Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2010, 14:35

No tak, bo każdy facet ma zdolności do wyczuwania kieszonkowców np.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 18 lut 2010, 14:40

Dzindzer pisze:No tak, bo każdy facet ma zdolności do wyczuwania kieszonkowców np.
Ale nie dlatego, że jest kobietą, tylko dlatego, że zwykle nosi telefon w torebce i nie wie czy on tam jest czy już został ukradziony. Facet z reguły nosi telefon w kieszeni i od razu poczuje kiedy go tam zabraknie.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lut 2010, 14:44

jak juz poczuje to musztarda po obiedzie <hahaha>
Kobiet jednak mają znacznie mniejszą wyobraznie ...
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 14:45 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 lut 2010, 15:09

Andrew pisze:No tak [:D] zgubić telefon, albo pozwolic sobie go ukraść to moze w znacznej wiekszosci jednak tylko kobieta [:D] <przytul>

Zobaczymy kto się będzie kiedyś śmiał ostatni. W końcu to Wy nosicie w kieszeni, niedaleko swoich klejnotów...:P.

Ale z tą torebką to racja. Jak ja wrzucę tam komórkę, to się naszukam kilka razy dziennie, a ile się przy tym się naklnę <pijak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2010, 17:16

Yasmine pisze:Księżycówka, współczuje straty telefonu. Mi też ukradli w maju, przy kasie w Tesco. 2 minuty
później po tym jak mi tam wypadł, już go nie było i karta wyciągnięta :/ . Miałam takie szczęście, że mi się umowa w mix plusie kończyła (2 doładowania
zostały) i od razu nowy dostałam.
Mi się kończy dopiero w listopadzie i najwcześniej we wrześniu nowy dostanę więc albo będę się męczyć z rzęchem, albo nowy kupię i we wrześniu sprzedam.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 lut 2010, 19:46

Niech się pośmieją faceci, którym z tylnej kieszeni porfel skradziono :D Takim to dopiero brak wyobraźni.

Ech, jestem zasypywana prezentami, w sumie rzadko mi się to zdarza i niespecjalnie komfortowo się z tym czuję, ale jak do cholery, nie przyjąć dobrej literatury?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lut 2010, 19:49

tyle lat juz zyje ... [:D] nie nosi sie po kieszeniach spodni niczego co odstaje , to wyglada nieelegancko nawet jak sie ma dżinsy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 lut 2010, 19:53

nie żebym się kłóciła, bo to prawda, ale gdzie w takim razie Ty Andrew nosisz portfel, w zębach?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 lut 2010, 20:33

Mijka pisze: ale gdzie w takim razie Ty Andrew nosisz portfel, w zębach?
pewnie w pederastce <diabel> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 18 lut 2010, 20:43

cześć. co u Was?

szkolenia dzień drugi dobiegł końca...teraz tylko egzamin i mam fajny papierek :D
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 lut 2010, 20:45

Blazej30 pisze:pewnie w pederastce


albo takiej saszecie wokół bioder, też jest zajebista 8)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 00:45

to już chyba lepiej w zębach <aniolek>

ech, beznadziejnie się pisze coś w formie retrospekcji, szkoda, że przy takich zabiegach nie można zmienić finału. brakuje mi tego chaotycznego faceta i wyjazdów do Bielska w co drugi weekend, ale co zrobić, wiedziałam od samego początku, że nie ma to zbyt wiele sensu.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 lut 2010, 01:09

po prostu uwierz w to, że zrobiłaś dobrze :) użyje teraz bardzo głupiego, ale odpowiedniego do tej sytuacji zwrotu "tak musiało widocznie być" ...

gorzej jest wiedzieć, że coś nie ma sensu, ale jednak usilnie wbrew sobie wierzyć, że jednak stanie się cud...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2010, 02:22

Mijka pisze:nie żebym się kłóciła, bo to prawda, ale gdzie w takim razie Ty Andrew nosisz portfel, w zębach?

Twoja wyobraznia szwankuje ? musze odpowiadac na to pytanie ? naprawdę ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 02:48

jest jedna sensowna odpowiedź na to pytanie, ale tak, ciekawa jestem twojej. no dawaj, pośmiać się już i tak pośmialiśmy :]
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2010, 02:55

jak juz pisałem nigdy nie nosze wypchanych kieszeni , bo po prostu nie przystoi !! gdzie nosze , w kurtce w jej kieszeniach , jak portfel , tak telefon , w kieszeniach marynarki - wewnetrznych .Jesli jest lato ! to portfel albo w saszetce , albo w rece , telefon w kieszeni koszuli , albo w specjanym czyms przyczepionym do szlufki spodni .Wszystko zalezy co mam na sobie , problem pojawia sie wtedy kiedy jest naprawde ciepło - wtedy saszetka ...Jak widzisz wyobraznie masz jednak kiepską.
Rozumiem jesli ma sie ubrane spodnie nie klasyczne , z kieszeniami z boku itd. wtedy cos tam wlozone nie za bardzo sie rzuca , ale jesli są to spodnie klasyczne i ktoś wklada do nich telefon a do drugiej kieszeni portfel , lub do tylnej , to wyglada to okropnie !
Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 03:03 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 03:23

Andrew pisze:w kieszeniach marynarki - wewnetrznych

to była ta jedyna sensowna odpowiedź, oprócz oczywiście, męskiej torby.

Andrew pisze:Jesli jest lato ! to portfel albo w saszetce

no właśnie, z tego już się pośmialiśmy :]

Andrew pisze:Jak widzisz wyobraznie masz jednak kiepską.

po czym wnosisz? żadnej dyskusji nie potrafisz doprowadzić sensownie do końca, i wtedy pozostają tylko takie idiotyczne komentarze, nie mające odniesienia do rzeczywistości?

Andrew pisze:ale jesli są to spodnie klasyczne i ktoś wklada do nich telefon a do drugiej kieszeni portfel , lub do tylnej , to wyglada to okropnie !

serio? <glaszcze>
Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 04:23 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2010, 06:19

Mijka pisze:no właśnie, z tego już się pośmialiśmy :]
A co jest takiego śmiesznego w saszetkach? Mój tatuś nosi i wygląda to ok. <foch>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lut 2010, 07:02

księżycówka pisze:A co jest takiego śmiesznego w saszetkach? Mój tatuś nosi i wygląda to ok.
szacun dla twojego tatusia. dla starszych panów pasuje saszeta. dla młodszych - sama nazwa może zabić.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2010, 12:48

Andrew pisze:Jesli jest lato ! to portfel albo w saszetce

Mijka pisze:no właśnie, z tego już się pośmialiśmy :]

Mijka pisze:po czym wnosisz? żadnej dyskusji nie potrafisz doprowadzić sensownie do końca, i wtedy pozostają tylko takie idiotyczne komentarze, nie mające odniesienia do rzeczywistości?

Wybacz ale idiotyczne to jest czasami to co Ty piszesz jak i wysmiewanie owej saszetki na kozysc wypchanych kieszeni .

[ Dodano: 2010-02-19, 12:49 ]
Blazej30 pisze:
księżycówka pisze:A co jest takiego śmiesznego w saszetkach? Mój tatuś nosi i wygląda to ok.
szacun dla twojego tatusia. dla starszych panów pasuje saszeta. dla młodszych - sama nazwa może zabić.

i kto to pisze - stary kawaler <hahaha> moze jeszcze czapka w zimie tez zabija ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 15:26

Andrew pisze:Wybacz ale idiotyczne to jest czasami to co Ty piszesz jak i wysmiewanie owej saszetki na kozysc wypchanych kieszeni .

Saszetka to szczyt elegancji, tak, masz rację Andrew <hahaha>

Blazej30 pisze:szacun dla twojego tatusia. dla starszych panów pasuje saszeta. dla młodszych - sama nazwa może zabić.

A który młody facet wpadnie na pomysł, żeby coś takiego nosić? :D Dawno już nie widziałam nikogo z tak wymyślnym dodatkiem, naprawdę. Dobrze, że mój ojciec nie nosi ;)

Andrew pisze:wysmiewanie owej saszetki na kozysc wypchanych kieszeni .

Za to Twoja wyobraźnia Cię chyba za nadto porywa, gdzie ja napisałam, że na korzyść wypchanych kieszeni, no gdzie? Może choć raz mi udowodnisz odpowiednim cytatem, bo to już naprawdę się robi przezabawne :D

Znów się nie mogę wygrzebać. Korespondencja mailowa bywa zajmująca.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 15:47 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2010, 16:56

Raz - nigdzie nie pisałem , ze saszetka to szczyt elegancji !! nie rznij głupa jesli chodzi o czytanie z zrozumieniem. Saszetka to koniecznosc ! wtedy kiedy mamy np ubrane z racji temperatury krótkie spiodnie (choc nie koniecznie ) i koszulke bez kieszonek ! Wtedy w czyms trzeba niesc jak telefon , tak portmanyj !!
Dwa ... co to znaczy cos takiego ? i co ...? niby facet młody z czyms takim to jakas gafa ? wiec i po co ta głupia mina na koncu tego co napisałas ? lepiej miec wypchane kieszenie ! <hahaha> to jest szczyt elegancji ....
Udowadniac ci niczego nie bede , teksty pisane mówią same za siebie . Tym bardziej, ze piszemy tu o tym gdzie noscic dokumenty i telefon .

Gdybys nie wiedziała co to saszetka jednak to wkleje ci link , moze nie najlepszy , moze pokazane tam są nie najpiekniejsze saszetki , ale to jest ta sama czesc meskiego dodatku jak dla kobiet torebka ! a wszak chodzisz z torebką ....
http://www.ebagi.pl/vmchk/Saszetki_skor ... e_produkty
http://www.egalanteria.com.pl/search.ph ... &counter=1
Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 17:11 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 17:13

Andrew pisze:nie rznij głupa jesli chodzi o czytanie z zrozumieniem.

polecam najpierw stosować, a późnij radzić tak innym.

Andrew pisze:niby facet młody z czyms takim to jakas gafa ?

to zapytajmy jakiegoś młodego faceta, czy wziąłby do ręki coś takiego jak szaszetka <hahaha> który do tablicy? bo ja myślę, że prędzej wybiorą torbę lub plecak, w ostarteczności kieszeń jeansów, ale szaszetki - nigdy :D

Andrew pisze:ale to jest ta sama czesc meskiego dodatku jak dla kobiet torebka

ale w przeciwieństwie do damskich torebek nie cieszy się popularnością. ciekawe dlaczego :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2010, 17:21

TA TAK ... Z tej samej przyczyny taki ci nie otworzy drzwi jak samochodu tak lokalu , nie poda krzesła kiedy podejdziesz do stolika , albo ubiegnie kelnera <hahaha>
ale Ty i tak nie masz pojecia o czym ja w wczesniejszych postach pisałem . Zapytac ? a i owszem , ale kogo ? tu z forum ludzi masz na mysli i to ma byc wyznacznikiem ? jesli tak myslisz , jesli to pzremkneło Ci chociasz przez moment pzrez głowe , to mój komentarz zbyteczny . Popularność - tu też widac brak TWOJEJ WYOBRAZNI - skoro tak o tym piszesz .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 17:35

Andrew pisze:TA TAK ... Z tej samej przyczyny taki ci nie otworzy drzwi jak samochodu tak lokalu , nie poda krzesła kiedy podejdziesz do stolika , albo ubiegnie kelnera

czy ktoś wie, o co chodzi? bo u źródła wiem, że nie ma po co pytać.

Andrew pisze:tu z forum ludzi masz na mysli i to ma byc wyznacznikiem ?

a co jest odpowiednim wyznacznikiem, twoi znajomi? a może mam popytać wśród swoich? bo wtedy to nawet nie muszę :D

Andrew pisze:Popularność - tu też widac brak TWOJEJ WYOBRAZNI - skoro tak o tym piszesz .

nie, to akurat fakt, który widać gołym okiem przeglądając oferty saszetek, dlaczego jest ich tak mały wybór, no, dlaczego? nigdy w ten sposób nie pomyślałeś? oj naprawdę współćzuje braku wyobraźni <aniolek>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 lut 2010, 18:01

Mijka pisze:w przeciwieństwie do damskich torebek nie cieszy się popularnością. ciekawe dlaczego


bo nikt nie chce wyglądać na pedała, dlatego <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 lut 2010, 18:06

Brrrr... Jak ja nie lubię pewnych zachowań, nazwijmy to PRETENSJONALNYCH. <chory>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 lut 2010, 19:05

Impek, my coś pecha mamy ostatnio, co? <przytul>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lut 2010, 01:30

Czyli saszetki noszą pedały ? <hahaha>

[ Dodano: 2010-02-20, 01:41 ]
Mijka pisze:nie, to akurat fakt, który widać gołym okiem przeglądając oferty saszetek, dlaczego jest ich tak mały wybór, no, dlaczego? nigdy w ten sposób nie pomyślałeś? oj naprawdę współćzuje braku wyobraźni <aniolek>

Mały - moze i tak , ale powód jest inny bo odnies to trzeba do damskiej torebki w ktorej nosicie o wiele wiecej niz faceci , bo cóż nosic moze facet ? dokumenty , portfel , telefon .Kobieta ... znacznie wiecej !! i to niezaleznie od ubioru , facet zas potrzebuje saszetki tylko kiedy ubrany jest skąpo ! Bo gdy juz ma marynarke np. ma gdzie to co potrzebuje włozyc o kurtkach nie wspominam .Kobieta nawet jak by miała kurtke , to nie zmiesci w niej tego co nosi w torebce . Wiec nie wiem kto o czym nie pomyslał . Facet moze też załozyc spodnie nie klasycznego kroju , np. z kieszeniami bocznymi , wtedy też problemu nie ma . Stad taki, a nie inny jest wybór w saszetkach , pomijam tu też wybrednosc kobiet i ich kokieterie jak i chcec wyrózniania sie od innej kobiety .
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, 01:42 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 lut 2010, 01:55

Andrew pisze:Mały - moze i tak , ale powód jest inny bo odnies to trzeba do damskiej torebki w ktorej nosicie o wiele wiecej niz faceci , bo cóż nosic moze facet ? dokumenty , portfel , telefon

Acha i to jest powód, dla którego wybór saszetek czyli z definicji czegoś, co mieści tylko dokumenty, portfel i telefon, jest mały?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 495 gości