Mój partner/Moja partnerka

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Mój partner/Moja partnerka

Postautor: amazonka » 18 paź 2007, 11:42

Opisywaliście tutaj już swoje zwierzątka i siebie nawzajem, może czas, aby opisać naszą sympatię?

Jacy oni są? W Wam w nich pasuje a co troszkę mniej i co wręcz doprowadza Was do szewskiej pasji?

Ideałów na świecie nie ma, ale jedni są im bliżsi niż pozostali.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 paź 2007, 14:47

amazonka pisze:Jacy oni są? W Wam w nich pasuje a co troszkę mniej i co wręcz doprowadza Was do szewskiej pasji?

Zabawny, zabawny, zabawny. Jeden z nielicznych ludzi, którzy potrafią mnie doprowadzić do popłakania się ze śmiechu. Jaki jeszcze ? Potrafiący zrozumieć mnie bez słów, potrafiący wysłuchać, tolerancyjny, kumaty (nie lubię jak komuś ciężko idzie myślenie ), rozbrajający, skłonny do kompromisów, nie jest dumny, tak jak ja.

A poza tym przystojny i wysportowany <diabel> .

Co mnie doprowadza do szewskiej pasji ? Teraz trochę mniej, już przywykłam, jednak fakt, że potrafi góry przenosić z miłości jak się stęskni, jak przyjadę na weekend, a kiedy jestem cały czas na miejscu to już nie jest taki kochany, jest wkurzający ;). I to, że odkłada wszystko na później.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości