ( kolega z gg ktoremu wyslalismy linka) jakby to byla taka akcja ze nie rozsyalmy linka znajomym tylko zupelnie obcym ludziom to moze ale w innym przypadku , ja tego nie widze sory.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.......

Postautor: ramona » 26 gru 2003, 22:51

nie masz za co przepraszac
ja nie widze problemu - wyszukiwarka gg - i podac linka pare informaci o stronce i zmykam
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 gru 2003, 02:43

nie wydaje mi sie, ze wchodzi malo osob, na starym forum nie bylo potrzeby logowania(teraz tez nie, ale jakos przyjemniej byc bywalcem) byc moze wchodzili Ci sami ludzie pod roznymi nickami (jak ja) i stad ta iluzja.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 02 sty 2004, 05:22

Hym jak to nie ma nowych osób a ja ?? ; ( nie zauważyliście mojej obecności w sumie wielka szkoda ze krzyś i aishaa gdzieś wybyli :567:
Ostatnio zmieniony 03 sty 2004, 21:54 przez Dziki Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Sabcio
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 23 gru 2003, 18:17
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Sabcio » 03 sty 2004, 17:08

A ja to co?? Może starą osobą jestem?? :wink:
Agnieszka

zaproszenia do nowego forum

Postautor: Agnieszka » 03 sty 2004, 20:24

Stare forum - to sprzed paru miesiecy mam ciagle w archiwum - czyli automatycznie mam tez adresy email podawane na tym forum. Trzeba by tylko je wylowic z calosci i wyslac na nie tzw zaproszenia do nowego forum.
Mam pytanie - czy ktos z was moglby to zrobic za mnie? Oczywiscie po udostepnieniu przeze mnie tych starych zrodel.
Awatar użytkownika
rahis'le
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 09 mar 2004, 21:53
Płeć:

Postautor: rahis'le » 28 mar 2004, 19:54

Tak sobie przegladalem archiwa i natknakem sie na ten post Agnieszki. Ja moglbym sie tym zajac, jesli jestes jeszcze tym zainteresowana napisz do mnie na priva. Pozdrawiam. :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości