Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 paź 2011, 15:11

że niby nie przestał o mnie myśleć, tak jak ja nie przestałam o nim.
więc nie jestem taka głupia, jak co poniektórzy twierdzili.
zresztą mialam to w dupie i tak.
opłaciło się :)

zdecyduje się chyba pierwszy raz na abonament, bo wkurzaja mnie skrzynka smsów, której w moim Samsungu powiększyć się nijak nie da, i z internetu też średnio wygodnie się korzysta. Samsung Galaxy S jest chyba trochę za duży dla mnie, ale może Ace da radę. ma ktoś któryś z nich?
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 15:12 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 paź 2011, 15:40

Mijka pisze:ma ktoś któryś z nich?

mam Galaxy Ace.

co chcesz wiedzieć Bejb?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 paź 2011, 20:56

Krótka opinia, plusy - minusy, polecasz czy nie :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 paź 2011, 21:28

Ja chcę Samsunga Galaxy S II... Marzę wręcz :)
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 02 paź 2011, 22:01

księżycówka pisze:Ja chcę Samsunga Galaxy S II... Marzę wręcz :)


A ja marzyłam.... I zrezygnowałam.

Już nawet pal licho, że taka zabawka jest droga, ale po prostu cegła wielka. No fajne ma opcje i aplikacje, ale szczerze, ile ludzi tego naprawdę używa? Mam symbiana z bajerami i używa się odświętnie.

Chcę Androida nadal, ale jest pełno teraz fajnych małych Androidków - Samsung Gio, albo Xperia mini. W ten kierunek uderzam :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 paź 2011, 22:42

Alamakota pisze: ile ludzi tego naprawdę używa

Ja sporo :D
Instaluję, sprawdzam, używam, odinstalowuję, jeśli nie podobają się lub uzywać przestaję. I nawet nie przeszkadza mi, że cegła, dobrze się na tym pisze (w necie szczególnie), clipy ogląda różne....

Zresztą ja się bujam od ekstremum do ekstremum. Mam mały telefonik Sagema do dzwonienia, chyba już z dziesięć lat będzie miał (kupiłam mu baterię ostatnio i jest jak nowy). A do tego HTC Sensation i świetnie się oba uzupełniają :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 23:12

wez HTC wildfire s POPRAWIONY POPRZEDNI MODEL HTC -KA
TO TYLKO ponizej 700 zł a nie jak za samsunga cegłę powyzej 1000
http://www.htc.com/pl/product/wildfires/overview.html
ixperie mini ma córka - tez fajny
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 23:16 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 paź 2011, 23:39

Myślę, że mi życie bardzo ułatwia brak potrzeby posiadania wybajerzonego telefonu. Używam tylko opcji dzwonienia, sms'owania, a sporadycznie robienia zdjęć, dyktafonu i przypomnień. Nawet nie za bardzo ogarniam, do czego innego mógłby telefon służyć i po co wykładać na niego tyle kasy. Zbędność nad zbędnościami.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 paź 2011, 23:42

Mijka pisze:Krótka opinia, plusy - minusy, polecasz czy nie :)

No telefon ma mnóstwo możliwości, jak to smartfon na androidzie. Możesz zrobić sobie z niego narzędzie do pracy, zabawkę multimedialną czy co tam Ci fantazja podpowiada. Ściągasz sobie aplikację z android market i włala. Ja mam aplikację m.in. do mierzenia czasu treningu, ile przebiegłem, którędy, w jakim czasie, mam kompas zintegrowany z gpsem i mapą i widokiem przez kamerkę i takie tam.

Galaxy ACE to takie coś pomiędzy Galaxy S, a Galaxy S II. Fajnie wyposażony, dobry aparat, świetne bebechy, ale polecam kartę 4GB do niego, bo mi się 2gb szybko kończy ostatnio. Aparat robi śliczne zdjęcia, ma dobrego flasha dodatkowo.

Jest duży. Ja z przejścia z Avili na to byłem w szoku. Galaxy S II jest jeszcze większy <bojesie> jak ajfon. Ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłem, bo mimo to telefon dobrze leży w ręku i spokojnie można go obsługiwać jedną ręką. Telefon ma opcję obracania obrazu w zależności od tego jak go trzymasz oczywiście, tylko nie do góry nogami. Czyli ma 3 widoki, normalnie, z lewej i z prawej.

Ekran jest na prawdę delikatny i nie trzeba mocno go cisnąć. Wszystko fajnie można wymacać, wypalcować, smsy piszę się wygodnie, nawet jedną ręką jak wspomniałem, ale jak dwiema łapkami, to ja już go sobie obracam.

Wi-fi elegancko łapie zasięg, bluetooth tak samo, gps w nawigacji też dobrze działa. Nie sprawdzałem jeszcze jakiejś aplikacji bo one mają duże rozmiary, a google maps też dobrze się sprawdza w tej roli. Nie miałem jeszcze większej potrzeby, by instalować nawigację.

Krótko mówiąc, jest wygodny jeśli chodzi o obsługę. Wszystko pod ręką, intuicyjnie, to czego szukasz znajdziesz tam gdzie domyślasz się, że może być ;)

Minusy? Jest duży, ale nie dość duży by obsługiwać aplikację w HD. Szkoda, no ale trudno.

Porównując do Iphone'a to jest mniej więcej jak 4 generacja produktu spod znaku jabłuszka.

Polecam. Daje mu 9/10, ale bardzo subiektywna ocena, bo ja telefonikiem jestem zachwycony :)
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 23:44 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 paź 2011, 23:45

Nemezis pisze:Zbędność nad zbędnościami.


Ja swojego długo dlugo uzywałam tylko do dzwonienia (bo nawet smsować nigdy mi się nie chciało). I jeszcze jako budzika. Dwie funkcje raptem.

A potem zaczęłam używać smartfonów i doceniłam zalety :)
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 23:45 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2011, 23:58

jak zbednosc ? Nemezis - to ze Ty uzywasz telefonu tylko do dzwonienia nie znaczy , ze kazdy ! ja chce miec dostęp do internetu np. w kazdej chwili , a telefon na dzis mi to umozliwia o innych rzeczach pisał nie bede , sadze sie szkoda mojego czasu <przytul>
wiec zrozum , są ludzie co te bajery wykozystują
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 paź 2011, 23:59

pani_minister pisze:bo nawet smsować nigdy mi się nie chciało

Ja strasznie nie lubię. Potrafię po kilku godzinach/dniach/tygodniach odpisać na sms'a i bynajmniej nie robię tego specjalnie :D Ciężko mi się zebrać, zwykle robię to jeżdżąc busem.
No właśnie, o budziku zapomniałam.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 paź 2011, 00:00

Rozumiem. Przecież piszę tylko, że ja takiej potrzeby nie posiadam i nawet nie zależy mi na tym, by się dowiadywać do jakich jeszcze cudów wianków telefony mogą służyć.


Dodam jeszcze, że jak byłam singlem to miewałam takie dni, że więcej tel. był wyłączony niż włączony. W świecie, gdzie cały czas coś trzeba/powinno się, dawało mi to taką, hmm prowizorkę wolności ;)
Ostatnio zmieniony 03 paź 2011, 00:03 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 paź 2011, 00:01

Nemezis pisze: i po co wykładać na niego tyle kasy.

tu masz racje w przypadku iphone bo ponad 2000 zł za to, to zdecydowanie za duzo !
ale ja dałem np 690 zł za mój , a to jzu nie jest wcale duzo .


ja tez nie mam potrzeby uzywania kosmetyków jakie Ty uzywasz [:D] jakies szminki i coda wianki są mi po prostu zbedne <piwko>


Mati pisze: dobry aparat,

no prosze Cie !!!! <pijak>
<piwko>
zaden z tych nowych telefonów nie ma dobrego aparatu , poza chyba Sony Ericsson Xperia X10
Ostatnio zmieniony 03 paź 2011, 00:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 paź 2011, 00:13

Andrew pisze:jakies szminki

Nie trafiłeś, nie używam :P

700zł wolałabym już wydać na lekcje niemieckiego czy gry na pianinie (w sensie do tego powrócić).
Mój obecny tel. (nokia muzyczna) kupiłam tylko dlatego, że zepsuł mi się wcześniejszy. Jakbym miała wybierać pewnie wzięłabym jakiś prostszy/starszy model, ale trafiło się, że dałam za niego tylko 150 zł, bo z jakiegoś lewego źródła pochodzi ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 paź 2011, 09:53

Nemezis pisze: Zbędność nad zbędnościami.

W sumie tak. Ale od jakiegoś czasu lubię mieć te zbędności.

PM też mam taki telefon bez bajerów i bardzo lubię, mam tez z bajerami i też lubię.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 03 paź 2011, 10:47

Dzindzer pisze:
Nemezis pisze: Zbędność nad zbędnościami.

W sumie tak. Ale od jakiegoś czasu lubię mieć te zbędności.

PM też mam taki telefon bez bajerów i bardzo lubię, mam tez z bajerami i też lubię.



A ja chcę mieć telefon, który te bajery ma, bo czasem się tego używa, ale żeby wciąż był to telefonik, który mogę wrzucić do kieszeni. Bo jednak tych bajerów używam odświętnie i ważniejsza dla mnie jest wygoda.
Dlatego się kieruję ku tym małym androidkom, myślę, że będą idealne.

Po Nokii E75 już chyba muszę mieć wbudowaną klawiaturę qwerty ;) Smsów nie lubięza dużo pisać, ale jak już piszę, to lubię składać poprawne zdania, a zwykła klawiatura zniechęca.

Jak macie podobne jeszcze modele do polecenia, jak Gio i xperia mini, to chętnie posłucham :]
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 paź 2011, 14:03

Andrew pisze:no prosze Cie !! !! <pijak>

hmm...dobry aparat jak na telefon oczywiście. Nie spodziewajmy się cudów, ale fotki popstrykać można, film nagrać i ładnie one wyglądają <piwko>

Nemezis pisze: bo z jakiegoś lewego źródła pochodzi ;)

hmmm... <aniolek> hahaha. taki tam żarcik ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 paź 2011, 15:21

Mati pisze:
Andrew pisze:no prosze Cie !! !! <pijak>

hmm...dobry aparat jak na telefon oczywiście.

Nie zgodze sie ! wiesz dlaczego ? bo moja nokia n95 robiła zdjecia dobre , zaden aparat wmontowany w telefon nie robi takiej jakosci zdjęć ani mój cholerny pod tym wzgledem htc , ani od syna samsung galaxy , ani iphon i sony ixperia mini . zaden ! i to mnie wkuza , bo niby postep do przodu a aparaty do dupy ! sciepniesz to na komputer patrzysz , a tu syf ! ze rece opadaja przy starych zdjeciach z noki te zdjecia to jak by z lustrzanki [:D] powaznie ! ja sie zapłacze ! ja chce dobry aparat w telefonie , ja to potrzebuje i to bardzo !!
był kiedys taki telefon chyba erikson wiem ze syn go miał z optyką Carl Zeiss ten to robił zdjecia fajne dopiero .
Ostatnio zmieniony 03 paź 2011, 15:25 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 03 paź 2011, 16:30

Mati pisze:Nemezis napisał/a:
bo z jakiegoś lewego źródła pochodzi ;)

hmmm... <aniolek> hahaha. taki tam żarcik ;)

Pff, dopiero po chwili załapałam :D Nie wczuwaj się tak, to niezdrowe :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 paź 2011, 17:51

gdyby pochodził został by chcyba namierzony dosć szybko , po adersie jakims tam jaki telefon wysyła w siec , tak czy nie ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 paź 2011, 12:01

Nemezis pisze:Nie wczuwaj się tak, to niezdrowe :P

wieeem spokojnie ;) jestem normalny

Andrew pisze: tak czy nie

tak

[ Dodano: 2011-10-04, 19:33 ]
o...i człowiek auto sprzedał :) pora szukać czegoś nowego na wiosnę :D
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 paź 2011, 11:42

Mati pisze:tak
Mojej znajomej z pracy ukradli HTC, jeden z najnowszych modeli na rynku, miała go jakieś 4 dni, po miesiącu policja umorzyła śledztwo, gdyż nie widzą sposobu na znalezienie telefonu.
Inny przykład, odnośnie cudownych metod namierzania:
znajomemu ukradli samochód. Bardzo dobry, bardzo drogi, 3 miesięczny, z systemem naprowadzania jakimś. Okazało się, że system naprowadzania dobry złodziej może wyłączyć po (o ile dobrze pamiętam) 10 minutach od kradzieży auta.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2011, 15:41

bzdury z tym telefonem , kazdy telefon na dzis wysyła w siec nr. IMEI

"Numer IMEI jest używany przez sieć GSM, aby zidentyfikować konkretne urządzenia, zatem może być używany do zatrzymania skradzionych telefonów z dostępnej sieci. Na przykład, jeśli telefon został skradziony, właściciel może wziąć z Policji pisemne zaświadczenie o zgłoszeniu kradzieży telefonu (z podanym numerem IMEI, podpisem policjanta i pieczątką), udać się do swojego operatora sieci i zlecić zablokowanie telefonu."
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 15:42 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 paź 2011, 15:58

Andrew może warto by powiedzieć o tym naszym bystrym policjantom. Znam kilka przypadków kiedy skradziono telefon i policja nic nie zrobiła.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 paź 2011, 16:46

Andrew pisze:kazdy telefon na dzis wysyła w siec nr. IMEI


Telefon WYSYŁA czy telefon POSIADA?
Bo to zasadnicza różnica jednak jest.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2011, 17:38

posiada i wysyła


Dzindzer pisze:Andrew może warto by powiedzieć o tym naszym bystrym policjantom.

Oni o tym wiedzą [:D]
to nie wszystko na temat komórki [:D] to bardziej niebezpieczne i złowieszcze dla posiadacza urządzenie niz by sie mogło wydawać ! Gdyby p[zrecietny uzytkownik wiedział co mozna " zrobic " z komórką za głowe by sie złapał .

http://www.mobilking.pl/jak-sprawdzic-imei.html

mniej wiecej wyglada to tak - w kwesti imei

cytat
"po IMEI moga namierzac operatorzy. kazdy operator ma wykaz czy dany telefon jest zalogowany do jego sieci czy tez nie.
na podstawie kilku stacji bazowych sa w stanie okreslic mniej-wiecej polozenie danego telefonu, ale nie licz na to, ze policja bedzie korzystac z takiego narzedzia w przypadku 'zwyklego' obywatela. jest mozliwosc znalezienia w ten sposob telefonu, ale policja raczej z niego skorzysta.

jedyny sposob na utrudnienie zycia zlodziejowi to zgloszenie kradziezy na policje wraz z dowodem zakupu (i ew. karta gwarancyjna i pudelkiem), gdzie wypisza Tobie protokol zgloszenia kradziezy, a potem z dowodem zakupu i tym protokolem (i najlepiej tez z dowodem zakupu i ew. karta gwarancyjna) zglaszasz sie do dotychczasowego operatora, by zablokowal numer IMEI. w ten sposob w zadnej polskiej sieci telefon ten nie bedzie uzyteczny.

potem zostaje Ci czekanie. policja ma baze skradzionych telefonow. jezeli przy jakiejs kontroli osobistej/nalocie znajda twoj telefon to z pewnoscia Cie o tym poinformuja.

pamietaj jednak, ze jest cos takiego jak umorzenie sprawy. przy znikomej szkodliwosci czynu (kiedys do 250zl) umorzenia byly dosc szybkie (a to policja decyduje czy tak jest, czy tez nie) tak wiec lepiej podac dosc wysoka wartosc straconej rzeczy..."
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 17:54 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 paź 2011, 21:22

Własnie oglądałam dziś ten HTC Wildfire S i chyba podoba mi się bardziej niż Ace, Galaxy S II jest wygodna do obsługi internetu, a z tego czasem muszę szybko skorzystać. Jakie są w obsludze HTC? Od lat mam Samsungi i nie wiem, w sumie Galaxy S II mam za dopłatą 299zł czy jakoś tak.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 paź 2011, 21:52

Mijka pisze:Jakie są w obsludze HTC?
Ujdą. Dla mnie był to pierwszy telefon z Androidem więc potrzebowałam wręcz instrukcji do niego.
Ja raczej z netu nie korzystam w telefonie zbytnio, ale tu bez większym problemów. Jakbym miała wybór ja bym brała Galaxy S II, ale pisałam - mi się on po prostu podoba.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 paź 2011, 21:57

SaliMali pisze:po miesiącu policja umorzyła śledztwo, gdyż nie widzą sposobu na znalezienie telefonu.

jeżeli telefon nie był włączany to nic z tym nie zrobisz :) tak jakby Ci ukradli cegłę...


SaliMali pisze:10 minutach od kradzieży auta.

to już nie wina policji tylko producenta :)


Andrew pisze:posiada i wysyła

tylko gdy zostanie podłączony do sieci :)

Andrew pisze: ale nie licz na to, ze policja bedzie korzystac z takiego narzedzia w przypadku 'zwyklego' obywatela

no bo policja w tym kraju nic nie robi tylko daje mandaty za złe parkowanie <pijak>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości