moda - co was śmieszy/wkurza

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2007, 00:27

Rish pisze:o tylko faceta jakos pasuje
Do zadnego. :] Kazdy wyglada jak obwieś jakis.
Rish pisze:kobiety tez beznadziejnie wygladaja jako skejty
Paskudnie wrecz. Zgadzam sie. :] Dobrze ze nigdy nie bylam zadnym skejtem bo bym sie teraz wstydzic musiala :D
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 17 lut 2007, 00:51

Ostatnio widzialem kilka wdzianek produkcji Mariusza Przybylskiego (?).
Wstyd by mi bylo sie w czym stakim na ulicy pokazac..

A wracajac do skejtow, caly czas mi sie kojarza z butami DC, deska i wiecznie najaranymi trawskiem.. moze to stereotyp ? :D
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 17 lut 2007, 02:44

Rish pisze:czas mnie posunał


<hahaha> <hahaha> <hahaha>

moon pisze:Ani to wygodne


Wygodne,wygodne! Mówie to po latach praktyki!

Rish pisze:To moze ja dodam ze dla mnie kobiety tez beznadziejnie wygladaja jako skejty


<hahaha> A tam,normalnie. Tylko takie ciuchy też trzeba umieć nosić.

ABT pisze:A wracajac do skejtow, caly czas mi sie kojarza z butami DC, deska i wiecznie najaranymi trawskiem.. moze to stereotyp ?


Nie może , tylko na pewno!
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2007, 09:14

OneLove pisze:. Tylko takie ciuchy też trzeba umieć nosić.
Tzn jak? :>
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 lut 2007, 09:34

moon pisze:
OneLove pisze:. Tylko takie ciuchy też trzeba umieć nosić.
Tzn jak? :>


Srak:-)

Nic mnie w modzie nie denerwuje. Cieszę się, że pojawiają się złote paski i inne bajery, ale sama takich nie noszę. Przynajmniej nie jest szaro, buro i ponuro na ulicach. Niech każdy nosi to co lubi. Mi zarówno ten dziwak, który przesadził jak i ten zwyczajny szarak może się nie spodobać. Najważniejsze, by było estetyczne i dopasowane do osoby.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2007, 09:40

natasza pisze:Srak:-)
A srak to jak jest? :> <aniolek>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 lut 2007, 11:06

ABT pisze:z butami DC

a takie buty sa fajne, ale facetowate
Przynajmniej nie jest szaro, buro i ponuro na ulicach.

to jest dobre.
Lubie jak jest róznorodnosc, nie koniecznie wszystko musi mi sie podobac, lepiej jak mi sie mniej podoba, bo inaczej kupowała bym nierozwaznie i nic by mi do siebie nie pasowało
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 17 lut 2007, 12:45

Mnie nieodmiennie śmieszą białe kozaczki. No ale ja mam skrzywienie :D
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 17 lut 2007, 12:53

A najlepsze są białe kozaczki ze spodniami w nich... :)

Swoją drogą, niedawno żałowałam, że nie mam aparatu przy sobie, bo bym miała super foto na stronę BK :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lut 2007, 13:24

ten blog jest piękny <hahaha>
Straszny,swoją drogą jest ten wysyp bazarowych tandeciar :|
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 17 lut 2007, 13:32

mrt pisze:Mnie nieodmiennie śmieszą białe kozaczki. No ale ja mam skrzywienie


mnie też :) ta moda chyba nigdy nie przeminie
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 lut 2007, 15:41

natasza pisze:ic mnie w modzie nie denerwuje. Cieszę się, że pojawiają się złote paski i inne bajery, ale sama takich nie noszę. Przynajmniej nie jest szaro, buro i ponuro na ulicach. Niech każdy nosi to co lubi. Mi zarówno ten dziwak, który przesadził jak i ten zwyczajny szarak może się nie spodobać. Najważniejsze, by było estetyczne i dopasowane do osoby.

wot, wszystko, co mogłabym sama powiedzieć na temat :]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 17 lut 2007, 19:36

a ja lubie spodnie w kozakach, chociaz sama raczej nosze spodniczki wiec nie mam czego wkladac do kozakow:P ale jak jest chlapa czy cos to lepiej pobrudzic kozaki niz spodnie.
czego nie lubie? nie lubie dziewczyn w mini i w bluzkach z duzym dekoltem, nie lubie prowokacji, nie lubie bialych spodni ani butow (chociaz kiedys mialam biale kozaki ale to byl wyjatek bo kupowalam je na specjalna okazje i zadko w sumie je nosilam), nie lubie rozu w zadnej postaci, nie lubie ludzi ktorzy ubieraja sie nie zgodnie ze swoja tusza, nie lubie czarnych odrostow na farbowanych blondach, nie lubie wlosow takich ani prostych ani kreconych, nie lubie kabaretek, nie lubie ogromnych kolczykow kol, nie lubie tipsow (chyba ze male i delikatne), nie lubie ciuchow na allegro ktore reprezentuje pewna blondynka spalona sloncem solarium (dokladniej ta pani http://www.allegro.pl/item165689922__cz ... 2007_.html ),
nie lubie butow na koturnach ojej tego to po prostu nie trawie!!!!!, nie lubie luznych spodni i takich ktore sa niedopasowane w pupie, nie lubie innej bielizny niz czarna brazowa i biala (no chyba ze jakies fajne majtki ze snoopym), nie lubie tych takich co sie nosilo tak masowo do balerinek i kiecek, leginsow chyba nie pamietam nazwy :p , nie lubie grubych puchowych kurtek na zime, nie lubie rzeczy ktore nie maja klasy, nie lubie ciuchow niedopasowanych, nie lubie za malych marynarek albo rzeczy gdzie widac pepek, nie lubie ciuchow ktore nie sa z bawelny chociaz sa wyjatki...
co lubie? zielen, braz, czern, blekit pod prawie kazda postacia ;), tuniki, longi, dopasowane golfiki, dzinsy rurki, spodniczki midi i moja jedna ukochana miniowe ze zdobieniami z masy perlowej, balerinki!, krociutkie szorciki na lato, ladne klapeczki, marynarki (zwlaszcza materialowe i sztruksowe), fajne kozaczki na obcasie ( najlepiej zamszowe oczywiscie w brazie), okulary muchy, wszystko prawie z trolla, ladne kolczyki (duze ale nie kola, chodzi bardziej o dlugosc...), fajne opaski (zwlaszcza w grochy)! :D
no i duzo tego generalnie :P ja zawsze jak sie ubieram to wkladam albo np krociutka spodniczke i do tego jakas koszulke z krotkim rekawkiiem (bez dekoltu), albo dopasowane dzinsy i do tego np jakis top z odslonietymi plecami czy cos... wazna moim zdaniem jest rownowaga i taki wewnetrzny glos ktory podpowiada nam jak wygladamy... no i wazny tez jest makijaz... albo stawiamy na oczy albo na usta.. ja zwykle po prostu maluje delikatnym cieniem powieki, tusz do rzes, usta blyszczkiem i tyle... cere mam dobra wiec podkladu nie potrzebuje a jak juz cos to tylko na wieczor i wtedy dodatkowo puder...
no to sie rozpsialam kurde ale chora jestem i spedzam sobotni wieczor w domu to co mi tam szkodzi :P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 17 lut 2007, 20:08

moon pisze:Mnie obrzydzaja jeszcze slejci czy cos - tzn za wielkei wiszace ubrania na nich. A fe!
nie wiszace a szerokie, co jest cholernie wygodne bo nic nie uciska i nie uwiera.

a do tematu mnie raczej nic nie wkurza w ubiorze innych kazdy ma wolna wole i jezeli dobrze sie czuje w takich czy innych ciuszkach to dlaczego ma to zmieniac. biale czarne zielone fioletowe co kto lubi

[ Dodano: 2007-02-17, 20:15 ]
ABT pisze:A wracajac do skejtow, caly czas mi sie kojarza z butami DC, deska i wiecznie najaranymi trawskiem.. moze to stereotyp ?

nie pale, nie mam butow dc nie mam deski <pijak> w sumie mowia ze jest roznica pomiedzy skejtami a hiphopowcami ale ja chyba nie jestem ani jednym ani drugim bo rowniez potrafie zalozyc marynarke, normalne spodnie i normalna koszulke :P moda lubi mieszac style. moj ubior zalezy rowniez od nastroju w jakim jestem i gdzie sie wybieram
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2007, 21:18

Sepik pisze:nie wiszace a szerokie, co jest cholernie wygodne bo nic nie uciska i nie uwiera.
Ale wyglada sie jak fleja :]
Sepik pisze:owniez potrafie zalozyc marynarke, normalne spodnie i normalna koszulke
A to powinen byc standard :] Od okazji to jest frak czy garniak.
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 17 lut 2007, 22:20

moon pisze:Ale wyglada sie jak fleja
nie koniecznie wszystko zalezy od tego jak dobierasz ciuchy i nie ma co sie oszukiwac ile kosztuja
moon pisze:A to powinen byc standard Od okazji to jest frak czy garniak.
chodzilo mi o normalne dni a nie okazje. nie zawsze ubieram sie szeroko w tygodniu tez zaloze marynarke bo mam taki kaprys i tyle
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2007, 22:30

Sepik pisze:nie koniecznie wszystko zalezy od tego jak dobierasz ciuchy i nie ma co sie oszukiwac ile kosztuja

1)Ich cena wiele do tego czy sie w nich wyglada jak fleja wyglada nie ma.
2)Jaki by dobor nie byl - pisze jak jest w moim odczuciu - fleja jest i bedzie.
Normalnym porzadnym wartym uwagi facetom to nie pasuje.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 18 lut 2007, 03:31

natasza pisze:moon napisał/a:
OneLove napisał/a:
. Tylko takie ciuchy też trzeba umieć nosić.
Tzn jak? :>


Srak:-)


<hahaha>

Jejku,tak jak wszystko! Po prostu trzeba takie ciuchy umieć dobrać do siebie,do figury itd. Jak każde inne. Ja się w takich ciuchach zawsze dobrze czułam i latami sie tak ubierałam. Teraz czasem tez tak chodze,chyba,że do pracy ide czy coś w tym stylu,wtedy na sportowo ale bardziej "normalnie". A po domu,na impreze itd to zawsze chętnie szersze ciuszki założe.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2007, 07:06

OneLove pisze:Po prostu trzeba takie ciuchy umieć dobrać do siebie,do figury itd. Jak każde inne. Ja się w takich ciuchach zawsze dobrze czułam i latami sie tak ubierałam.
Ale ja nie mowie o sportowych ciuchach tylko takich -> http://hiphopshop.pl/spodnie-akademiks-0507-p-1902.html
Co innego soic sie luzniej, sportowo itd a c o innego miec krok miedzy kolanami.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 18 lut 2007, 13:06

Przypałowe.Nienawidze wszelakich napisów na odzieży a tymbardziej na spodniach
Obrazek
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 18 lut 2007, 17:19

no straszne te spodnie sa,ale jest masa fajnych luzniejszych dzinsow w ktorych faceci nie wygladaja jak fleje :)trza umiec sie ubrac..moze byc luzniej,ale bez przesady.
Mnie smiesza wlasnie faceci ktory faktycznie nosza krok w kolanach i nogawki sa tak dlugie ze je depcza...to dopiero wyglada jak fleja:) ale jak sa fajnie dobrane spodnie to mi to nie przeszkadza:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2007, 19:58

Candy Killer pisze:faktycznie nosza krok w kolanach i nogawki sa tak dlugie ze je depcza...to dopiero wyglada jak fleja:
I o tym mowie. Troche luzniejsze spodnie sa ok al enie jakies skejtowskie.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 19 lut 2007, 01:57

moon pisze:Ale ja nie mowie o sportowych ciuchach tylko takich -> http://hiphopshop.pl/spod...507-p-1902.html
Co innego soic sie luzniej, sportowo itd a c o innego miec krok miedzy kolanami.


W sportowych* to ja chodze sobie do pracy a w takich jak podałas w linku (no może nie aż takich) na codzień .
* nie mam tu na myśli dresu tylko zwykłe spodnie (jeansy),bluza,obuwie sportowe.

moon pisze:Troche luzniejsze spodnie sa ok al enie jakies skejtowskie.


"Skejtowskie" nie oznacza,że krok koniecznie musi być w okolicach kostek. W pierwszym lepszym skate shopie znajdzie sie mnóstwo świetnych,luźnych spodni,nie koniecznie wielkości namiotu. Umiar to trzeba zachować zarówno w "długości" mini jak i w "szerokości" szerokich spodni <diabel> <hahaha>
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2007, 07:41

OneLove, czyl i jestes fleja? <boje_sie>
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lut 2007, 12:39

OneLove pisze:"Skejtowskie" nie oznacza,że krok koniecznie musi być w okolicach kostek. W pierwszym lepszym skate shopie znajdzie sie mnóstwo świetnych,luźnych spodni,nie koniecznie wielkości namiotu. Umiar to trzeba zachować zarówno w "długości" mini jak i w "szerokości" szerokich spodni <diabel> <hahaha>

a i wlasnie wiekszosc porzadnych "skejtowskich" spodni nie wisi w kroku :)ale te firmowki wiaza sie z cena ladna ,a ze niektorzy chlopcy chca miec luzne gatki to kupuja jakies wielkie gacie i je spuszczaja tak nisko:) typowe "skejtowskie" spodnie sa specjalnie skrojone,maja dluzszy stan dzieki czemu troche wisza,sa luzniejsze ale nie koncza sie w kolanach :)
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 19 lut 2007, 13:35

OneLove, czyl i jestes fleja?


<zalamka> <hahaha> Według Twoich dziwnych kryteriów to pewnie tak <diabel> Może jakbyś zobaczyła,że szerokie wpodnie nie koniecznie muszą mieć krok w kolanach i można w tym dobrze wyglądać to byś zmieniła zdanie.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 lut 2007, 14:29

Moon ma rację :] Kobieta powinna nosić się jak kobieta, a nie żałosna imitacja białego murzyna. Nie równajmy do kultury niższej :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 19 lut 2007, 15:04

Kobieta powinna nosić się jak kobieta, a nie żałosna imitacja białego murzyna.

<hahaha>

"Noszę się" tak jak mi pasuje,jak mam ochote. Czy ja Ci mówie jak masz się ubierać?

TedBundy pisze:Nie równajmy do kultury niższej


<zalamka>
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lut 2007, 15:24

ja to kiedys tez luzniejsze spodnie bo wygodnie jakas koszulka i bluza ,ale teraz jakos tak mnie wzielo na"bardziej kobiece" ubieranie:) nie mowie ze od razu w szpilki wskocze o nie nie ,ale jakies balerinki jakas bluzeczka czy sweterek zamiast t-shircika z kapela...nie zmienia to faktu ze i tak czasami ubieram sie tak jak kiedys bo po prostu to jest wygodne;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2007, 20:29

OneLove pisze:szerokie wpodnie nie koniecznie muszą mieć krok w kolanach
No wiem al episalam ze zalosne sa te z krokiem w kolanach. A poza tym wszystkie za wielkei bluzy i inne pier.doly skejtowskie.
TedBundy pisze:Kobieta powinna nosić się jak kobieta
O! A facet jak facet!

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości