W jakim stopniu kobiety zwracają uwagę na ubiór faceta?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 sie 2010, 13:10

Racja. :)

Ja nigdy nie miałem problemów z obtarciami. W tym roku miałem ale spowodowany złej jakości skarpetkami, a nie butami. Moje stopy były zmasakrowane po całodziennej wędrówce. :/ A buty wiem, ze mam ok.

A co do pytania w temacie - wydaje mi się, że lepiej wyglądać jak wieśniak ale mieć czyste ubranie, niż mieć najmodniejsze ale np. brudne albo obdarte niechlujnie. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 08 sie 2010, 17:14

Imperator pisze:A co do pytania w temacie - wydaje mi się, że lepiej wyglądać jak wieśniak ale mieć czyste ubranie, niż mieć najmodniejsze ale np. brudne albo obdarte niechlujnie. :)
Tylko, że brud zawsze możesz sprać, a z "wieśniackiego" modnego nie zrobisz.
U mnie większość ciuchów jest już dotknięta "znakiem czasu"- starte spodnie, małe dziurki w koszulkach, jakieś plamki, od nieopacznego uwalenia się domestosem. I trudno, na nowe mnie nie stać, więc nic z tym nie zrobie. I niespecjalnie mnie to boli.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sie 2010, 17:58

Nie nosze skarpet do sandalow. Ale swego czasu nosilem i roznica jest na plus dla skarpet. Bez skarpet poci mi sie stopa od spodu bo nie ma tam przeciez przewiewu tylko sie przykleja. Nie pomaga na to mycie sandalow, mycie stop. Nic. Tylko skarpeta daje dystans i sprawia ze sie tam stopa nie poci. Ale babom do rozumu nie przemowisz.
Aha, sandaly mam sportowe reeboka.

W sumie chyba zaczne rozwazac chodzenie calkowicie boso jak Cejrowski. Co sie bede pieprzyl z sandalami. Po dniu w sandalach stopy bez skarpet i tak sa czarne i spocone to co za roznica.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości