Włosy (ale te na głowie)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 25 kwie 2005, 01:49

a ja lubie sie ciachnac tak na 2-3mm
ale KCK tego nie lubi wiec tak nie robie... :(
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 kwie 2005, 10:07

Oj Mariusz...Poza Tobą <aniolek2>
amon7

Mam włosy !!!! :D

Postautor: amon7 » 25 kwie 2005, 19:08

Hmmm muszę przyznać, że kiedyś miałem krótkie włosy 1cm to był max, ale aktualnie mają tak około 10cm i po pierwsze dla mnie trochę dziwne, bo przestały rosnąć <boje_sie> a chciałem sobie dredy<swir> zrobić :( po drugie dziewczyny, które znam wręcz piszczą czasami jak nie mogą mi zrobić warkoczyków albo czegoś równie dziwnego :p czasem to nawet miłe, ale ile można jak po raz setny któraś wyskakuje z tym samym pomysłem [ nie żebym narzekał :D ]
No i to w zasadzie wszystko, co mam do powiedzenia wiele do tematu chyba nie wnosi, ale trzeba w końcu zacząć pisać posty to mój 2 :D
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 25 kwie 2005, 19:12

a mnie sie podobaja faceci łysi, tzn mam na mysli faceta w stylu Van Diesel :D troszke ciemna skóra, ciemne oczka koniecznie!! cudo! a tak ogolenie to lubie facetow z ciemymi wlosami, takimi okolo 3- 4 cm, ladnie obcietymi i ulozonymi :) do tego ciemne oczka i jedrne posladki :D nic dodac niz ujac :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 kwie 2005, 12:39

wlosy to wlosy :D - powinny miec tak z 40 cm :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2005, 17:38

Dobra to idę swoje zmierzyć linijką <lol>

[ Dodano: 2005-04-26, 17:43 ]
Zmierzyłam... 27 :(
Jestem brzydka <beksa>

:D :D :D
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 26 kwie 2005, 20:56

mój idealny ideał faceta to włosy do połowy pupy, ciemno brązowe lub czarne, lekko kręcone...
a tak na codzień raczej zwracam uwage na to czy fryzura pasuje do całej reszty...mogą być krótkie, długie, kręcone i proste, dredy(zadbane) w każdym kolorze
hehehe...to nagadałam 8)
jeśli chodzi o kobiety, to nie zaprzątają mojej uwagi <banan>
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 27 kwie 2005, 15:13

Mi zdecydowanie zawsze podobali sie bruneci,o włosach krótkich,lub ewentualnie PRAWIE świetymi na zero;)
Ja sama jestem naturalna blondynką,mam włosy kręcone do ramion.Obecnie mam inny kolor włosów-wiśienka:)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 kwie 2005, 16:09

charlie81 pisze:wlosy to wlosy - powinny miec tak z 40 cm

Ja mam wystopniowane. Ale najdluzsze maja tak z 50 Cm.

Pogosia pisze:mój idealny ideał faceta to włosy do połowy pupy, ciemno brązowe lub czarne, lekko kręcone...

Szymon Wydra :P :>.
Ja nie lubie dlugich wlosow u faceta. Oczywiscie to nie regula, bo nie wlosy sa najwazniejsze no ale nie prefereruje takich.
Bardziej zwracam uwage u dziewczyn. Lubie wlosy tylko ladnie wystopniowane(nie podobaja mi się rowne), calkiem proste lub malutkie loczki :). Sama mam takie pol na pol(ciemne) ni w du** nie w oko:). wiec prostuje albo krece(rzadziej).
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 27 kwie 2005, 21:59

ja mam wloski wycieniowane i w najdluzszym miejscu maja ponad 40 cm :D, kolorku mam ciemnego i denerwuje mnie ich ukladnanie, bo kiedy wyprostuje je i chce miec rozpuszczone to jak wiatr wieje i powietrze jest wilgotne to mi sie zaraz skrecaja i nic na to nie pomaga, wiec najczesciej chodze ze spietymi wloskami, albo z grzywka do tyly, albo z zaczesana na boczek, tak delikatnie na oko opadajaca, albo spiete jakos wsówka, tak aby do oczek nie leciały :) denerwuja mnie moje wloski, bo wlasnie sa takie ni w du*e ni w oko :D:D

kiedys podobaly mi sie dlugie wlosy u facetow, takie do ramion i do tego czarne, cud malina, ale teraz juz mi sie odwidzialo i wloski musza byc krotkie:)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 kwie 2005, 06:32

Jasta20 pisze:chce miec rozpuszczone to jak wiatr wieje i powietrze jest wilgotne to mi sie zaraz skrecaja i nic na to nie pomaga,

Dokladnie, nienawidze deszczu i wiatru !!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 kwie 2005, 07:25

Yasmine pisze:
Jasta20 pisze:chce miec rozpuszczone to jak wiatr wieje i powietrze jest wilgotne to mi sie zaraz skrecaja i nic na to nie pomaga,

Dokladnie, nienawidze deszczu i wiatru !!


Co druga dziewczyna tak ma.
Ja także.

Ale zawsze można spiąc włosy i po kłopocie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 kwie 2005, 14:50

natasza pisze:Ale zawsze można spiąc włosy i po kłopocie.

No tylko ze ja nie chodze praktycznie w spietych wlosach :/ i mecze sie prostujac co chwilke.
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 28 kwie 2005, 15:35

Yasmine pisze:Pogosia napisał/a:
mój idealny ideał faceta to włosy do połowy pupy, ciemno brązowe lub czarne, lekko kręcone...

Szymon Wydra .

Yasmine...
Szymon Wydra <belt1> do mojego idealnego ideału ma się jak maluch do mercedesa klasy C :DDD
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 kwie 2005, 19:06

Yasmine pisze:No tylko ze ja nie chodze praktycznie w spietych wlosach i mecze sie prostujac co chwilke.

Najlepszym wyjsciem jest sie przyzwyczaic. Ja chodze niemal zawsze w rozpuszczonych. Raz fryzjerka mnie super sciela bo wlasnie jak byl wiatr i zlapaly troche wilgoci to wygladaly dobrze. Przydalo to sie na lato kiedy co chwile kapalam sie w morzu czy jeziorze a suszarki nie bylo. Niestety drugim razem juz jej tak nie wyszlo... :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 kwie 2005, 21:45

A jak dlugie masz wlosy Sarah?? Po kapieli w jeziorze , jak wyschna na sloncu to akurat lubie i to bardzo, mam wtedy same loczki od gory o dolu, ale nie lubie takich z deszczu :/
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 kwie 2005, 10:18

Ostatnio scielam (ukladaja sie beznadziejnie!) wycieniowane mam a najdluzsze to tak za ramie. Najlepsze sa jak sa jeszcze ciut dlusze ale nie za dlugie bo wtedy przestaja sie kompletnie ukladac. Mam nadzieje ze przed wakacjami odrosna i dorwe jeszcze ta fryzjerke a ona bedzie w odpowiednim nastroju i znowu mnie zetnie jak nalezy.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 kwie 2005, 14:43

Ja tam co 3 miesiace ma nieco inny kolor wlosow ostatnio ciemny braz i proste. Teraz prostuje prostownica, bo mi sie wywijaja u spodu. Przedzialek na srodku, bo moj luby tak lubi, na bok go zlosci. A on dla mnie sciana wlosy, kiedys mial do ramion, ale scial - dla mnie, choc mi to az takiej roznicy nie robi, choc wole krotkie, takie fajne uczucie jak sie go glaszcze, ja uwielbiam:)))
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 30 kwie 2005, 15:31

Mi żadna fryzura nie pasuje,bo mam bardzo gęste włosy i naturalnie kręcone więc każdy sterczy w inną strone i nie da sie ich ujazmić.Włosy po umyciu ładnie mi się kręca ale po wyschnięciu strach patrzec co mam na głowie:/
A co do koloru włosów to miałam ich tyle że zapomniałam jaki jest mój naturalny :]
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 kwie 2005, 18:57

Jasta a jaki masz teraz kolor ??
Zazdrosze Ci tych kedziorkow :D
I tez tyle razy farbowalam ze zapomnialam mojego naturalnego koloru :D
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 30 kwie 2005, 19:01

Mój obecny kolor włosów to wiśienka:) czerwoniutkie:) Gdy byłam mała moje włosy sięgały pasa(może troche za pas)ale je ściełam i wszyscy mówili ze byłam głupia ze sciałam takie ładne włosy.Ostatnio chciałam je wyprostowac ale siostra odradziła mi to bo przez prostowanie będe miała strasznie zniszczone włosy,zeszta i tak mam zniszczone przez te farbowanie
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 kwie 2005, 19:06

Ja mialam ostatnio czerwoniutkie, ale jednak lepiej mi w ciemnych wlosach :).
Tez jak ylam mala mialam dlugie loki ale jak scielam jakos sie troche rozprostowaly i takie pol na pol zostaly. Nie prostuj. Na prawde zniszczysz. Nawet od farbowania mialam zdrowe, a od kiedy prostuje mam rozdwojone koncowki :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2005, 22:28

Ja się farbuję już kurna z 5 lat chyba niemal non stop.
I mogę powiedzieć, że nie ma takiego koloru jakiego bym nie miałam.

Kiedys na rudych robiłam utleniane pasemka. Tzn 4 koleżanki mi robiły. Efekt był taki, że miałam afro tęczowe. Miałam i czarne i niebieskie i czerwone i zielone i białe itd.

Oczywiście farbka od razu niemal i blond, bo najwięcej było blondopodobnych.

Moje faworyty to ciemna wiśnia (ciemna czerwień) i złoty blond. I jakoś zawsze tak miałam, że jak się farbowałam na wisienkę to było ładnie pięknie i mi się blond zachciewało. A jak się już blondynka stałam to znów chciałam wisienkę.

Włosy mi się przez to zniszczyły strasznie choć zawsze miałam bardzo słabe i cienkie.

Potem siem ściełam na krótko (na chopaczka) to jakoś mogłam wytrzymać z odrostami. To nawet fajn ie wyglądało takie ciemne do połowy i od połowy blond jaśniutki. :D
I tak doszłam do naturalnych i zobaczyłam co zrobiłam <beksa>
Moje niegdys słoneczne włosy juz blond nie były (naturalne) tylko szatynka się stałam. Do tego miałam połysk stalowy na nich <belt2> <belt2> <belt2>
Jedyny plus był taki, że jak moje włoski załapały trochę słonka to wyglądałam jakbym balejaz miała.
Wytrzyamałam rok. Teraz jestem wisienką <aniolek2>
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 30 kwie 2005, 22:36

Ja w podstawówce ekperymentowałam z kolorem włosów.Pierwszy raz utleniłam sobie włosy woda utleniona:P w 7 klasie.Wyszły rude:/ mówili na mnie wiewiórka ;P Pózniej malowałam ciemnym blondem.Znowu rozjasniałam i znowu pomalowałam jakimś blondem.2 razy malowałam wisnią,pierwszy raz pomalowałam tym kolorem 2 lata temu.I teraz znowu:) Mi podoba sie ten kolor,przynajmniej się wyrózniam.Mojej mamuśce się nie podoba za bardzo,jej podobało się jak byłam blondynką.Powiedziałam jej dla żartu że niedługo zetne się na łyso :DD
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2005, 22:39

Ja swojego czasu miałam w planach irokeza <aniolek2>

Ja pierwsze eksperymenty tez z wodą utleniona miałam. Rozjaśniałam włoski te pierwsze. Oj jak to wyjaśnić. <myślę> No jak ma się przdziałak to te pierwsze od twarzy kosmyki, te na twarz opadające. Żeby buzie rozświetlić trochę. A potem jakies tam na kilka myć były - patrzyłam w czym mi ładnie. I pierwszą moją farba była chyba.. wisienka. Tak myśle.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 maja 2005, 01:56

Ja ostatnio po raz pierwszy zafarbowalam wlosy na ciemny braz. Kolor juz po kilkunastu mycich sie oczywiscie zmienil i w sloncu jestem lekko rudawo-brazowa. ale odrosty mam cholerne po 2och tygodniach. Farbowanie nie jest dla mnie zbankrutowalabym na farbie. Za szybko mi odrastaja te wlosiska.
Ja chce z powrotem moj naturalny ciemny blad co tak na lato fajnie jasnial
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 maja 2005, 11:02

Ja tez najpierw woda utleniona. Jestem naturalna szatynka i wlosy wyszly rude. Pozniej rozjasnilam na blond wygladalam jak kretynka i jeszcze wten sam dzien na wisnie sie zrobilam. Robilam tez 2 razy trwala pare lat temu. Mialam ladne loczki ale po 3 miesiacach zostawalo siano. Musialam sciac moje wlosy tak za ucho, ale farbowalam i tak , raz na czarno, raz na rudo, raz na braz. Aktualnie mam wlosy najdluzsze daleko za ramiona a najkrotsze(nie liczac pseudo grzywki)do konca szyji. Kolor... oberzyna. Taki ladny ciemny fiolecik wyszedl. Chyba przy takim kolorze zostane :). Wydalam na farby juz majatek...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 maja 2005, 13:00

Ma ludki mówią, ze do włosów mam farta. Bo mimo, że słabe i cienkie to sie jakoś zawsze fajnie same układają i jak się farbuję to w sumie dobrze w tych kolorach bardzo wyglądam. I czy w krótkich czy długich mi dobrze. Ściemniacze.

Ale jedno wiem. Nigdy bym się na czarno nie pofarbowała. W tym kolorze to by była porażka.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 01 maja 2005, 15:46

Ja tez nie pofarbowałabym włosow na czarno mimo że to mój ulubiony kolor :) w czarnym kolorze włosów wyglondałabym strasznie <zonk> .Do tejk pory malowałam blondami i jej pochodnymi
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 maja 2005, 19:45

Mi w ogóle dobrze w ciepłych barwach <banan>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości