Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 wrz 2008, 10:20

chamstwo i drobnomieszczaństwo ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 15 paź 2008, 11:46

Mysiorek pisze:luzja2504
Początkujący
Wiek: 16
Dołączyła: Wczoraj 19:08

Na niezłym speedzie jesteś, 3 lata w parędziesiąt minut

Że też nikt takich nie wyp... w kosmos...
No ja rozumiem, że na bezrybiu i rak ryba, ale bez przesady!
Czy już wszyscy mają to w dupie z kim się gada?


mysiorek, oświeć mnie proszę, o co tutaj chodzi ... bo może źle ciebie zrozumiałam: że niby są tutaj jakieś zasady z kim tutaj można czy powinno rozmawiać się a z kim nie można czy nie powinno się ponieważ ... co?
co tobie przeszkadza aż tak, że chciałbyś kogoś w kosmos wyp ... ? a w tym konkretnym przypadku? "takich" to znaczy jakich mysiorek?

zdradź tą tajemnicę mysiorek, jak ty ropoznajesz "takich" do odstrzału w kosmos - to musi być bardzo pewna wiedza, skoro pozwalasz sobie na taki komentarz na czyjś temat.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 paź 2008, 14:03

E tam - Mysiorka nie znasz ... mnie to nie dziwi [:D] [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 15 paź 2008, 17:20

jest kilka domowych sposobów na irytację lub złe samopoczucie ... rozumiem też, że starzy bywalcy tego forum mogą sobie pozowlić na takie szarogęsienie i rozstawianie nowych po kątach ... mi też kiedyś kilka razy zdarzyło namówić się z koleżankami przeciwko innej koleżance, bo nie chciałayśmy aby ona bawiła się z nami - i udawało nam się ją zniechęcać ... ale to było w przedszkolu ...
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 15 paź 2008, 19:13

chwastek pisze:ale to było w przedszkolu ...
Najwyraźniej niektórzy mentalnie nadal nadają się do przedszkola.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 15 paź 2008, 21:49

oczywiście, mysiorek, możesz po raz kolejny mnie olać, ale mam nadzieję, że pomyślisz, zanim będziesz chciał po raz kolejny zapodać tutaj, na tym ogólnodostępnym dla wszystkich, różnych, również różnych od ciebie osób, podobną uwagę.
niech każdy decyduje sam, z kim chce rozmawiać.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 16 paź 2008, 23:33

A moze trzeba bylo przeczytac post wyzej, to wiedzialabys o co tam chodzilo? Po co sie tak irytowac, skoro sama przyznajesz, ze nie wiesz o co chodzi?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 00:25

Miltonia pisze:A moze trzeba bylo przeczytac post wyzej, to wiedzialabys o co tam chodzilo? Po co sie tak irytowac, skoro sama przyznajesz, ze nie wiesz o co chodzi?


oczywiście, że wcześniej przeczytałam post wyżej, i ten wyżej także (a także inne posty tej nowej osoby) i nadal nie widzę niczego, co mogłoby usprawiedliwić mysiorkową uwagę o tej osobie. taką uwagę. i nadal nie rozumiem takiej jego reakcji. niefajnej reakcji.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 08:05

Chwastku - wiesz co to jest koło wzajemnej adoracji ? i zapytam ...dostalas swego czasu priva odemnie , zapomnialas o nim ? wiec co Cie dziwi ?? Wyglada , ze jestes taka sama jak Mysiorek , tylko obrócona o 180 stopni <browar> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 09:15

Andrew pisze:Chwastku - wiesz co to jest koło wzajemnej adoracji ?


wiem, widzę i mało mnie to interesuje - to jest forum dla wszystkich


Andrew pisze:i zapytam ...dostalas swego czasu priva odemnie , zapomnialas o nim ? wiec co Cie dziwi ?? Wyglada , ze jestes taka sama jak Mysiorek , tylko obrócona o 180 stopni <browar> <aniolek>


nie dostałam od ciebie, andrew, priva - jakiegokolwiek, kiedykolwiek. musiały pomylić ci sie osoby. a czy było w tej wiadomości coś, czego nie mógłbyś napisać tutaj?
z zasady unikam prywatnych rozmów, w kąciku, za plecami. wyjątki od tej zasady muszą być rzeczywiście wyjątkowe. ten temat taki nie jest, andrew ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 09:20

tak - Gdybym napisal to tu , dostał bym bana - stad nie mogę pisac prawdy i tego co chcę ! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 paź 2008, 09:40

chwastek pisze:to jest forum dla wszystkich

Ale gdzie to jest napisane? Z tego błędnego założenia wynikają Twoje problemy :)

Andrew, jesteś dorosły pan, nie przeżywaj jak mrówka okresu, bo to śmieszne.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 09:44

Dla Ciebie ! moze i tak , mnie do smiechu nie jest - uszanuj innosc innych , jak i ja Twoją szanuję <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 10:17

lollirot pisze: Twoje problemy :)

proponuję nie podchodzić do tego tematu aż tak poważnie.

forum zostało umieszczone w miejscu dostepnym dla każdego, kto posiada w domu internet. wszyscy, którzy trafiają tutaj mogą, przestrzegając oczywiście pewnych zasad, napisać posta. jednego, dwa, a nawet zacząć pisywać tutaj regularnie. i jeżeli chcą mogą pozostać tutaj na dłużej. to jest forum dla wszystkich, którzy chcą tutaj być.
myślę, że to wszyscy ci, którzy nie chcą aby taki ktoś tutaj bywał, mają "problem" - i jest to problem, z którym powinni uporać się sami, w swoim własnym prywatnym grajdołku.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 10:23

Tu się trochę mylisz. Zawsze walczyliśmy o utrzymanie jako-takiego poziomu na tym forum aby to nie było coś podobnego do forum dla małolatków co kaszanki sobie wkładają w wiadome miejsca.

I tego typu podobnych dyskusji było tutaj mnóstwo. Wiele osób sie obrażało, walczyło, odchodziło...a i tak wracali.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 10:50

jeżeli nawet trafi tutaj taki małolatek to nie sądzę aby zbyt długo tutaj zabawił ... z nudów sobie pójdzie ... i nie sądzę, aby takie "zmawianie się" przeciwko takiemu małolatkowi było potrzebne - nikt, dojrzały i dorosły stąd nie bedzie sobie dawał "wkładać" i sam nie odwzajemni sie podobnie takiemu małolatkowi przecież.
oczywiście, że poziom na forum powinien być, ale nie uważam mysiorka za osobę nieomylną, a poza tym, co to za zwyczaj, aby urzadzać tutaj swoje prywatne małe bojkociki innych i namawiać do nich innych (kumpelki i kumpli).

no chyba, że rzeczywiście jest to niepisana zasada tego forum. w takim przypadku nie mam racji. i pozostanie mi jedynie pokornie przeprosić. <cieszy_sie>
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 11:02

Są tu niepisane zasady :) I nie pamiętasz jak z Mysiorem byliśmy tu adminami :) To się dopiero działo :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 11:50

nie pamietam, bo jestem tu nowa. a miałabym za czym tęsknić?

nie przyczepiłabym się tak do mysiorka i jego metod, gdyby to forum było jego prywatną inicjatywą. bo wówczas miałby on prawo decydować, i to nawet nie w tak "subtelny" sposób, jak w przypadku iluzji2504, kogo chce na nim widzieć a kogo nie bo ... bo tak mu się chce i tak mu się podoba - jemu i jego paczce.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 11:52 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 11:57

A moze trzeba bylo przeczytac post wyzej, to wiedzialabys o co tam chodzilo?

Albo zapytać na priva.

chwastek pisze:i nadal nie widzę niczego, co mogłoby usprawiedliwić mysiorkową uwagę o tej osobie.

Ale czy to, że Ty nie widzisz ma znaczenie ?? Jakiekolwiek znaczenie dla forum( dla Ciebie może miec, w to nie wnikam) ??

Chwastku - wiesz co to jest koło wzajemnej adoracji ?

Impek przestań adorować kolegę a zacznij mnie <foch>

chwastek pisze:
wiem, widzę i mało mnie to interesuje - to jest forum dla wszystkich

Naprawdę ??

chwastek pisze:z zasady unikam prywatnych rozmów, w kąciku, za plecami

Czyli privy tez zła, trzeba w tłumie i głosno
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 12:06

dzindzer, myślę, że jakakolwiek - jakkolwiek by ona nie wygladała, bo bardzo czuła jesteś tutaj na obrazę swojej osoby, zwłaszcza taką, którą tylko ty sama jedna potrafisz "dostrzec" w słowach innych - rozmowa z tobą zakończy się dla mnie kolejnym podwójnym ostrzeżeniem ... więc sama rozumiesz, daruje sobie dialog z tobą - zwłaszcza na temat forum.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 paź 2008, 12:18

chwastek pisze:a miałabym za czym tęsknić?

Ty może nie, ale my tak. Bo pewnie teraz miałabyś zakaz pisania. :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 12:22

Olivia pisze:
chwastek pisze:a miałabym za czym tęsknić?

Ty może nie, ale my tak. Bo pewnie teraz miałabyś zakaz pisania. :)


A Ewcia się nic nie zmieniła.... :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 12:24

chwastek pisze:jakkolwiek by ona nie wygladała, bo bardzo czuła jesteś tutaj na obrazę swojej osoby, zwłaszcza taką, którą tylko ty sama jedna potrafisz "dostrzec" w słowach innych

Przyznam, że nie rozumiem o co Ci chodzi ??
W całej tej dyskusji ani razu o mnie nie było mowy, więc na jakiej podstawie wywnioskowałaś, że coś mogło mnie obrazić ??

chwastek pisze:rozmowa z tobą zakończy się dla mnie kolejnym podwójnym ostrzeżeniem ... więc sama rozumiesz, daruje sobie dialog z tobą - zwłaszcza na temat forum.

Jeśli rozmawiając nie złamiesz regulaminu to nie będę miała pretekstu by dać ostrzeżenie :)
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 12:51

Olivia pisze:
chwastek pisze:a miałabym za czym tęsknić?

Ty może nie, ale my tak. Bo pewnie teraz miałabyś zakaz pisania. :)


no kurcze, zakaz pisania na forum? a za co?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 paź 2008, 12:56

forum zostało umieszczone w miejscu dostepnym dla każdego, kto posiada w domu internet

Z tego, co mi wiadomo, nigdy nie zostało upaństwowione, po czym zanarchizowane 8)

Brak płotka dookoła trawnika mojego sąsiada i jego brak sprzeciwu na to, żeby mój pies po nim biegał,l nie oznacza jego automatycznej zgody na biwakowanie każdego przejezdnego na tym samym trawniku.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 13:11

Dzindzer pisze:Jeśli rozmawiając nie złamiesz regulaminu to nie będę miała pretekstu by dać ostrzeżenie :)

A co to znowu za pierdoła ?? swego czasu nawet regulamin zostal zmieniony pod widzi mi sie moznowładców tego forum - wiec prosze mnie nie rozsmieszac i pytanie ? czy moge tu napisac co mnie gryzie ? NIE ! bo juz mi zostalo powiedziane, ze dostane bana ! wiec aureole z głów ... [:D]

[ Dodano: 2008-10-17, 13:16 ]
fish pisze:Są tu niepisane zasady :) I nie pamiętasz jak z Mysiorem byliśmy tu adminami :) To się dopiero działo :) :)

Fiszu drogi - do Ciebie nic nie mam , ale juz do Mysiorkowej na szczescie zakonczonej moderacji bardzo wiele ! Bo nie moze byc tak iż grupa w mniejszosci rzadzi i swoje zasady tu wprowadza ! Zapytasz a kto ma rzadzic ? wiekszosc , cóż zostala przegoniona !! <hahaha> <hahaha> Rozumiem też , ze po mojemu też byc tu nie moze , bo koło wzajemnej adoracji tak sobie rzyczy , oki juz sie przyzwyczaiłem, ale na Boga nie piszcie takich farmazonów. Bo ja tu byłem długo przed Wami !! i nigdy nie było az tak zle by zmieniac to w taki sposób jak Wy chcecie , a i nie jest dobrze teraz, po Waszych zmianach - zostaliscie praktycznie sami na tym forum co widac po wpisach miedzy soba jakie prowadzicie. mozna powiedziec lepiej tak niz masa debili wlazacych na forum - tylko, ze ja tu jestem codzien od 2000 roku i jakoś poza wyjatkami owych ewentualnych debili nie widze.
szacuneczek . <browar>
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 13:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 13:17

Ja nigdy nie mówiłem, że byłem święty, zresztą... nie do twarzy mi z tym :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 13:18

pani_minister pisze:Brak płotka dookoła trawnika mojego sąsiada i jego brak sprzeciwu na to, żeby mój pies po nim biegał,l nie oznacza jego automatycznej zgody na biwakowanie każdego przejezdnego na tym samym trawniku.

ale oznacza zgode na wejscie na niego kiedy bawiacym sie na ulicy dzieciom wpadnie na ów trawnik piłka , albo kiedy to wiatr zerwie mi z głowy kapelusz .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 13:31

Andrew pisze:wiec aureole z głów ... [:D]

Nie da rady, o różki się wzięła i zaczepiła

Andrew pisze:Bo nie moze byc tak iż grupa w mniejszosci rzadzi i swoje zasady tu wprowadza !

A jak mam być ??
Według mnie właśnie mniejszość ma tu decydować, mniejszość czyli władze forum
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 13:32

pani_minister pisze:
forum zostało umieszczone w miejscu dostepnym dla każdego, kto posiada w domu internet

Z tego, co mi wiadomo, nigdy nie zostało upaństwowione, po czym zanarchizowane 8)


czyżby to sama Agnieszka mogłaby mieć decydujace zdanie na ten temat?

bo jeżeli nie ona, to sporządź ty, proszę, pani_minister, szczegółową informację na temat tych dla których to forum nie jest przeznaczone (może lista z wymienionymi takimi niepożądanymi tutaj typami byłaby najbardziej czytelną informacją dla wszystkich z netu) i niech to ona jako pierwsza pojawia się pod linkiem do forum - a wówczas rozwiejesz moje watpliwości co do tego, kto może, a kto nie może tutaj przebywać. co więcej, może to właśnie sprawi, że sam chwastek nie bedzie chciał już tutaj zagladać.

pani_minister pisze:Brak płotka dookoła trawnika mojego sąsiada i jego brak sprzeciwu na to, żeby mój pies po nim biegał,l nie oznacza jego automatycznej zgody na biwakowanie każdego przejezdnego na tym samym trawniku.


ech, no cóż, dostałam dzisiaj od andrewa na priv dość szczegółową informację o tym forum - i jak "to" tutaj sie odbywało czy też nadal odbywa. i może jest to tak, jak z tym trawnikiem sąsiada, pani_minister, ale szczerze mówiąc nie widzę już, w takich okolicznościach, większego sensu aby cokolwiek jeszce pisać na ten temat. aż tak nie jestem zainteresowana ;)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości