Włosy (ale te na głowie)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Włosy (ale te na głowie)

Postautor: Triniti19 » 07 cze 2004, 12:32

Ostatnio zaciekawił mnie artykuł na temat włosów u kobiet i mężczyzn. Pisano w nim, że mężczyzną najbardziej podobają się włosy proste takie do ramion a kobietą włosy ala McGaiver. To było według sondażu przeprowadzonego w USA. A jak jest z nami.
Chciałabym żebyście napisali jaka fryzura, długość włosów no i kolor wam się najbardziej podoba u kobiet jak i u mężczyzn?

Sama odpowiem na to pytanie jako pierwsza wiec:
mężczyźni - podobają mi się czarne włosy, krótkie (takie z 4cm długości) postawione do góry
kobiety - ja tutaj odpowiem na podstawie swojej fryzury: czarne włosy do ramion, zwykle mam je proste, czasami robie warkoczyki :)
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 07 cze 2004, 17:26

Kobiety:

- Proste do ramion, mogą być dłuższe (ale bez przesady)
- Kolor nie ma znaczenia
- Nie podobają mi się warkoczyki i trwała.

A co do mojej fryzury:

- Scinam się na 2mm. Podobno lepiej tak wyglądam niż z dłuższymi włosami. Ponoć mam kształtną głowę :043: Kolor brązowy.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 07 cze 2004, 17:31

mężcyzni:

brunet z krótkimi włosami o długości 2-4 cm :D
ale to taki ideał, blondyni i z krótkimi włoskami też mile widziani


a ja jestem brunetka z wlosami za ramiona
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 07 cze 2004, 18:34

kobiety : ciemne (czarne, brąz, kasztan itp...) mam słabość do kobiet z kręconymi włosami ;)

panowie : hmmm nie gustuje :P więc nie potrafie określić ;)

a co do tego sondażu w USA ... staram się być osoba tolerancyjną i nie mieszać się za bardzo do innych ludzi ale jeżeli zrobili by sondaż co amerykanie sądzą o nowonarodzonej córce papieża... --'' zapewne wielu z nich odpowiedziało by "śliczna córeczka" ... Robienie jakichkolwiek badań na tym społeczeństwie jest nadzwyczaj zabawne ;)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 07 cze 2004, 18:45

Zawsze mi sie wydawało ze w moim typie są brunetki, ale wiekszośc dziewczym w których się zakochałem była blondynkami. Nie znoszę krótkich włosów, najbardziej lubię takie trochę poza ramiona i proste. Ale i tak kazdej kobiecie jest dobrze w innych włosach wiec nie do końca zwracam uwage na to czy dziewczyna ma akurat takie włosy jak lubie, ale jak pasuja te włosy do niej :) :) :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 07 cze 2004, 19:01

Nie znoszę krótkich włosów


Krótkie to nic, ja nie znosze jak kobiety ścinają się na jeżyka... To po prostu jest beznadziejne.
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 07 cze 2004, 22:26

hej dziewczyny to nie podobaja sie wam chłopaki z długimi włosami?????? a ja właśnie miałem zapuszczać bo ponoć laski na to lecą :)

a co byście powiedzieały o chłopaku który by sobie włosy pomalował np. z bląd na czarno ???;]
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 07 cze 2004, 22:55

ja najbardziej lubie facetow z wlosami ciemny blad badz brąz a długosc to zalezy od faceta i jakie ma wlosy niektorym najlepiej jest na jeżyka a u niektorych podoba mi sie fajna fryzura tak na ok 5-6 cm. Niektórym fajnie jest w loczkach i dopuszczam tu tez ekstremalne afro ktore mi sie b. podoba. Nie wzgardze również porzadnie zrobionymi i zadbanymi dreadami. takze pelna dowolnosc. po prostu musza pasowac do faceta.

A ja mialam tez juz roznw fryzury raz wlosy za tylek az a na drugi dzien na 5cm :D teraz mam jednak tak poza ramiona. choruje na dready jednak moj chlopak powiedzial ze na drugi dzien by mi je zgolił wiec wyjscia nie mam. kolor - b. ciemny bląd latem troche jasnieja od slonca
diaBliCzka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2004, 22:07
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: diaBliCzka » 07 cze 2004, 23:14

Kobiety : [ na podstawie mojej osoby ] blondynka, wlosy za ramie i lekko krecone, rozjasnione pasemkami przez slonce :)

Mezczyzni : ciemne wlosy, krotkie, moga byc postawione do góry :)


Tier pisze:a co byście powiedzieały o chłopaku który by sobie włosy pomalował np. z bląd na czarno ???;]


raczej przefarbowal ^^*
poza tym, czasem taka zmiana dobrze robi..
przynajmniej mojemu koledze ona poprawila wizerunek, baaa -..lawina dziewczyn na Niego spadla ^^*
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 07 cze 2004, 23:18

hej dziewczyny to nie podobaja sie wam chłopaki z długimi włosami?????? a ja właśnie miałem zapuszczać bo ponoć laski na to lecą


lecą, ale raczej te bardzie diabelskie/rasta/punk :)
diaBliCzka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2004, 22:07
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: diaBliCzka » 07 cze 2004, 23:28

bartek pisze:
hej dziewczyny to nie podobaja sie wam chłopaki z długimi włosami?????? a ja właśnie miałem zapuszczać bo ponoć laski na to lecą


lecą, ale raczej te bardzie diabelskie/rasta/punk :)


diabelskie powiadasz..?!
heh, powiem tak : zeby mi sie chlopak podobal w dlugich wlosach musi ta fryzurka pasowac przede wszystkim do Jego twarzy ^^* no i zadbane wlosy to takze plus ^^"
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 07 cze 2004, 23:59

jednym kobietom podobają sie długie, innym krótkie, jeszcze inne wolą żeby były postawione do góry ... no dobrze ale co mają zrobić panowie którzy gęstą czupryna nie grzeszą ;) czytaj są łysi :P ?
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 08 cze 2004, 09:18

Tier pisze:hej dziewczyny to nie podobaja sie wam chłopaki z długimi włosami??????


Mi się długie włosy nie podobają u chłopaków. Może jestem pod tym względem konserwatystką :P ale wole jak chłopak ma włosy krótkie (no do 7cm niech będzie).

Tier pisze:a co byście powiedzieały o chłopaku który by sobie włosy pomalował np. z bląd na czarno ???;]


Fantazje z kolorami mi nie przeszkadzają, byle nie zmieniane było na rudo :)
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
diaBliCzka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2004, 22:07
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: diaBliCzka » 08 cze 2004, 14:05

Poggie pisze:jednym kobietom podobają sie długie, innym krótkie, jeszcze inne wolą żeby były postawione do góry ... no dobrze ale co mają zrobić panowie którzy gęstą czupryna nie grzeszą ;) czytaj są łysi :P ?


A co maja zrobic? jedynie chronic wlosy przed silnym wiatrem ;);)
Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

Postautor: Tier » 08 cze 2004, 18:29

a czym ma sobie chłopak przefarbowac włosy????? tymi samymi farbami co reklamują w tv dla pań??? może ja zrobie z siebie bruneta :) tylko boje się ze dziewczyny wezmą za idiote chłopaka który farbuje sobie włosy :) ale z powyższych wypowiedzi wynika że tak nie jest.

Ja najbardziej lubie kobiety z czarnymi włosami do ramion lub troche dłuższe ;]
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 08 cze 2004, 23:53

Mi sie podobaja kobiety z prostymi wlosami tak za ramiona troszke. Kolor blad lub czarne lub ciemne. Rude odpadaja :)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 09 cze 2004, 11:50

Mi sie podobaja kobiety z prostymi wlosami
a te z kręconymi??? :566:
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 10 cze 2004, 08:14

jesli chodzi o mezczyzn to hmmm

mój chłopak ma ciemne włosy i bardzo krótkie i jak tylko zaczynaja mu niekontrolowanie rosnac wysyłam go do fryzjera ;)


a jesli chodzi o kobiety to zarówno proste jak i krecone sa OK ale albo albo a nie takie ze niby ma krecone ale to bardziej sztucznie zrobione bo tak na serio to ma proste ;)
a jesli chodzi o kolor to uwielbiam kolor kasztanowy ba rudy!!!!!!!! :) i sama zrobiłam sobie taki kolorek bo wygladam w nim i czuje sie lepiej niz w naturlanych :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 10 cze 2004, 15:40

Tajemnica pisze:
Mi sie podobaja kobiety z prostymi wlosami
a te z kręconymi??? :566:


No w sumie tez :)
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 11 cze 2004, 13:44

Jedno nam sie podoba, a wybieramy co innego...:) bardzo lubie brunetów a zakochałam sie w blondynie :)
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 15 cze 2004, 23:11

Jedno nam sie podoba, a wybieramy co innego... bardzo lubie brunetów a zakochałam sie w blondynie


Miałam bardzo podobny przypadek,cóż taki los... :)
A co do długości włosów u facetów, to zależy od jego kształtu twarzy, koloru włosów itp. Lecz ja z kolei przepadam za facetami o dłuższych włosach, tak przynajmniej za ramie...mega widok:) A jeszcze jak są one koloru czrnego lub kasztanowego...to wygląda to naprawde miło.. ;)
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 cze 2004, 01:47

Asia pisze:Jedno nam sie podoba, a wybieramy co innego...:) bardzo lubie brunetów a zakochałam sie w blondynie :)


To fakt :) Ja zawsze gustowalem w bladynkach , najlepiej w jasnych słodkich bladyneczkach a pokochałem brunetke rowniez slodka :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 16 cze 2004, 10:44

No właśnie sama też zauważyłam, że zwykle jest tak, że mamy gust troche inny niż mają włosy nasi partnerzy. Może to z tego wynikało, że wcześniej nie poszczęściło się nam w miłości. No ale nie ze wszystkimi tak jest.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Shadow
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lut 2005, 22:44
Skąd: Lasy Pomorza :)
Płeć:

Postautor: Shadow » 11 lut 2005, 22:49

ja mam zboczenie na punkcie dlugich wlosow u facetow (w szczegolnosci blond kreconych) po prostu je kocham :064:
apel do wszystkich mezczyzn: NIE SCINAJCIE SIE NA ZAPALKE I NIE STAWIAJCIE WLOSOW NA ZEL - w wiekszosci przypadkow wyglada to oblesnie :/
Awatar użytkownika
J.O.
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:40
Skąd: Łetnam
Płeć:

Postautor: J.O. » 24 kwie 2005, 19:29

Coś chyba jest u facetów ,że lubią długie włosy .Kiedy czasem żartuję ,że zetne się na krótko ( mam ciemne włosy za ramiona ) mój misiu nieodmiennie krzyczy " O nie! Tylko nie to ! " :)
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: dreamer » 24 kwie 2005, 19:44

moj typ: brunetka/blondynka - proste wlosy do ramion :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 kwie 2005, 22:42

Kiedyś uwielbiałam długowłosych blondynów......mmm.....

A teraz?

Różnie. Wazne dla mnie jest żeby facet o włosy dbał.
Dalej jednak coś takiego jest w tych długowłosych...eh...Sama nie wiem. Lubię falowane. Ni to kecone, ni to proste.
Sama zresztą takie mam. Takie do połowy szyjki, falowane. Obecnie koloru no były czerwonego, ale zciemniały ;)
Lubię u facetów włoski tak z 3-4 cm postawione tez bardzo ;)

Nie znosże łysych i "jeżyków" <belt2>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 kwie 2005, 00:38

A co sadzicie o takich co sie ścinaja na 0:>
Ps: ktoś kiedyś do radził mi taka fryzurę i ponoć mi w niej bardzo ładnie. Podobno mam kształtną głowę ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 kwie 2005, 01:03

No to przecie napisałam, że łysych nie lubie.
nie? <pijak>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 kwie 2005, 01:16

moon pisze:No to przecie napisałam, że łysych nie lubie.
nie? <pijak>


<bicz1><boks> <gun1> <gun3> <siekiera2>



<aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2><aniolek2>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 348 gości