Zapytani na ulicy :)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Zapytani na ulicy :)

Postautor: Maverick » 12 sie 2010, 13:33

http://www.youtube.com/watch?v=VjKN4dy3 ... re=feedaso

Polecam :) Jest to wyrazny dowod na to ze bez sensu sie tylu rzeczy w szkole uczy skoro ludzie nawet tego nie zapamietaja.

BTW: mlodzi, wyksztalceni, z duzych miast...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 12 sie 2010, 14:20

"Pytania są tendencyjne".
A na poważnie, weź pod uwagę, że sensownych odpowiedzi mogło być dużo więcej, ale przy montażu poleciały, coby śmieszniej było.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sie 2010, 17:49

Wiem ze to nie jest z rzedu taka seria inteligentek. Niemniej jednak sporo ich tam trafil, a chyba pol dnia nie chodzil...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 12 sie 2010, 18:06

Widać też, że celował trafiając.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sie 2010, 22:48

A nie trafial celujac?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 sie 2010, 22:57

równie dobrze można wierzyć w ankiety prowadzone do pasty po której nie bolą Cie dziąsła od zimnej wody...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 12 sie 2010, 23:09

Mati pisze:równie dobrze można wierzyć w ankiety prowadzone do pasty po której nie bolą Cie dziąsła od zimnej wody...
"Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych.", bo tu akurat widać, że pacany, przynajmniej w większości, nie są podstawione.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 sie 2010, 23:10

"Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych.", bo tu akurat widać, że pacany, przynajmniej w większości, nie są podstawione.

czy tak, czy nie, to cholera wie...

chociaż z drugiej strony jak przypomnę sobie koleżankę, która zrobiła karpia na pytanie "kim był adolf hitler", no to zaczynam wątpić w ludzi...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Campari
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2010, 22:13
Skąd: z nienacka...
Płeć:

Postautor: Campari » 13 sie 2010, 01:28

Ze smutkiem się coś takiego ogląda... Pomyśleć że taki procent społeczeństwa jest niedouczony... ;/
Ale bk z nich posza. :D
"Zaliczam glebe, wstaje, ide przed siebie, tej szansy nie pogrzebie bo ktoś daje znaki mi na niebie. I mina zrzednie tym co nie wierzyli, powiedzą kiedyś: Campari tu byli, prawdę mówili..."
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 13 sie 2010, 04:30

Oj, tam. Czesc pan wyglada tak, ze poradzi sobie w zyciu bez tej informacji.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sie 2010, 06:21

Maverick pisze:mlodzi, wyksztalceni, z duzych miast
...


po szkołach gotowania na gazie i innych badziewiach (może i nie zawsze, bo takich samych durni potrafi wyprodukować h(ujot) czy uniwerek warszawski, albo SGH) Swoją drogą, czego od wypindrzonych bab ze wzrokiem tęskniącym za rozumem oczekiwał?
Rozmów o Heglu? Takie mają jedno zastosowanie. Cóż, wymarzony elektorat Platfusów
Ostatnio zmieniony 13 sie 2010, 06:27 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sie 2010, 07:06

Nexus7 pisze:Oj, tam. Czesc pan wyglada tak, ze poradzi sobie w zyciu bez tej informacji.
Ale pomysl ile czasu i pieniedzy zostalo na nie zmarnowane w szkole panstwowej, moze tez na korepetycjach. I nie tylko na nich, na kazdego bo kzdy uczyl sie czegos calkowicie bezprzydatnego w szkole, a potem na studiach.
To sa miliardy zl rocznie.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2010, 09:23

jakbym szedł po ulicy i podszedł by do mnie jakiś fajfus i zapytał "przepraszam co jest szybsze, światło czy dźwięk", to by było "co?". odrywanie ludzi od ich rzeczywistości w której się znajdują, bo może liczą właśnie budżet na następny miesiąc, a tu podchodzi jakiś pacan i pyta o coś, na dodatek z kamerą i teraz nie wiadomo czy to mam cie, czy kwalifikacje do milionerów...

takie filmiki to w ramach rozrywki można oglądać, a nie oceniać poziom wykształcenia ludzi.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sie 2010, 10:00

wonsz pisze:h(ujot)

Skoro UJ jest poniżej poziomu, to jaką szkołę polecasz? 8)


Mati pisze:jakbym szedł po ulicy i podszedł by do mnie jakiś fajfus i zapytał "przepraszam co jest szybsze, światło czy dźwięk

To prawdopodobnie odpowiedziałbyś dobrze. A tutaj najpierw podano im błędne twierdzenie, a potem kazano je uzasadniać. Większość ludzi się na takie sztuczki nabiera :]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 sie 2010, 10:18

wonsz pisze:h(ujot)

Mistrz. Tak wulgarny typ jak Ty powinien chyba umieć pisać poprawnie swoje ulubione słówka :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sie 2010, 10:18

Bo wiekszosc ludzi to idioci. Tak jak ci na filmie. Ja od razu jak tylko powiedzial o dzwieku przed swiatlem zauwazylem ze popelnil blad. Potem sie jedynie okazalo ze celowo.
Ludzie nie mysla, slepo wierza w to co sie im powie byleby tylko sprawic wrazenie ze sie ma o czyms pojecie.
I dlatego w Polsce i na swiecie nigdy nie bedzie lepiej. A pieniadze wydane na edukacje sa pieniedzmi wyrzuconymi w bloto. Gdybym nie musial ryc biologii, chemii i geografii a w zamian za to skupil sie na tym co mnie interesuje poziom mojego wyksztalcenia bylby o wiele, wiele wyzszy. Ale niestety mamy panstwowe szkoly, oplacane z podatkow i program nauczania tworzony przez panstwowego urzednika.
Dzieki temu poziom edukacji obecnie jest tak wysoki ze gdyby ograniczyc sie jedynie do nauki pisania i czytania to roznicy wielkiej w wiedzy Polakow by to nie zrobilo.

[ Dodano: 2010-08-13, 10:20 ]
lollirot pisze:Mistrz. Tak wulgarny typ jak Ty powinien chyba umieć pisać poprawnie swoje ulubione słówka
Pisze sie przez "h". Tzn kiedys sie moze i pisalo przez "ch" ale poniewaz wiekszosc ludzi pisze przez "h" to zgodnie z ewolucja jezyka uznac nalezy albo obie formy za poprawne albo za poprawna "h".
Ostatnio zmieniony 13 sie 2010, 10:27 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sie 2010, 10:24

Maverick pisze:poniewaz wiekszosc ludzi pisze przez "h" to zgodnie z ewolucja jezyka uznac nalezy albo obie formy za poprawne albo za poprawna "h".

Mav, teraz jesteś też ekspertem od języka? :D
Nie, ewolucja tak nie wygląda :D
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 sie 2010, 10:29

Mav, pozwolisz, że nie wdam się w dyskusję z takim ekspertem Obrazek
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sie 2010, 10:49

Poki co ja tu zadnego eksperta nie widze.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 13 sie 2010, 13:26

Maverick pisze:http://www.youtube.com/wa...feature=feedaso

Pamiętam podobny "eksperyment" już nie wiem na którym kanale to dawali ale bardzo podobny był. Mianowicie prezenter pytał się przechodniów Czy pary heteroseksualne powinni mieć prawo do adopcji dzieci? około 95% badanych (konkretniej pokazanych) uległo prowokacji odpowiadając, że "nie", "nigdy w życiu!" etc. jeden nawet zaczą recytować propagandowe hasła "Polska rodzina chłopak i dziewczyna" itp. ;)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2010, 13:28 przez Vogel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2010, 00:07

Większość ludzi się na takie sztuczki nabiera :]

i dlatego jest to żałosne.

na tej samej zasadzie co podchodzenie do ludzi i mówienie "mapanchu*a?" i wskazywanie na nadgarstek jak na zegarek...ooo i ludzie odpowiadali "nie nie, zapomniałem". oj no ubaw po pachy...tak...w podstawówce...

Maverick pisze:Ja od razu jak tylko powiedzial o dzwieku przed swiatlem zauwazylem ze popelnil blad.

<ok> ale oni nie oglądali filmu w jakiś sposób skoncentrowani, tylko zostali oderwani od jakiejś własnej myśli. to tak samo jak ze słuchaniem pań/panów, którzy zapraszają mnie na pokazy sztućców...niby słucham, ale myślę, o drzwiach, że mucha na nich siedzi i tylko nasłuchuje magicznego zwrotu "czy jest pan zainteresowany?" - "nie". dziękuję, dobranoc

Maverick pisze:Pisze sie przez "h". Tzn kiedys sie moze i pisalo przez "ch" ale poniewaz wiekszosc ludzi pisze przez "h" to zgodnie z ewolucja jezyka uznac nalezy albo obie formy za poprawne albo za poprawna "h".

mhm...czyli "poszłem" też jest poprawne? i "miętki" i "letki? ... eah

Obrazek
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sie 2010, 16:37

Mati pisze:ale oni nie oglądali filmu w jakiś sposób skoncentrowani, tylko zostali oderwani od jakiejś własnej myśli
Sytalem kilka osob z mojego otoczenia odrywajac ich od ich mysli. Nie dali sie nabrac.
Mati pisze:mhm...czyli "poszłem" też jest poprawne? i "miętki" i "letki? ... eah
Powiedzmy to otwarcie. Ludzie ktorzy madruja sie ze h.. pisze sie przez "ch" nie uzywaja tego slowa w pismie. Ludzie ktorzy go uzywaja pisza przez "h". Zdecydowana wiekszosc ludzi pisze przez "h". Tak wiele razy widzialem gdzies napisane przez "h" ze dla mnie przez "ch" glupio wyglada. Kumasz?
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 14 sie 2010, 17:32

Maverick pisze:Zdecydowana wiekszosc ludzi pisze przez "h".
Bo zdecydowana większość ludzi to idioci. Przynajmniej wg Korwina.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sie 2010, 09:06

To nie na temat

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości