2 pozycje rozkoszy dla kobiet i jedna dla faceta bez uprzedz

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

train

2 pozycje rozkoszy dla kobiet i jedna dla faceta bez uprzedz

Postautor: train » 16 lip 2007, 13:20

jesli bylo na forum to prosze usunac (ja nie znalazlem).

sa to trzy pozycje czesto praktywane przeze mnie i moja zone(dodam ze jej ulubione). dwoch pierwszych nigdy nie widzailem zadnej z nich opisanej w ksiazce lub czyms innym, jest to nasz patent ktory okupiony jest dlugimi pracowitymi nocami w sypialni.. ;). pozycja ostatnia byla przez nas stosowana bardzo dlugo jednak ostatnio czytajac ksiazke "wielki orgazm" znalazlem jej opis.

pozycja I:
pozycja to to zmodyfikowana lyzeczka. zalozmy ze jestesmy w pozycji na lyzeczke i lezymy z partnerka na prawym boku. teraz partner zgina prawa noge w kolanie a stope lewej nogi stawia w powstalym zgieciu. partnerka unosi lewa noge i zaklada ja za stojaca lewa noge partnera. teraz rece. prawa reke nalezy wsunąc pod szyję parnerki (tak jakby
chcialoby sie ja objac). w tej sytaucji jest wiele mozliwosci pieszczot partnerki. osobiscie polecam taki scenariusz dzialan. jednoczesnie wykonujemy :
-ruchy frykcyjne. niestety szybko sie nie da ale zawsze. wybor dziurki zalezy tylko od was.
-lewa reka zajmuje sie lechtaczka parnerki. tutaj pelny dostep wiec tylko zalezy od fantazji. moze byc z uzyciem akcesoriow.. mozecie sie wykazac :D
- prawa reka piesci gorna piers parnerki. polecam zabawe sutkiem :skrecanie, pocieranie, naciaganie, sciskanie, oczywiscie wszystko delikatnie i z czuciem, tak jak lubi partnerka.
- ustami calujemy szyje, ucho. przy odrobinie wysilku mozna nawet calowac sie.
cala sztuka polega na tym aby te wszystkie czynnosci zsynchronizowac razem. wymaga to wprawy i treningu ale powiem jedno: parnerka oszaleje jesli wam sie uda.
powodzenia w terningach ;)

zona uwielbia ta pozycje ze wzgledu na maksymalne dopieszczenie. seks moze trwac bardzo dlugo i nie jest meczacy. dla parnerki do dluuuugie chwile rozkoszy.

POZYCJA II:
partnerka kleczy w rozkroku na krawedzi lozka tak jak w normalnej pozycji od tylu, wsparta na lokciach(skierowana tylem do krawedzi jakby ktos mial watpliwosci). partner kleczy na podlodze za nia. w pierwszej fazie polecam partnerom lizanie calego tyleczka wszystkich dziurek, ud .. wasza wola co i w jakiej kolejnosci. rekami piescimy piersi glaszczemy cale cialo: plecy, kregoslup, brzuszek posladki. kiedy przejdziecie do lechtaczki proponuje aby parner usiadl na podlodze tak aby bylo mu wygodnie. partnerka powinna szerokoscia rozkroku dopasowac sie tak aby lechtaczka byla na wysokosci ust parnera. podczas stymulacji lechtaczki partner wsuwa rece pod partnerke i piesci jej piersi. moze delikatnie naciagac trzymajac za same sutki (co wyglada jak dojenie :D). mozna tez jedna reka obslugiwac wibrator ktory bedzie wkladany do jednej z dziurek. wasza wola i partnerki. w kazdym razie eksperymentujcie.

zona uwielbia ta pozycje ze wzgledu na wyeksponowanie i sile doznan. bardzo szybko dochodzi w tej pozycji.

POZYCJA III:
pora na cos dla niego. opis tej pozycji mozna znalezc w ksiazce WIELKI ORGAZM autorstwa lou paget(ciekawa ksiazka). wymaga od partnera otwarcia sie na eksperymentwanie i wyzbycie sie uprzedzen. dla niektorych osob moze byc to problem. jesli sie przelamiecie to na pewno nie pozalujecie. w skrocie : jest to taka sama pozcycja jak POZYCJA II tyle ze zamieniamy sie rolami. partnerka piesci anusa i jego okolice jezykiem(lacznie z glebokim pocalunkiem). natomiast dobrze nawilzona reka zajmuje sie penisem (przypomina to dojenie).

milej zabawy zycze wszystkim ktorzy wyprobuja ktorakolwiek z tych pozycji.. a moze niektorzy juz je stosowali ? :D ..
Ostatnio zmieniony 17 lip 2007, 08:26 przez train, łącznie zmieniany 1 raz.
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 16 lip 2007, 18:49

ja stosowalam 1 pozycje.. inaprawde oszalalam...bardzo mi sie ona pododbala.... partner mnie wtedy wypiescil az orgazm byl murowany...
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 16 lip 2007, 18:54

z opisu mozna wywnioskowac ze dosc goraca :D sie wyprobuje :D <banan>
"... każdy kto wzniesie się... siebie... musi upaść na ziemię..."
Godlike mode ON
train

Postautor: train » 17 lip 2007, 09:09

w opisie POZYCJI III byl blad. chodzilo o podobienstwo do POZYCJI II a nie do POZYCJI I. jest to drastyczna roznica :D. juz poprawilem w opisie.

kinek: wszystkie sa mocno gorace. polecam :D
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 20 lip 2007, 10:07

Wygląda bardzo ciekawie, ale przyznam, że jeśli chodzi o pozycję pierwszą, to na podstawie samego opisu trochę trudno mi sobie ją wyobrazić... jedna noga zgięta, stopa postawiona w zgięciu.... no nie widzę tego... ma ktoś może jakiś rysunek...? <niewiem>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 20 lip 2007, 10:25

tank girl pisze:Wygląda bardzo ciekawie, ale przyznam, że jeśli chodzi o pozycję pierwszą, to na podstawie samego opisu trochę trudno mi sobie ją wyobrazić... jedna noga zgięta, stopa postawiona w zgięciu.... no nie widzę tego... ma ktoś może jakiś rysunek...? <niewiem>
mam dokladnie taki sam problem, nie mam az tak silnej wyobrazni ;)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
train

Postautor: train » 20 lip 2007, 11:24

no wlasnie mialem nadzieje ze opis bedzie zrozumialy (obrazowy) na weeknedzie moze znajde jakas metode wizualizacji bo malowac recami nie potrafie :/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 20 lip 2007, 11:32

Poszukaj koniecznie. A w razie czego wystarczy prosty szkic. Nie musi być to zaraz artystyczna wizja ze szczegółami typu ornament ramy łóżka, dym kadzideł podświetlony blaskiem świec itd. Byle tylko zorientować się, jak ta pozycja wygląda :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 lip 2007, 12:30

Ja w ogole z kazda pozycja mam problemy, jesli chodzi o wizualizacje. Dlatego rysunki najlepsze sa.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: 2 pozycje rozkoszy dla kobiet i jedna dla faceta bez upr

Postautor: Andrew » 20 lip 2007, 12:58

train pisze:pozycja I:
pozycja to to zmodyfikowana lyzeczka. zalozmy ze jestesmy w pozycji na lyzeczke i lezymy z partnerka na prawym boku. teraz partner zgina prawa noge w kolanie a stope lewej nogi stawia w powstalym zgieciu. partnerka unosi lewa noge i zaklada ja za stojaca lewa noge partnera. teraz rece. prawa reke nalezy wsunąc pod szyję parnerki (tak jakby
.


no co Wy !! kłopoty z wyobraznią macie ? :| <aniolek>
tosz to nic innego jak jedna z opisanych pozycji bocznych - nawet wikipedia ją opisuje - szczegóły !! kazdy sam doprawia , dodaje , urozmaica


""Boczne

* partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi w tym samym kierunku, mężczyzna znajduje się za kobietą
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
* partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi w tym samym kierunku, kobieta jedną nogą obejmuje biodra mężczyzny
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
* partnerzy leżą na boku, twarzami skierowanymi do siebie, kobieta jedną nogą obejmuje biodra mężczyzny.
* kobieta leży na plecach z biodrami uniesionymi nieco powyżej bioder mężczyzny, który leżąc na boku wprowadza członek do pochwy""

http://kociak-kamasutra.blog.onet.pl/2, ... index.html

troche poobracajcie tą pare i juz wiadomo o co chodzi
Załączniki
pozycja.jpg
pozycja.jpg (2.35 KiB) Przejrzano 6976 razy
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 20 lip 2007, 16:46

No ale gdzie tu ta kombinacja z nogami? Klasyczną łyżeczkę sobie wyobrażam. Ale tej zmodyfikowanej jakoś nie mogę ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lip 2007, 17:00

tank girl pisze:No ale gdzie tu ta kombinacja z nogami? Klasyczną łyżeczkę sobie wyobrażam. Ale tej zmodyfikowanej jakoś nie mogę ;d


No ludziska! juz nie daje rady :| pomysl lezysz na boczku tylem do swego faceta , lewą swą mogę odginasz do tyłu i dajesz na tą jego podniesioną nogę , on tą swą podniesioną reguluje jak szeroko masz mies swoje nogi rozkraczone , pzrez to jego miednica wsówa sie pod ciebie gdy Ty wiginasz sie w ledzwiach do tyłu , podsuwasz mu jakby swój tyłeczek z dziurką , a to ze masz nogę zazuconą na jego nogę powoduje ze ma łatwy dostep reką do tego co istotne w tej pozycji i rozwaracia Twych ud ! no ruszcie ludzie wyobraznia ..... <browar>

popatrz na ten zamieszczony obrazek , obróć teraz kobiete na bok w w lewo .a jej nogą prawa niech zostanie tak odchylona jak jest , faceta tez bardziej przybliż do kobiety , a jego noga niech pozostanie zagieta i uniesiona do góry , co sie dzieje ?? im wiekszy kat nogi faceta , tym wieksze rozwarcie nóg kobiety ....a z resztą bierz faceta i popróbuj <foch>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 lip 2007, 23:31

Marissa pisze:Ja w ogole z kazda pozycja mam problemy, jesli chodzi o wizualizacje.

Ja tak samo. Ciężko mi cokolwiek wyobrazić sobie samej. Muszę mieć rysunek :).
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lip 2007, 00:52

Przeciez te nogi w 1 pozycji nie sa istotne. Wazne jest dobre dojscie do lechtaczki i wolne 2 rece. Sam na to wpadlem niedlugo przed zerwaniem wiec nie bylo zbyt wiele czasu na przetrenowanie tej pozycji.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lip 2007, 03:22

Na mnie tez jakos obrazki bardziej dzialaja :D
Ale pozycje kusza zeby sprobowac :)
train

Postautor: train » 24 lip 2007, 12:56

przepraszam ale nie dam rady zamiescic zadnych obrazkow pogladowych. po prostu brak czasu (male dziecko + remont)... ale widze ze jest rozwiazanie. mianowicie co zauwazylem: faceci czytajacy opis maja jasny obraz systuacji. kobiety .. gorzej ;).
wiec moje drogie panie.. proponuje opis wydrukowac. dac do przeczytania partnerowi .. i po klopocie ;)

pozdr.
train

ps. moge wiedziec dlaczego watek zostal przeniesiony do dzialu "wszystkie inne" ?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 273 gości