Talenty

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 gru 2007, 22:13

Elspeth pisze:Kiedyś biegałam na krótkich dystansach, z całkiem niezłymi wynikami

ja tez, bieganie na zawodach to chyba bylo moje najwieksze sportowe osiagniecie.

talent jezykowy. organizacyjny. przywodczy (jedyna odpowiadajaca mi forma pracy grupowej jest przewodzenie grupie, inaczej jest ciezko)
antytalent plastyczny.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 12 gru 2007, 23:01

Mam talent do potykania sie o wszystko, zbijania szklanek, naczyn, stracania polek, spadania ze schodow, wyrzniecia na prostej ulicy i danie ludziom powodu do polewki :] Jestem jak Susan z Gotowych na wszystko-roztargniona LAJZA <hmm>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 gru 2007, 17:17

tarantula pisze:Mam talent do potykania sie o wszystko, zbijania szklanek, naczyn, stracania polek, spadania ze schodow, wyrzniecia na prostej ulicy i danie ludziom powodu do polewki :] Jestem jak Susan z Gotowych na wszystko-roztargniona LAJZA <hmm>

Ja też, tylko może nie tak bardzo jak Ty.
Ale na pewno mam większy talent do obijania się o otwarte na oścież drzwi.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 31 gru 2007, 01:14

Ja mam sporo talentów:

-Największy to chyba myślenie bez horyzontalne. Widzę rzeczy które inni zauważają po roku :P
-Charyzma nie wiem czemu ale ludzie sie do mnie garna i nie potrafi sie od nich odepchać :P
-Struganie z drewna, szkicowanie, tworzenie muzyki
-Gra na gitarce eklektycznej
-Zmysł organizatorski

Do tego szybkie przemieszczanie sie samochodem, swojego czasu biegi długodystansowe.
Umiem też jeździć konno i na nartach. Łupie znajomych w ping-pinga. Całkiem nieźle gram w kosza i siatkówkę.

-Potrafie zdobyć nr telefonu od każdej kobiety w każdym miejscu.

A to moja nowo nabyta zdolność:

- utrzymywanie własnego mieszkania (włącznie z gotowaniem, prasowanie i sprzątaniem)

Wiem że jestem zajebisty... <aniolek>
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 gru 2007, 11:08

Martinoo pisze:Struganie z drewna

łaaaaał ;DD
Pokaż coś. Facet mojej mamy ma właśnie ręcznie wystruganą figurkę. śliczna. Chciałabym kiedyś spróbować, ale chyba już wiem, że nie mam talentu.
Znaczy wyobrażam sobie :).
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 31 gru 2007, 11:13

Martinoo pisze:Umiem też jeździć konno
w całej Polsce widzę tylko 2 osoby, które mają do tego talent. Inne po prostu mogą się tego nauczyć, ale talent to inna sprawa. Nie myl talentu z umiejętnością.
Martinoo pisze:-Potrafie zdobyć nr telefonu od każdej kobiety w każdym miejscu.
rozumiem, ze to ironia jest? :)

a ja nie mam talentów. Mam jakies umiejętności, ale taletem chyba nic nie można nazwać. No chyba, ze istnieje coś takiego jak talent do lenienia się. Jezeli nie istanieje to jestem pierwszym czlowiekiem który w sobei taki talent odkrył.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 gru 2007, 11:16

SaliMali pisze:Nie myl talentu z umiejętnością.

My tu traktujemy talent chyba raczej jako wyróżnianie się nawet minimalnie poza przeciętność.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 31 gru 2007, 11:24

księżycówka pisze:3) Kiedys umialam przekonywac ludzi do najwiekszych bzdur.
a ja też :D Nadal chyba tak mam. Wiem do czego mam talent- do dyskusji, ale na żywo. Jestem spokojna i opanowana jak mam z kims dyskutować i nieświadomie dobieram tak aargumenty, że przeciwnikowi brakuje w końcu. Jak mamy na jakiś zajęciach dyskusje i mamy miec dwie strony to wiekszosc ludzi chce byś po tej stronie co ja, zeby tylko nie musieć przeciwko mnie argumentów wystawiać :D Kiedyś nma etyce jeden chłopak aż chciał mówić, ze jest "za" aborcją, zeby nie być przeciw, bo wtedy by musiał mnie przekonywać :D

Yasmine pisze:My tu traktujemy talent chyba raczej jako wyróżnianie się nawet minimalnie poza przeciętność.
No rozumiem, gdzies to ktoś pisał, ze talent to zalążek a reszte trzeba rozwinąć, ale jezeli chodzi o jazdę konną to moim zdaniem nie można tego talentem nazwać. to tak jakby o kimś kto biega raz w roku na przystanek autobusowy mówić, ze ma talent do biegania.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 445 gości