O Miłości i Nienawiści

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 04 lip 2008, 13:18

To było to, czego nie umiem, teraz wady:
1. Egoizm
2. Obojętność na bardzo wiele rzeczy
3. Brak własnego zdania w 60% zagadnień
4. Niechęć do nowości (poza paroma wyjątkami)
5. Brak jakichkolwiek zainteresowań, pasji, hobby
6. Chwilami niezrozumiałe poczucie humoru (tzn. kpiny ze wszystkiego i wszystkich)
7. Nieśmiałość
8. Niewiedza na różne tematy
Zalet w sobie nie widzę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 13:21

WM pisze:1. Egoizm

w odpowiednich proporcjach nie jest wada
u Ciebie to chyba bardziej egocentryzm

WM pisze:Zalet w sobie nie widzę.

i jeszcze się dziwisz, że Cie ludzie unikają ??
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 04 lip 2008, 13:22

WM pisze:To było to, czego nie umiem, teraz wady:
1. Egoizm
2. Obojętność na bardzo wiele rzeczy
3. Brak własnego zdania w 60% zagadnień
4. Niechęć do nowości (poza paroma wyjątkami)
5. Brak jakichkolwiek zainteresowań, pasji, hobby
6. Chwilami niezrozumiałe poczucie humoru (tzn. kpiny ze wszystkiego i wszystkich)
7. Nieśmiałość
8. Niewiedza na różne tematy
Zalet w sobie nie widzę.


Drogi autorze tematu.
Podsumowując - naprawdę w tej chwili lepsza jest dla ciebbie samotność.

Wynika to z faktu, że nawet gdybyś zdobył teraz dziewczynę to istenije ogromne prawdopodobieństwo że ona by ciebie po pewnym czasie zostawiła, dla kogoś choć odrobinę lepszego. I gdybyś się zaangażował w ten hipotetyczny związek to byłoby to dla ciebie fatalne przeżycie. Wtedy faktycznie mógłbyś mieć żal do dziewczyn.

na razie odpuść sobie zatem dziewczyny i popracuj nad sobą.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 13:25

neo7 pisze:Wtedy faktycznie mógłbyś mieć żal do dziewczyn.

chyba tylko za to, że taka ślepa była na początku
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 13:29

Szacowny Panie Autorze:
wkleiles juz caly swoj napisany mizernie w domku tekst?
bo opisales juz nam swoje "wady" cudownie uzalajac sie nad soba, nie raczyles odpowiedziec bezposrednio na zadne zadane ci przez Dzin pytanie, tylko dalej wklejales to co juz se wczesniej przygotowales. Czy w ogole czytasz co ci ludzie tu pisza? Bo jak na razie pokazujesz jak yto pieknie potrafisz ludzi ignorowac.

Narzekasz na swoj wyglad i na to ze nic nie umiesz - wspinac sie, plywac, na rolkach jezdzic - a czemu nicnie umiesZ? czego oczekujesz skoro po kazdych zajeciach przynosiles zwolnienie lekarskie? sam z siebie zrobiles kaleke ktorej sie teraz brzydzisz, a zbyt zaslepiony jestes zeby cos z tym zmienic. wiem, wiem - zaraz bedzie cala lista naszych propozycji - poznaj kogos, rozwin jakas pasje, wyjdz na ulice, cwicz w domu bla bla bla a ty na kazde nasze 1 zdanie znajdziesz 25 wymowek: nie moge cwiczyc bo nie umiem, nie wyjde do ludzi bo sie kiepsko ubieram, jestem w ogole beznadziejny, i to jest wina rodzicow bo nie zapisalu mnie na basen jak mialem 1.5roku. Albo kobiet bo nie rozumieja ze jestem tajemniczym introwertykiem, szczegol ze nie mam nic ciekawego do powiedzenia tylko sie uzalam (juz o sluchaniu i odpowiadaniu na pytania nie wspominajac).

Skoro lubisz walce, kup se taki, zapisz sie do jakegos kolka milosnikow jezdzenia wlacem i rozjezdzania kobiet - moze w tym bedziesz dobry
Ostatnio zmieniony 04 lip 2008, 13:31 przez Stormy, łącznie zmieniany 1 raz.
WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 04 lip 2008, 13:34

Głupie zachowania:
1. NAJWAŻNIEJSZE!!!Gdyby dziewczyna chciała się ze mną całować, to by mnie strach obleciał, bo brzydzę się cudzej śliny! Już na samą myśl o tym zbiera mi się na wymioty. Jakbym po kilku sekundach odsunął się od dziewczyny tylko dlatego, żeby rzygnąć na chodnik, to by więcej się ze mną nie spotkała! A mnie byłoby wstyd chyba do końca życia.
UWAGA! Mówię tu o całowaniu w usta.
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 13:37

WM pisze:Głupie zachowania:
1. NAJWAŻNIEJSZE!!!Gdyby dziewczyna chciała się ze mną całować, to by mnie strach obleciał, bo brzydzę się cudzej śliny! Już na samą myśl o tym zbiera mi się na wymioty. Jakbym po kilku sekundach odsunął się od dziewczyny tylko dlatego, żeby rzygnąć na chodnik, to by więcej się ze mną nie spotkała! A mnie byłoby wstyd chyba do końca życia.
UWAGA! Mówię tu o całowaniu w usta.


czyli jednak napisales sobie przemowe w domu, i masz w duszy co my ci tu piszemy.

na te "glupie" zachwania polecilabym psychiatre
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 lip 2008, 13:37

Jak autor trafiał na same Stormy w swoim życiu to się nie dziwię że się musi teraz leczyć ;)
Tak na powaznie to pachnie mi kolejną prowokacją ...
Ostatnio zmieniony 04 lip 2008, 13:38 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 04 lip 2008, 13:38

Do Stormy:
Odpowiem kiedy skończę wypisywać to, co ziszczyło mi w ogóle życie towarzyskie i dlaczego tak się zachowuję. Cierpliwości!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 lip 2008, 13:40

Mam 22 lata. Nie umiem pływać. Właśnie robię prawo jazdy. Właśnie dowiedziałem się, że to powody do wstydu. Biedny ja, nie dosyć że nieumiejętny, to głupi. Na dodatek pół życia z kumpelkami nad wodą spędziłem, a przecież nie wolno tak!

Poczekam na wszystkie posty autora składające się na topic, serialom mówię NIE.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 13:40

Stormy pisze:a czemu nicnie umiesZ?

bo mu sie złośliwie same umiejętności nie wytworzyły, bo nie wstał rano z umiejętnością pływania, nie wyszedł z domu i przechodząc przez próg nagle nie spłynęła na niego umiejętność jazdy na rolkach

WM pisze:UWAGA! Mówię tu o całowaniu w usta.


domyśliłam się, że nie w ucho, tam nie ma śliny
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 13:41

eng, wkurza mnie jak ktos zaklada temat i nie czyta co mu ludzie pisza - olewatorstwo mnie drazni. toz to chyba nie dziwne:P
jakos nie czulabym sie winna gdybm skrzywila koesia co sie brzydzi calowania :P dalabym zarobic psychologom, ludziom co prowadza zaklady zamkniete i uchronilabym jakas naiwna slepa, glucha niemote przez zakochaniem sie w takim typku. :) za to dali by mi pokojowego nobla :D
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 04 lip 2008, 13:43

Stormy pisze:eng, wkurza mnie jak ktos zaklada temat i nie czyta co mu ludzie pisza - olewatorstwo mnie drazni. toz to chyba nie dziwne:P


gość jedzie na prowokację, przygotował se tekst i im dłużej prowokacja trwa tym lepiej, dlatego zlewa co inni piszą
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 13:43

WM pisze:Odpowiem kiedy skończę wypisywać to, co ziszczyło mi w ogóle życie towarzyskie i dlaczego tak się zachowuję. Cierpliwości!

a nie możesz tak w jednym poście ??
Tu można takie długie pisać
shaman pisze:Mam 22 lata. Nie umiem pływać.

A idź se obciachowy oblechu ;)
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 13:44

Dzindzer pisze:Stormy napisał/a:
a czemu nicnie umiesZ?

bo mu sie złośliwie same umiejętności nie wytworzyły, bo nie wstał rano z umiejętnością pływania, nie wyszedł z domu i przechodząc przez próg nagle nie spłynęła na niego umiejętność jazdy na rolkach

Boża łaska :D niczym manna z nieba.
Mam 22 lata. Nie umiem pływać. Właśnie robię prawo jazdy. Właśnie dowiedziałem się, że to powody do wstydu. Biedny ja, nie dosyć że nieumiejętny, to głupi. Na dodatek pół życia z kumpelkami nad wodą spędziłem, a przecież nie wolno tak!

ja nie umiem jezdzic na rolkach i mam lek wysokosci - plywam tak ze sie nei topie, ale nurkowac nie umiem bo mi zad wypycha - chyba wyjade do tajgi albo tundry jakiejs, tam za zimno na plywanie a i w sniegiu na rolkach jezdzic nie da rady... Ale moj boze! ja na nartach tez nie umiem szusac... jestem beznadziejna ;(
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 lip 2008, 13:45

Stormy pisze:eng, wkurza mnie jak ktos zaklada temat i nie czyta co mu ludzie pisza

Bo mu "lustra" brak, popisze i mu przejdzie ;)
Stormy pisze:jakos nie czulabym sie winna gdybm skrzywila koesia co sie brzydzi calowania
No raczej powinnaś skoro po tobie by się brzydził kogokolwiek całowac :D
bleeeeeeeeeeeee
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 13:46

WM pisze:Do Stormy:
Odpowiem kiedy skończę wypisywać to, co ziszczyło mi w ogóle życie towarzyskie

a;lez dzióbasku - sam je sobie zniszczyles...
ja mam faceta, nie bylam z nim nigdy plywac, na rolkach tez nie, on sie wspina ale ja nie wiec odpada kolejne miejsce na randki. a to tyu baby do knajpy zaprosci nie mozesz?
i jak mozna sie brzydzis sliny? ja rozumiem - pic ze szklanki to niekoniecznie, ale calowania? chodziles w swym bujnym zyciu to psychologa?

[ Dodano: 2008-07-04, 13:49 ]
eng pisze:Stormy napisał/a:
jakos nie czulabym sie winna gdybm skrzywila koesia co sie brzydzi calowania
No raczej powinnaś skoro po tobie by się brzydził kogokolwiek całowac :D

on sie brzydzi zanim jeszcze sie pocalowal.
eng, ja nie grzye, tylko na wyrazne zyczenie :)
WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 04 lip 2008, 13:50

Dzindzer pisze:Tu można takie długie pisać

Właśnie o to chodzi, że jak piszę ponad godzinę, to mi kasuje wszystko i dlatego rozdzielam to na partie, żeby mi nie skasowało.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 13:54

Właśnie o to chodzi, że jak piszę ponad godzinę, to mi kasuje wszystko i dlatego rozdzielam to na partie, żeby mi nie skasowało.

to sobie w wordzie napisz, potem wklej
WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 04 lip 2008, 13:56

2. Gdybym miał pójść do rodziców dziewczyny na obiad, to modliłbym się o to, żebynie podali mi czegoś, czego nie lubię. Oczywiście zmusiłbym się do zjedzenia tego, ale na jakieś 90% podziękuję. A wtedy oni podziękują mi, bo nie jestem odpowiednim chłopakiem dla ich córki. Dla mnie to klęska, której nigdy sobie nie wybaczę!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 14:00

WM pisze:A wtedy oni podziękują mi, bo nie jestem odpowiednim chłopakiem dla ich córki

nie żresz tego co my, więc wara od naszej córki
WM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2008, 17:04
Skąd: GDA
Płeć:

Postautor: WM » 04 lip 2008, 14:02

Poza tym ktoś wspomniał, żeby zaprosić ją do jakiejś knajpki. To byłby dobry pomysł, gdyby nie jedno małe ale... Słabo znam swoje miasto. Tak właściwie to znam tylko najbliższą okolicę i drogę do szkoły. Gdzie indziej bym się zgubił (zwłaszcza w bocznych ulicach). Więc?
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 14:08

Poza tym ktoś wspomniał, żeby zaprosić ją do jakiejś knajpki. To byłby dobry pomysł, gdyby nie jedno małe ale... Słabo znam swoje miasto. Tak właściwie to znam tylko najbliższą okolicę i drogę do szkoły. Gdzie indziej bym się zgubił (zwłaszcza w bocznych ulicach). Więc?

wiec kupujesz sobie mape, wkuwasz na pamiec trase i idziesz. jak nie masz kasy na mape to wchodzisz w google maps.

[ Dodano: 2008-07-04, 14:09 ]
Ps: moze by temat tak na smietnik wykopac? jest chyba gorszy od wiekszosci co tam sie juz znajduja
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 14:09

WM pisze:To byłby dobry pomysł, gdyby nie jedno małe ale...

oczywiście, bez niweczącego wszystko ale obyć się nie mogło.
A duże to Twoje miasto m??
A co stoi na przeszkodzie poznania go. Takie cos sie przydaje nie tylko do planowania randek

WM pisze:Więc?

więc mi witki opadły do samiuśkiej podłogi ( oby mi ich teraz nikt nie podeptał)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2008, 14:12

Stormy pisze:jak nie masz kasy na mape to wchodzisz w google maps.

bardzo fajne sa te mapy. Ja tak sobie wycieczki piesze planowałam, jak zwiedzałam bardziej zielone części mojej okolicy

Czuje, że nasze rady to sie na nic nie przydadzą
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 04 lip 2008, 14:12

gość ma niezłą zlewkę pisząc ten temat, nie widzicie tego?

Stormy pisze:Ps: moze by temat tak na smietnik wykopac? jest chyba gorszy od wiekszosci co tam sie juz znajduja


ten temat jest czystą prowokacją i ktoś ma niezły ubaw.
sometimes saying nothing says all
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 14:13

Dzindzer pisze:WM napisał/a:
To byłby dobry pomysł, gdyby nie jedno małe ale...

oczywiście, bez niweczącego wszystko ale obyć się nie mogło.
A duże to Twoje miasto m??
A co stoi na przeszkodzie poznania go. Takie cos sie przydaje nie tylko do planowania randek

WM napisał/a:
Więc?

więc mi witki opadły do samiuśkiej podłogi ( oby mi ich teraz nikt nie podeptał)

a nei mowilam?? a nie mowilam ?? <banan>
przypaedek wszystko negujacy - wyrasta potem zniszczony zyciem nieatrakcyjny facet ktory wine spycha za swa samotnosc na otoczenie (zle kobiety itp).

do autora,moze kiedyyyyyyys odpowie: ile masz lat, za znasz tuylko droge do szkoly? 8?

[ Dodano: 2008-07-04, 14:16 ]
neo7 pisze:ten temat jest czystą prowokacją i ktoś ma niezły ubaw.

ja mam ubaw xD szkoda ze nie ma licznika postow, bo se dzis nabijam za wsze czasy.

Wiesz neo, najsmieszniejsze ze tacy ludzie istnieja, ja sama jestem typem negujacym wszystko, ale az tak daleko sie nie posuwam. cudownie znalezc osobnika bardziej aspolecznego od siebie samej xD jestem dumna z tego ze lubie sline innych ludzi i umiem sie poslugiwac mapami google.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 lip 2008, 14:18

Stormy pisze:eng, ja nie grzye, tylko na wyrazne zyczenie

No tylko na wyraźne życzenie nie gryziesz, a tak normalnie wszędzie i każdego :)

Jak czytam kolesia to Monk 100%, fobie, lęki, natręctwa ... ;)
Ostatnio zmieniony 04 lip 2008, 14:21 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 04 lip 2008, 14:20

Stormy pisze:ja mam ubaw

ja też miałem ubaw, ale zaczęło mnie to męczyć, więc odpuściłem sobie pisanie w tym temacie
Stormy pisze:ja sama jestem typem negujacym wszystko,

ja nie neguję wszystkiego, raczej staram się widziec więcej, lepiej rozumieć świat i ludzi
sometimes saying nothing says all
Stormy

Postautor: Stormy » 04 lip 2008, 14:22

eng pisze:No tylko na wyraźne życzenie nie gryziesz, a tak normalnie wszędzie i każdego :)

zalezy od osoby - jesli mowi z sensem, i przekonywujaco - chocbym sie nie zgadzala - gryzc nie bede. gryze tylko osobniki co bredzą (i swojego faceta, nawwet jak sie z nim zgadzam, ale to z czystej przekory :))
neo7 pisze:Stormy napisał/a:
ja mam ubaw

ja też miałem ubaw, ale zaczęło mnie to męczyć, więc odpuściłem sobie pisanie w tym temacie

wole to niz uczenie sie z semantyki na egzamin :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości