Narkotyki- przeniesione z tematu Milosc, a narkotyki

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Narkotyki- przeniesione z tematu Milosc, a narkotyki

Postautor: Anielka » 16 kwie 2009, 23:08

joj_sport87 pisze:
Wlasnie o takich zabobonach i dzialaniu mowie :D


Jak kupujesz towar to nie wiesz co w nim jest, co każdy w kolejnych etapach produkcji do niego dosypał. W sumie to dostarczasz sobie do organizmu nie wiadomo czego.
Także moje pytanie jest uzasadnione. Było przecież możliwe, że księżycówka ćpała jakies wybuchowe : cos co niekoniecznie było tym, czego chciała i niż jej powiedziano, ze jest.

Negatywne konsekwencje brania narkotyków występują, choć może nie dokładnie w każdym przypadku. I to nie jest żaden zabobon.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 19:42 przez Anielka, łącznie zmieniany 3 razy.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 16 kwie 2009, 23:17

Anielka pisze:Negatywne konsekwencje brania narkotyków występują

oczywiscie, zgadzam sie - wszystko ma swoje konsekwencje, nawet to, ze siedzisz teraz przed monitorem. W zyciu niestety zawsze jest cos za cos i tak na prawde nie ma nic za darmo
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 kwie 2009, 23:59

wszystko ma swoje konsekwencje, nawet to, ze siedzisz teraz przed monitorem. W zyciu niestety zawsze jest cos za cos i tak na prawde nie ma nic za darmo
taaa. i pewnie nawet Ministerstwo Zdrowia poleca metamfetaminę. tak naprawdę to ona nie wie co on bierze. za to zauważyła ich wpływ na zachowanie. a potem będzie tylko gorzej...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 17 kwie 2009, 14:53

niech sie szprycuje nawet epinefryna :> obstawiam, ze po prostu znudzila mu sie juz :> czas pokaze, trzeba sie postarac i zapytac :)

BTW. tak wiele osob w naszym zacofanym kraju wypowiada sie na temat srodkow niedozwolonych, nie majac nawet najmniejszego pojecia o nich...... (do not comment)
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 kwie 2009, 15:20

lollirot pisze:I tak dalej nie wiemy, co ćpa autorkowy chłop.


przecież nie kokainy dla elity i biznesu, ponad 200 za torebkę, tylko zapewne jakieś zielone gówno kupione na rogu osiedla.

tak, żartowałem.

joj_sport87 pisze:tak wiele osob w naszym zacofanym kraju wypowiada sie na temat srodkow niedozwolonych, nie majac nawet najmniejszego pojecia o nich......


za to ty jesteś tak zajebiście postępowy, ponad potępiającą wszystko w czambuł tłuszczę. Nie muszę nikogo zabić, by uważać iż morderstwo jest złe i godne surowego ukarania. A to podobna logika - nie próbował jakiegoś ścierwa, to i nie ma prawa głosu. Co za idiotyzm.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 kwie 2009, 18:55

joj_sport87 pisze:BTW. tak wiele osob w naszym zacofanym kraju wypowiada sie na temat srodkow niedozwolonych, nie majac nawet najmniejszego pojecia o nich...... (do not comment)


Oswiec mnie zatem geniuszu ! czekam z niecierpliwoscią
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 17 kwie 2009, 19:26

joj_sport87 pisze:ale wlasnie widac skojarzenia polskiego spoleczenstwa

Panie społeczny, rozmawiasz z ludźmi, którzy w większości sami tego próbowali, możliwe że więcej niż Ty. Nie bądź więc taki halo w tym temacie i nie gadaj głupot o błogosławieństwach narkotyków, bo dziewczyna wcale nie uściśliła, że o jaranie chodzi. Być może faktycznie ćpa amfę czy inne takie radosne rzeczy. A palenie też niczym specjalnym nie jest, z doświadczenia własnego i znajomych. A już na pewno nie palenie codzienne.
joj_sport87 pisze:obstawiam, ze po prostu znudzila mu sie juz

Wybacz ale pierdzielisz głupoty. Jeżeli facet ma problemy z uzależnieniem to zawsze one będą na pierwszym planie. Widzę, że nie spotkałeś sie w życiu z poważnym uzależnieniem, toteż i dobrem byłoby zaprzestanie z Twoje strony dobrych rad.
joj_sport87 pisze:tak wiele osob w naszym zacofanym kraju wypowiada sie na temat srodkow niedozwolonych, nie majac nawet najmniejszego pojecia o nich...... (do not comment)

Do not comment bo co, bo Ty palisz trawę od czasu do czasu i jesteś ekspertem od narkotyków? Na tym forum są ludzie, którzy troszkę więcej w tym temacie mieli doświadczeń, oraz ludzie którzy trochę na temat psychologii uzależnień się też uczyli.

Do autorki tematu: czy wiesz co dokładnie robi ukochany? I czy to jest jeszcze tylko palenie czy coś więcej? Jak często, itp?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 18 kwie 2009, 10:27

runeko pisze:jesteś ekspertem od narkotyków

a czy ja cos takiego napisalem?? nie jestem expertem i nie mam zamiaru byc, bo probowac doslownie wszystkiego to glupota... nie mam tez zamiaru nikogo 'oswiecac', bo w zadku mam co inni sadza o tym wszystkim, kazdy ma swoje poglady i niech tak zostanie. Ja mam swoj swiatopoglad na wiele tematow tak jak i kazdy, nikt nie musi sie ze mna zgadzac, bo byloby to nielogiczne...

A co do swiadomosci ludzi... wystarczy troche historycznych faktow poczytac, nie tych z podrecznikow. Tyle.

runeko pisze:Widzę, że nie spotkałeś sie w życiu z poważnym uzależnieniem, toteż i dobrem byłoby zaprzestanie z Twoje strony dobrych rad.

A co Ty mozesz na ten temat wiedziec...? Wypowiadac sie bede, tak samo jak i Ty. Co mnie obchodzi, ze ktos ma inne zdanie? Nikt nie musi sie ze mna zgadzac, forum jest po to, aby swoje poglady okreslic, czyz nie? Nie musze dyskutowac z nikim, bo mi to jest calkowicie ZBEDNE w tej mierze. Ja sie tez wielu rzeczy uczylem i nadal to robie...

Jeszcze jakies offtopy? Kontynuujmy wiec...
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 19 kwie 2009, 05:17

joj_sport87 pisze:a czy ja cos takiego napisalem??

Piszesz takim właśnie tonem, jakbyś zjadł wszystkie rozumy w tej dziedzinie.
joj_sport87 pisze:wystarczy troche historycznych faktow poczytac, nie tych z podrecznikow.

Że co? <hmm>
joj_sport87 pisze:A co Ty mozesz na ten temat wiedziec...?

Bo miałam na co dzień styczność z uzależnionymi, znajomy odebrał sobie życie po długiej walce z uzależnieniem od amfetaminy, drugi znajomy ma żółtaczkę typu C, trzeci znajomy nie może żyć dnia bez palenia trawy- od trzech lat, mówi, że bez tego nie da rady żyć. Sama miałam problemy z narkotykami będąc w liceum i wiem co to znaczy bardzo chcieć zaćpać. Nie ucz więc ludzi, że ćpanie jest ok, bo nie jest. Skoro twierdzisz, że znasz "historyczne fakty" ( <pijak>) na ten temat, to wal śmiało. Dziewczynie przeszkadza, że jej chłopak bierze- ma do tego prawo. Prawa do gloryfikacji ciągłych zmian stanu świadomości jako człowiek nie powinno się mieć. Prawda, że czym innym jest sianie paniki, jeżeli faktycznie jest to rekreacyjne używanie, bardzo rzadkie, od święta a czym innym jest martwienie się, że ktoś jest cały czas pod wpływem. Nie wytłumaczyła nam dokładnie, więc dlaczego zakładać idiotycznie, że jego zachowanie to jej wina bo mu się znudziło i dlatego sobie na dragi pozwala.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 kwie 2009, 08:20

joj_sport87 pisze:a czy ja cos takiego napisalem?? nie jestem expertem i nie mam zamiaru byc, bo probowac doslownie wszystkiego to glupota... nie mam tez zamiaru nikogo 'oswiecac', bo w zadku mam co inni sadza o tym wszystkim, kazdy ma swoje poglady i niech tak zostanie.

Czy Ty jestes normalny ? albo inaczej ...czy Ty czytasz co piszesz ?

joj_sport87 pisze:BTW. tak wiele osob w naszym zacofanym kraju wypowiada sie na temat srodkow niedozwolonych, nie majac nawet najmniejszego pojecia o nich...... (do not comment)


CZEKAM NA tWOJE WIELKIE POJECIE
jzk i rozumiem , ze to Ty jestes ten oswiecony <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 08:22 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 20 kwie 2009, 12:41

juz napisalem to co chcialem, wiecej dodawac nie musze, nie mam potrzeby, autorce tez to nie pomoze. Nie mowie, ze uzaleznien nie ma, bo byloby to glupie i slepe...
Runeko, wspolczuje znajomym, choc kazdy odpowiada sam za siebie co by nie bylo...

BTW, jakze bym mogl sprzeciwic sie o'wielkiemu Andrew ? <poklony> <pijak> klekajcie na kolana przed Alfa i Omega w kazdej materii :] Tak - czytam to co pisze, a ze nie rowna sie to Twoim swietym pogladom - nie moj problem :) tez czasem zastanawiam sie, czy czytasz to co piszesz, bo wiele Twoich slow mnie strasznie dziwi, ale nie wywyzszam sie niczym Ty - czujesz sie doceniany, jesli uda Ci sie pokazac, ze ktos nie ma racji? Wiele razy odczytuje to w Twoim postach i ich tonie. Oczywiscie nie chodzi mi tylko o ten temat :)
Kontynuujemy dyskusje na moj temat czy powrot do tematu autorki?
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 kwie 2009, 15:00

To co w takim razie chciałes osiagnac piszac to co piszesz, a co ja w poscie wyzej zacytowalem ! wszyscy, albo wiekszosc nie ma pojecia o srodkach "niedozwolonych" a Ty masz ! Wiec napisz prosze w koncu to by z tego wynikało ze Ty masz owe pojecie ...
Po drugie ... Ty sie mi nie sprzeciwiłeś wcale, Ty walnołeś knota i teraz niczym piskorz chcesz sie z tego wywinać, mozna i tak <hahaha>
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 15:03 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 kwie 2009, 15:41

To co piszecie nie ma związku z problemem autorki.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 kwie 2009, 15:48

A autorkę w międzyczasie wywiało.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 18:01

Jeśli chodzi o marichuane i świadomość społeczeństwa jej dotyczącą powiem jedno ==> JEDEN WIELKI STEREOTYP, ludzie myślą , że palą "chłopaki z osiedla" w kapturach na głowach, najlepiej z nożem w kieszeni i pijacką chrypką. Otóż nie. Palą ludzie na wysokich stanowiskach, z dobrą pracą, posiadających rodziny, dzieci...normalni ludzie w czym widzicie problem jeśli komuś kto pali nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu? (i w zasadzie nie widzę powodów dla których miało by przeszkadzać). Ktoś kto porównywał tu palenie skrętów z morderstwem proponuje nie zabierać głosu w dyskusji bo najzwyczajniej nie ma pojęcia o czym pisze ale to normalne....ktoś kto ma małe pojęcie najgłośniej krzyczy, usłyszał coś stojąc w kolejce w sklepie albo przy wigilii od babci. Wracając do tematu nie wiemy nawet czy chodzi o marichuanę i ewentualnie czy rzeczywiście ona jest powodem problemów.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 20 kwie 2009, 19:25

Gangrel <browar> <browar>
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 kwie 2009, 20:16

Gangrel pisze:marichuanę
Myślę, że o ten twór nie. Prędzej o marihuanę.
Gangrel pisze:kto ma małe pojęcie najgłośniej krzyczy
Słychać :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 kwie 2009, 20:44

Jeśli chodzi o marichuane i świadomość społeczeństwa jej dotyczącą powiem jedno ==> JEDEN WIELKI STEREOTYP, ludzie myślą , że palą "chłopaki z osiedla" w kapturach na głowach, najlepiej z nożem w kieszeni i pijacką chrypką. Otóż nie. Palą ludzie na wysokich stanowiskach, z dobrą pracą, posiadających rodziny, dzieci...normalni ludzie w czym widzicie problem jeśli komuś kto pali nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu? (i w zasadzie nie widzę powodów dla których miało by przeszkadzać).
<hahaha> czyli to brednie :> http://zielonemity.republika.pl/mity.html#1THC1
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 kwie 2009, 21:03

Oj chłopcy, chłopcy, pora dorosnąć i nie reagować alergicznie na słowo krytyki, bo to wam jeszcze odejmuje lat ;)
To, że lubię alkohol, a kieliszek wina wieczorem poprawia mi nastrój nie znaczy, że teraz będę darła ryja, że alkohol nie uzależnia i nie wpływa na niczyje życie.

Gangrel pisze:w czym widzicie problem jeśli komuś kto pali nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu?

Pragnę zauważyć, że autorka tematu dostrzegła problem właśnie w zmianie normalnego funkcjonowania jej chłopa. Więc zanim następnym razem wpadniesz tu w ferworze walki, najpierw się rozejrzyj, o czym mowa i dlaczego przytacza się jaskrawe przykłady.

A przez swój organizm przetoczyłam prawdopodobnie więcej substancji, niż was dwóch razem wziętych, więc mi tu nie podskakiwać, no ;)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 21:04 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 22:27

Myślę, że o ten twór nie. Prędzej o marihuanę.

Postawi mi Pani dwóję z dyktanda ?


To temat na oddzielną dyskusję.

Pragnę zauważyć, że autorka tematu dostrzegła problem właśnie w zmianie normalnego funkcjonowania jej chłopa.


Tego że, anomalie "w normalnym funkcjonowaniu" jej chłopa spowodowała marihuana możemy się jedynie domyślać a z własnego doświadczenia wiem , że z domysłów jeszcze nic dobrego nie wyszło.... Autorka tematu nie odzywa się od jakiegoś czasu możemy się domyślać , że narzeczony zasztyletował ją (jak wiemy każdy marihuanowy ćpun posiada w kieszeni nóż) w marihuanowym amoku.

kto ma małe pojęcie najgłośniej krzyczy
Słychać :)

Palę paliłem i będę palił - pojęcie mam.

A przez swój organizm przetoczyłam prawdopodobnie więcej substancji, niż was dwóch razem wziętych, więc mi tu nie podskakiwać, no

Nie będę się spierał i wcale nie podskakuję <poklony>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 kwie 2009, 22:31

Gangrel pisze:To temat na oddzielną dyskusję.

W przeniesionym temacie możesz sobie o wszystkim co związane z narkotykami popisać.


Tylko nie piszcie, że marihuana jest zdrowa, bo zdrowy to jest ruch na świeżym powietrzu i sok pomidorowy.
Jednak na migrenę działa cudnie (przynajmniej na moją) :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 kwie 2009, 22:44

Postawi mi Pani dwóję z dyktanda ?
Wolę laski. ;DD

Sory, głupawkę dostałam <hahaha>
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 22:51

W przeniesionym temacie możesz sobie o wszystkim co związane z narkotykami popisać.

Mógłbym pisać i pisać tylko po co ? 8) Kto ma swoje zdanie i tak już go nie zmieni.
Wolę laski. ;DD

Sory, głupawkę dostałam <hahaha>

Też o tym myślałem ale nie chciałem być niegrzeczny. <pejcz>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 kwie 2009, 23:26

Mógłbym pisać i pisać tylko po co ? Kto ma swoje zdanie i tak już go nie zmieni.
wypowiedziałeś się de facto pozytywnie o narkotykach - że głosy przeciwko ich używaniu to nieuctwo. i powinni je podawać w przedszkolach. gdy ktoś wytknął ci błąd uciekasz od odpowiedzi.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 kwie 2009, 23:57

Bo wielu przeciwników posługuje się stereotypami i zasłyszanymi nieprawdziwymi opiniami.
Wielu używających również ma wiedzę mizerną
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 21 kwie 2009, 01:36

wypowiedziałeś się de facto pozytywnie o narkotykach - że głosy przeciwko ich używaniu to nieuctwo. i powinni je podawać w przedszkolach. gdy ktoś wytknął ci błąd uciekasz od odpowiedzi.


Nie wypowiedziałem się pozytywnie o narkotykach...nie wkładaj mi do ust słów których nie napisałem. Jestem z wykształcenia pedagogiem wiec z tym przedszkolem tez nie trafiłeś. Jeśli tak bardzo Ci zależy wypowiem się na temat linku który podałeś ale jutro bo dziś już trochę za późno...pozdrawiam
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 kwie 2009, 05:57

Gangrel pisze:Jestem z wykształcenia pedagogiem

To, że jest się kimś "z wykształcenia" nie oznacza, że ma się w tym zawsze rację. Wykształcenie nic nie daje tym, którzy nie rozumieją o czym ich uczą.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 kwie 2009, 08:52

Gangrel pisze:usłyszał coś stojąc w kolejce w sklepie albo przy wigilii od babci. Wracając .



joj_sport87 pisze:Gangrel <browar> <browar>


No i prosze mam odpowiedz.

chodzi o Was dwóch
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, 08:52 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 21 kwie 2009, 09:04

Marihuana to typowo zabawowy specyfik (zarówno alkohol, nikotyna, napary, wywary, dragi to dla mnie specyfiki), rozluźniający, otępiający pozbawia na określony czas dużego zasobu pamięci (nie tyle co alkohol) co pozawala na ciszenie mordy przez kilka godzin.

Psychotropy absolutnie nie polecam bawić się to osobom o słabych nerwach, oraz tym którzy chcą być dalej jacy są. Psychotropy zmieniają. Wykrzywiona rzeczywistość, a właściwie zupełnie inna rzeczywistość daje się we znaki. Kac po zażyciu może trwać i 1-2 tygodnie. Fizycznie nic się nie dzieje. Ale psychiczne trzeba sobie z tym poradzić. Inaczej człowiek wpada w psychozy, lęki i paranoje. Ładując sie w to pamiętaj że to Ekstremalnie niebezpieczna zabawa.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 21 kwie 2009, 12:08

pozbawia na określony czas dużego zasobu pamięci (nie tyle co alkohol)

Co przez to rozumiesz ? Bo nie bardzo wiem o co chodzi.
Psychotropy absolutnie nie polecam bawić się to osobom o słabych nerwach, oraz tym którzy chcą być dalej jacy są. Psychotropy zmieniają. Wykrzywiona rzeczywistość, a właściwie zupełnie inna rzeczywistość daje się we znaki. Kac po zażyciu może trwać i 1-2 tygodnie. Fizycznie nic się nie dzieje. Ale psychiczne trzeba sobie z tym poradzić. Inaczej człowiek wpada w psychozy, lęki i paranoje. Ładując sie w to pamiętaj że to Ekstremalnie niebezpieczna zabawa.

Co to są za bzdury ? Kac 1-2 tygodnie ? Jeszcze raz proponuje "gównowiedzącym" nie odzywać się. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia albo masz zamiar wypisywać takie głupoty napisz po prostu "marihuana to zło" - będziemy wiedzieli o co Ci chodzi. Owszem marihuana zawiera substancje psychoaktywne(tzw. substancje psychotropowe) jednak nie należy ich mylić z lekami psychotropowymi bo to całkowicie inna bajka. Zapomniałeś dodać , że codziennie każdy z nas (albo prawie każdy) zażywa psychotropy - pijąc kawę, herbatę czy alkohol(jeśli chcecie być jacy jesteście uważajcie z tym bo to niebezpieczna zabawa)
To, że jest się kimś "z wykształcenia" nie oznacza, że ma się w tym zawsze rację. Wykształcenie nic nie daje tym, którzy nie rozumieją o czym ich uczą.

Nie uważam , że mam rację. Przedstawiam jedynie swoje stanowisko w danej sprawie.
ktoś wytknął ci błąd uciekasz od odpowiedzi.

http://zielonemity.republika.pl/mity.html#1THC1

1. Mariuana uzależnia.
Nigdy nie twierdziłem inaczej. Owszem marihuana uzależnia. Jednak pokaż mi człowieka który nie jest od czegoś uzależniony. Internet, telewizja, czytanie książek,kawa z rana, papierosy, piwko z kumplami...nawet stara baba idąca w niedziele do kościoła na msze a w środę na różaniec jest uzależniona. Życie to sztuka uzależnień, jedne są bardziej szkodliwe inne mniej a jeszcze inne wcale. Nikogo nie namawiam do palenia jednak nie wmawiajcie mi , że człowiek palący jest ćpunem i go tak nie traktujcie.
2. Marihuana nieszkodliwa
Owszem jest szkodliwa podobnie jak papierosy alkohol i inne używki. Zerknijcie na etykiety produktów które pijecie/jecie...barwione chemicznymi barwnikami, słodzone aspartamem i innym gównem odkładającym się w organizmie. Powiecie "skoro otacza nas tyle substancji mającym zły wpływ na zdrowie po co jeszcze palić marihuane?"
Odpowiedź jest prosta NIE PAL - nie chcesz nie palisz ale nie nazywaj kogoś kto pali ćpunem.
3. Marihuana to narkotyk.
Owszem marihuana to narkotyk. Zakładając , że wszystko od czego jesteśmy uzależnieni to narkotyk odsyłam do punktu pierwszego.
4. Marihuana jest furtką do kolejnych narkotyków.
Zakładając , że to prawda...po zlikwidowaniu marihuany nie było by problemu z uzależnionymi od tzw. narkotyków twardych? Czy gdyby furtkę zamknąć ludzie sięgali by dalej po amfetaminę i heroinę ? Oczywiście...weszli by przez dziurę w siatce. Idąc tokiem furtki i marihuany należało by się zastanowić czy przypadkiem kluczem do tej furtki nie jest alkohol i papierosy bo przecież młodzież zaczyna właśnie od tych używek.

Do dalszych punktów nie będę się odnosił bo większość z nich to zwyczajne kłamstwa...pewnie i tak ktoś mnie sprowokuje ale póki co wystarczy. Najśmieszniejszy jest ostatni :Marihuana powoduje agresję. Większej bzdury nie słyszałem... no może poza tym co napisał Leśny.
Palę marihuanę ok 5 lat. Raz częściej raz rzadziej, czasem w ogóle nie pale. Jestem normalnym człowiekiem. Mam żonę, dziecko. Pracuję. Sąsiedzi mnie lubią. Nie śmiecę. Uczęszczam na wybory. Czasem do kościoła się wybiorę...znam kilkanaście osób palących, normalnie funkcjonujących w społeczeństwie. Nie chcesz nie palisz ale nie wypisuj bzdur.

Podsumowując. Wszystkim tym co napisałem można sobie dupę podetrzeć jeśli człowiek który pali jest zwykłym idiotą których to idiotów nie brakuje. Jednak jeśli dasz dla matoła widelec to i gotów tym widelcem sobie oko wydłubać. Czy to znaczy , że należy zakazać produkcji widelców ? Podobna sytuacja jest w wypadku gdy po sqna sięgają gówniarze z podstawówki paradoksalnie sytuację mogła by poprawić legalizacja...ale to temat na inną dyskusję 8)
Gratuluję dla kogoś kto przez to wszystko przebrnął. Dziękuję za uwagę. Jeszcze raz zaznaczam nie namawiam nikogo do palenia wręcz przeciwnie. Jednak postarajcie się na sprawę spojrzeć z innej perspektywy i nie kierujcie się stereotypami. pozdrawiam

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości