Prezent dla Niej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Prezent dla Niej

Postautor: Lulek » 01 gru 2003, 18:18

wiem ze to jest standardowe pytanie ale juz naprawde sam nie wiem co to ma byc bo duzo juz moja dziewczyna dostala ode mnie ale wiem ze zawsze mozna czyms zaskoczyc, najlepiej to sam bym sie zapakowal w papier obwiazal wstazka i do niej przyszedl w swieta :D juz o tym myslalem bo prezent bylby calkiem milutki i byla by zaskoczona i szczesliwa no ale mysle nad czyms konkretnym rok temu kupilem jej sexowne majteczki bo juz na gore nie mialem kaski niestety i teraz raczej na taka dobrej firmy tez nie mam ale mysle ze da sie cos wymylis , dziewczyny moze napiszecie o tym co dostalyscie na swieta ciekawego albo co chcialbybyscie dostac , a chlopaki moze napisza czym zaskoczyli swoje lube? najchetniej to sprawilbym jej pieska ale jej mama nie chce zwierzaka w domu wiec odpada a szkoda bo by sie ucieszyla ztakiego malego szczeniaczka ktory sika wszedzie sasasa, no nic czekam na wasze posty moze mi cos podsuniecie, cya
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Lulek, łącznie zmieniany 1 raz.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 gru 2003, 18:21

hmmm ehh te swięta, ja chciałem kupić swojej dziewczynie pierścionek :) nie taki zaręczynowy ani jakiś super drogi :P porostu coś bardzo fajnego, chciałem przyjść w świeta do niej klęknać i taki własnie prezent podarowac :D niestety ... mzoe kiedys zrobi to moj obecny nastepna
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Re: buahahaha

Postautor: Lulek » 01 gru 2003, 18:28

Anonymous pisze:heheh no niezly prezencik, szkoda ze tak nie zrobileś, szkoda ze ma to zrobic twoj nastepca :D no ale trudno ktos sie znajdzie albo juz sie znalazl ?? ;)
no tam byl blad i w ogóle jak cos to ja napisalem tego posta tylko ze jakos mnie wywalilo i musialem sie logowac na nowo :|
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 gru 2003, 18:32

spoko już to poprawiłem i usunałem tamtego posta. Narazie nikt się nie znalazł i nic takiego nie planuje jak na razie na przyszłość ale kto wie moze keidys ;) a wtedy naprewno zrobie taki prezent :)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 20:20

hmmm... moze jakis ladny zapach? moze jakis plyn do kapieli, moze jakas wode perfumowana? duzo zalezy od jej charakteru co ona preferuje .... :) moze jakis ladny naszyjnik srebrny ... hmmm... :) ale to ty ja najlepiej znasz i ... moze podsun jakie masz pomysly to my podpowiemy ktory lepszy, cio? Buzka
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 gru 2003, 20:35

ja obstawiam i tak swoje :) ale jeszcze moge dodać ze chyba nie chodzi o cene i jakosc prezentu ale o pamiec :)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 01 gru 2003, 21:50

bizuteria ale nie musi byc droga...jakies srebrne/zlote serduszko na szyje...
sexowna bielizna...hmm ale moze na bielizniane zakupy idz z nia bo mozesz nie trafic-przeciez nie pokazesz raczkami pani sprzedawczyni jakie piersi ma twoja dziewczyna :D
pamietaj zeby nie przesadzic zeby nie czula sie skrepowana czyms za drogim choc dla ukochanej osoby nie ma nic za drogiego :)
moj kochany mi daje zwykle jakis naszyjnik, bransoletke, choc wiem ze teraz knuje wlasnie wyprawe do sklepu z bielizna...a ile frajdy mozna miec w przymierzalni...
ja zato mysle co mu dac...chcialam zegarek ale chyba mnie nie stac
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

ahhhh ciezko

Postautor: Lulek » 02 gru 2003, 01:58

bizuterie (nie droga) juz dostala ode mnie , ladny zapach odpada bo ona jest przedstawicielka avon wiec chyba nie ma sensu, bielizna hmmmm wiem ze musze isc z nia i jak sie uda to chyba to wybiore(ale jak znajde bordowy stanik) hah a wbrew pozorom ciezko o jakis fajny nie TRIUMPHA, na pewno kupie jej plakat z malym szczeniaczkiem ktory trzyma w puszczku roze ale to tylko tak bo fajniutki jest ale cos jeszcze musi koniecznie byc moze jaka bluzka?
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 02 gru 2003, 09:04

jest taki sklep H&M...tam sa staniki w granicach 40 zl...i sa naprawde fajne.oprocz tego rozne fikusne koszulki i inne fajne duperolki wcale niedrogie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 gru 2003, 14:16

Powiem Ci co masz jej kupić !! kup jej lusterko zamykane takie w obudowie metalowej ze specjalenego metalu takie zamykane jak papierosnica metalowa tylko mniejsze , a na nim daj wygrawerowac jakiś napis albo czesc jakiegos wierszyka , z podpisem ze to dla niej od Ciebie .mozesz to samo zrobic z pudełkiem na bizuterie , też widziałem w sklepach takie , tylko przy wybieraniu wez takie by szło na nim cos wygrawerowac .Pamiatka w zasadzie na całe lata , i zawsze jak siegnie po lusterko by poprawic makijaz bedzie o Tobie wspominac , teraz tylko Twoja sprawa co to beda za wspomnienia .. 8)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 02 gru 2003, 16:27

a lepiej zeby nie musiala wspominac bo bedzie miala cie u swego boku :D pomysl krzysia jest bardzo fajny!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 gru 2003, 19:15

Skromie tutaj dodam ze ja mam zawsze dobre pomysły :lol:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 gru 2003, 19:16

Skromie tutaj dodam ze ja mam zawsze dobre pomysły :lol:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 02 gru 2003, 20:24

phi! :D
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 02 gru 2003, 22:37

hehe to rzeczywiscie bardzo skromnie :lol:
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

niop

Postautor: Lulek » 03 gru 2003, 00:05

calkiem niezly pomysl zobaczymy co jeszcze wykabinuje ;)
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 03 gru 2003, 16:17

Rok temu zrobiłam mojemu chłopakowi szalik na drutach- byl b.zadowolony, dba o niego jak nie wiem co i twierdzi że to był najlepszy jaki w życiu dostał. Myślę że facetowi można kupić- śmieszne bokserki, polecam sklep Mleczki, krawat ze Snoop'ym ;), coś do pokoju z IKEI, złotą rybkę- ja zamierzam taką kupić w tym roku. Dziewczynie- wiadomo biżuterię, kosmetyki ( faceci polecam nowe pachnące błyszczyki z Inglota- tanie, małe, ale świetne), piżamkę, ramkę ( Almi Decor- też genialne) coś do pokoju- Almi Decor, IKEA.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 gru 2003, 19:15

A ja na mikołaja kupiłem bardzi ładne miśie wszystkim moim przyjaciólką:) Mam nadzieje ze im sie spodobają:)
Gość

ahhh

Postautor: Gość » 06 gru 2003, 01:20

Aga fajnie rzeczy wypisalas tylko ze duzo z nich juz moja girl dostala i to jest ten problem ale chyba postaram sie jakas sexowna pizamke jej sprawic :D tak mi sie wydaje ze to bedzie dobry strzal

PS. ja tez bardzo bym sie ucieszyl z takiego szalika, bo na pewno by mi sie podobal wizualnie a w dodatku jeszcze zrobiony przez kochana osobe to juz calkiem ! swietny prezent!
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Re: ahhh

Postautor: Lulek » 06 gru 2003, 01:22

Anonymous pisze:Aga fajnie rzeczy wypisalas tylko ze duzo z nich juz moja girl dostala i to jest ten problem ale chyba postaram sie jakas sexowna pizamke jej sprawic :D tak mi sie wydaje ze to bedzie dobry strzal

PS. ja tez bardzo bym sie ucieszyl z takiego szalika, bo na pewno by mi sie podobal wizualnie a w dodatku jeszcze zrobiony przez kochana osobe to juz calkiem ! swietny prezent!


To ja napisalem :D , sorki POGGIE znow sie pomylilem jesli mozesz to DEL tego posta wyzej :>
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 11:05

nie ważne co to bedzie za prezet -- ważne by był z serca
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 15:00

przy okazji jak mozna zapytac, to dziewczynki jakie Wam sie najbardziej podobaja pizamki: jednoczesciowe, dwuczesciowe, luzne, czy tez jakies mniejsze no i jakie kolory preferujecie?
Gość

Postautor: Gość » 07 sty 2004, 15:22

a co mozna kupic dla swojej kobiety na jej urodzinki ? :| bo ona wszystko ma doslownie........i jestem w kropce a niechce jej kupic czegos zbednego :|
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 16:10

A moze by tak jako prezent dac wspanialy orgazmik? Tylko jak to w papier zapakowac i pod choinke wsadzic...
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

WALENTYNKI - 14 Luty

Postautor: Tomi20 » 08 lut 2004, 13:30

Witam wszystkich czytajacych tego posta.

Moje pytanie jest nastepujace:

Jak zamiezacie spedzic tegoroczn walentynki, co takiego przygotowaliscie na ten szczegolny dzien, jak on ma wygladac??

Moze ktos kto jeszcze niewie co takiego przygotowac, zrobic szczegolnego
pomoze mu w podjeciu decyzji i posdunie jakies ciekawe pomysly.

na pewno wszystcy macie jakies plany moze podzielicie sie nimi z nami forumowiczami.

goraco pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 08 lut 2004, 15:06

Byl juz podobny temat na tym forum, ale chyba sie niewypowiedzialem co ja zamierzam zrobic ;) a wiec zamierzam zrobic aby ten wieczor byl dla mojej kochanej kobiety najlepszym dniem w jej zyciu, kupic mam zamiar pierscionek pseudo 'zareczynowy', 10 roz... no i zaprosic ja do restauracji na kolacje z winem, potem mam zamiar pojechac na jedno z wyzszych wzniesien tutaj (mieszkam w kotlinie) i jeszcze tam wypic lampke wina (nazwy nie pamietam, ale jest takie jedno slodkie wino dla zakochanych :) dobre... jak znajde nazwe to ja tu podam) patrzac na panorame mojego miasta... jak swiatla sie odbiajaj itp :) niestety dosc duzy jest koszt tego przedsiewziecia, ale specjalnie zabralem sie za prace aby troszke wiecje kasy zarobic :) to chyba wszystko... :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 lut 2004, 15:20

A ja bede siedziec w domku 8) Chyba, że cos się jeszcze zmieni:mrgreen:
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 08 lut 2004, 15:26

Dvorak, słyszałam kiedyś, że na takie okazje liczba róż powinna być nieparzysta, w przeciewieństwie do pogrzebów - ale głowy sobie uciąć nie dam - lepiej zapytaj w kwiaciarni :wink:
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 08 lut 2004, 15:33

hmmmmmmm mozliwe :) hmm calkiem mozliwe ;) ale 10 to liczba miesiecy ile jestesmy ze soba :) no dobra mozna zaokraglic do 9 ;P
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 08 lut 2004, 15:34

SueEllen masz racre ;) Liczba roz nie powinna byc parzysta. To jakos zle wrozy czy cos takiego . :| .
Ja nie wiem jak spedze walentynki;) W sumie licze na pomyslowosc Bartusia no ale ja chyba tez zaproponuje cos;) Jesli no bedzie cos fajnego w kinie 14 lutego to pojdziemy:) Razem z moim przyjacielem i przyjaciolkka, bo oni maja cos ku sobie i akurat bedzie to dobry moment na mala swatke;) hehe...;) Poza tym mysle ze moja druga polowka cos wymysli;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości