Kasandra Project

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lip 2008, 23:02

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3594538&start=0

im wiecej tego czytam tym bardziej jestem przerazony. Wiedzialem ze wiekszosc kobiet ma sklonnosci do bycia szmira, ale ze tyle jest w zasadzie juz nie szmir tylko zwyklego scierwa nie mialem pojecia.
Az chce sie przysiege malzenska obwarowac 5 stronami sytuacji w ktorych staje sie niewazna lub ulega rozwiazaniu. No i nie mozna traktowac kobiety jako tej za ktora mozna oddac zycie, bo jak widac mozna sie ostro przejechac. Niestety ale to do czego doszedlem juz jakis czas temu - ze kobiety nie sa romantyczne - ma uzasadnione podstawy byc prawda.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 12 lip 2008, 23:22

Jaka wiekszosc? Jakies walniete malolaty, ktore w wiekszosci tylko sie chwala. Wiekszosc normalnych kobiet nie ma czasu siedziec w necie i wypisywac takich bzdur. Pracuja, studiuja, chodza na basen, jezyki, spotykaja sie ze znajomymi. Na takich forach pisza specyficzne osoby.

Ale tak, niech bedzie ze wszystkie cpaja i wystawiaja tylki w krzakach. Same takie spotykam... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2008, 00:52

Wolalbym wierzyc ze to mniejszosc, ale rozsadek nakazuje traktowac to jak wierzcholek gory lodowej.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lip 2008, 08:12

Maverick pisze:Wiedzialem ze wiekszosc kobiet ma sklonnosci do bycia szmira, ale ze tyle jest w zasadzie juz nie szmir tylko zwyklego scierwa nie mialem pojecia.


tak pękają ostatnie złudzenia :) Ja się już nie łudzę, bo wiem,że to prawda, to pieprzona rzeczywistość, chore realia. Ale to dobrze. Z jasnym umysłem i stuprocentowym uświadomieniem sobie tego faktu łatwiej żyć i łatwiej zrozumieć pewne zachowania.
Promil, Panowie. Promil normalnych został.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 lip 2008, 09:45

Ted ja by odwrócić sytuację i wpisać tam twoje grzeszki z przeszłości to w sumie chyba tak bardzo by to nie odbiegało od tego co piszą tam te dziewoje. Nio ale ty to nazywasz zabawą konwencją.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2008, 11:08

Tu nie chodzi az tak bardzo o to co one pisza, ale to ze sa z tego dumne... Bledy mozna popelniac, ale nalezy sie ich wstydzic, a nie nimi chwalic. To jest wlasnie tam najgorsze. Poza tym nie chodzi mi tez o to co one robia z wlasnymi facetami lub nie bedac w zwiazku. Przerazeniem mnie napawalo czytanie o tych wszystkich zdradach itd.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 lip 2008, 12:04

Maveric ale to jest internet.Tu każdy jest tym kim chce być. Wejdzie taka jedna z drugą, pokozaczy na forum po czym pójdzie przygotować niedzielny rosół dla męża i dzieci i tyle. W sieci każdy może być tym kim sobie za marzy. Więc wypociny nastolatek i znudzonych gospodyń domowych mnie jakoś nie ruszają.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 lip 2008, 12:08

AMX pisze:ale to jest internet.
popatrz na to z drugiej strony - ludzie traktują internet jako środowisko anonimowe. a to dobre środowisko do swoistej spowiedzi.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 lip 2008, 12:09

Błażej więc kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.Tyle
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 lip 2008, 12:16

AMX pisze:Błażej więc kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.Tyle
powiedzmy sobie prawdę. większość żeńskich userów ma problemy z alkoholem. znając życie to pewnie i z narkotykami. a znając kobiety w realu powiem że znam tylko jedną która nie prowadzi się tak jak te z NK.

[ Dodano: 2008-07-13, 12:18 ]
AMX pisze:kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
ja jestem bez winy <diabel> <rzuca kamien>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 lip 2008, 12:27

Znaczy się jakie problemy z alkoholem.Że lubią wieczorem się napić lampki wina ??Ja lubię się napić whisky, ba to jest jedyny alkohol który pijam dla smaku. I oznacza,że mam problemy z alkoholem jak czasami wieczorem napiję się whisky z colą. Ja też parę kobiet znam w realu i jakoś w większości to są normalne osoby, które nie ćpają i nie prują się na prawo i lewo.Jedynie co mógłbym im zarzucić to czasami niebotyczne wymagania co do partnera,ale tylko tyle.Ciekawi mnie jedna rzecz ,dlaczego w tym temacie jedynymi narzekającymi są osoby,które od kobiet dostały trochę w kość ( chociaż nie wiem czy odmowę dalszego spotykania,można nazwać daniem w kość)
Wy jeździcie, My latamy.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 13 lip 2008, 13:20

AMX pisze: ... dlaczego w tym temacie jedynymi narzekającymi są osoby,które od kobiet dostały trochę w kość ( chociaż nie wiem czy odmowę dalszego spotykania,można nazwać daniem w kość)


bo to temat dla biednych_misiów jest ... a forum to idealne miejsce - tylu czytelników ... ho ho

też jestem ciekawa czy uda się jakiemuś b_m przekonać choć jedną osobę nie ze swojego grona że wszystkie niemalże kobiety to puszczalskie ... a promil jedynie to "normalne" <hmm>

poczytamy poczytamy ...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 13:32 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 lip 2008, 13:30

Maverick pisze:http://f.kafeteria.pl/tem...3594538&start=0

im wiecej tego czytam tym bardziej jestem przerazony


Ja jestem właśnie na drugiej stronie i płaczę ze śmiechu <hahaha> Chyba na razie lizanie ścian w piwnicy wygrywa.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 13:56

Blazej30 pisze:większość żeńskich userów ma problemy z alkoholem

większosć żeńskich userów to faceci.

btw te wasze prawdy objawione <hahaha>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 lip 2008, 13:59

Blazej30 pisze:większość żeńskich userów ma problemy z alkoholem.

Ja mam poważny problem z alkoholem, skończył mi się [:D]

AMX pisze:chociaż nie wiem czy odmowę dalszego spotykania,można nazwać daniem w kość

Jak osobnik słaby to dla niego mocna rzecz

pani_minister pisze:Ja jestem właśnie na drugiej stronie i płaczę ze śmiechu <hahaha>

Ja doszłam do trzeciej i ubawiłam się nieźle

shaman pisze:większosć żeńskich userów to faceci.

Jestem Dzin a na imię mam Zdzisiu
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 13 lip 2008, 14:38

shaman pisze:
Blazej30 pisze:większość żeńskich userów ma problemy z alkoholem

większosć żeńskich userów to faceci.


mogę też pobawić się w uogólnienia <cieszy_sie> ... a zatem: wiekszość facetów to oblesie ... i nie dziwię się że ich żony/dziewczyny szukają namiętności i cielesnych rozkoszy w ramionach innych, którzy nie przypominają im ich własnych mężów/chłopaków ... oto dowód:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1183607&start=0
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 14:46

No to dalej, bawimy się.

Faceci w większości są głupi. Oto dowód: mój kumpel zna głupka.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 14:46 przez shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 13 lip 2008, 19:43

No cóż, jak to dawno temu powiedział Eddie Murphy, każda kobieta ma trupa w szafie; szafy niektórych to cmentarzyska <evilbat>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lip 2008, 19:54

AMX pisze:więc kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień


już arsenał mam przygotować? ;DD Żartujesz, grzeszki, dobre sobie. Błędów było trochę, fakt. Ale nie takie prostackie szmirstwo, jak w tych cytowanych linkach tu i tam. No i w realiach, które otaczają bliżej czy dalej.

AMX pisze:Znaczy się jakie problemy z alkoholem


a ile tu już razy czytałem, że ktoś się uchlał i urżnął w weekend, aż do znudzenia, obleśne :/. Albo siedzi i chleje, bo nic innego nie ma do roboty. Dawno już zdiagnozowano syndrom weekendowego alkoholizmu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2008, 21:41

chwastek pisze:
shaman pisze:
Blazej30 pisze:większość żeńskich userów ma problemy z alkoholem

większosć żeńskich userów to faceci.


mogę też pobawić się w uogólnienia <cieszy_sie> ... a zatem: wiekszość facetów to oblesie ... i nie dziwię się że ich żony/dziewczyny szukają namiętności i cielesnych rozkoszy w ramionach innych, którzy nie przypominają im ich własnych mężów/chłopaków ... oto dowód:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1183607&start=0
No a wachanie sobie szpary przez kobiety to nic? Na pewno gorsze niz pierdzenie pod koldra. Mozna przetrzymac - zgoda. Ale myslisz ze co sie stanie z tym bakiem? Poleci tylko pozniej - jak facet zasnie i przestanie trzymac zwieracz. PRzed bakami nie uciekniesz w nocy :P Choc ja sie raczej staram tego nie robic i zawsze sie boje ze zasne przed dziewczyna i cos pojdzie nie tak wowczas :P No ale to nie moja wina a fizjologia...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 21:43

TedBundy pisze:już zdiagnozowano syndrom weekendowego alkoholizmu

To prawda. Ale nie widziałem wzmianki w żadnym czasopiśmie branżowym, tematycznym czy publicystycznym Twoich badań w zakresie powszechności tego zjawiska. A prasę śledzę dosyć szczegółowo. To skromnie powiedziane.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 14 lip 2008, 00:27

Maverick pisze: Mozna przetrzymac - zgoda


przetrzymać? nie lepiej pójść do kibelka i tam sobie ulżyć … lub zmienić sposób odżywiana aby wieczornych/nocnych wzdęć uniknąć … nic wtedy nie poleci … a nawet gdyby w nocy, to tak, jak sam napisałeś … fizjologia …

ale nie o bączki przecież tutaj chodzi … ale o temat w ogóle … o martinoowe „ cała prawda o kobietach”, o błażejowe przekonanie o miarodajności projektu kasandra i słuszności teorii „30/70” autorstwa teda, o tedowy „promil normalności” i wreszcie twoje, maverick przekonanie, że to, co można przeczytać w linku, który podałeś, to wierzchołek góry lodowej … chciałam, abyście zobaczyli, że wasze wnioski są bardzo niesprawiedliwe

martinoo zakładając ten temat, oczekiwał dyskusji, komentarzy - do czego? czymże jest projekt kasandra? psikus nastolatka? a może próba udowodnienia czegoś przez młodą osobę, która została odrzucona przez dziewczynę? do tematu został dołączony dopisek „cała prawda o kobietach” ... i znalazło się kilka osób „które od kobiet dostały trochę w kość ( chociaż nie wiem czy odmowę dalszego spotykania,można nazwać daniem w kość)” którym potwierdziły się ich prywatne, osobiste teorie na temat dziewcząt, które nie powstałyby, gdyby ich wcześniejsze relacje z dziewczętami wyglądały tak, jakby oni sobie tego życzyli … gdyby nie, w ich mniemaniu słuszne, poczucie krzywdy jakiej doznali ze strony płci przeciwnej (słuszne, bo to przecież wina dziewcząt jest ... a ten topic to tylko następna okazja aby wyżalić się … choć można w ich komentarzach wyczuć zwyczajną niechęć i złość na wszystkie kobiety ... no za wyjątkiem owego promila)
- ale nikt, kto potrafi zrobić użytek ze swoich szarych komórek nigdy nie przyzna, iż projekt kasandra, wasze teorie i generalizowanie prowadzić mogą do jakiejś reguły, uniwersalnej prawdy, zasady … którą można odnieść do całości – to, że wasze podejście jest krzywdzące dla wszystkich kobiet/dziewcząt … to można zrozumieć … i nie dziwi mnie, że temat o „złych kobietach” został podjęty przez osoby, które zostały kiedyś źle potraktowane przez przedstawicielki tego rodzaju … ale niedorzeczność waszych sądów jest dokładanie taka sama jak mojego ... w oparciu o link, który podałam wyżej i który brzmi: większość facetów to oblesie … a przecież to nieprawda jest

acha ... i:

No a wachanie sobie szpary przez kobiety to nic? Na pewno gorsze niz pierdzenie pod koldra


a ja mam inne zdanie na temat tego, co jest lepsze, a co gorsze w tym przypadku ... ale już teraz zapowiadam, że nie podejmę dyskusji na ten temat <cieszy_sie> ... z szacunku dla czytających ten topic ...
Ostatnio zmieniony 14 lip 2008, 00:40 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lip 2008, 08:30

shaman pisze:A prasę śledzę dosyć szczegółowo. To skromnie powiedziane.


to Ci się chwali :) Nie zmienia to faktu, iż ilekroć (tutaj ,nie nie tutaj, nieistotne) widzę znów wzmianki o chlaniu w wykonaniu kobiet i podnieceniu na samą myśl tego faktu, jest to ohydne i żenujące. Cóż :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lip 2008, 09:09

TedBundy pisze:widzę znów wzmianki o chlaniu w wykonaniu kobiet i podnieceniu na samą myśl tego faktu, jest to ohydne i żenujące. Cóż :]

Czym zatem różni się chlanie od picia ??
Ja bym strasznie chciała wiedzieć czy chlam czy pije, poważnie.
Alkohol piję raczej codziennie, bo prawie codziennie jem obiad, a do obiadu pije wino, tak z domu wyniosłam. Uwielbiam wieczorem napić się lampkę wina czy szklaneczkę whisky. Bardzo lubię wychodzić na miasto ze znajomymi lub tylko z narzeczonym, pije wtedy piwo lub drinki. Rzadko mam weekend bez alkoholu. Lubię siebie na lekkim rauszu, za to nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak naprawdę pijana. W sumie patrząc po znajomych byłych i obecnych jak na kobietę mam raczej niesłaba głowę, gdybym była facetem też nie była bym uznana za szybko upijającego się. Alkohole które pijam bardzo mi smakują.
Więc drogi ekspercie czy ja pije czy chlam. Bo mój twierdzi, że ja się delektuję

Nigdy nie będę na tyle łatwa w manipulowaniu by jakiś portal internetowy brać za obraz rzeczywistości i odzwierciedlenie całej populacji facetów czy kobiet. Nie będę leczyła kompleksów twierdząc, ze większość facetów to g** i trzeba w tym g** sie babrać by perełki łowić. Ani nie stwierdzę, że większość kobiet jest złaaaa/głupia/niemoralna/nienormalna ( no tak a ja ta dobra/mądra/normalna) nawet by przypodobać się sfrustrowanemu, zakompleksionemu facetowi

Niepojmuję, gdzie inny ogladają te wszystkie okropności. Obracałam sie i obracam w różnych środowiskach, wśród różnych ludzi. O większości miałam dobre zdanie. Moze dlatego, że nie oceniam wartości człowieka od strony jego dupy. A nie zapomniałam censored można szanować k** już nie, bo to samica.
a jeszcze jedno. Godni politowania, według mnie, sa ludzie uprawiający seks z kimś do kogo nie maja szacunku. Jak nisko trzeba upaść by kopulować z kimś kogo się nawet nie szanuje.

Jak dla mnie to ten projekt nic nie udowadnia
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lip 2008, 09:22

Jeszcze jedno warto dodać :) Kobieta z reguły potrafi podłożyć ci świnię albo starać się zniszczyć całkiem bezinteresownie, dla sportu. Bez powodu. Dla zabawy. Coś co dla faceta najczęściej jest nie do pomyślenia. On to robi po coś. Z zemsty, dla awansu, z odpłacenia długu itd.
Jest różnica, jest :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 14 lip 2008, 09:53

chwastek pisze:ale nie o bączki przecież tutaj chodzi … ale o temat w ogóle … o martinoowe „ cała prawda o kobietach”, o błażejowe przekonanie o miarodajności projektu kasandra i słuszności teorii „30/70” autorstwa teda, o tedowy „promil normalności” i wreszcie twoje, maverick przekonanie, że to, co można przeczytać w linku, który podałeś, to wierzchołek góry lodowej … chciałam, abyście zobaczyli, że wasze wnioski są bardzo niesprawiedliwe.


Zastanawiała sie kiedyś nad faktem że to ty możesz być nienormalna będąc normalną?



martinoo zakładając ten temat, oczekiwał dyskusji, komentarzy - do czego? czymże jest projekt kasandra? psikus nastolatka?


Ten psikus bardzo ładnie ukazuje kobiece skłonności o których faceci dla waszego dobra powinni widzieć. Niestety kobiety lubią sobie komplikować życie do tego strasznie uczuciowe
co sie przekłada na niską inteligencje.

a może próba udowodnienia czegoś przez młodą osobę, która została odrzucona przez dziewczynę?


Nawet gdyby tak było obnaża on niepodważalne fakty. Interpretacja i zastosowanie tej wiedzy o kobiecych zapędach jest ważna.

- ale nikt, kto potrafi zrobić użytek ze swoich szarych komórek nigdy nie przyzna, iż projekt kasandra, wasze teorie i generalizowanie prowadzić mogą do jakiejś reguły, uniwersalnej prawdy, zasady …


Taka prawda nikogo nie obchodzi. Obchodzi natomiast to że kobiety maja skłonności do ulegania. Kobiecie ufać nie można, choć ona może być przekonana że czegoś nie zrobi. Kobiety są mniej lojalne i bardziej prostackie. Wasza wiedza rzadko wykracza ponad średnią. Ciężko z wami nawiązać interesujący temat. I co żenujące bardzo łatwo sie z wami przespać.

Wiele młodych dziewcząt trzeba wychowywać od podstaw. Sa rozkapryszone, naiwne i zadufane. Takie zachowania to piękny zalążek przyszłozwiązkowej patologii.

A to czy ktoś pierdzi, wącha sobie szpare czy zesrał sie w gacie jak było mały to raczej materiał na średnio śmieszny temat a nie na poważne rozmowy. To czy pierdne jest odemnie niezależne ale to czy będę sie censored już tak :)

Niestety nie mam dobrego zdania o Polskich kobietach.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 14 lip 2008, 10:34

Im dluzej czytam Martinoo i pozostaych panow piszacych w ten desen, tym bardziej nie wiem, smiac sie czy plakac. Ale chyba plakac, bo to juz zmierza w jakies urojenia. Niestety, tacy panowie zyja wsrod nas. Jak dobrze, ze z daleka ode mnie.

Ale i tak dostaniecie to, na co zasluzycie - nieszczesliwe zycie, bo kazdy obok bedzie szczesliwszy, bo nie z tak okropnym zwichrowaniem patrzenia na swiat i ludzi.

Przyjrzjcie sie swoim matkom - co one Wam zrobily, ze tak jestescie zli na nie??? One tez sa takie jak piszecie, skoro wszystkie kobiety takie sa, albo wiekszosc? A moze one to wlasnie ta mniejszosc 8)

Wiem ze na swiecie sa wynaturzenia. Ale moj ojciec, matka, znajomi, partner i kolezanki to normalni ludzie i dlatego moj swiat jest normalny. Wiem ze sa gwalciciele, to juz kazdy facet to gwalciciel? Wiem ze sa pedofile. To juz kazdego mam o to podejrzewac, albo 70 %? Ponad 50% mezczyzn w Polsce przyznaje sie do zdrady (ilu sie nie przyznaje???) i kazdego mam na kazdym kroku podejrzewac? Toz bym wyladowala w psychiatryku, czego Wam nie zycze, ale jak tak dalej pojdzie... <aniolek>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 14 lip 2008, 10:41

Niestety kobiety lubią sobie komplikować życie do tego strasznie uczuciowe
co sie przekłada na niską inteligencje


nieprawda

kobiety maja skłonności do ulegania


nieprawda

Kobiecie ufać nie można, choć ona może być przekonana że czegoś nie zrobi


nieprawda

Kobiety są mniej lojalne i bardziej prostackie


nieprawda ... i nawet nie obrażę się ...

Wasza wiedza rzadko wykracza ponad średnią


takoż

Ciężko z wami nawiązać interesujący temat


nieprawda

I co żenujące bardzo łatwo sie z wami przespać


nieprawda

Wiele młodych dziewcząt trzeba wychowywać od podstaw. Sa rozkapryszone, naiwne i zadufane


nieprawda

Niestety nie mam dobrego zdania o Polskich kobietach.


... nie potrafię ci pomóc martinoo <glaszcze>
Ostatnio zmieniony 14 lip 2008, 10:47 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 14 lip 2008, 10:56

Ale i tak dostaniecie to, na co zasluzycie - nieszczesliwe zycie, bo kazdy obok bedzie szczesliwszy, bo nie z tak okropnym zwichrowaniem patrzenia na swiat i ludzi.


Nie sądzę. Ta moda wśrod facetów na pogłębianie swojej wiedzy i realne spojrzenie na świat pozwala im/mi utrzymywać mój aktualny związek w pełni szczęścia. Kobiety z którymi jestem/byłem porządają mnie cały czas i jestem za nie pewny. Bo wiem że tylko w taki sposób będa mi wierne.

Przyjrzjcie sie swoim matkom - co one Wam zrobily, ze tak jestescie zli na nie??? One tez sa takie jak piszecie, skoro wszystkie kobiety takie sa, albo wiekszosc? A moze one to wlasnie ta mniejszosc 8)


Moja matka ideałem nie była. I lepiej to sobie uświadomić niż żyć w przkonaniu że rodzice sa always cacy.

Ponad 50% mezczyzn w Polsce przyznaje sie do zdrady (ilu sie nie przyznaje???) i kazdego mam na kazdym kroku podejrzewac? <aniolek>


Nie ale warto sobie z tego zdawać sprawe :)
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lip 2008, 11:44

TedBundy pisze:Kobieta z reguły potrafi podłożyć ci świnię albo starać się zniszczyć całkiem bezinteresownie, dla sportu. Bez powodu. Dla zabawy.

Żadna mi nic nie podłożyła. Jedna pseudo przyjaciółka bzykała się z moim facetem. Jeśli to można pod tę podkładaną świnię podciągnąć. Ale to nie było bez powodu, zakochała się bidulka

TedBundy pisze:On to robi po coś.

Czyli jak po coś to lepiej ??
Wtedy świnia jest mniej świniowata ??

Martinoo pisze:co sie przekłada na niską inteligencje.

Ukaż mi jakieś naukowe źródła, coś poważnego i wiarygodnego co udowadnia nasza niską inteligencję

Martinoo pisze:I co żenujące bardzo łatwo sie z wami przespać.

Zwami również, nigdy nie miałam problemu by przespac się z tym z którym chciałam.

Miltonia pisze:tym bardziej nie wiem, smiac sie czy plakac.

Ani to, ani to. Od śmiechu się zmarszczki mimiczne robią ( więc wole mój śmiech na coś wartego mych zmarszczek zostawić) a od płaczu rozmywa sie makijaż

Miltonia pisze:Jak dobrze, ze z daleka ode mnie.

I ode mnie

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 526 gości