Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 kwie 2010, 21:05

Czyli najbardziej zacofana religia to m.in. buddyzm. :D

ale buddyzm opiera się na troszkę innych zasadach. jest z innej kategorii wierzeń Panie Kolego :]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 04 kwie 2010, 21:31

Co nie zmienia faktu, że jest zacofany (vide stosunek do kobiet), aczkolwiek ma obecnie na zachodzie bardzo dobry PR. :D ... W przypadku hinduizmu jest jeszcze gorzej, a przecież istnieje on praktycznie "od zawsze" tj. odkąd mamy jakieś przekazy z tamtej części świata. 8)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 kwie 2010, 23:57

Byłam pewna, że centra handlowe są jutro otwarte <hmm>
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 23:58 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 kwie 2010, 07:33

Mijka pisze:Byłam pewna, że centra handlowe są jutro otwarte

Ludzie chcą se poodpoczywać. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2010, 09:06

w trumnie beda odpoczywac ! co za osoioł to wymyslił ? CPN pracują , to dlaczego centra nie ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 kwie 2010, 12:17

Rozumiem tych którzy nie otworzą swoich sklepów bo są święta, nie rozumiem tych którzy im zabraniają otwierać sklepy bo są święta.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 13:18

Imperator pisze:Ludzie chcą se poodpoczywać.

Kino jest normalnie otwarte, to myślałam, że do księgarni tez mi się uda wstąpić, a okazuje się, że nie :>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 05 kwie 2010, 17:14

Dzindzer pisze:Rozumiem tych którzy nie otworzą swoich sklepów bo są święta, nie rozumiem tych którzy im zabraniają otwierać sklepy bo są święta.


Jakby nie było ustawowo przewidzianych dni wolnych od pracy, to ludzie w naszym kochanym kapitalizmie by zasuwali 7 dni w tygodniu po 12 h na dobę. :] ...Święta mogą być takim samym pretekstem do odpoczynku jak wszystko inne, nie przykładałbym zbyt wielkiej wagi do nazewnictwa.

Mijka pisze:Kino jest normalnie otwarte, to myślałam, że do księgarni tez mi się uda wstąpić, a okazuje się, że nie :>


Naprawdę straszne. <glaszcze>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 05 kwie 2010, 17:18

Dzindzer pisze:Rozumiem tych którzy nie otworzą swoich sklepów bo są święta, nie rozumiem tych którzy im zabraniają otwierać sklepy bo są święta.
No przecież rządzący muszą podlizać się też klerowi i elektoratowi 60+.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 17:20

PFC, najwidoczniej nie wiesz jak to jest, jak bardzo chcesz przeczytać konkretną książkę, tu i teraz. Współczuję naprawdę, może jeszcze nie wszystko stracone i kiedyś się dowiesz <glaszcze>
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 17:21 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 05 kwie 2010, 17:27

Mijka pisze:PFC, najwidoczniej nie wiesz jak to jest, jak bardzo chcesz przeczytać konkretną książkę, tu i teraz.


Ależ wiem.... Wtedy podchodzę do półki, biorę ją i idę na kanapę czytać. ;)

Mijka pisze:Współczuję naprawdę, może jeszcze nie wszystko stracone i kiedyś się dowiesz <glaszcze>


W sumie oczekuję na dwie swoje drukiem. [:D] ...Trudno chyba o cięższy dla człowieka okres oczekiwania. <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 17:29

PFC pisze:Ależ wiem.... Wtedy podchodzę do półki, biorę ją i idę na kanapę czytać.

Masz w domu wszystkie książki, które chciałbyś przeczytać? Wow, to musi być niezła biblioteka. Może najnowsze wydania też z dostawą prosto do domu?

PFC pisze:W sumie oczekuję na dwie swoje drukiem.

Koniecznie pochawal się jak już wydrukujesz :D

[ Dodano: 2010-04-05, 17:30 ]
ale przypomniało mi się, Ted, a jak tam Twoje dzieło?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 05 kwie 2010, 17:41

Mijka pisze:Masz w domu wszystkie książki, które chciałbyś przeczytać? Wow, to musi być niezła biblioteka.


Faktycznie. Sporo tego i niestety nie dla wszystkich książek wystarcza miejsca w mieszkaniu... Są to wszystkie, które miałbym kiedykolwiek ochotę czytać "tu i teraz". Reszta może sobie spokojnie leżeć w bibliotekach.

Mijka pisze:Może najnowsze wydania też z dostawą prosto do domu?


Jasne... Jest przecież coś takiego jak księgarnia internetowa. ;)

Mijka pisze:Koniecznie pochawal się jak już wydrukujesz :D


Nie ja drukuję, tylko wydawnictwo. ;) ...Dalsze mówienie o tym mija się z celem, gdyż i tak nikt niemal z tego forum tego nie przeczyta - a więc i nie nabije mi kasy :D . Wspomniałem o tym tylko dlatego, bo rozbawiła mnie Twoja dziecinna złość o zamkniętą księgarnię. <aniolek> Jak widać inni siedzą w tym biznesie głębiej, a jakoś się nie ekscytują tak. :D

[ Dodano: 2010-04-05, 17:43 ]
Mijka pisze:ale przypomniało mi się, Ted, a jak tam Twoje dzieło?


?? ... Ja się do pytania dołączam, chociaż pierwszy raz o tym słyszę. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 18:06

PFC pisze:. Są to wszystkie, które miałbym kiedykolwiek ochotę czytać "tu i teraz"

To smutne. Nie sądze, że ja będę kiedykowiek w stanie powiedzieć, że przeczytałam wszystkie książki, które chciałabym przeczytać.

PFC pisze: Sporo tego i niestety nie dla wszystkich książek wystarcza miejsca w mieszkaniu...

Ojej, jak zazdroszczę ;), naprawdę myślisz, że jesteś jedyny?

PFC pisze:Jasne... Jest przecież coś takiego jak księgarnia internetowa.

Która w święta rówież nie dostarcza książek. PFC, mówimy zupełnie o dwóch różnych kwestiach, bo zwykłeś się czepiać drobiazgów i czepiać się mnie, a tak się składa, bo nie będę kłamać, że czepianie się drobiazgów mnie jednak trochę irytuje.

PFC pisze:.Dalsze mówienie o tym mija się z celem, gdyż i tak nikt niemal z tego forum tego nie przeczyta

No jak to, zaczynasz się chwalić, a po jednym zdaniu kończysz temat? Może potowarzyszymy Ci w oczekiwaniu na wydanie Twoich książek, i może jednak ktoś zechce je przeczytać, trzeba walczyć o czytelników ;)

PFC pisze:Wspomniałem o tym tylko dlatego, bo rozbawiła mnie Twoja dziecinna złość o zamkniętą księgarnię.

Dziecinna złość, to mi się nawet podoba :D I miło, że coś Cię rozbawia, bo tak to wydajesz się być trochę sztywny ;)

PFC pisze:Jak widać inni siedzą w tym biznesie głębiej, a jakoś się nie ekscytują tak.


Po pierwsze, skąd wiesz, na ile inni "siedzą w biznesie"?
Po drugie, wrzucanie wszystkich gatunków do jednego wora mija się z celem, to, że ktoś siedzi w jakimś tam biznesie, akurat takim, który niespecjalnie mnie interesuje, nie robi na mnie jakiegoś większego wrażenia :) Aczkolwiek oczywiście gratuluję, choć zapewniam, że nie jesteś jedyny, który na tym forum pisze książki, z zamiarem ich wydawania, już osiągniętym albo jeszcze nie, jak widac na przykładzie chociażby Teda ;)
Po trzecie jaki ma właściwie związek "siedzenie w biznesie" ze zwykłą, nieodpartą ochotą przeczytania w danym momencie konkretnej książki, hm? Bo tego nie rozumiem, i nie sądzę, by odpowiedź na to pytanie mogłaby być inna niż: żaden.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 18:39 przez Mijka, łącznie zmieniany 4 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 kwie 2010, 18:21

PFC pisze:Dalsze mówienie o tym mija się z celem, gdyż i tak nikt niemal z tego forum tego nie przeczyta - a więc i nie nabije mi kasy

a o czym to to? Ty mi chyba mówiłeś, ale pamięć mam słabą...

no nic. jadę do mojej Pięknej...

ja odchoruje te święta :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 18:56

Odkopie ktoś temat knajp w Katowicach? :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 05 kwie 2010, 19:02

Mijka pisze:Odkopie ktoś temat knajp w Katowicach? :)


a mi zdawało sie, ze ty, mijka mieszkasz w stolicy ... z kims pomyliłaś mi sie ale jakos tak nie moge skojarzyć

mieszkasz w katowicach?
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 19:03 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 kwie 2010, 19:17

PFC pisze:Jakby nie było ustawowo przewidzianych dni wolnych od pracy, to ludzie w naszym kochanym kapitalizmie by zasuwali 7 dni w tygodniu po 12 h na dobę.

I nie dlatego, że CHCIELIBY ale dlatego, że pracodawca by ich do tego zmusił.

Mijka pisze:PFC, najwidoczniej nie wiesz jak to jest, jak bardzo chcesz przeczytać konkretną książkę, tu i teraz.

Najwidoczniej nie wiesz, jak to jest być przymuszonym do przyjścia do pracy, chociaż umowa o pracę wskazuje na coś innego. I argument jest taki "jak pan/pani nie przyjdzie to na miejsce pana/pani jest 20 chętnych". :> Którzy w dodatku z pocałowaniem ręki popracują za 800 zł/m-c i jeszcze nadgodziny pociągną bezpłatnie. :>

Chleba nie kupiłaś? Zgłodniejesz? Prawdopodobnie nie. :>

Zaq pisze:No przecież rządzący muszą podlizać się też klerowi i elektoratowi 60+.

Akurat niekoniecznie z tego powodu jest taki zakaz (i tak nie za bardzo przestrzegany). :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 19:22

Imperator pisze:Najwidoczniej nie wiesz, jak to jest być przymuszonym do przyjścia do pracy

Nie wiem, ale to mój wybór. Jak będę zmuszona, to pójdę. Co to ma do rzeczy?

Imperator pisze:Chleba nie kupiłaś? Zgłodniejesz? Prawdopodobnie nie.

Impek, takie podejście wynika tylko i wyłącznie z mojego charakteru, ja lubię realizować pomysły od razu, nie ma to żanego związku z tym, że chcę biednych pracowników księgarni odrywać od świątecznego stołu :> Zamknięta, to zamknięte, dziecinnie się pozłoszczę, i książki kupię jutro, tyle ;)

[ Dodano: 2010-04-05, 19:23 ]
chwastek, wstyd się przyznać, kiedy ostatnio byłam w stolicy, a w Katowicach natomiast będę jutro ;)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 19:29 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 kwie 2010, 19:31

Mijka pisze:Nie wiem, ale to mój wybór. Jak będe zmuszona, to pójdę. Co to ma do rzeczy?

Nie sądzę, żebyś wybrała takie życie. :)
Ja na przykład nie. Na szczęście nie muszę łazić w święta do roboty, a jak idę w sobotę, to mam ekstra płacone i jak mam czas to se pójdę. Inni tak nie mają.

Założę się, że jakby była kompletna swoboda, to wszystkie sklepy by hulały 24 h na dobę, a większość pracowników świąt by nie miała (a chociaż w święta chcieliby odpocząć). Wiem, że potrafisz pracować 20h na dobę i pracowałaś ale za inne pieniądze niż ci w sklepach.

Stacje benzynowe ok, apteki ok - tylko takie placówki, które są powiedzmy obecnie NIEZBĘDNE. Ale galerie handlowe, księgarnie, itp.? Bez przesady. Raz na rok jak jest wszystko pozamykane, to się nikomu nic nie stanie.

Mijka pisze:Impek, takie podejście wynika tylko i wyłącznie z mojego charakteru, ja lubię realizować pomysły od razu, nie ma to żanego związku z tym, że chcę biednych pracowników księgarni odrywać od świątecznego stołu :> Zamknięta, to zamknięte, dziecinnie się pozłoszczę, i książki kupię jutro

No i ok.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2010, 19:32

Imperator pisze:Najwidoczniej nie wiesz, jak to jest być przymuszonym do przyjścia do pracy, chociaż umowa o pracę wskazuje na coś innego. I argument jest taki "jak pan/pani nie przyjdzie to na miejsce pana/pani jest 20 chętnych". :> Którzy w dodatku z pocałowaniem ręki popracują za 800 zł/m-c i jeszcze nadgodziny pociągną bezpłatnie. :>

i bardzo dobrze , ze tak jest , głupich jak widac wiatr nie sieje a sie oni rodzą ! az dziw , ze Panstwo podwyzszyło minimalną krajową - ja bym ją zminiejszył - chca byc niewolnikami - umozliwił bym im to niech pracują za 500 zl a co !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 05 kwie 2010, 19:42

jakie 500? a niech pracują za darmo! i niech zdychają z głodu! na chwałę pracodawców!
niechaj ci, co mają wszystko - mają jeszcze więcej ... a ci, którzy nie mają nic - do piachu!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 kwie 2010, 19:42

Nie każdy jest taki pomysłowy jak Ty, żeby sobie normalnie życie ułożyć. Chociaż nie, wpadliby na inny pomysł - kradzieże, rozboje, itp. I nie z powodu tego, że są źli, o nie. Po prostu jak nie ma co do garnka włożyć, to się nawet wstąpi na złą drogę. :>
Przyszedłbyś któregoś dnia do ogołoconego mieszkania albo chciałbyś odjechać swoim samochodem z parkingu a tu cegły zamiast kół albo w ogóle samochodu brak, to byś nie był taki mądry. :>

Nikt nie mówi o niewolnictwie. Po prostu tu w Polsce ciężko jest się wybić. Ponad połowa tych "niewolników" za takie samo zaangażowanie w swój rozwój, w karierę w innym kraju spokojnie dorobiłaby się mieszkania i dostatniego życia.

W ogóle relacja pracownik-pracodawca-pracownik to niezłe sprzężenie zwrotne i dlatego jest jak jest.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2010, 19:48

pracodawca dlatego jest tak silny bo pracownik jest tak słaby !!
Chwastku - jak bedziesz troche starsza to moze zrozumiesz to co napisałem . Ty też w tym co piszesz masz duzo racji , nie przeczę . Natura jednak sama rozwiazuje problem osobników słabych [:D] No dobra ... ludzi jest za duzo na swiecie i z tej przyczyny złotego srodka nie ma i nigdy nie bedzie , ale też ja ! nie mam zamiaru utrzymywac nierobów i cwaniaków , pijaków , meneli itd. Pracodawca nie jestem , jestem pracownikiem , ale dumnym jak paw <aniolek> pracuje za tyle ile ja chce , albo mi pasuje .
impku ... dlatego powinna byc kontrola urodzeń !!
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 19:50 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 05 kwie 2010, 20:04

Andrew pisze:impku ... dlatego powinna byc kontrola urodzeń !!


taaa ... weźmy przykład z chin!

andrew, od jakiegoś czasu mam wielkie szczęście być współwłaścicielem i pracodawcą. pracuję dla siebie ale jestem jednocześnie odpowiedzialna za blisko 40 osób. i nie pracuję, za tyle ile chcę albo jak mi pasuje, bo nie mogłabym spojrzeć tym ludziom którzy na mnie pracują w oczy
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 kwie 2010, 20:05

oj, dużo wódy się polało, ładnie się zaprawiłem. Od czasu do czasu trzeba dać porządnie w palnik, wszystko jest takie kolorowe 8)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 20:06

Imperator pisze:Nie sądzę, żebyś wybrała takie życie.

Często się zastanawiam nad normalną pracą, i jak jestem o krok od takiej decyzji, to trafia się zlecenie, które znów mnie na jakiś czas odciąga od takich rozważań, ale pewnie kiedyś będę musiała podjąć się jakiegoś etatowego zajęcia, kiedy np. nie będę odpowiedzialna tylko i wyłącznie za siebie, albo będę miała poważne plany na przyszłość, i tak, wtedy byłabym w stanie podjąć pracę nawet w sklepie, mimo, że stawki są tam tragicznie niskie, tylko to wtedy ciężko jest nazywać wyborem. Impek, ja naprawdę doskonale sobie zdaję sprawę, że młodzi ludzie mają problemy, żeby sobie swoje życie poukładać, na początku zawsze jest trudno, a na szczęście niespecjalnie można liczyć.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2010, 20:09 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2010, 20:06

i chwała ci za to ! <brawo> <przytul> naprawde... i szczerze piszę Taki bowiem pracodawca bedzie lubiany - zawsze nawet jak ludzie beda mało zarabiac , bo nie tylko sie pieniadz w zyciu liczy .Ale naddto wielu jest innych , mogli by dac wiecej , ale nie dadzą .

[ Dodano: 2010-04-05, 20:10 ]
wonsz pisze:oj, dużo wódy się polało, ładnie się zaprawiłem. Od czasu do czasu trzeba dać porządnie w palnik, wszystko jest takie kolorowe 8)

Naprawdę , a bez wódy nie jest ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 kwie 2010, 20:12

Są też tacy pracodawcy, co nie dają więcej, bo pracownik nie zgłasza takiej prośby. Szef mojego znajomego ma taki system, mówi, że jak ktoś chce pracować za tyle ile dostaje, to niech pracuje, on ze swojej strony jest gotowy płacić za to więcej, ale skoro nikt nie podejmuje tematu podwyżek...
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2010, 20:19

Mnie denerwuje jedno , czy wszystkie hipermarkety mają tak niskie obroty, ze ludzie tam pracuja za tak niskie pobory ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości