Jestem dziwny

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Jestem dziwny

Postautor: Mati » 23 cze 2007, 14:49

Czasami tak siedzę i się zastanawiam, o co mi chodzi...sprawa wygląda tak:

Uważam, że mam poglądy antysemickie, nie toleruję Żydów, Cyganów...ale z drugiej strony gdy patrzę np. na "Pianistę" to bardzo mnie wzrusza to co robiono z Żydami podczas II WŚ...z cyganami jest już inna sprawa, bo tu, z nimi styczność miałem i mam powody by ich nienawidzić, nie tolerować...

dalej - sprawa gejów i lesbijek, ze jednej strony uważam, że homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć i aż mnie skręca w żołądku jak widzę te ich marsze tolerancji, czy inne gówna...ale inaczej patrząc uważam, że każdy ma prawo być taki jaki chce i wierzyć i robić to co lubi...

idziemy dalej - Kościół i wiara...z jednej strony uważam, że to swojego rodzaju "bujda" i ogólnie to ktoś sobie to wszystko wymyślił, dla własnych potrzeb czy coś...ale gdy przychodzi co do czego to Modlę się do Boga, chodzimy do kościoła i czasami mam na prawdę przypływy Wiary...

martwi mnie to, że mam zderzenie poglądów i nie wiem jak sobie z tym poradzić :/ ...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 23 cze 2007, 17:26

wielki odzew widzę... :p

myślę, że nie jesteś dziwny. ja też tak mam. wieeele dylematów, ogromnie dużo. widzę dwa aspekty jednej sprawy i obydwa do mnie przemawiają, mimo że są zupełnie przeciwstawne. i nie wiem, za czym mam się opowiedzieć. kiedyś myślałam, ze to kwestia młodości, dojrzewania - że młody człowiek ma takie dylematy, toczy 'wewnętrzną walkę'. myślałam, ze to się z wiekiem zacznie układać.
nawet chciałam coś takiego tutaj napisać - 'nie martw się, przejdzie z wiekiem'. mnie nie przechodzi, chyba, ze to po 50tce nas oświeci.

teraz myślę, ze się chyba trzeba zdecydować, obrać którąś z dróg, stanąć po którejś stronie. że dorosłość na tym polega, ze coś wybierasz i bronisz tego, stoisz za tym /nie mówię o jawnie bezsensownych i głupich wyborach, w końcu zawsze należy przyznać się do błędu, ale o wyborze w stylu: jestem wierzący/niewierzący/. zastanawiam się tylko, czy da się wyrzucić ot tak po prostu te drugie, inne, argumenty, myśli.
bo nie wyobrażam sobie tak się bić całe życie.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 23 cze 2007, 17:41

Mati_00 pisze:mam poglądy antysemickie, nie toleruję Żydów
Mati_00 pisze:gdy patrzę np. na "Pianistę" to bardzo mnie wzrusza to co robiono z Żydami podczas II WŚ


a spytam co Cię najbardziej wzruszyło to że ich zabijano w komorach gazowych czy też głodzono... kurde nie wiedziałam, że można się wzruszać przy oglądaniu takich rzeczy

Mati_00 pisze:martwi mnie to, że mam zderzenie poglądów i nie wiem jak sobie z tym poradzić ...


idź pokopac piłke albo na piwo ino prosza nie filozuj tak <pijak>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 23 cze 2007, 18:15

_normalna_ pisze:a spytam co Cię najbardziej wzruszyło

rusza mnie osobna Spillmana i to, że ludzie mogą zrobić coś takiego drugim ludziom...nie chodzi o wojnę, bo to "normalne", ale o jakieś mordowanie w imię idei, dodatkowo głupiej idei, jednakże czasami samemu czuję wręcz ohydę i odrazę patrząc np. na cyganów...ich styl bycia

extraho pisze:obrać którąś z dróg, stanąć po którejś stronie

ale gdy próbuję być po jednej stronie to po chwili mam wątpliwości, czy myśląc inaczej, nie będę przypadkiem myśleć bardziej słusznie...

umiem podjąć decyzję, jednakże będąc człowiekiem dość wrażliwym i łagodnym, poglądy mam dość kontrastujące z tym...

[ Dodano: 2007-06-23, 18:18 ]
_normalna_ pisze:kurde nie wiedziałam, że można się wzruszać przy oglądaniu takich rzeczy

nie chodzi, że płakałem czy coś, ale po prostu ruszyło mnie, że człowiek musi jak zwierzę chować się i uciekać przed drugim człowiekiem, tylko dlatego, że urodził się Żydem...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 23 cze 2007, 18:30

Za extraho - według mnie powinieneś poważnie zastanowić się nad każdym dylematem, opowiedzieć sie za którąś ze stron i twardo przy tym trzymać. Pomyśl na przykład o żydach i cyganach, postaw po jedne stronie ich złe wartości, a po drugiej, prawa, które ma każdy człowiek, odpowiedz sobie co jest ważniejsze. Raz, dokładnie to przemyśl. A podjętą decyzję utrzymuj, aż ktoś cię nie przekona do drugiej. W tych sprawach raczej należy być czarnym, albo białym.
Ja tak mam z wiarą. Jestem wychowywany w wierze katolickiej, ale doszedłem do wniosku (sam oczywiście), że w WIĘKSZOŚCI to bujda, choć wciąż mam wątpliwości, i tego się trzymam. Jestem niewierzący, Boga nie ma (jest Motór ;-) ) i dopóki sam nie doświadczę jego działalnosci, albo ktoś mnie nie przekona do jego istnienia - tego się będę trzymał. Choć , powtarzam! , mam wątpliwości. (A w chwilach trudnych, gdzie kiedyś wsparłbym się modlitwa - twardo staram się tego nie robić i nie myśleć, że Bóg istnieje. Działam wtedy przeciw swojej naturze, ale coś musi być wyżej, a staram sie, żeby moja świadomość i wiedza zawsze było ponad wszystko, co innego w moim umyśle i podświadomości).
Swoją drogą. Pomyśl, czy cyganie nie mają ciebie za takiego świra, jak ty ich. A jeżeli mają to dlaczego słowo większości (czy wszystkich nie-romów) miałoby być bardzioej ważne od racji cyganów? Jedna z moich teorii (choć pewnie nie jestem oryginalny) - Nie zawsze większość ma rację.
Pozdrawiam.
PS.
MAM taki okres mniej więcej od 17 roku życia - myślę o życiu i innych sprawach. To jest normalne.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 23 cze 2007, 18:39

Lies pisze:Pomyśl, czy cyganie nie mają ciebie za takiego świra, jak ty ich.

ja ich nie mam za świrów...mam ich za "podgatunek" który wbiję swoim najlepszym przyjaciołom nóż w plecy dla pieniędzy...ja z takimi cyganami mam do czynienia...tu mieszkają bogaci, tacy, że dzieciaki 10 letnie złote łańcuchy noszą, a 2 domy obok bieda piszczy, ale jedni drugim nie pomogą, a jeszcze dobiją i zgnoją i dom zdemolują...
bydło, które myśli, że ma do wszystkiego prawo, a gdy ktoś jest przeciwny to od razu niszczy...a przynajmniej próbuje...a gdy się nie uda to nawet honorowo nie umieją się z tym pogodzić...
zwierzęta, które wożą się i myślą, że mogą zaczepić każdego...gdy okazuję się, że ten ktoś był silniejszy to ZAWSZE, podkreślam Z A W S Z E przyjadą z wujkiem, ojcem czy innym jeszcze większym zwierzęciem niż oni sami są...najgorsi są ci w moim wieku, wychowywani w takiej kulturze i myślą, że mogą te zwierzęce prawa wprowadzić do normalnego trybu życia i że inni ludzie to zaakceptują i upodobnią się do nich...

Lies pisze:Jestem niewierzący

a ja nie wiem właśnie...z jednej strony dla mnie to bajka wyssana z palca, a z drugiej, czuję, że Ktoś jest u góry...że ktoś nade mną czuwa...i że po śmierci się z tym Kimś spotkam...

Lies pisze:gdzie kiedyś wsparłbym się modlitwa

i powiem Ci, że gdy nie mogę z kimś porozmawiać, lub gdy rozmowa z kimś nie daje nic, lub nie możemy znaleźć wyjścia to "rozmowa" z Bogiem, czyli w sumie taki "monolog do ściany" pomaga, uspakaja mnie...a zwykłe 30 minut w kościele, w ławce działa lepiej niż cokolwiek innego

Lies pisze:Swoją drogą. Pomyśl, czy cyganie nie mają ciebie za takiego świra, jak ty ich. A jeżeli mają to dlaczego słowo większości (czy wszystkich nie-romów) miałoby być bardzioej ważne od racji cyganów? Jedna z moich teorii (choć pewnie nie jestem oryginalny) - Nie zawsze większość ma rację.

nie rozumiem
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 23 cze 2007, 18:48

czytam i nie wierze....jesli tak wyglada dzisiejsza mlodziez i ma tkie "postawy zyciowe" i " poglady" to drze od przyszlosc tego kraju.... z racji poprawnosci politycznej nie zabiore wiekszego glosu w tej dyskusji,moze tez dlatego ze pewnie zgarnelabym bana dozywotniego na tym forum


<pijak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 cze 2007, 19:37

Jestem dziwny
Nie jestes. Po prostu dorastasz i tyle. Moze kiedys bedziesz mial jakies swoje poglady przez duze P. Na razie nie masz sie czym przejomowac .
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 cze 2007, 20:02

Co do antysemityzmu to potępiam wszelkiego rodzaju dyskryminacje i gnębienie tylko ze względu na pochodzenie. Ale znowu jestem przeciwna łączeniu różnych ras, a ostatnio nawet i religii. Co by dzieciom i sobie nie mieszać.

Kwestia homoseksualistów. Też Ich nie toleruję, ale nie jestem za tym, żeby Ich od razu wieszać. Dopóki się z tym specjalnie nie obnoszą, jest ok. A z tego, co obserwuję, nie są nachalni w okazywaniu swojej orientacji. Albo chodzę złymi ścieżkami. :/

Co do wiary w Boga. To są zawsze trudne sprawy i nie Tobie jednemu przychodzi zmierzyć się z tym problemem.

Nie jesteś ani dziwny, ani wyjątkowy. Wręcz przeciwnie, to że masz rozterki i pewne wątpliwości, oznacza, że myślisz.

Jeśli próbowałeś się w jakiś sposób wyróżnić na tym forum z powodu swoich poglądów, muszę rozczarować: nie udało się. To, co piszesz, nie jest ani wyjątkowe, ani specjalnie rewolucyjne.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 cze 2007, 20:09

Mati_00 pisze:miałem i mam powody by ich nienawidzić, nie tolerować...

Jaki? Następny wietrzący za każdym rogiem masonów i żydów?
Mati_00 pisze:dalej - sprawa gejów i lesbijek, ze jednej strony uważam, że homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć i aż mnie skręca w żołądku jak widzę te ich marsze tolerancji, czy inne gówna...ale inaczej patrząc uważam, że każdy ma prawo być taki jaki chce i wierzyć i robić to co lubi...

Pewne przytemperowanie tego zdania sprawiłoby że można by pogodzić niechęć do homoseksualizmu z tolerowaniem ludzi uznających homoseksualizm.
Kościół i wiara.. tak ma wielu ludzi.. Błagać kiedy jest ciężko.. przeklinać to kiedy to wygodne..
Olivia pisze:Jeśli próbowałeś się w jakiś sposób wyróżnić na tym forum z powodu swoich poglądów, muszę rozczarować: nie udało się. To, co piszesz, nie jest ani wyjątkowe, ani specjalnie rewolucyjne.
Proza życia 8)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 cze 2007, 21:47

Na początek powiem, że najbliższy jestem postawie soulvibrates. Ale ja jednak się odezwę.

Mati_00 pisze:nie toleruję Żydów, Cyganów...ale z drugiej strony gdy patrzę np. na "Pianistę" to bardzo mnie wzrusza to co robiono z Żydami podczas II WŚ

Jeszcze Lista Schindlera i będziesz ich kochał.

Mati_00 pisze: cyganami jest już inna sprawa, bo tu, z nimi styczność miałem i mam powody by ich nienawidzić, nie tolerować...

Jakaż to styczność dała Ci powody do nienawiści dla całej grupy etnicznej?

Mati_00 pisze:dalej - sprawa gejów i lesbijek, ze jednej strony uważam, że homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć i aż mnie skręca w żołądku jak widzę te ich marsze tolerancji, czy inne gówna...ale inaczej patrząc uważam, że każdy ma prawo być taki jaki chce i wierzyć i robić to co lubi...

Napiszę inaczej, a wyjdzie na to samo: "Tolerancja jest w modzie, ja chcę być modny, chciałbym być tolerancyjny, ale gejów, lesbijek, Żydów i cyganów nienawidzę. Ot tak."

Mati_00 pisze:idziemy dalej - Kościół i wiara...z jednej strony uważam, że to swojego rodzaju "bujda" i ogólnie to ktoś sobie to wszystko wymyślił, dla własnych potrzeb czy coś...ale gdy przychodzi co do czego to Modlę się do Boga, chodzimy do kościoła i czasami mam na prawdę przypływy Wiary...

J/w

Mati_00 pisze:martwi mnie to, że mam zderzenie poglądów i nie wiem jak sobie z tym poradzić

Pogódź się z tym, że jesteś *&^%$#@@.

Mati_00 pisze:rusza mnie osobna Spillmana i to, że ludzie mogą zrobić coś takiego drugim ludziom...nie chodzi o wojnę, bo to "normalne", ale o jakieś mordowanie w imię idei, dodatkowo głupiej idei, jednakże czasami samemu czuję wręcz ohydę i odrazę patrząc np. na cyganów...ich styl bycia

Wojna to mordowanie. Normalna była do mniej więcej XVIII w. Z tego okresu też wywodzą się Twoje poglądy. I jakie masz kompetencje do oceny idei leżącej u podstawy IIWW?

Cyganie. A raczej Romowie, bo pewnie o nich mówisz. Ich styl bycia wywodzi się z historii ich "narodu bez kraju". Tak jak my mają uwarunkowane historycznie jak i biologicznie zwyczaje.
Mati_00 pisze:mam ich za "podgatunek" który wbiję swoim najlepszym przyjaciołom nóż w plecy dla pieniędzy...ja z takimi cyganami mam do czynienia...tu mieszkają bogaci, tacy, że dzieciaki 10 letnie złote łańcuchy noszą, a 2 domy obok bieda piszczy, ale jedni drugim nie pomogą, a jeszcze dobiją i zgnoją i dom zdemolują...

Wynika to z tego, że w Polsce mamy 4 grupy Romów. Polska Roma są ogólnie najbogatsi, Bergitka Roma najbiedniejsi. Pomiędzy grupami nie ma żadnej komunikacji, żadnych współzależności. To też wynika z uwarunkowań o podłożu historycznym (ale i geograficznym w tym przypadku). Odsyłam do obszernej literatury fachowej. Nie możesz więc winić ich za to, że ze sobą nie rozmawiają. Możesz to jedynie uszanować. Lub pomóc w nawiązaniu dialogu.

Ale nie Ty. Ty uważasz ich za podgatunek. Najlepiej, żeby ich nie było wcale. Szkodzą społeczeństwu. Ale jeśli już są, to najlepiej byłoby zrobić tak, żeby zniknęli. Takie "głupie teorie" już kiedyś były.

Podsumowując: jesteś chłopaczkiem, który wie, że poglądy sprzeczne z jego postrzeganiem świata są w nowoczesnej Europie uważane za pożadane i właściwe. To wywołuje dyskomfort; ale ktoś Ci ostatnio powiedział: trzeba mieć swoje zdanie.

<belt> takimi.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 23 cze 2007, 22:02

Ja bym radziła tak, jak już kilka osób tutaj - przemyśleć wszystko dokładnie, poczytać też może, żeby w totalnym oderwaniu jakichś mitów sobie nie utrwalać.

Natomiast osobiście najbardziej zaciekawił mnie ten fragment:

dalej - sprawa gejów i lesbijek, ze jednej strony uważam, że homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć

A pokusisz się może o zwerbalizowanie swych odczuć w kontexcie pytania: czemu? Tępić i niszczyć... dlaczego? Za co? :>

aż mnie skręca w żołądku jak widzę te ich marsze tolerancji, czy inne gówna...

I znowu to samo pytanie; zagłęb się w swoje jestestwo intelektualne, fundnij sobie autopsychoanalizę i napisz: czemu Cię skręca? :>

Liczę, że dasz radę się wysłowić. Bo bardzo mnie te kwestie interesują <diabel>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 23 cze 2007, 22:29

Olivia pisze:Jeśli próbowałeś się w jakiś sposób wyróżnić na tym forum z powodu swoich poglądów

a Ty mi powiedz dlaczego miałbym robić to w tym celu?? Twoją nie chęć do mnie widać w każdym Twoim poście...daruj sobie już

potem postaram się odpisać na Wasze pozostałe posty i wyedytuję tego posta
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 cze 2007, 22:49

Mati_00 pisze:Uważam, że mam poglądy antysemickie, nie toleruję Żydów, Cyganów


:]

Mati_00 pisze:homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć i aż mnie skręca w żołądku jak widzę te ich marsze tolerancji


<faja> <browar>

Mati_00 pisze:czasami samemu czuję wręcz ohydę i odrazę patrząc np. na cyganów...ich styl bycia


nie wszystko jeszcze stracone, gdy młode pokolenie prezentuje ten typ myślenia. Piąteczka <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 23 cze 2007, 23:03

Mati_00 pisze:homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć i aż mnie skręca w żołądku jak widzę te ich marsze tolerancji


<faja> <browar>

To co, Tedziu, na gołe klaty? :>

;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 23 cze 2007, 23:26

TedBundy pisze:Mati_00 napisał/a:
Uważam, że mam poglądy antysemickie, nie toleruję Żydów, Cyganów


:]


Ja tam kiedyś antysemityzmu w Polsce nie rozumiałem, dopóki nie poczytałem o przywilejach Bolesława, 17 września oraz... dopóki sam się nie zetknąłem z przedstawicielami narodu wybranego, którzy bardzo chętnie skorzystali z killu całkiem niezłych przysług, a potem mieli mnie w d.upie i jeszcze świadomie w błąd wprowadzali, przez co straciłem dużo czasu i nerwów. <evilbat> Ciągle jeszcze nie twierdzę, że wszyscy są tacy, ale jeśli jest ich wielu, to antysemityzmowi się nie dziwię.

tank girl pisze:o co, Tedziu, na gołe klaty?


Obawiam się, że Ted mógłby to starcie wygrać. <lol>

Liczę, że dasz radę się wysłowić. Bo bardzo mnie te kwestie interesują <diabel>


Nie wiem jak Matii ale mnie zawsze wkurzają zniewieściali homoseksualiści, bądź ci, którzy starają się udawać kobiety <belt> ... I zawsze czuję się trochę niezręcznie w ich towarzystwie, mając przeczucie, że jakiś facet ocenia mnie pod kątem atrakcyjności seksualnej i może tylko marzy, żeby mnie zajechać od tyłu. <chory> BTW Czy wiecie, że na wyspach Oceanii powstała Republika Gejów i Lesbijek? <diabel>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 23 cze 2007, 23:34

w ramach wyjaśnienia - ja pisałam ogólnie, a propos wszystkich dylematów a nie tych, przez Ciebie, Mati, wymienionych. jeśli o nie chodzi, to także zalecam porządne zastanowienie się, bo z tą kwestią Żydów i Cyganów to chyba przesadzasz.
co do homoseksualistów to dlaczego ich potępiasz, nie możesz ich znieść? jawne potępienie możemy znaleźć w Biblii, czy to tym się kierujesz? wiarą? jeśli tak, to zdaje się, jesteś wierzący. jeśli zaś nie, to skąd potępienie?

myślę, ze nawet jeśli teraz nie opowiesz się za którąś ze stron (wierzący/niewierzący, przeciw homoseksualistom/tolerujący etc.) to i tak życie odpowiednio to zweryfikuje, zmusi do podjęcia pewnej decyzji. może się wydawać, że to opowiedzenie się za czymś będzie krótkie, może będzie to kwestia jednego 'tak' lub 'nie' ale jednak.
sądzę wiec, że lepiej już teraz porządkować swoje poglądy, zbudować sobie pewien 'kręgosłup' żeby potem niczego nie żałować, żeby mieć ostoję.

dobra, łatwo się mówi, wiem.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 23 cze 2007, 23:42

Olivia pisze:nie są nachalni w okazywaniu swojej orientacji.

a te wszystkie marsze to co? hmm? :>

Pegaz pisze:Jaki?

nie będę Ci tu rozpisywać wszystkich moich "przygód" z cyganami, czy jak wolicie, Romami...

Pegaz pisze:Błagać kiedy jest ciężko.. przeklinać to kiedy to wygodne..

coś w tym stylu

shaman pisze:Jakaż to styczność dała Ci powody do nienawiści dla całej grupy etnicznej?

napisałem wyżej...a poza tym nie mam powodów i dowodów na to, że inni cyganie są lepsi

shaman pisze:Napiszę inaczej, a wyjdzie na to samo: "Tolerancja jest w modzie, ja chcę być modny, chciałbym być tolerancyjny, ale gejów, lesbijek, Żydów i cyganów nienawidzę. Ot tak."

czyli uważasz, że nie toleruję ich dlatego, że większość tak robi? ... mylisz się

shaman pisze:Pogódź się z tym, że jesteś *&^%$#@@.

nie mogę się rozczytać...napisz wprost

shaman pisze:I jakie masz kompetencje do oceny idei leżącej u podstawy IIWW?

a uważasz, że idea podludzi i nadludzi jest słuszna? ... można ich tak podzielić, ale tylko kiedy to "JACY SĄ" jest kryterium do podziału...

tank girl pisze:Cytat:
dalej - sprawa gejów i lesbijek, ze jednej strony uważam, że homoseksualizm powinno się tępić i niszczyć

A pokusisz się może o zwerbalizowanie swych odczuć w kontexcie pytania: czemu? Tępić i niszczyć... dlaczego? Za co? :>

gdyż nie jest to normalne...związki między dwojgiem ludzi wg. mnie tworzone są w ramach konieczności przedłużenia gatunku (patrząc od strony biologicznej), a jak dwóch pedałów, czy też dwoje lesbijek ma to zapewnić? ... czymś naturalnym jest, że mężczyzna wiąże się z kobietą (tudzież kobieta z mężczyzną), kochają się, zakładają rodzinę, mają dzieci...a facet z facetem? może i sie "kochają", ale nie będą mieć nigdy dzieci...jest to nienormalne i niezgodne z naturą wręcz (a pokuszę się o takie zdanie)

tank girl pisze:I znowu to samo pytanie; zagłęb się w swoje jestestwo intelektualne, fundnij sobie autopsychoanalizę i napisz: czemu Cię skręca? :>

a powiedz mi...po co oni robią te marsze? gdyby byliby sobie gdzieś tam z boczku i nie wywoływali afery w okół siebie, nie żądali praw równych NORMALNYM związkowi...takie narzucanie się wywołuje u mnie wstręt..."jestem gejem i dobrze mi z tym" ... i po co to ogłaszać całemu światu? BO SĄ INNI...domagają się praw, które im się nie należą, bo nie tworzą czegoś dobrego i normalnego...

PFC pisze:Czy wiecie, że na wyspach Oceanii powstała Republika Gejów i Lesbijek? <diabel>



ehh...

[ Dodano: 2007-06-23, 23:44 ]
extraho pisze:że lepiej już teraz porządkować swoje poglądy, zbudować sobie pewien 'kręgosłup' żeby potem niczego nie żałować, żeby mieć ostoję.

no właśnie staram się to robić i im częściej próbuje sobie poukładać wszystko w głowie, tym większe mam z tym problemy, bo mam wątpliwości i trudno jest mi wybrać tą "słuszną" ścieżkę
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 cze 2007, 23:49

PFC pisze:Czy wiecie, że na wyspach Oceanii powstała Republika Gejów i Lesbijek?


2,3 ICBM-y i po sprawie :D Na śmietnik historii.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 23 cze 2007, 23:55

Mati_00 pisze:extraho napisał/a:
że lepiej już teraz porządkować swoje poglądy, zbudować sobie pewien 'kręgosłup' żeby potem niczego nie żałować, żeby mieć ostoję.

no właśnie staram się to robić i im częściej próbuje sobie poukładać wszystko w głowie, tym większe mam z tym problemy, bo mam wątpliwości i trudno jest mi wybrać tą "słuszną" ścieżkę


opcje:

1. zostawić jak jest, może się unormuje, może nie.
2. zrobić coś z tym, zdecydować się, poczytać dużo i wyrobić sobie zdanie ostateczne.

decyduj.
na razie w tej kwestii ode mnie to tyle.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 23 cze 2007, 23:57

TedBundy pisze:2,3 ICBM-y i po sprawie :D Na śmietnik historii.


Żeby to takie proste było. <browar> A homoseksualiści pomyśleli o wszystkim. Nie wymrą, bo będzie stały dopływ nowych obywateli ze świata, a oprócz tego pedały mają dawać nasienie lesbijkom, żeby w ten sposób nowych członków państwa "rekrutować"... Tam dopiero musi być wesoło. <chory> Chińczycy życzą komu kogo lubią, aby żył w ciekawych czasach, ale to już przesada lekka. <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 cze 2007, 00:08

Mati_00 pisze:shaman napisał/a:
Jakaż to styczność dała Ci powody do nienawiści dla całej grupy etnicznej?


napisałem wyżej...a poza tym nie mam powodów i dowodów na to, że inni cyganie są lepsi

Nie mam powodów sądzić, że reszta Twojej rodziny jest tolerancyjna. Nie mam powodów sądzić, że ludzie z Twojego miasta są tolerancyjni. Ty to masz tok rozumowania <brawo>

Mati_00 pisze:shaman napisał/a:
Napiszę inaczej, a wyjdzie na to samo: "Tolerancja jest w modzie, ja chcę być modny, chciałbym być tolerancyjny, ale gejów, lesbijek, Żydów i cyganów nienawidzę. Ot tak."


czyli uważasz, że nie toleruję ich dlatego, że większość tak robi? ... mylisz się

Think again <pijak>

Mati_00 pisze:shaman napisał/a:
I jakie masz kompetencje do oceny idei leżącej u podstawy IIWW?


a uważasz, że idea podludzi i nadludzi jest słuszna? ... można ich tak podzielić, ale tylko kiedy to "JACY SĄ" jest kryterium do podziału...

Wyżej napisałeś, że jest głupia. Teraz, że niesłuszna. To w końcu jaka?

Mati_00 pisze:a powiedz mi...po co oni robią te marsze? gdyby byliby sobie gdzieś tam z boczku i nie wywoływali afery w okół siebie, nie żądali praw równych NORMALNYM związkowi...takie narzucanie się wywołuje u mnie wstręt..."jestem gejem i dobrze mi z tym" ... i po co to ogłaszać całemu światu? BO SĄ INNI...domagają się praw, które im się nie należą, bo nie tworzą czegoś dobrego i normalnego...

Nigdy w życiu nie widziałem marszu gejów. Ani parady równości, nic (na żywo). A we wsi nie mieszkam. Małomiasteczkowy też nie jestem. To świadczy o tym, że wcale nie ma jakiejś nachalnej, szeroko zakrojonej kampanii pro-gejowskiej. Ponadto jak tego nie chcesz oglądać - nie chodź. Omijaj. W czym problem?

BTW bardzo dobrze, że są takie manifestacje. Potem się okazuje kto jaki jest.
Dobrze, że wyjeżdżam <belt>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 cze 2007, 00:32

shaman pisze:Nie mam powodów sądzić, że reszta Twojej rodziny jest tolerancyjna. Nie mam powodów sądzić, że ludzie z Twojego miasta są tolerancyjni. Ty to masz tok rozumowania <brawo>

ale tu właśnie chodzi o STYL BYCIA cyganów...większość z nich taka jest...

shaman pisze:Wyżej napisałeś, że jest głupia. Teraz, że niesłuszna. To w końcu jaka?

głupia i niesłuszna...

shaman pisze:Ponadto jak tego nie chcesz oglądać - nie chodź. Omijaj. W czym problem?

w tym problem, że swego czasu narobili hałasu wokół siebie...no chyba, że mi się przyśniło to wszystko i teraz wymyślam o.O

shaman pisze:BTW bardzo dobrze, że są takie manifestacje. Potem się okazuje kto jaki jest.

to ja sobie zorganizuję manifestację, że sataniści powinni mieć takie same prawa jak Kościół katolicki w Polsce...i co?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 cze 2007, 00:54

Mati_00 pisze:to ja sobie zorganizuję manifestację, że sataniści powinni mieć takie same prawa jak Kościół katolicki w Polsce...i co?

znaczy jakie konkretnie?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 24 cze 2007, 00:58

PFC pisze:Obawiam się, że Ted mógłby to starcie wygrać. <lol>

No ja mam biust raczej drobny, ale za to progi bólu wysokie <evilbat>

PFC pisze:Nie wiem jak Matii ale mnie zawsze wkurzają zniewieściali homoseksualiści, bądź ci, którzy starają się udawać kobiety <belt>

A mnie nie. Ani trochę. A w zasadzie wręcz przeciwnie. Mnie oni ciekawią :) Zwłaszcza, że wielu facetów trans bije kobiecością nie jedną panią hetero na głowę ;d

Mati_00 pisze:gdyż nie jest to normalne...

Następny misio, który wyrwał się z definicją normalności :D A potrafiłbyś zdefiniować to pojęcie? :>

Mati_00 pisze:związki między dwojgiem ludzi wg. mnie tworzone są w ramach konieczności przedłużenia gatunku (patrząc od strony biologicznej)

Doprawdy? A miłość, pożądanie? Bierzesz pod uwagę takie czynniki? Bo wiesz, jeśli przyjmiemy Twoją logikę, to powinno się Ciebie co rychlej wytępić, jako że mając lat coś około 18-stu opierdalasz się któryś z rzędu rok, zamiast założyc rodzinę w wieku lat 16-stu i płodzić, dostarczając sfołeczeństfu nowych obywateli - co rok ;d

Powinno się także wytępić wszystkich tych, którzy nie chcą mieć dzieci, bo ich związki nie mają charakteru rozpłodowego. O to Ci chodzi? :>

Mati_00 pisze:a jak dwóch pedałów, czy też dwoje lesbijek ma to zapewnić?

A kto powiedział, że płodzenie nowych istot ludzkich ma być nadrzędny celem naszej egzystencji? :>

Mati_00 pisze:czymś naturalnym jest, że mężczyzna wiąże się z kobietą (tudzież kobieta z mężczyzną), kochają się, zakładają rodzinę, mają dzieci...

Procent homosexualistów w populacji ludzkiej jest stały od czasów sumeryjskich i wynosi ok. 5-ciu procent (10 według Kinseya). No to teraz proponuję, żebyś policzył sobie 10% z 6-ciu miliardów, żeby mniej więcej ogarnąć całkowitą liczbę ludzi do "wytępienia" :>

Poza tym, skoro już o naturalności mówisz, naturalna jest także tzw. selekcja naturalna i prawo silniejszego. Całkowicie nienaturalna jest natomiast m.in. medycyna, leczenie raka, chirurgia, antybiotyki, środki antykoncepcyjne i takie tam... Wiesz chyba, do czego zmierzam? :>

Mati_00 pisze:a facet z facetem? może i sie "kochają", ale nie będą mieć nigdy dzieci...jest to nienormalne i niezgodne z naturą wręcz (a pokuszę się o takie zdanie)

Ale co, to, że dwoje ludzi może być ze sobą i nie mieć dzieci, tylko żyć razem i razem sypiać? :| A może chodzi Ci o sex analny? Jeśli tak, to niestety - uprawia go tylko 50% gejów i całe stada par hetero ;d

Mati_00 pisze:a powiedz mi...po co oni robią te marsze?

A po co Ty się militariami interesujesz? :>

Homosexualiści organizują marsze, bo.... czują taką potrzebę.

Nie masz pojęcia co przezywa młody człowiek, który zdał sobie sprawę ze swojego homosexualizmu. Nie masz pojęcia jak różni się jego wczesna młodość i z jakimi rozterkami przychodzi mu się borykać.

Nie masz pojęcia, o ile trudniejsze jest dojrzewanie takich osób, czy to facetów, czy kobiet. I o ile trudniejsze jest ich życie - chociażby z powodu mniejszej ilości, że tak brzydko powiem, "potencjalnych parterów".

Proces adaptacji i zaakceptowania siebie nie przebiega u homosexualistów ot tak. Do tego jeszcze nie akceptuje ich sfołeczeństwo. To wszystko, i wiele innych czynników, sprawia, że wielu z nich czuje potrzebę publicznego zamanifestowania swojej orientacji.

Wystarczy Ci na razie ten pobieżny zarys zagadnienia? :>

Mati_00 pisze:BO SĄ INNI...domagają się praw, które im się nie należą, bo nie tworzą czegoś dobrego i normalnego...

Ludzie, ktorzy są razem mogą stworzyć coś dobrego niezależnie od orientacji. A jeśli twierdzisz inaczej, to proszę - czekam na konkretne argumenty, którymi poprzesz swoją karkołomną tezę 8)

A przy okazji; wiesz, jakich praw domagają się dla swoich związków geje i lesbijki? Czy przypadkiem powtarzasz na pałę jakieś obiegowe homofobiczne frazesy, w których rzeczywistym przesłaniu się niezbyt orientujesz? :>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 cze 2007, 01:25

znaczy jakie konkretnie?

czyli codzienne LEGALNE msze, własne radio, telewizje itd. itp...to tylko żart oczywiście...

tank girl pisze:Następny misio, który wyrwał się z definicją normalności :D A potrafiłbyś zdefiniować to pojęcie? :>

mam brzuszek, owszem - ale od razu misio? :> ... dla mnie normalne jest to, co akceptuje większość i jest zgodne z ogólnymi zasadami jakiejś moralności i sumienia...ciężko to wyjaśnić

tank girl pisze:Bierzesz pod uwagę takie czynniki?

napisałem, że patrząc od strony biologicznej...
tank girl pisze:to powinno się Ciebie co rychlej wytępić, jako że mając lat coś około 18-stu opierdalasz się któryś z rzędu rok, zamiast założyc rodzinę w wielu lat 16-stu i płodzić, dostarczając sfołeczeństfu nowych obywateli - co rok ;d

ja nie mam na to warunków, to raz...a dwa na razie się uczę by kiedyś móc spokojnie spłodzić dziecko (tudzież dwoje dzieci ;) ) za parę lat i założyć rodzinę...a ów gej, choćby nie wiem jak się starał nie zrobi tego

tank girl pisze:A miłość, pożądanie?

czyli powinniśmy również zaakceptować to, że niektórzy ludzie pożądają swojego pieska?? ...

tank girl pisze:Powinno się także wytępić wszystkich tych, którzy nie chcą mieć dzieci, bo ich związki nie mają charakteru rozpłodowego. O to Ci chodzi? :>

nie o to mi chodzi...pisałem, że patrząc od strony biologicznej...a nie tej czy ktoś chce czy nie chce

A kto powiedział, że płodzenie nowych istot ludzkich ma być nadrzędny celem naszej egzystencji? :>

a nie jest słuszne, że celem naszego życia jest zapewnienie gatunkowi ciągłości? no chyba nie powiesz mi, że nie...

tank girl pisze:Całkowicie nienaturalna jest natomiast m.in. medycyna, leczenie raka, chirurgia, antybiotyki, środki antykoncepcyjne i takie tam...

czyli rzućmy dorobek naszych cywilizacji, żyjmy w jaskiniach jak nasi przodkowie...a średnia życia będzie wynosić ok 40 lat (o ile dobrze pamiętam z lekcji biologi)

może i to wszystko jest nienaturalne, ale o wiele łatwiej jest z tym żyć...czyż nie?

tank girl pisze:Nie masz pojęcia, o ile trudniejsze jest dojrzewanie takich osób, czy to facetów, czy kobiet.

ja też mogę mieć trudne dojrzewanie...ile dzieciaków ma takie? ale nikt nie robi z tego problemu...

tank girl pisze:To wszystko, i wiele innych czynników, sprawia, że wielu z nich czuje potrzebę publicznego zamanifestowania swojej orientacji.

ale po co??

tank girl pisze:Ludzie, ktorzy są razem mogą stworzyć coś dobrego niezależnie od orientacji.

co dobrego stworzy dwoje mężczyzn, sypiających razem, uprawiających jakiś tam "seks" i wychowujący razem dziecko?

[ Dodano: 2007-06-24, 01:27 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1559453,12,item.html
normalnie jak na zawołanie xD
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 24 cze 2007, 01:55

Mati_00 pisze:.. dla mnie normalne jest to, co akceptuje większość

A, no i ja w tym momencie już w zasadzie dziękuję ;d

Mati_00 pisze:dla mnie normalne jest to, co [...] jest zgodne z ogólnymi zasadami jakiejś moralności i sumienia...ciężko to wyjaśnić

No właśnie widzę. Ale jakiejś? Tzn. np. moralność hitlerowsko-soviecka by uszła? :>

Mati_00 pisze:napisałem, że patrząc od strony biologicznej...

A dlaczego kastrujesz bogactwo ludzkich odczuć i motywów do biologii tylko? Człowiek, to nie tylko biologia. Nie wspominając o tym, że z punktu widzenia biologii powinno się exterminować gatunek ludzki, jako że przynosi porażające szkody ekostystemowi ;d

Mati_00 pisze:ja nie mam na to warunków, to raz...a dwa na razie się uczę by kiedyś móc spokojnie spłodzić dziecko (tudzież dwoje dzieci ;) ) za parę lat i założyć rodzinę...

A co mnie obchodzi Twój spokój? Co mnie obchodzi poziom życia Twojej rodziny i inne takie? Nie spełniasz obowiązku naturalnego. A powinieneś - teoretycznie najlepiej od momentu pierwszej ejakulacji ;d

Mati_00 pisze:ów gej, choćby nie wiem jak się starał nie zrobi tego

Ale co to ma do rzeczy?

Mati_00 pisze:
A miłość, pożądanie?

czyli powinniśmy również zaakceptować to, że niektórzy ludzie pożądają swojego pieska?? ...

Okay, co za dużo, to nie zdrowo. Już chyba 10-ty raz takie porównanie na tym forum pada. Napiszę więc głośno i wyraźnie.

Porównując homosexualizm do zoofilii obrażasz wielu ludzi. W tym mnie. Rozumiesz? Więc może zastanów się, zanim walniesz czymś takim następnym razem, okay? Bo równie dobrze ja mogę postawić znak równości między intergatunkowym układem heterosexualny pan + świnka, na przykład. Bo to przecież doskonała analogia jest. Wszak postulujesz, że tylko związki odmiennych płci są naturalne ;d

Mati_00 pisze:nie o to mi chodzi...pisałem, że patrząc od strony biologicznej...a nie tej czy ktoś chce czy nie chce

Od strony biologicznej heterycy, którzy nie mają dzieci.... nie mają dzieci ;d Są więc jednostkami zbędnymi z punktu widzenia wymiany genów. Zużywają przy tym zasoby naszej planety, marnują wodę pitną, prąd itd., a na dodatek bezczelnie korzystają z dobrodziejstw zarezerwowanych dla prawdziwych, naturalnych rodzin. Wytępić ich! ;d

Mati_00 pisze:a nie jest słuszne, że celem naszego życia jest zapewnienie gatunkowi ciągłości? no chyba nie powiesz mi, że nie...

Nie, nie jest słuszne. Ludzie to coś więcej niż przenośne dozowniki genów.

Mati_00 pisze:czyli rzućmy dorobek naszych cywilizacji, żyjmy w jaskiniach jak nasi przodkowie...a średnia życia będzie wynosić ok 40 lat (o ile dobrze pamiętam z lekcji biologi)

Sorry, ale to Ty użyłeś naturalności, jako argumentu. Dobre jest tylko to, co naturalne. Czyli to, co nienaturalne jest niedobre. A zatem jako alergik powinieneś biegać z gilem do pasa bo środki odczulające są nienaturalne, a więc złe, tak jak homosexualizm i powinno się je wytępić ;d

Mati_00 pisze:może i to wszystko jest nienaturalne, ale o wiele łatwiej jest z tym żyć...czyż nie?

Aha, czyli oprócz naturalności teraz jeszcze przydatność. Coraz lepiej, Mati, coraz lepiej :/

Mati_00 pisze:ja też mogę mieć trudne dojrzewanie...ile dzieciaków ma takie? ale nikt nie robi z tego problemu...

Przeczytałeś to, co napisałam wcześniej na ten temat? :> Bo wydaje mi się, że nie. Nie mam zamiaru się powtarzać. Dojrzewanie homosexualistów w znaczący sposób różni się od dojrzewania heteryków. Reszta w poprzednim poście.

Mati_00 pisze:ale po co??

Napisałam to w poprzednim poście. Przeczytaj stosowny fragment, ze zrozumieniem, przetraw to, co przeczytasz, użyj wyobraźni, pomyśl sobie np. jak to by było, różnić się od 90% ludzi w kwestiach sexu, i jak by to było, gdyby różni kolesie chcieli Cię tępić, tylko za to, kto Cię erotycznie pociąga.... itd. Jak już to przemyślisz, to pogadamy.

Mati_00 pisze:co dobrego stworzy dwoje mężczyzn, sypiających razem, uprawiających jakiś tam "seks" i wychowujący razem dziecko?

Tak właśnie myślałam. Objawiłeś niniejszym kompletną ignorancję w temacie. Cała afera jest nie o adopcję, tylko o legalizację związków partnerskich. Poszukaj sobie w Necie, co to znaczy, łaskawie się doinformuj, w czym rzecz, a potem ewentualnie odsądzaj uczciwych ludzi od czci i wiary.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 cze 2007, 02:12

tank girl pisze:No właśnie widzę. Ale jakiejś?

która jest dobra dla ogółu...

tank girl pisze:moralność hitlerowsko-soviecka by uszła? :>

nie przesadzajmy

tank girl pisze:A zatem jako alergik powinieneś biegać z gilem do pasa bo środki odczulające są nienaturalne, a więc złe, tak jak homosexualizm i powinno się je wytępić ;d

to są 2 inne rzeczy...te badziewie jest mi potrzebne do normalnego funcjonowania :)

z tą większością to mnie tak poza tym źle zrozumiałaś...napisałem, że ciężko mi jest wytłumaczyć to...z tym jest tak samo jak "co jest dobre/co jest złe" i tutaj drugie zagadnienie "co jest normalne/co nie jest normalne" ... broń Boże, proszę tych 2 rzeczy nie łączyć ze sobą...

tank girl pisze:dziękuję

ja również :) może kiedyś, coś mi strzeli do głowy, wspomnę Twoje słowa i Ci przyznam rację ;) którą być może masz, ale ja jej nie dostrzegam, tudzież (jak ja lubię to słowo xD ) nie chcę jej dojrzeć, gdyż mimo wszystko homoseksualiści wywołują u mnie nie smak...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 cze 2007, 07:47

Mati_00 pisze:która jest dobra dla ogółu...

Mati o pożądanej ideologii... wymiękam w tym momencie.

Baszkiewicz J., Ryszka F., Historia doktryn polityczno-prawnych, Warszawa 1987
Dubel L., Malarczyk J., Historia doktryn polityczno-prawnych, Lublin 1996
Filipowicz S., Historia myśli polityczno-prawnej, Gdańsk 2001
Historia idei politycznych. Wybór tekstów, Opracowali: Stanisław Filipowicz, Adam Mielczarek, Krzysztof Pielinski, Maciej Tański, t. I i II, Warszawa 2000 (Wyd. UW)
Olszewski H., Zmierczak M., Historia doktryn politycznych i prawnych, Poznań 1996
Pańków I., Filozofia utopii, Warszawa 1990
Seidler G. L., Przedmarksowska myśl polityczna, Kraków 1986
Sylwestrzak A., Historia doktryn politycznych i prawnych, Warszawa 1999 (wyd. IV zmienione, Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, Warszawa 2001)
Szlachta B. (red.), Historia doktryn politycznych i prawnych. Wybór źródeł, Sopot 1997

Poczytaj, pogadamy <fuckoff> Przyjeżdżam po wakacjach, zdążysz?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 cze 2007, 07:57

Mati_00 pisze:a te wszystkie marsze to co? hmm? :>

No właśnie tego typu demonstracji nie popieram. Była afera wokół "Marszu Normalności" czy jak się on tam zwał. Ale jak homoseksualiści mogą demonstrować swoją orientację i brak dyskryminacji, to przeciwnicy mają również prawo demonstrować niechęć.
Mati_00 pisze:a Ty mi powiedz dlaczego miałbym robić to w tym celu??

To Ty mi powiedz. Może żeby poczuć się tak bardzo inteligentnym?

Ale masz rację, nie lubię Cię. I będę pisała, co mi się podoba.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości