Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 lip 2010, 01:25

Maverick pisze:A na czole ma to napisane?

to działa tak samo jak w przypadku nietykalności. jeżeli policjant po cywilu, wyciąga odznakę, to nie możesz mu nic zrobić, bo będziesz odpowiadał karnie, a nie że ja sobie powiem, że jestem z policji i już...

Maverick pisze:i powiem mu spier... cwelu bo np szturchnal mnie i obraza funkcjonariusza?

to się nazywa pech ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2010, 01:26

No ale musi wyciagnac odznake. Jak nie wyciagnie to jest zwyklym szarym obywatelem.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lip 2010, 01:48

Fajnie było, cieszę się, że się dałam wyciągnąć.
Pospascerowałabym sobie po piaszczystej plaży, zanurzyła stopy w piasku, ech, ciągnie mnie nad morze, a na wakacje jadę do Wrocławia.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2010, 09:11

Mati pisze:to działa tak samo jak w przypadku nietykalności. jeżeli policjant po cywilu, wyciąga odznakę, to nie możesz mu nic zrobić, bo będziesz odpowiadał karnie

Duzo gorsze są konsekwencje tknięcia takiego policjanta niz tknięcia mnie ?


Maverick pisze:Jak nie wyciagnie to jest zwyklym szarym obywatelem.

Chyba coś w tym sytlu. Ale za obrazę zwykłego obywatela też można ponieść konsekwencje


Ja tam mam stracha przed policja ( pomijam juz moja niechęć, nie mylić mojej niechęci z jakimiś JP bo mnie to obrazi). Boje się, ze mnie w coś wrobią, albo ze trafie na takiego który mnie bardzo obrazi a ja mu nic nie będę mogła zrobić i takie tam historie. Nie wiem skąd mi się to wzięło
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 lip 2010, 09:18

Dzindzer pisze:Duzo gorsze są konsekwencje tknięcia takiego policjanta niz tknięcia mnie ?

od nie dawna tak :) to znaczy zawsze tak było, ale wtedy policjant musiał być na służbie. teraz wystarczy, że wyciągnie blachę nawet z kąpielówek na plaży ;)

Dzindzer pisze:Ja tam mam stracha przed policja

ja powiem Ci szczerze, że może nie tyle co stracha, co bardzo nie lubię jak jedzie za mną radiowóz...szczególnie gdy zmienia pasy tak samo jak ja <chory>
Ostatnio zmieniony 06 lip 2010, 09:28 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 06 lip 2010, 09:25

księżycówka pisze:A dlaczego?
powołanie ;) Bo jestem jeszcze idealistką i wierzę, że mogę coś zmienić, komuś pomóc?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2010, 09:30

Mati pisze:od nie dawna tak :)

A tak coś bardziej konkretnie wiesz ?

Mati pisze:ja powiem Ci szczerze, że może nie tyle co stracha

A ja się stracham że bedę bezsilna. Ja jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam jakiegoś bystrego i sympatycznego policjanta. Nie żebym była przekonana, ze takich nie ma, ale to, ze nie spotkałam żadnego sensownego już jakoś działa na mnie

Mati pisze:co bardzo nie lubię jak jedzie za mną radiowóz...szczególnie gdy zmienia pasy tak samo
jak ja <chory>

No ja kierowca nie jestem to nie znam tego uczucia, ale to chyba mocno niefajne
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 06 lip 2010, 10:01

Maverick pisze:Rozwinac to mozna na "chce wstapic do policji" i tyle

no ale jesteś tego pewien masz jakieś potwierdzenie zapisane w procedurach działań prewencji bądź w przepisach prawnych?? Pytam bo znajomy miał podobną sytuację (druga strona to ta po co zakładał takie ciuchy z tak "szczeniackim" sloganem no ale nie ważne) i został właśnie zatrzymany przez odział prewencji mandatu nie przyjął i będzie się toczyło postępowanie karne właśnie za obrazę jawną funkcjonariusza na służbie. No ale z tego co tu piszesz wynika, że to wygra.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2010, 11:01

Mati pisze:ja powiem Ci szczerze, że może nie tyle co stracha, co bardzo nie lubię jak jedzie za mną radiowóz...szczególnie gdy zmienia pasy tak samo jak ja
A ja raz z duza frajda wyprzedzilem radiowoz jadac 150 na ograniczeniu do 100 :D gdyby auto pozwolilo jechalbym 200. Bo i tak nie moga mi nic zrobic :D
Vogel pisze:no ale jesteś tego pewien masz jakieś potwierdzenie zapisane w procedurach działań prewencji bądź w przepisach prawnych?? Pytam bo znajomy miał podobną sytuację (druga strona to ta po co zakładał takie ciuchy z tak "szczeniackim" sloganem no ale nie ważne) i został właśnie zatrzymany przez odział prewencji mandatu nie przyjął i będzie się toczyło postępowanie karne właśnie za obrazę jawną funkcjonariusza na służbie. No ale z tego co tu piszesz wynika, że to wygra.
A co mial? JP? hehe Nie mam podstawy prawnej ale kazdy jest niewinny dopoki nie udowodni sie mu winy. Ja policjantowi w twarz powiedzialem HWDP i nic mi nie zrobil. Skrot jest skrotem, kazdy rozwija jak chce. Jak przegra to niech sie odwoluje do skutku bo nie maja w moim przekonaniu prawa za to karac. W przeciwnym wypadku dojdziemy do sytuacji ze jak krzywo spojrzysz na policjanta to bedzie to obraza. Albo jak nie spuscisz glowy w dol jak bedize obok przechodzil.

[ Dodano: 2010-07-06, 11:04 ]
Raz jak straz miejska mi mandat dala to krzyknalem HWDPiSM. Potem w sadzie (nie przyjalem mandatu) zeznaje ze krzyknalem wlasnie to a sedzina nie wiem czemu od razu do protokolu dyktowala "ch" na poczatku a nie "h". Skad ona mogla wiedziec jakie "h" krzyknalem? ;p Cos tam wymamotala ze za to powinienem byc osobno ukarany i mialem szczera nadzieje ze zrobia mi to postepowanie ale nie zrobili :(
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 lip 2010, 11:33

Vogel, typujemy wyniki półfinałów? :)

Moje:

Holandia-Urugwaj 3:1 lub 2:0

Niemcy-Hiszpania 2:1 lub 0:1
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 06 lip 2010, 11:46

Maverick pisze:A co mial? JP?

CHWDP pisałem przecież btw przez dobre "ch" ;)
PFC pisze:Vogel, typujemy wyniki półfinałów

Pewnie:
Holandia Urugwaj (z racji, że nie zobaczymy bardzo dobrego Suareza a Urugwaj jest bardziej zmęczony niż Oranje) 3-0 bądź 4-1

Niemcy Hiszpania (naprawdę się boję o moich faworytów mimo że maja bramkarza obronę i pomoc czego nie można było powiedzieć o Argentynie i Anglii - tu chodzi mi o bramkarza i bocznych obrońców więc obstawię tak) 3-2 albo 2-3
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 lip 2010, 18:34

Dzindzer pisze:A tak coś bardziej konkretnie wiesz ?

wcześniej było tak, że policjant na służbie jest chroniony jak policjant, czyli policjant w mundurze. policjant po służbie, po cywilu, jest traktowany jak każdy obywatel (a teoretycznie policjant pełni słuzbę 24h ;) ) i wiesz...po ostatnich wydarzeniach (policjant po cywilu interweniuje na przystanku, dostaje nożem) zmienili przepisy, że policjant, który jest w mundurze i policjant po cywilu, który wyciąga blachę, jest tak samo chroniony i za uderzenie takiego osobnika dostaniesz o wiele surowszą karę niż jak za uderzenie zwykłego szarego kowalskiego

Dzindzer pisze:Ja jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam jakiegoś bystrego i sympatycznego policjanta.

być może kiedyś spotkasz mnie ;) wylegitymuje Cie, powiem gdzie bezpiecznie, a i podwiozę na imprezę/do domu na sygnale [:D]

Vogel pisze:A ja się stracham że bedę bezsilna. Ja jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam jakiegoś bystrego i sympatycznego policjanta. Nie żebym była przekonana, ze takich nie ma, ale to, ze nie spotkałam żadnego sensownego już jakoś działa na mnie

wiesz, zimą był okres, że spisywali mnie co kilka dni. cóż, z jednej strony się cieszyłem, bo w sumie jakaś aktywność była, szczególnie w ciemnych uliczkach, którymi chodziłem, a z drugiej wkurzali mnie, bo marzłem przez nich ;)

Maverick pisze:Ja policjantowi w twarz powiedzialem HWDP i nic mi nie zrobil. Skrot jest skrotem, kazdy rozwija jak chce. Jak przegra to niech sie odwoluje do skutku bo nie maja w moim przekonaniu prawa za to karac. W przeciwnym wypadku dojdziemy do sytuacji ze jak krzywo spojrzysz na policjanta to bedzie to obraza. Albo jak nie spuscisz glowy w dol jak bedize obok przechodzil.

z jednej skrajności w drugą...równie dobrze mogę nosić "SS" na kołnierzykach i mówić, że to "supersamiec", a nie "Die Schutzstaffel". bez przesady. są hasła, które coś głoszą i noszenie ich, wypowiadanie ich, równa się z ich propagowaniem.

wkurzają mnie tacy ludzie. założy bluzę "JP", krzyczy "j***ć policje", a jak go ścignie pies to płaczę i krzyczy "ale to chodzi, żę jestem porządny"... <belt>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2010, 18:51

Mati pisze:z jednej skrajności w drugą...równie dobrze mogę nosić "SS" na kołnierzykach i mówić, że to "supersamiec", a nie "Die Schutzstaffel". bez przesady. są hasła, które coś głoszą i noszenie ich, wypowiadanie ich, równa się z ich propagowaniem.
SS to oczywiscie skrot od "Szare szeregi" :P
Mati pisze:wkurzają mnie tacy ludzie. założy bluzę "JP", krzyczy "j***ć policje", a jak go ścignie pies to płaczę i krzyczy "ale to chodzi, żę jestem porządny"...
No, ja w odroznieniu od nich potrafie w zeznaniach do protokolu klamac policjantowi kompletne bzdury patrzac w oczy. Nie raz mnie w roznych sprawach przesluchiwali i dobrze kalkuluje co powiedziec i jak. Oczywiscie sa sytuacje kiedy trzeba sie po prostu przyznac, ale to tez wynika z czystych kalkulacji.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 lip 2010, 18:56

Maverick pisze:SS to oczywiscie skrot od "Szare szeregi" :P


:D ...U nas w Szczecinie niedawno uchwalili, by zmienić nazwę jednego z największych rond na "Plac Szarych Szeregów". <zalamka> ...Wcześnie nazywał się "Plac Sprzymierzony", co było logiczne, bo jeśli komuś polski Szczecin zawdzięczać, to Sprzymierzonym, a nie Szarym Szeregom... Oczywiście mieszkańcy nie pytani o zdanie się wkurzyli i ostentacyjnie używają nazwy "Plac SS". :]
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2010, 19:38

Maverick pisze:Nie raz mnie w roznych sprawach przesluchiwali

Mav zdradzisz w jakich sprawach ?

PFC pisze:...U nas w Szczecinie niedawno uchwalili, by zmienić nazwę jednego z największych rond na "Plac Szarych Szeregów". <zalamka> ...Wcześnie nazywał się "Plac Sprzymierzony"

Ale dupnie. Bez sensu. Przeciez stara nazwa nie była obelżywa, ani obciachowa. Nie ma to jak w bezsensowny sposób generować koszty

ostentacyjnie używają nazwy "Plac SS". :]

<hahaha>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lip 2010, 19:42

Dzindzer pisze:Mav zdradzisz w jakich sprawach ?
Pierwsze to zaklocanie ciszy nocnej. Nic nie zrobili :) Nie bede sie w szczegoly wdawal. Licho nie spi, a cholera wie czy to sie przedawnilo juz czy nie :P

Druga sprawa to jak straz miejska zostawila na ulicy blokade i im zkniknela. to dla mnie calkowicie naturalne ze jak sie cos na ulicy zostawia to ginie. No oczywiscie zalozyli ja na kolo, ale to w dalszym ciagu jest ulica...
Ostatnio zmieniony 06 lip 2010, 19:45 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lip 2010, 19:52

Maverick pisze:Nie bede sie w szczegoly wdawal

Ależ o szczegóły nawet nie śmiem pytać, to w końcu prawie anonimowy internet ;)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lip 2010, 20:47

Vogel pisze:Niemcy Hiszpania (naprawdę się boję o moich faworytów mimo że maja bramkarza obronę i pomoc czego nie można było powiedzieć o Argentynie i Anglii - tu chodzi mi o bramkarza i bocznych obrońców więc obstawię tak) 3-2 albo 2-3

ja też obstawiam 3:2 ewentualnie 3:1, a teraz 2:1 :)

Ja jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam jakiegoś bystrego i sympatycznego policjanta.

Ja dopiero teraz. Wcześniej też miałam same negatywne doświadczenia, i u mnie, i we Wrocławiu, teraz nie dość, że facet jest inteligentny, potrafi rzeczowo odpowiedzieć na wszystkie moje pytania (a dużo ich zadaję, bo prawo nigdy mnie specjalnie nie interesowało, dlatego na administracji przetrwałam tylko pierwszy rok :D), to jeszcze przystojny, już nie bluzgam aż tak, że tyle tam czasu tracę ostatnimi czasy, bo i tak zawsze zostaje dłużej, żeby z nim pogadać ;)
Ostatnio zmieniony 06 lip 2010, 20:54 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 06 lip 2010, 22:00

a teraz 2:1

po pierwszym gwizdku to juz się nie liczy :P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lip 2010, 22:26

ale przed pierwszą bramką zdążyłam ;P ale końcówka!
Ostatnio zmieniony 06 lip 2010, 22:28 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 07 lip 2010, 01:02

o nikt się w wynik nie wstrzelił :p Mijka co tam końcówka widziałaś pierwszą bramkę? <brawo>

druga też niczego sobie na 2:1 Wesley ze spalonego
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 01:05 przez Vogel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lip 2010, 01:20

Ja bym sie wstrzelil ale nie mam TV. I odkad nie mam TV jestem szczesliwym czlowiekiem :D
Pamietam jak rok temu mi cyfra wylaczyla sygnal za nieplacenie rachunkow. Facet zadzwonil i mowi ze sygnal jest wylaczony ale oni w gescie dobrej woli wlacza ja ksie zaplaci szybko. A ja ze zdziwieniem: to jest wylaczony? Sprawdzam i faktycznie, nie dziala. No coz, powiedzialem mu zeby nie wlaczali bo i tak nie ogladam :P

[ Dodano: 2010-07-07, 01:22 ]
Dodam ze od wylaczenia do telefonu minal ok tydzien wowczas. I tym bardziej smieszne jest ze sie o tym dowiedzialme od niego a nie z faktu ze wlaczajac TV nie bylo sygnalu... Po prostu nie wlaczalem tv...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 lip 2010, 02:16

Vogel pisze:Mijka co tam końcówka widziałaś pierwszą bramkę?

tak, właśnie szczęśliwie na moment przed pierwszą bramką zaczęłam oglądać, dobry mecz.

nawet jak wiem, że muszę rano wstać, to nie potrafię zasnąć, ech.
Vogel, a czym Ty się zajmujesz?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lip 2010, 06:34

Maverick pisze:Ja bym sie wstrzelil ale nie mam TV. I odkad nie mam TV jestem szczesliwym czlowiekiem :D
Jakby w necie nie można było meczy oglądać :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lip 2010, 07:23

No mozna ale nie chce mi sie :P I tak nie gra Brazil ;p No.... final moze sobie zobacze.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 07 lip 2010, 09:16

Maverick pisze:Ja bym sie wstrzelil ale nie mam TV

To obstawienia wyniku nie potrzebny jest TV jak i zresztą do ogladania meczy
Vogel, a czym Ty się zajmujesz?

obroną mieszkańców Cracow (prawie tak samo jak Gotham)
nie no mam obronę na dniach i się uczę do niej pytań po dniach i nocach

[ Dodano: 2010-07-07, 09:16 ]
księżycówka pisze:Jakby w necie nie można było meczy oglądać

właśnie :P
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 09:18 przez Vogel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2010, 10:09

Ja bym sie wstrzelil ale nie mam TV. I odkad nie mam TV jestem szczesliwym czlowiekiem :D

A ja znowu nie wiem jak można bez telewizora.
Kiedyś ponad rok mieszkałam bez. Teraz dużo nie oglądam ( wiem każdy tak mówi), ale tv musi być, bo może jakis film jest, bo one to najczęściej sa jak mnie nie ma, ale dobrze, ze mogę sobie nagrać.


Maverick pisze:Po prostu nie wlaczalem tv...

Mi teraz tez się zdaży nie włączać tv kilka dni ( no chyba, ze liczy się podłączanie kompa pod telewizor, bo mimo, że telewizor rozmiarem nie powala, chyba ma ze 30 cos cali, nie wiem, to jednak wole tam film niz na lapku)

nawet jak wiem, że muszę rano wstać, to nie potrafię zasnąć, ech.

Ja zwłaszcza wtedy nie mogę zasnąć

Maverick pisze:Ja bym sie wstrzelil ale nie mam TV

Ja w sumie też, ale jak bym napisała to co mi ot tak bez przemyśleń do głowy przyszło. Bo mnie w domu R o to pytał to tak se jakiś wynik powiedziałam. Ja najczęściej trafiam jak sobie tak od niechcenia cos powiem, bez przemyslenia

Ostatnio jak były mistrzostwa, ale Europy to ze znajomymi sie zakładaliśmy, to sporo wygrałam, nawet sie na forum chwaliłam

nie no mam obronę na dniach i się uczę do niej pytań po dniach i nocach

To życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lip 2010, 10:44

Dzindzer pisze: ale tv musi być, bo może jakis film jest, bo one to najczęściej sa jak mnie nie ma, ale dobrze, ze mogę sobie nagrać.
W tv jakis film? Chyba w HBO a i tam sie powtarzaja potem. Lepiej sobie sciagnac z sieci :P No ale jak masz lapka to rozumiem. Ja mam monitor panoramiczny 22cale wiec oglada sie calkiem niezle.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2010, 10:48

W tv jakis film? Chyba w HBO a i tam sie powtarzaja potem

Na tych filmowych kanałach też się coś ciekawego trafia, poza tym ja lubie też te nie najnowsze filmy. Oczywiście w kwestii filmów nie zdaję się tylko na to co daje TV czy VOD :)


Maverick pisze:No ale jak masz lapka to rozumiem. Ja mam monitor panoramiczny 22cale wiec oglada sie calkiem niezle.

Na takim to już całkiem fajnie można coś obejrzeć :)
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 07 lip 2010, 13:42

a oglądasz za pomocą jakiego złącza SVHS, PC, EURO czy HDMI?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości