Męska i kobieca logika

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lis 2011, 12:44

Smile8 pisze:Nie, wpisałem w google i nie znalazłem

Mav pytał czy zasz odpowiedź a nie czy umiesz ja wygooglać

Smile8 pisze:O kleopatro podaj abym wiedział na przyszłość.

Mavowi nie odpowiedziałam, to Tobie tym bardziej.

Widac z logika u mezczyzn bywa tez nie zawsze najlepiej.

Teraz to odkryłeś?
Kobiety i mężczyźni umieja myleć logicznie, jednak u wielu facetów z logika jest lepiej niż u większości kobiet.
Ty nie raz pisałeś, ze kobiety jako ogól tego nie potrafią.
To, ze byśmy tu odpowiedziały nie zmieniło by Twojego zdania. To nawet nie był by dowód na cokolwiek.


Maverick pisze: nawet wszak nie probowalem przeprowadzac miarodajnego badania

A umiał byś ?


Na tabliczce z pewnoscia pisze miejsce dla osoby niepelnosprawnej... Wygodne i blisko wejscia - takie wlasnie te miejsca w srodkach komunikacji publicznej sa.

Bywają też dla cięzarnych ;)

Alamakota pisze:Na zimną, czystą logikę,odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: "ahgu hguytr wqaret". TO włąśnie _jest napisane_.

To fakt którego nawet Mav nie może podważyć
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 lis 2011, 13:35

Alamakota pisze:Nie wiem w jakiej formie on ją zadał.
Jeśli w takiej jak Ty to zrobiłeś - to chyba faktycznie znam się lepiej.
Nie tlumacz sie.
Alamakota pisze:przykładowo podana przeze mnie ma rónież sens
Taki sam sens jaki mialaby odpowiedz na pytanie "w jakim roku wybuchla 2 wojna swiatowa" brzmialaby "w nieparzystym". Albo na poprawione pytanie "w ktorym roku wybuchla" bys odpowiedziala "w tamtym". Intencje sa jasne i nalezalo sie do nich zastosowac, a nie dorabiac po fakcie ideologie.
Dzindzer pisze:To fakt którego nawet Mav nie może podważyć

Wlasnie to zrobilem <aniolek>
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 13:36 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 lis 2011, 14:25

Smile8 swoją wypowiedzzią dobitnie wykazał, że "Mężczyźni myślą logicznie" tautologią nie jest - to jedyny pewny wniosek z Mavowego badania.

A powoływanie się na przesympatycznego profesora UAM, wybitnego znawcy tematyki konfliktów międzynarodowych i wykładowcy logiki z braku kadr i z zamiłowania jest tyleż mylone, co przytoczona zagadka. Poza tym napis może oznaczać równie dobrze "Miejsce dla osób starszych", "Miejsce dla kobiet z dzieckiem", "Miejsce dla kobiet w ciąży", Ustąp miejsca starszym" - poznaniak powinien o tym wiedziać, bo w tutejszej komunikacji właśnie takie ikonki i komunikaty występują. W skandynawii mają też politycznie poprawne "Miejsce dla opiekuna z dzieckiem" czy "Miejsce dla rodzica z dzieckiem".

Abstrahując od powyższego, poniżej mojej godności byłoby np. tłumaczenie kim jest Andrew Kramer lub jaki jest skrót klawiszowy na gainowanie wielu klipów jednocześnie w FCP, tylko po to by udowodnić że znam się na grafice czy montażu.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 lis 2011, 15:04

A powoływanie się na przesympatycznego profesora UAM, wybitnego znawcy tematyki konfliktów międzynarodowych i wykładowcy logiki z braku kadr i z zamiłowania jest tyleż mylone, co przytoczona zagadka. Poza tym napis może oznaczać równie dobrze "Miejsce dla osób starszych", "Miejsce dla kobiet z dzieckiem", "Miejsce dla kobiet w ciąży", Ustąp miejsca starszym" - poznaniak powinien o tym wiedziać, bo w tutejszej komunikacji właśnie takie ikonki i komunikaty występują. W skandynawii mają też politycznie poprawne "Miejsce dla opiekuna z dzieckiem" czy "Miejsce dla rodzica z dzieckiem".
Moze, ale tok myslenia jest przeciez taki sam i wartosc logiczna odpowiedzi tez. Przynajmniej wg mnie. I jak sam zauwazyles test mimo wszystko moze posluzyc do badania logiki skoro uznajesz, ze w przypadku Smile8 udowodnil brak logiki ;)

[mod]W sumie to przepraszam za to ze sie taki off topik zrobil. Nie bede mial nic przeciwko jak sie posty wytnie i wklei do innego tematu w innym dziale ;)[/mod]
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 15:29 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 09 lis 2011, 15:23

Dzindzer pisze:Mav pytał czy zasz odpowiedź a nie czy umiesz ja wygooglać

Nie znam, więc 1 co robię to szukam odpowiedzi.
Dzindzer pisze:Mavowi nie odpowiedziałam, to Tobie tym bardziej.

To w jakim celu z góry osądzasz innych sama jej nie znając? Nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie mów :)
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 09 lis 2011, 15:35

Maverick pisze:
Alamakota pisze:Nie wiem w jakiej formie on ją zadał.
Jeśli w takiej jak Ty to zrobiłeś - to chyba faktycznie znam się lepiej.
Nie tlumacz sie.

Nie tłumaczę się.
Tłumaczę Ci.

Maverick pisze:
Alamakota pisze:przykładowo podana przeze mnie ma rónież sens
Taki sam sens jaki mialaby odpowiedz na pytanie "w jakim roku wybuchla 2 wojna swiatowa" brzmialaby "w nieparzystym".

I z punktu widzenia jedynie logiki, była by to odpowiedź prawidłowa. Niemerytoryczna, ale prawidłowa.

Maverick pisze:Albo na poprawione pytanie "w ktorym roku wybuchla" bys odpowiedziala "w tamtym". Intencje sa jasne i nalezalo sie do nich zastosowac, a nie dorabiac po fakcie ideologie.


Dzindzer pisze:To fakt którego nawet Mav nie może podważyć

Wlasnie to zrobilem <aniolek>


Tak Ci się tylko wydaje:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lis 2011, 16:04

Smile8 pisze:To w jakim celu z góry osądzasz innych sama jej nie znając? Nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie mów :)

Nigdzie nie napisałam czy znałam odpowiedź czy nie.
Po Twojej wypowiedzi uznałam, ze nie znasz odpowiedzi. Czy to juz jest osądzanie ?

Smile8 pisze: Nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie mów :)

Nie powinieneś udzielać rad których w własnym zyciu nie umiesz stosować.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 lis 2011, 17:36

Alamakota, przykro mi ze nie rozumiesz niuansow o jakich pisalem. Byc moze bylbym w stanie je zobrazowac jeszcze prosciej, ale zwyczajnie mi sie nie chce. chyba ze Ci na tym jakos szczegolnie zalezy to postaram sie wytlumaczyc.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 09 lis 2011, 18:16

Maverick pisze:Alamakota, przykro mi ze nie rozumiesz niuansow o jakich pisalem. Byc moze bylbym w stanie je zobrazowac jeszcze prosciej, ale zwyczajnie mi sie nie chce. chyba ze Ci na tym jakos szczegolnie zalezy to postaram sie wytlumaczyc.


Mav, baba jestem to nie rozumiem :)
Oświeć mnie, proszę. Ciekawa jestem, jakie argumenty wymyślisz, żeby udowodnić, że Twoje rozważania były logiczne, a moje nie są :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 lis 2011, 18:28

Nie musze nic udowadniac. NIe znalas odpowiedzi, a ja znalem i to jest najlepszy dowod na poziom Twojej logiki.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lis 2011, 20:39

Logicznie tez rzecz ujmujac , napisane tam mogło byc "miejsce dla konduktora" nie znamy jak kraju tak zwyczajów tam panujacych itd.

[ Dodano: 2011-11-09, 20:46 ]
logika jakiem stary [:D] juz nie jednego zaprowadziła w las - to tak poza tematem oczywiscie <hahaha> w sprawach nie waznych , tak jak ów przykład logika sie nie posługuję
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 09 lis 2011, 23:34

Andrew pisze:jak ów przykład logika sie nie posługuję

Dlaczego? <banan>
To moze wrócimy do pettingu? [:D] Tzn. wszyscy rozmówicy, oczywiście <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 lis 2011, 00:45

Maverick pisze:NIe znalas odpowiedzi, a ja znalem i to jest najlepszy dowod na poziom Twojej logiki.

Naiwnie wierzysz, że jedna średniej jakości zagadka określa cudzy jak to ująłeś poziom logiki ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lis 2011, 07:37

Prawde mowiac nie mam po prostu ochoty dluzej na ten temat rozmawiac, bo zadalem prosta i nieskomplikowana zagadke, a kobiety jak zwykle musza szukac dziury w calym i na opak rozumiec intencje przez co zrobila sie juz z tego 3 strona. Ot "logika".
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 10 lis 2011, 10:17

Maverick pisze:Prawde mowiac nie mam po prostu ochoty dluzej na ten temat rozmawiac, bo zadalem prosta i nieskomplikowana zagadke, a kobiety jak zwykle musza szukac dziury w calym i na opak rozumiec intencje przez co zrobila sie juz z tego 3 strona. Ot "logika".


Szkoda, że nie zauważyłeś, że oprócz Smile8, dwóch facetów też "szukało dziury w całym".
Do tego się nie odniosłeś.

Do Twojego poprzedniego zdania "a ja wiedziałem, a Ty nie", nawet nie chce mi się odnosić, bo mi się przedszkole przypomina :)

Mav, mieszasz różne pojęcia, i ustawiasz je pod wspólna nazwa logika, zupełnie bezpodstawnie.

Dla mnie EoT :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lis 2011, 11:03

Ja mieszam pojecia? To przeciez Ty pomylilas racjonalizm z logika <regulamin>

Poza tym Andrew dziury w calym nie szukal, a shaman pisal konstruktywnie i sie zreszta z nim zgodzilem. Szukanie dziury w calym to przepisywanie czesci zagadki jako pseudo odpowiedzi na nia.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 11:04 przez Maverick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 10 lis 2011, 11:12

Maverick pisze:zadalem prosta i nieskomplikowana zagadke, a kobiety jak zwykle musza szukac dziury w calym
One są na tyle dobre, że zależy im na tym, byś zrozumiał swój błąd, a nie szukają dziury. Kobiety akurat nie mają problemów ze znalezieniem dziurek.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lis 2011, 15:08

Jaki blad?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 10 lis 2011, 15:43

Skąd mam wiedzieć [:D]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lis 2011, 18:26

Ok, teraz wszystko jasne z poprzedniego posta <piwko>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lis 2011, 23:47

Za to własnie kocham kobiety najbardziej <hahaha> są takie słodkie <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 lis 2011, 20:37

Umknęło mi wcześniej, a chciałam zapytać o to:
Maverick pisze:Ta zagadke zadal wykladowca na UAMie w Poznaniu na zajeciach z logiki,

Co z tego, że to on zadał? Nie potrafisz wymyślić czegoś sam? :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 11 lis 2011, 22:00

Mona pisze:Co z tego, że to on zadał? Nie potrafisz wymyślić czegoś sam? :)

Ale po co ma wymyślać logiczne zagadki? Że niby dzięki temu sprawdzi, czy na tym forum kobiety myślą mniej logicznie niż faceci, hm?
Przecież naiwnym jest rzucanie tak głupich tez. Ja mam swoją wewnętrzną kobiecą logikę, której mój facet często nie rozumie, czasem nawet myśli, że ja myślę nielogicznie :) I to, co on sobie myśli absolutnie nie zmienia faktu, że we wszelkich zagadkach logicznych (takich typowo szkolnych) jestem od niego po prostu lepsza. Naprawdę mało kiedy potrafi mnie zaskoczyć szybkością/pomysłowością :) I zapewniam, że mojemu "naukowcowi" inteligencji nie brakuje (chociaż jeżeli chodzi o wysnuwanie logicznych wniosków w relacjach międzyludzkich, to on leży i kwiczy, a ja na jego tle jestem królową logiki :D )

Btw. O ile zgadza się to, co można przeczytać z początku tematu - Mav, znowu jesteś sam? Dlaczego Twoja logika i mądrość nie pozwala Ci na zbudowanie "porządnej" relacji w związku? A może jednak są jakieś luki w tym jakże logicznie wydedukowanym działaniu nlp czy czegoś takiego? Bo tak logicznie rzecz biorąc tamte porady, to panaceum na udane relacje mężczyzna-kobieta (kierująca się nielogicznymi emocjami)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 lis 2011, 22:33

Nemezis, mi tylko chodzi o to, że jakiś wykładowca, którego nawet nie znam, nie jest dla mnie żadną wyrocznią, czy wzorem i bardzo denerwuje mnie, gdy ktoś nie ma swojego zdania, tylko pisze / mówi: "bo taki a taki powiedział / napisał tak, czy siak". Jeśli z kimś rozmawiam na jakiś temat, to głównie intresuje mnie to, co mój rozmówca sądzi o danym problemie. Wzory, czy schematy, to w matematyce są i tutaj można je stosować.
Mav zadał Nam tak proste zadanie, że na początku myślałam, że próbuje Nas obrazić. Ale nie! On to zrobił na serio! Zastanawiam się, czy nie zauważył tego, że nawet moja 9cioletnia córka bez problemu odrazu zgadłaby, co mogłoby być napisane na tej cholernej tabliczce?!
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lis 2011, 08:08

mogłoby [:D] to dobre w tym wypadku slowo , bo gdyby juz ktos zrobił kawał i ową tabliczke z napisem norweskim wykrecił a przymocował inną z napisem powiedzmy "walcie sie wszyscy" to by dopiero bła porazka logiki <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lis 2011, 10:45

Mona pisze:Co z tego, że to on zadał? Nie potrafisz wymyślić czegoś sam?
Jest dobra to ja powtorzylem. Wiec nie szukaj dziury w calym.
Nemezis pisze:Btw. O ile zgadza się to, co można przeczytać z początku tematu - Mav, znowu jesteś sam? Dlaczego Twoja logika i mądrość nie pozwala Ci na zbudowanie "porządnej" relacji w związku? A może jednak są jakieś luki w tym jakże logicznie wydedukowanym działaniu nlp czy czegoś takiego? Bo tak logicznie rzecz biorąc tamte porady, to panaceum na udane relacje mężczyzna-kobieta (kierująca się nielogicznymi emocjami)
Nie wiem jak na to twoja fenomenalna logika od relacji miedzyludzkich, ale za takie teksty gdybys byla facetem i byla obok dostalabyc calkiem logicznie po ryju. Tak sie dzieje, jak zamiast merytorycznie dyskutowac nad problemem ucieka sie do wycieczek personalnych i to w dodatku tak obrzydliwych. Jeszcze troche a poziom logiki zacnziesz mierzyc na podstawie ilosci dni trwania zwiazku <zalamka>
Mona pisze:Nemezis, mi tylko chodzi o to, że jakiś wykładowca, którego nawet nie znam, nie jest dla mnie żadną wyrocznią, czy wzorem i bardzo denerwuje mnie, gdy ktoś nie ma swojego zdania, tylko pisze / mówi: "bo taki a taki powiedział / napisał tak, czy siak". Jeśli z kimś rozmawiam na jakiś temat, to głównie intresuje mnie to, co mój rozmówca sądzi o danym problemie. Wzory, czy schematy, to w matematyce są i tutaj można je stosować.
Mav zadał Nam tak proste zadanie, że na początku myślałam, że próbuje Nas obrazić. Ale nie! On to zrobił na serio! Zastanawiam się, czy nie zauważył tego, że nawet moja 9cioletnia córka bez problemu odrazu zgadłaby, co mogłoby być napisane na tej cholernej tabliczce?!
To trzeba bylo odpowiedziec, a nie tworzyc teraz historie ze nawet moj chomik by zgadl. Niby taka prosta, a nikt nie udzielil poprawnej odpowiedzi. Wracamy do teleportacji i teorii strun?
Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 10:46 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 12 lis 2011, 11:19

Mav, może zamiast trzaskać focha wykazałbyś się inteligencją i połączyłbyś logicznie kilka informacji, które nam tutaj o sobie sprzedajesz? Może wtedy zrozumiesz tą wycieczkę personalną, jak i to, że nie pojawiła się ona tutaj ze zwykłej złośliwości.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 lis 2011, 11:58

Maverick pisze:Niby taka prosta, a nikt nie udzielil poprawnej odpowiedzi.
Bo nikt nie chciał, a Ty jeszcze nie zajarzyłeś tego zdziwko
Maverick pisze:Wracamy do teleportacji i teorii strun?

Taa, i będziemy se rzucać cytatami Michio Kaku <niepewny>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lis 2011, 12:43

Mona pisze:Bo nikt nie chciał, a Ty jeszcze nie zajarzyłeś tego
Tak to sobie mozecie tlumaczyc <fuckoff>
Nemezis pisze:Mav, może zamiast trzaskać focha wykazałbyś się inteligencją i połączyłbyś logicznie kilka informacji, które nam tutaj o sobie sprzedajesz? Może wtedy zrozumiesz tą wycieczkę personalną, jak i to, że nie pojawiła się ona tutaj ze zwykłej złośliwości.
Juz dawno polaczylem, ale tu nie rozmawiamy o mnie tylko o konkretnej rzeczy i niezalzeni od tego co o sobie sprzedaje, czy to jest prawdziwe czy nie i czy interpretacja tego jest sluszna czy tez nie nie widze po prostu powodu by prowadzic w moja strone wycieczki personalne.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 12:47 przez Maverick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lis 2011, 12:59

Maverick pisze:nie nie widze po prostu powodu by prowadzic w moja strone wycieczki personalne.

Ty nie widzisz do tego potrzeby, inni nie widza powodu by udowadniać Ci, że logika nie jest im obca.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości