Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 19:00

Nie do konca :)

Bo do wyboru sa 3 sale, a problem nie jest w tym gdzie Frank pisze, bo nie kasuja mu postow "nie na temat" tylko CO pisze. Czyli wstaje z krzeselka idzie do ochroniarza ten do niego mowi cos nieladnego (skasowanie posta) a Frank mu odpowiada bujaj sie. Najlatwiej spuscic mu wpierdol... ale czy to ma sens? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 19:08

Hyhy pisze:Czyli wstaje z krzeselka idzie do ochroniarza ten do niego mowi cos nieladnego (skasowanie posta) a Frank mu odpowiada bujaj sie. Najlatwiej spuscic mu wpierdol... ale czy to ma sens?

Czyli: wstaje z krzesełka, podchodzi do ochroniarza i mówi mu: ale z Ciebie sfrustrowany dupek, powinni Cię zwolnić. W dodatku ochroniarz klienta kojarzy, po podobne zaczepki słyszy od niego co weekend. Patrzy więc na delikwenta i mówi: mówiłem Ci tydzień temu, że za podobne zagrywki będę za frak brał i wywalał z lokalu. Wtedy właśnie Frank mówi "bujaj się", odwraca się do sali i krzyczy "patrzcie, jaki debil, biją niewinnego, ratunku". A zauważ, że nadal w lokalu siedzi i nikt go, mimo wypowiedzianych gróźb, z niego nie wyrzucił.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 19:46

Czyli: Przychodzi Frank do klubu, gdzie na bramce stoi ochroniarz, który dawniej siedział przy piwie przy stoliku naprzeciwko. Ale urosły mu nagle mięśnie i myśli że nagle wszystko mu wolno. I oto jeden z klubowiczów (eng) mówi, że ci ochroniarze coś nie teges, a okropny Frank zaczepnie i perfidnie potakuje głową. Zatrwożony ochroniarz podchodzi i mu z bani 2 pkt za aprobatą właściciela, no bo w klubie coś śmierdzi i strach, żeby inni nie powychodzili z klubu, no to prewencyjnie banieczka, po co sprzątać smrodek i coś zmieniać.

Hyhy pisze:a Frank mu odpowiada bujaj sie.

Frank najpierw pytał grzecznie co, jak dlaczego, potem pytał innych, do delikwenta nic nie docierało, bo cop on to nie jest, a dopiero potem coraz ostrzej, aż w końcu bujaj się! O jaki troll z tego Franka, który "nie potrafi się znaleźć " :|
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 20:10 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 cze 2009, 20:36

FrankFarmer pisze:a nie siej tu goebbelsowskiej propagandy.


Nie. Raczej polityki Ministerstwa Miłości w wydaniu Orwella. Jesteś fajny, dopóki nie wsadzisz kija w mrowisko i nie poruszysz paru zwojów mózgowych osób, które do tej pory bały się nawet spojrzeć, pomyśleć, mieć alternatywę.

Władza (nawet taka namiastka, jak tutaj) bez kontroli degeneruje się i gnije. Kadencyjność moderatorstwa ukróciła by te praktyki. Ciekawe, ile by uchował by się temat, typu "głosowanie o odwołanie tego i tego moda". Demokratycznie. Bo dopóki nie będzie tu opłat za korzystanie, wybijcie sobie z głowy tworzenie pseudoelitarnych okopów Św. Trójcy. Ja chętnie zapłacę. Za towarzystwo na poziomie i dyskusję.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 17 cze 2009, 20:50

Ted, wybacz, ale Twoja największa słabość na tym forum polega na tym, że się w pewnym sensie zbyt pewnie poczułeś. :D ...Do Dzin można się przyczepić, że niepotrzebnie zbyt ciętą ripostą atmosferę podkręca oraz nie wie kiedy odpuścić, ale tak sobie myślę, iż ci, co krzyczą na zagrożenie wolności słowa, nie do końca potrafią z nie korzystać i sami wkładają drugiej stronie argumenty do rąk w postaci bicia piany i nabijania jednocześnie kolejnych ostrzeżeń (na ogół słusznie). I tyle. Ja tam się z PM nikiedy w różnych tematach wybitnie nie zgadzam, a jakoś mnie nie banuje. <aniolek> ...A nawet jakby, to bym sobie po prostu stąd poszedł, a nie żył w poczuciu krzywdy, pielęgnując syndrom ofiary. Szkoda by mi było nerwów i czasu.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 21:04

Kadencyjność moderatorstwa ukróciła by te praktyki.

Czyli aktualna trójka odchodzi, wchodzi Ted, Frank i... hmmm... chwastek może?
A po nich kto?

głosowanie o odwołanie

Nie będzie. Za to zawsze chętnie widzieć będę temat o tym, kogo powołać na moda.


Bo dopóki nie będzie tu opłat za korzystanie

Tobie już naprawdę pieniądz wszystko przesłonił <niewiem> A wiesz, jaki byłby wtedy Twój naczelny argument? "Płacę, to wymagam" :D
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 21:06 przez pani_minister, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 21:13

a okropny Frank zaczepnie i perfidnie potakuje głową

...bo żadnej nauki nie wyniósł z poprzednich przypadków (ilu to już? trzydziestu? chyba do tylu licznik dobił) kiedy ochroniarze zwracali mu uwagę, że burdy wszczyna. Różni ochroniarze. Niektórzy dwa razy częściej, niż Dzin, ale w końcu do Dzin przyczepić się najłatwiej, bo najbardziej charakterystyczna jest. No i zawiodła nadzieje w niej pokładane (na pewno pamiętasz ten temat równie dobrze, jak ja Frank. Tak, ten usunięty na prośbę autora).
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 cze 2009, 21:20

pani_minister pisze:... hmmm... chwastek może?


pieknie proszę o niewspominanie mojej osoby w tym kontekscie ... bo jedyne co z tego za chwile może wyniknąć to cyniczne kpiny Dzindzer z takiej sytuacji :) i podobnie cyniczne ataki smiechu jej forumowych przyjaciółeczek ...

mam nadzieję że uprzedziwszy w ten sposób taką jej reakcję unikniemy wszyscy tutaj takiego widoku ... bo chyba nikomu nie jest miło jak Dzindzer sobie z niego bezkarnie kpi czy naśmiewa :)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 21:21 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 cze 2009, 21:25

pani_minister pisze:Czyli aktualna trójka odchodzi


nie, nie trójka. Do Ciebie nie mam za wiele zarzutów :)

pani_minister pisze:Nie będzie. Za to zawsze chętnie widzieć będę temat o tym, kogo powołać na moda.


nie ma tak dobrze :) Ktoś musi odejść, ktoś nowy zostać powołany. Więc temat o tym, kogo forumowicze mają dosyć, być powinien.
Co do kolejnego pytania - jak się sprawdzą, uczestnicy wybierają na kolejną kadencję. Proste.

[ Dodano: 2009-06-17, 21:27 ]
pani_minister pisze:"Płacę, to wymagam"


właśnie tak. Poziomu, horyzontów, braku lewactwa, braku postów typu zjadłam na obiad g... z cebulką, co na kolację, szmirstwa, apoteozowania puszczania się itd. Wymagam, bo współfinansuję ten cały burdel. Prosta zasada ekonomii.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 21:28 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2009, 21:28

PFC, i tylko tu się zgodzę. <browar>

A reszta... niesmaczna, niestrawna i... Frank nie możesz sobie gdzieś iść? Serio, proszę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 cze 2009, 21:30

proście, a będzie wam dane. Pukajcie, a będzie wam otworzone





na długość łańcucha u drzwi <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 17 cze 2009, 21:31

nie, nie trójka. Do Ciebie nie mam za wiele zarzutów :)


Bo się tak dobrze na kompach jak ona nie znasz. :) ...Robiłaby za murzyna Twego. :D

Leśny Dziadek pisze:właśnie tak. Poziomu, horyzontów, braku lewactwa, braku postów typu zjadłam na obiad g... z cebulką, co na kolację, szmirstwa, apoteozowania puszczania się itd. Wymagam, bo współfinansuję ten cały burdel. Prosta zasada ekonomii.


A jak lewactwo wpłaci więcej? :>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2009, 21:31

Ted, a Ty nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Starczy ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 cze 2009, 21:45

Leśny Dziadek pisze:Władza (nawet taka namiastka, jak tutaj) bez kontroli degeneruje się i gnije.
Ale ona ma kontrole. Mozna wyrazas swoje niezadowolenie, a w ostatecznosci wybrac inne forum.
Leśny Dziadek pisze:Kadencyjność moderatorstwa ukróciła by te praktyki. Ciekawe, ile by uchował by się temat, typu "głosowanie o odwołanie tego i tego moda". Demokratycznie. Bo dopóki nie będzie tu opłat za korzystanie, wybijcie sobie z głowy tworzenie pseudoelitarnych okopów Św. Trójcy. Ja chętnie zapłacę. Za towarzystwo na poziomie i dyskusję.
Ostatnim stadium degeneracji jest demokracja. Powinienes to wiedziec. W zadnym wypadku nie chcialbym aby moderatorow tutaj wyboerano demokratycznie. Moderatora ustanawia admin i niech amin bierze za niego odpowiedzialnosc. A placic nie masz za bardzo komu. Tzn mialbys ale chyba tylko w formie darowizny, bez zadnego przelzenia na rodzaj Twej bytnosci tutaj na forum. Bo zgodzisz sie chyba ze ilu uzytkownikow tyle roznych rozumien zwrotu:
Leśny Dziadek pisze:towarzystwo na poziomie i dyskusję
Leśny Dziadek pisze:nie ma tak dobrze :) Ktoś musi odejść, ktoś nowy zostać powołany. Więc temat o tym, kogo forumowicze mają dosyć, być powinien.
Wg mnie uzytkownicy powinni conajwyzej moc wyrazic swoje opinie o danym modzie poparte przykladami. Bo prawda jest taka ze zaden uzytkownik nie ma pojecia o tym jaka prace dany mod wykonuje. Conajwyzej dostanie info ze mu posta skasowano, ale ktory to mod byl? Tak wiec niestety, ale uzytkownicy maja niewielka mozliwosc do weryfikacji pracy moderatora. W zasadzie moga sie ogranicac jedynie do pyszczenia na ostrzezenia. Ale nikt nie jest sedzia we wlasnej sprawie wiec i tu niespecjalnie moga sie wypowiadac.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 21:46

księżycówka pisze:Frank nie możesz sobie gdzieś iść?

to jest własnie przykład "przyjaciółeczek dzindzer" jak kto rozumie zjawisko forum. sama sobie idz na jakis swoj prywatny folwark <chory>
załóżcie sobie dział pm,dzindzer,lollirot,ksiezycowka,stormy,imperator,shaman i kogos tam jeszcze chcecie, nie wpuszczajcie nikogo i prosze bardzo. Ale czym innym jest forum otwarte/ogólne. co u ciebie robi kolor zielony?? to ja naprawde nie wiem <chory>
chwastek pisze:bo chyba nikomu nie jest miło jak Dzindzer sobie z niego bezkarnie kpi czy naśmiewa

PFC pisze:Do Dzin można się przyczepić, że niepotrzebnie zbyt ciętą ripostą atmosferę podkręca oraz nie wie kiedy odpuścić

Faktycznie Imp - tylko ja i Ted, jakis zaślepiony jestem i nawet wklejac z innych działów mi sie nie chce.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 21:55 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 cze 2009, 21:48

W kwestii malego sprostowania - moznaby weryfikowac prace moderatora wylacnzie wowczas gdyby za kazdy dzial byl odpowiedzialny 1 mod. Wowczas by bylo jasne - burdel w dziale X? Nie sprawdza sie mod Y.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 21:48 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 17 cze 2009, 21:55

Albo weźmy wprowadźmy jeszcze opcję "reputation" jak na takim anglojęzycznym forum nt. historii wojskowości, gdzie jak widzę sprawdza się znakomicie. Wybierajmy potem na modów osoby z największą liczbą punktów, a utyskiwania tych z ujemnymi ignorujmy. :] ...Można to zrobić tak, że ludzie sobie nawzajem nie będą mogli nabijać dla sportu. Wiem, że PM nad tym myślała. :)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 21:56 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 cze 2009, 22:09

Nie zmienia to faktu ze mod ma dobrze moderowac forum, a nie byc kochany i lubiany.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 17 cze 2009, 22:12

Maverick pisze:Nie zmienia to faktu ze mod ma dobrze moderowac forum, a nie byc kochany i lubiany.


Uhm, ale nie musi być też od razu jak Kaligula. :D ...Niechaj nienawidzą, byleby się bali. Najlepiej jak łączy sprawność działania z pewnym szacunkiem, bo otrzymuje w ten sposób pewną legitymizację, której obecnie brakuje i jest to powód większości kontrowersji. :]
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 22:50

Ted pisze:nie ma tak dobrze :) Ktoś musi odejść, ktoś nowy zostać powołany. Więc temat o tym, kogo forumowicze mają dosyć, być powinien.
Co do kolejnego pytania - jak się sprawdzą, uczestnicy wybierają na kolejną kadencję. Proste.

A to dobre, to już kiedyś było. Normalnie demokrację chcą tu wprowadzić. <brawo>

Ted pisze:Wymagam, bo współfinansuję ten cały burdel. Prosta zasada ekonomii.

Nie wiem na czym polega to finansowanie ale niech będzie. Inni też finansują. I nie chcą chlewu na forum. Chcą tego, o czym napisałem kilka(naście/dziesiąt) postów wyżej.

PFC pisze:Albo weźmy wprowadźmy jeszcze opcję "reputation" jak na takim anglojęzycznym forum nt. historii wojskowości, gdzie jak widzę sprawdza się znakomicie. Wybierajmy potem na modów osoby z największą liczbą punktów, a utyskiwania tych z ujemnymi ignorujmy. :] ...Można to zrobić tak, że ludzie sobie nawzajem nie będą mogli nabijać dla sportu. Wiem, że PM nad tym myślała.

A to dobre. <hahaha>

Maverick pisze:Nie zmienia to faktu ze mod ma dobrze moderowac forum, a nie byc kochany i lubiany.

Coś w tym stylu. <browar>

Faktycznie Imp - tylko ja i Ted, jakis zaślepiony jestem i nawet wklejac z innych działów mi sie nie chce.

No Chwastek to oczywiście, PFC stwierdził, ze MOŻNA by się przyczepić. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 23:57

Wiem, że PM nad tym myślała.

Tak, tylko wiecznie czasu brakuje. Coś na zasadzie podziękowań za pomoc - albo za trafny post, odpowiedź, spostrzeżenie. Ale broń boże bez przekładania na sprawowanie funkcji potem - no, chyba, że ktoś bardzo chce :D
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 cze 2009, 00:03

FrankFarmer pisze:załóżcie sobie dział pm,dzindzer,lollirot,ksiezycowka,stormy,imperator,shaman i kogos tam jeszcze chcecie,
Rozumiem, że wymienieni przed moją ksywką stawiają mi piwo? W końcu trzeba się jakoś poznać, skoro odgórnie mnie do jakiego grona nieznajomego mi - mnie wpisują <pijak>

Jeśli "kogoś tam jeszcze chcecie" będzie Shirley Manson, to się zapisuję.

Zastanawiająca jest skala zaangażowania wojujących przeciwników modów. Trolle raczej to nie są, więc powody są pewnie tyle poważne, co skrywane. Ale ja osobiście na uczestniczenie w tej maskaradzie nie mam ochoty, proszę mnie więc z żadną stroną nie kojarzyć. Mnie tu interesują głównie indywidualne koleje losów, siłą rzeczy nowych uzytkowników. Których znam równie dobrze, co starych czy moderatorstwo - wcale.

Panna S wyjątkiem.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 18 cze 2009, 00:20

pani_minister pisze:Ale broń boże bez przekładania na sprawowanie funkcji potem


Wiadomo, ale mogłaby to być jednakowoż pewna wskazówka. :)

Imperator pisze:A to dobre. <hahaha>


Co tak Cię bawi? Można opracować system tak, by minimalizował możliwość nadużyć i nabijania "punktów" znajomym przez znajomych. Działa gdzie indziej. Dlaczego nie tu? Zawsze można chociaż spróbować... Lepsze to chyba nić ocenianie ludzi po liczbie postów czy dacie rejestracji na forum.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 cze 2009, 08:17

PFC pisze:Co tak Cię bawi? Można opracować system tak, by minimalizował możliwość nadużyć i nabijania "punktów" znajomym przez znajomych. Działa gdzie indziej. Dlaczego nie tu? Zawsze można chociaż spróbować... Lepsze to chyba nić ocenianie ludzi po liczbie postów czy dacie rejestracji na forum.

Przecież tu nie ma żadnych liczników postów, ilości "bardzo pomocnych postów", żadnych punktów. My nie oceniamy ludzi po liczbie postów, tylko po ich treści, a i to nie po 4 czy 5, tylko conajmniej kilkudziesięciu.

Naprawdę nie macie co robić, tylko myśleć nad jakimiś systemami ulepszania życia?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 10:29

My nie oceniamy ludzi po liczbie postów, tylko po ich treści, a i to nie po 4 czy 5, tylko conajmniej kilkudziesięciu.

Ale to nie dla ModTeamu miałoby być :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 cze 2009, 10:40

pani_minister pisze:Ale to nie dla ModTeamu miałoby być

Kiedyś też była podobna idea.
Może jeszcze SONDAŻE będziemy robić o sobie?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 11:33

Toż były tematy z ankietkami. I te o najsympatyczniejszym / najmniej sympatycznym / najładniejszym / najmądrzejszym forumowiczu.

Bardziej chodzi mi o to, że jeśli czytam sobie temat, a nagle pojawia się w nim odpowiedź naprawdę fajna i trafna, to dobrze byłoby ją jakoś wyróżnić. System, jaki chodzi mi po głowie przypominałby ten defaultowy system tanków z IP Board, gdzie pokazuje się, że za dany post ktoś tam podziękował / wystawił plusa autorowi. A w profilu można sobie popatrzeć, jakie posty autora zostały w ten sposób wyróżnione. Przy okazji autorowi w profilu (albo i przy awatarze) wyświetla się ilość plusów wystawionych przez innych.

Taka zwykła interakcja forumowa. Bez sensu są posty pokroju "zgadzam się z XX", nic nie wnoszą - ale na plusa każdy sobie może kliknąć i dać znać, że się zgadza.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 cze 2009, 12:07

To moze byc dobry pomysl pod warunkiem ze nie bedzie minusow. Bo to robi balagan na forum.

Ale ja nie w tej kwestii.

Pierwsza rzecz - czy admini. moderatorzy - osoby kompetentne - widza kogos z kim chcialyby sprobowac wspolpracowac? Z uzytkownikow, ktorzy pisza czesciej niz raz na miesiac:)

Dwa - pomysl mava - 2 modów na dział i wtedy mozna zweryfikowac mniej wiecej ich prace, porownac jakies konflikty w przeciagu X miesiecy.

To mogloby byc dobre wyjscie.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2009, 12:12

Hyhy pisze:2 modów na dział

Czyli 12 modów w samych tematycznych? To dopiero będzie burdel ;) Przydałby się ktoś do ModTeamu jeszcze, ale bez przesady :D

Pomysł z plusikami, praktykowany na innych forach mi się podoba <jestdobrze2> Znaczy nie jestem jakąś zagorzałą fanką, ale jak będzie, to fajnie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 cze 2009, 12:24

Hyhy pisze:pod warunkiem ze nie bedzie minusow.

Pewnie, że nie. Promujemy zachowania pozytywne :D

Pierwsza rzecz - czy admini. moderatorzy - osoby kompetentne - widza kogos z kim chcialyby sprobowac wspolpracowac?

Moderacja kiedyś tam pisała, że w przypadku jeśli ktoś chciałby poświęcić czas i energię, to prosi o kontakt. Pytanie jest bez terminu ważności, wiecznie aktualne. Wówczas zgłosiły się trzy osoby (no, trzy i pół). Dwie kandydatury odpadły niestety, każda z innych powodów (choć pewnie przy następnej okazji do nich wrócimy). Trzecią była Dzin. Pół rozeszło się po kościach :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tanda i 373 gości