ja nie mam się w co ubrać

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 kwie 2009, 11:30

Ja ostatnio nie łaziłam zbytnio, ale fakt, że od dawna nie widziałam nic fajnego z garderoby skórzanej/skaju/eko skórki.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 kwie 2009, 12:06

Ja widziałam w styczniu fajną spódnicę, ale nie miałam kasy, teraz żałuję, że jej nie wzięłam, bo by był problem z głowy. Ale najfajniejsze są chyba właśnie te z ciucholandu. Widziałam spodnie w h&m, ale brzydkie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 10 maja 2009, 13:23

Witam wszystkich, którzy o mnie zapomnieli :D

Może trochę nie w porę, bo lato za pasem...
Jednak, linkuję dziewczynom, które nadal nie znalazły dla siebie sensownej ramoneski, a chciałyby mieć tego typu kurtkę w swojej szafie.
Ja bym brała, heh ;-)

Uprzedzam, ten link jest zabójczo dłuuugii, a ja w niedzielę leniwa :p

http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_promo// ... index.html


EDIT:
był długi, ale coś go pożarło, na szczęście! :)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2009, 13:29 przez Mikro czarnuch, łącznie zmieniany 2 razy.
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 maja 2009, 23:04

Mikro czarnuch pisze:Witam wszystkich, którzy o mnie zapomnieli :D

Gdzieś Ty się podziewała?? <przytul>

Ramoneska świetna, ale tego typu rzeczy to nawet ja bym się trochę obawiała kupić bez mierzenia ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 10 maja 2009, 23:55

Mijka pisze:Gdzieś Ty się podziewała?? <przytul>

<odprzytula> Tu i ówdzie, mikro czarnuchowi wiosna i pyłki zawsze uderzają do głowy, myślę, że z czasem nadrobimy privami ;-)
Poza tym, wrócę, jak zdobędę wyższe wykształcenie, bo ze średnim zdecydowanie zaniżam poziom forum ;D

Mijka pisze:Ramoneska świetna, ale tego typu rzeczy to nawet ja bym się trochę obawiała kupić bez mierzenia ;)

Co do kurtki, moim zdaniem i tak łatwiej trafić w rozm. kurtki, niż np. butów bez przymiarki (nie to, żebym Ci wypominała, ehehe;))
Ja swoją ramoneskę (uwaga, KĄCIK REKLAMOWY: mamy maj, zaczynają się plenerowe imprezy, koncerty, noce i poranki takie zimne, brrrr ramoneska przydaje się, ojj, przydaje) zamawiałam na allegro, dobrze się wymierzyłam i trafiłam, choć niewątpliwie, mierząc daną rzecz w sklepie, nie ryzykujemy.
Ale z drugiej strony, nie ma ryzyka, pozbawiać się tej odrobiny adrenaliny, co to przyjdzie w paczce? Zamawiasz ramoneskę, dostajesz robota kuchennego, dodam, popsutego ;-)
Ładny jest, będzie świetnie pasował do wystroju mojej kuchni, eksponat :)
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 maja 2009, 09:37

Hehe, tak zdobywanie wykształcenia bywa zajmujące :P
Ja muszę to przemyśleć, bo niby czekałam aż w NY przecenią ramoneski i skóry, żeby jakaś promocje dorwać ;-) W środe damska przecena, więc może wtedy.
Ale jak temat się rozkręcił, to zpaytam, długi czarny albo szary kardigan (tak tak, na guziki) gdzie znajdę? bo w sieciówkach nic nie widziałam ostatnio :(
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 12 maja 2009, 10:07

Mijka pisze:Hehe, tak zdobywanie wykształcenia bywa zajmujące :P

Ano, bywa ;)

Mijka pisze:Ale jak temat się rozkręcił, to zpaytam, długi czarny albo szary kardigan (tak tak, na guziki) gdzie znajdę? bo w sieciówkach nic nie ostatnio :(

Ja się ostatnio rozglądam za krótkim kardiganem dla siebie. Zdecydowanie ciężej trafić na fajny, długi ;-) W ostateczności pozostaną Ci zakupy w sieci, może prędzej wpadnie Ci coś w oko :) W każdym razie, jeśli mi coś wpadnie, dam znać :-)
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 cze 2009, 16:31

Poszukiwane japonki basenowo-plażowe (czyli takie gąbczaste) na platformach. Zaglądałam na allegro, ale wolałabym coś poniżej 200zł <zmieszany>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 18 cze 2009, 19:26

Mikro czarnuch pisze:Co do kurtki, moim zdaniem i tak łatwiej trafić w rozm. kurtki, niż np. butów bez przymiarki (nie to, żebym Ci wypominała, ehehe;))


ja raczej twierdzę, że łatwiej trafić w rozmiar buta bez przymiarki. Kurtka może i będzie dobra w rozmiarze, ale może średnio wyglądać na danej osobie. Nie wszyscy w rozmiarze S mają identyczną figurę.
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 cze 2009, 00:53

Mam prośbę do tych co często są na zkaupach w galeriach handlowych, prawdopodobnie więc Dziń będzie mogła pomóc :D Poszukuję takich butów z CCC seria Jennifer&Jennifer
Typ: Galanterka Model: W114DW212015 Kolor: Czarny bądź fiolet Rozmiar:39
Będe wdzięczna za informację, w którym sklepie jeszcze są. Niestety nie chcą mi ich zamówić, a potrzebowałabym na przyszłą niedzielę, w sumie to już tracę nadzieje, że je znajdę, ale może ktoś przy okazji zobaczy i akurat ;)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, 00:54 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 cze 2009, 08:54

W sobotę będę w Manufakturze to sprawdzę czy u mnie będą
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 cze 2009, 09:09

dzięki :) ja jeszcze chyba pogrożę im dziś w jednym sklepie, żeby mi je zamówili.

[ Dodano: 2009-06-20, 19:41 ]
z tego co mi sprawdzili to nie będzie ich u Ciebie, fioletowe jakimś cudem zdobyłam, a czarne postaram się zamówić, dzięki za dobre chęci <przytul>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2009, 22:28

Spoko :D <dopiero przeczytała>

Zakładając, ze te szerokie paski to u mnie dobry pomysł.
Gdzie można w ludzkich cenach dostać czerwony? Byłam w NY, H&Mie i Clockhouse i pupa :(
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 cze 2009, 22:41

Zobacz w Mango, podobno coś z przecen można złapać. A tak, to nie wiem. Większość swoich mam z secondhandów.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2009, 22:45

Przechodziłam dziś obok Mango. :/ Rozejrzę się jeszcze wkrótce :)

W Arkadii otwierają Reportera tak dla zainteresowanych :D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 30 cze 2009, 22:51

Ja za to bezskutecznie poszukuje ładnej, czarnej, prostej kamizelki. Chyba będę właśnie kamizelkę ćwiekować, bo marynarki/ramoneski/krótkie spodenki ćwiekują wszyscy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2009, 22:52

Nie wiem jak teraz, ale w H&Mie mierzyłam z 2 miesiące temu jedną taką.

Wielbię, ale mi nie pasują zupełnie :(
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 cze 2009, 23:24

Te baby poszalały, poszłam do Venezji bo przecena, a one prawie wszystko wykupiły. Takie żółciaczki ładne kupiłam.

Na te sie napaliłam http://www.venezia.pl/upload/obrazki/ga ... ony/15.jpg , kit ze drogie, ale niestety rozmiaru nie było, byłam skłonna za przedostatnie pieniądze iść na zabieg zmniejszania stopy, ale w Manufakturze takowych nie forowali.


a ja kupiłam takie tylko, że żółte, takie http://www.sandra24.pl/image.php?main=i ... ermark.png
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 lip 2009, 15:18

Jakie łapcie [:D]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lip 2009, 15:46

Świetne te pierwsze, lapcie też.

księżycówka pisze:Nie wiem jak teraz, ale w H&Mie mierzyłam z 2 miesiące temu jedną taką.

Tylko, że ja potrzebuje w atrakcyjniej cenie, a ostatnio te w H&M bynajmniej takie nie są ;) Zostają mi tylko ciucholandy chyba, wybiorę się na poszukiwania "czegoś do poćwiekowania". Zależy mi, żeby konkurs wygrać, bo to zawsze oszczędność ok. 500zł (koszt kursu+ noclegów w Krakowie).
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 lip 2009, 19:06

Jakie łapcie [:D]

Jak to jakie ?? Piękne. Takie akurat by po zachodzie słońca przejść eis po molo.
Ojaaa przecież u mnie nie mam czegoś takiego jak molo <szczerbaty>

Świetne te pierwsze, lapcie też.

Na żywo wyglądają jeszcze okazalej, ale numerku nie było. Przecenili na 499
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 lip 2009, 19:11

Dzindzer pisze:Takie akurat by po zachodzie słońca

Wyłącznie po zachodzie słońca! :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 lip 2009, 19:15

Cichajjjj bo Ci z lacka pojadę
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2006, 22:34
Skąd: z miasta
Płeć:

Sukienka na wesele

Postautor: ZielonaHerbatka » 16 lip 2009, 13:33

Wybieram się niedługo na wesele. Zależy mi bardzo na tym żeby dobrze wyglądać. Uroczystość jest dwudniowa, na pierwszy dzień mam już ładną czarną sukienkę, ale mam problem z wyborem tej na drugi. Nie mam pomysłu, a w internecie jakoś nie potrafię doszukać się czegoś co by mi wpadło w oko. Jestem średniego wzrostu, szczupła (ale z małym biustem ), mam jasną karnacje. Jakie sukienki się wam podobają? Może macie jakieś linki do dobrych sklepów z kreacjami, albo trafiłyście/liście w necie na ładna sukienkę? Liczę na pomoc:)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2009, 13:36 przez ZielonaHerbatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2009, 13:40

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 16 paź 2009, 23:52

http://www.ccc.eu/katalog/kolekcja_mesk ... 9390000009

takie sobie kupiłem, tyle tylko, że ciemno brązowe :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 paź 2009, 10:42

Widziałyście jakieś fajne płaszczyki zimowe na all albo gdzieś? Bo złaziłam ostatnio całą galerię i jakoś mnie nie powaliło, all przeglądam ale tam jest takie zróżnicowanie, że trafić na coś w swoim guście jest ciężko.
Chodzi mi o wełniany albo flauszowy płaszcz, nie czarny, ze stójką na guziki a nie dekoltem do pępka.

[ Dodano: 2009-10-20, 10:43 ]
Aha i taki dłuższy do połowy uda.

[ Dodano: 2009-10-20, 10:57 ]
pracocholik pisze:Czemu kobiety muszą sobie tak życie
komplikować?

Bo mamy do wyboru jeszcze płaszczyki krótkie do pośladków, skórzane, puchowe, materiałowe z dekoltem w serek, małym kołnierzykiem albo kołnierzem marszczonym [czyli nie stójką] :| Więc nie sądzę, żeby kryteria przeze mnie podane były oczywiste, ale ok.

Mijka, czy ja mogę mieć taki żółty? [nie ten konkretnie, o kolor mi chodzi] Chyba nie mogę? http://allegro.pl/item778914674_od_reki ... _l_xl.html

[ Dodano: 2009-10-20, 10:59 ]
pracocholik, dlaczego usunąłeś post? :|
Ostatnio zmieniony 20 paź 2009, 10:59 przez lollirot, łącznie zmieniany 3 razy.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 paź 2009, 13:37

lollirot pisze:Chodzi mi o wełniany albo flauszowy płaszcz, nie czarny, ze stójką na guziki a nie dekoltem do pępka.

Brązowy, ze stójką (na jeden guzik), do połowy uda - w Orsayu kupowany, ale już parę miesięcy temu i nie wiem, czy nadal mają. Nawet nie wiem, z czego jest, ale miękki i pod jakieś flauszopodobne pasuje :)
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 20 paź 2009, 13:43

lollirot pisze:
pracocholik pisze:Czemu kobiety muszą sobie tak życie
komplikować?

Bo mamy do wyboru jeszcze płaszczyki krótkie do pośladków, skórzane, puchowe, materiałowe z dekoltem w serek, małym kołnierzykiem albo kołnierzem marszczonym [czyli nie stójką] :| Więc nie sądzę, żeby kryteria przeze mnie podane były oczywiste, ale ok.

[ Dodano: 2009-10-20, 10:59 ]
pracocholik, dlaczego usunąłeś post? :|


Po pierwsze mój post został "wymoderowany" jako nic nie wnoszący do tematu.

Po drugie - dla przeciętnego "faceta" płaszcz zimowy ma być ciepły, dlatego długość poniżej pół uda, czy obszerny dekolt stoją w oczywistej sprzeczności z jego podstawową (w męskim punkcie widzenia) funkcją.

Żeby znów nie było, że nie na temat - ten żółty jakiś taki nienaturalny mi się wydaje...

Niestety od dłuższego czasu z branżą odzieżową nie mam nic wspólnego, nie mogę Ci więc nic doradzić w tym temacie :(
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 paź 2009, 13:47

pracocholik pisze:Żeby znów nie było, że nie na temat - ten żółty jakiś taki nienaturalny mi się wydaje...

Trochę nie na temat, bo pytałam Mijki, czy ten odcień mi konkretnie pasuje, a nie co ktoś sądzi o samym kolorze.

pani_minister, nie widziałam niczego takiego w Orsay'u ostatnio.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości