Inna wersja romansu Agny

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Magiczna
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 sty 2007, 20:31
Skąd: Warsowia
Płeć:

Inna wersja romansu Agny

Postautor: Magiczna » 24 sty 2007, 14:50

Zaczne od tego ze poznalam mojego meza w lipcu 2005 roku, a nie jak twierdzi Agna w jednej wersji 3 miesiace przed zajsciem w ciaze, w drugiej 4 dni przed. W grudniu 2005 roku pierwszy raz mi się oświadczył, w marcu 2006 ponowil prosbe o reke przy rodzicach. Slub planowaliśmy na kwiecień 2007, ale okazalo się ze będziemy mieli dziecko, którego bardzo oboje chcieliśmy (nie odstawilam bez jego wiedzy tabletek, bo nigdy ich nie bralam a współżyliśmy caly czas bez zabezpieczenia zdając sobie w 100% sprawe z tego ze konsekwencja takiego postepowania będzie dziecko). W lipcu faktycznie pojechaliśmy do Swinoujscia, ale nie po to żeby się dogadywac tylko z zaproszeniami dla rodziny na slub i wesele. Pobraliśmy się w sierpniu 2006 roku, z miłości a nie pod presja rodzicow czy dla dziecka. Faktycznie kontrolowałam meza, bo czulam ze cos jest nie tak i we wrzesniu 2006 odkrylam ich smsy. On wytłumaczył się wtedy ze to dla niego tylko zabawa i nic do niej nie czuje. W grudniu tego samego roku odkrylam ze się spotykaja i znalazłam w naszym kompie zdjęcia jak Agna robi mu loda… Pogoniłam go, wyjechal na pare dni, przemyślał wszystko, wrócił, przepraszal, prosil żebyśmy sprobowali naprawic to co się stalo, zgodziłam się i probojemy to jakos sklejac.

Spal z nia, jego tłumaczeniem było to ze ja bylam w ciazy, bal się o dziecko, strzelałam fochy i byliśmy ograniczeni w lozku do kilku pozycji, ona go prosila, wiec wykorzystal sytuacje i ja przeleciał, RAZ, a nie notorycznie jak to próbowała przedstawic Agna. Nie bronie go, absolutnie, to palant i skończony gnojek, ale to jak cala sytuacje ubarwila sobie ona to przechodzi wszelkie pojecie

Rozwod- wyimaginowana historyjka. Maz nigdy ze mna nie rozmawial ze chce rozwodu, i nie wiem jakim cudem podobno jest on w toku, chyba ze Agna złożyła za niego pozew…a wspolne mieszkanie- podobno od stycznia mieli razem zamieszkac…coz już po 20stym a maz dalej mieszka ze mna.

On miał na jednej szali gderajaca ciezarna zone z hustawka hormonalna, obowiązki, rachunki a na drugiej wpatrzona w niego jak w swieta krowe kochanke. Ona miala łatwiej, zawsze jak się spotykali była odpicowana, bo miala na to czas, a zona- facet nie raz widzi ja w dresie czy z rana poczochrana, walka jest nierowna.

Najgorszym co przeczytałam o sobie jest to ze podobno krzyczałam na swoje dziecko i Piotr boi się ze mogę je udezyc. Ktos kto był w stanie napisac taka bzdure nie powinien nigdy podejmowac trudu rodzicielstwa bo NIGDY nie podniosłam glosu na swoje dziecko.

To wszystko co miałam do powiedzienia, chyba ze ktos będzie miał jakies pytanie.
Dziekuje za uwage.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2007, 14:58

Magiczna pisze:ak twierdzi Agna

Ona tak twierdzi, ale z palca sobie tego nie wyssała. Twój mąż to niezły manipulator.
Magiczna pisze:Spal z nia, jego tłumaczeniem było to ze ja bylam w ciazy, bal się o dziecko, strzelałam fochy i byliśmy ograniczeni w lozku do kilku pozycji

I Ty chcesz być z kimś takim? To jak będziesz chora na grypę, to znajdzie sobie inna, bo z Tobą nie mógł zaspokoić siebie?
Magiczna pisze:On miał na jednej szali gderajaca ciezarna zone z hustawka hormonalna, obowiązki, rachunki

Ale to była żona, której przysięgał. I swoim zachowaniem udowodnił, ile ta przysiega i Ty dla Niego znaczą.
Magiczna pisze:znalazłam w naszym kompie zdjęcia jak Agna robi mu loda…

I Ty uwierzyłaś, że spali tylko raz? Ja wiem, że agna nie do końca jest cnotką, ale nie sądzę, by na pierwszym spotkaniu dała się sfotografować.
Magiczna pisze:bo miala na to czas, a zona- facet nie raz widzi ja w dresie czy z rana poczochrana, walka jest nierowna.

Nie przesadzaj. Nie jesteś pierwszą ani nie ostatnią matką. Bez przesady...

Mnie natomiast ciekawi, jak to się stało, że tu trafiłaś i odnalazłaś posty agny?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2007, 15:01

Magiczna pisze:W grudniu tego samego roku odkrylam ze się spotykaja i znalazłam w naszym kompie zdjęcia jak Agna robi mu loda…

Urocze...
Magiczna pisze:Spal z nia, jego tłumaczeniem było to ze ja bylam w ciazy, bal się o dziecko, strzelałam fochy i byliśmy ograniczeni w lozku do kilku pozycji,

<hahaha>
Magiczna pisze:a zona- facet nie raz widzi ja w dresie czy z rana poczochrana, walka jest nierowna.

Hmm dziwn moj facet to akurat twierdzi, ze najlepiej wygladam jak wstane, taka naturalna :?
Magiczna pisze:To wszystko co miałam do powiedzienia, chyba ze ktos będzie miał jakies pytanie.

No dobrze, a teraz po co to ? Po co to piszesz ? I tak Ci nikt tu nie znal, a w historyjki Agny to polowa w ogole nie wierzyla, a polowa w ogole tego nie czytala od pewnego czasu.
Ludzie, macie rodziny, wspolmalzonkow, dzieci, a zachowujecie sie jak... sama nawet juz nie umiem okreslic tego.

[ Dodano: 2007-01-24, 15:02 ]
Olivia pisze:To jak będziesz chora na grypę, to znajdzie sobie inna, bo z Tobą nie mógł zaspokoić siebie?

To znajdzie inna, tylko do robienia loda, bo wiesz jego meskosc moze zlapac infekcje <chory>
Awatar użytkownika
Magiczna
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 sty 2007, 20:31
Skąd: Warsowia
Płeć:

Postautor: Magiczna » 24 sty 2007, 15:24

Olivia pisze:I Ty chcesz być z kimś takim? To jak będziesz chora na grypę, to znajdzie sobie inna, bo z Tobą nie mógł zaspokoić siebie?


ciaza to wyjatkowy stan, jak bedziesz sie spodziewac dziecka zrozumiesz

Olivia pisze:Ale to była żona, której przysięgał. I swoim zachowaniem udowodnił, ile ta przysiega i Ty dla Niego znaczą.


odsylam do tekstu powyzej


Olivia pisze:I Ty uwierzyłaś, że spali tylko raz? Ja wiem, że agna nie do końca jest cnotką, ale nie sądzę, by na pierwszym spotkaniu dała się sfotografować.


swoim aparatem, a zdjecia byly z pazdziernika, nie z lipca kiedy to sie poznali

Olivia pisze:Mnie natomiast ciekawi, jak to się stało, że tu trafiłaś i odnalazłaś posty agny?


byla na tyle glupia ze sama mi podala adres
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 15:28

Magiczna,nie za bardzo wierzysz mężowi :)? Nie za łatwo tłumaczysz jego zachowanie?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2007, 15:33

Magiczna pisze:ciaza to wyjatkowy stan,

Właśnie, szkoda że Twój mąż tego nie wie.
Magiczna pisze:odsylam do tekstu powyzej

Którego? Że co? Że chciał wrócić? A to On Ci jakąś łaskę robi?
Magiczna pisze:a zdjecia byly z pazdziernika, nie z lipca kiedy to sie poznali

To potwierdza moją tezę.

A gdzie się poznali?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Magiczna
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 sty 2007, 20:31
Skąd: Warsowia
Płeć:

Postautor: Magiczna » 24 sty 2007, 15:48

TedBundy pisze:Magiczna,nie za bardzo wierzysz mężowi :)? Nie za łatwo tłumaczysz jego zachowanie?


po tym co ona tu nawypisywala wierze mu w 101%



pozniej odpisze na inne posty ale teraz syn wzywa
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2007, 15:50

pachnie to ściemą. dorosła kobieta z dzieckiem pod pachą ma czas na takie rozgrywki? naprawdę tak Cię obchodzi, że jakaś nieustabilizowana emocjonalnie coś tu napisała na Twój temat, że musisz nam tłumaczyć całą historię?
nie chce mi się wierzyć w to wszystko :]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 24 sty 2007, 16:29

blazej, nie przeginaj.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 16:30

Blazej30 pisze:Magiczna, widziałem cię i powiem że nie wiem naco go wyrwałaś bo na pewno nie na urodę. Nigdy nie uwierzę że ktoś mógłby być z tobą dla twojej urody. Ja nietknąłbym cię dłuuuuugim kijem, więc myślę że on też. A gusty mężczyzn są podobne. Nie przepadamy za kaszalotami.


wiesz co, Błażej? Zachowałeś się przed chwilą jak ostatni skur.wysyn. Mimo że Cię lubię, musiałem to napisać. Poza tym co to za pier.dolenie w bambus o podobnych gustach itp idiotyzmach <zalamka>

Że też takie słowa jak powyższe w ogóle Ci przez klawiaturę przeszły :|
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 24 sty 2007, 16:32

TedBundy pisze:
Blazej30 pisze:Magiczna, widziałem cię i powiem że nie wiem naco go wyrwałaś bo na pewno nie na urodę. Nigdy nie uwierzę że ktoś mógłby być z tobą dla twojej urody. Ja nietknąłbym cię dłuuuuugim kijem, więc myślę że on też. A gusty mężczyzn są podobne. Nie przepadamy za kaszalotami.


wiesz co, Błażej? Zachowałeś się przed chwilą jak ostatni skur.wysyn. Mimo że Cię lubię, musiałem to napisać. Poza tym co to za pier.dolenie w bambus o podobnych gustach itp idiotyzmach <zalamka>

Że też takie słowa jak powyższe w ogóle Ci przez klawiaturę przeszły :|


blazej, niestety, ale nie moge pozwolic na to, zebys ja obrazal. masz prawo sie wypowiadac, ale tego po prostu nie wypadalo napisac
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 24 sty 2007, 16:38

hmmmm calkiem ciekawy temat tylko nie moge znalesc postow na ten temat od agna 24
Blazej30, Twoj post to spore sku,,,,wysynstwo W wieku 32 lat powinienes wiedziec ze sa gusta i gusty
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 sty 2007, 16:45

Blazej30 pisze:Magiczna, widziałem cię i powiem że nie wiem naco go wyrwałaś bo na pewno nie na urodę. Nigdy nie uwierzę że ktoś mógłby być z tobą dla twojej urody. Ja nietknąłbym cię dłuuuuugim kijem, więc myślę że on też. A gusty mężczyzn są podobne. Nie przepadamy za kaszalotami.


<zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka>
Załamaleś mnie!! To się nazywa ponadczasowy szczyt buractwa!!!
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 24 sty 2007, 16:55

Magiczna pisze: jego tłumaczeniem było to ze ja bylam w ciazy, bal się o dziecko, strzelałam fochy i byliśmy ograniczeni w lozku do kilku pozycji,


Heheh... Dorosła,żona,matka... A zachowujesz się jak pierwsza naiwna!

Magiczna pisze:ona go prosila


No tak,to co miał biedny robić,dał się namówić <zalamka>
Magiczna pisze:wiec wykorzystal sytuacje i ja przeleciał, RAZ


Ciekawe skąd wiesz,że RAZ?
Najbardziej wykorzystaną osoba to Ty tu jesteś,więc weź się w garść,kopnij palanta w d*** i nie ośmieszaj się tłumacząc siebie ale przede wszystkim jego. Jak możesz być tak zaslepiona.

Magiczna pisze:znalazłam w naszym kompie zdjęcia jak Agna robi mu loda


Będzie co wnukom pokazywać <hahaha>
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Grzywa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:34
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Grzywa » 24 sty 2007, 17:06

Blazej30, wydaje mi sie, ze jestes zalatwiony. Skoro Ja znasz to byc moze masz podstawy tak sadzic, ale mozna by opisac to kulturalniej.

A reszta niech sie tak nie uzala nad autorka tematu.
OneLove pisze:Najbardziej wykorzystaną osoba to Ty tu jesteś,więc weź się w garść,kopnij palanta w d*** i nie ośmieszaj się tłumacząc siebie ale przede wszystkim jego.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sty 2007, 17:09

Dla mnie ten cały temat to jedna wielka żenada. A
Magiczna pisze:W grudniu tego samego roku odkrylam ze się spotykaja i znalazłam w naszym kompie zdjęcia jak Agna robi mu loda…
to juz majstersztyk.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 24 sty 2007, 17:11

Grzywa pisze:reszta niech sie tak nie uzala nad autorka tematu.


W sumie to masz racje,sama sie pozwala robić w ... i jeszcze "kochanemu męzusiowi" wierzy i ufa. Żałosne.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sty 2007, 17:15

Topic przeniosłem na wysypisko.
A co do warnów to potem (brak czasu teraz) lub inny mod.

Taki poziom wypowiedzi to nie na tym forum <cisza>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 sty 2007, 17:15

Widzę że parę osób wzburzył mój komentarz. Przykro mi, ale tak odbieram sytuację. Miałem parę razy okazję obserwować podobną sytuację. Głównie wśród kumpli. I gdy w związku pojawia się trzecia osoba miłośc zamienia się w wojnę... na ostre noże. Ręka, noga mózg na ścianie. Magiczna, przedstawiła nam tu SWOJĄ historię. Piękną. Lecz ile jest w niej prawdy?? Wg mnie mało. Prawda jest taka że główny bohater tej historii - facet - jest głównym winowajcą. Skoro Magiczna jest taka dobra to dlaczego chodził na boki?? Jej wytłumaczenie jest słabiutkie. Jak dla mnie facet nie ma własne woli. Namieszał w życiu Agny. Kosztowało ją to kupę zdrowia. Tylko że facet nie potrafił powiedzieć TAK TAK NIE NIE.
Jeszcze co do mojego buractwa. Przepraszam Magiczna, za me słowa. Odnosiły się tylko do moich rozwarzań co do jego motywacji
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2007, 17:37

agna 24, czy przypadkiem nie obiecałaś, że znikasz z forum? miejże, dziewczyno, chociaż raz odrobinę honoru i zrób, co postanowisz, hę?

[ Dodano: 2007-01-24, 17:39 ]
Blazej30 pisze:Jeszcze co do mojego buractwa.

myślę, że ci, którzy przeczytali, co mądrego napisałeś, długo nie odkleją od Ciebie tej etykietki. żenada :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 sty 2007, 17:47

lollirot pisze:agna 24, czy przypadkiem nie obiecałaś, że znikasz z forum? miejże, dziewczyno, chociaż raz odrobinę honoru i zrób, co postanowisz, hę?

W ogóle tyczy się to tych, którzy tak szumnie zapowiadali swoje odejście i to kilka razy.
lollirot pisze:myślę, że ci, którzy przeczytali, co mądrego napisałeś, długo nie odkleją od Ciebie tej etykietki. żenada

... i zrozumieli dlaczego nie mozesz se kobity znaleźć <zalamka> <zalamka>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sty 2007, 17:49

lollirot pisze:żenada :|
Potwierdzam. A nie napisalam przed chwila w "wyraz to" nie zagladajac tu jeszcze ze "nie warto"? :]

Szczerze to Agna jest jaka jest, ale juz nawet jej posty wydaja sie byc bardziej wiarygodne od tych historii urazonej mezatki.
Awatar użytkownika
Magiczna
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 sty 2007, 20:31
Skąd: Warsowia
Płeć:

Postautor: Magiczna » 24 sty 2007, 19:48

co do mojej urody to moze niech sie wypowiedza inny

http://img455.imageshack.us/my.php?imag ... 2067es.jpg

Blazej- rece mi opadly, jak to kiedys uslyszalam chmstwo i wiesniactwo panuje
ciekawe kiedy mnie wiedziales


na reszte postow odpowiem jak bede miala czas
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sty 2007, 20:47

Ooo teraz to juz wiemy jak kazdy wygląda ;DD.Telenowela pełną gębą.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 20:58

mało bohaterów, wiele przygód <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sty 2007, 22:42

Ale osochozi w ogóle? :?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 sty 2007, 23:18

IMO bezsensowny topic. I tak nic z niego nie wyniknie...
Magiczna pisze:co do mojej urody to moze niech sie wypowiedza inny

Przeciętna.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sty 2007, 23:24

Urody oceniac nie bede, bo nie o to tutaj przeciez chodzi, i nie powinnismy rozwazac calej sprawy patrzac przez pryzmat zdjecia, chocby zalozycielka nie wiem jak zabojczo piekna byla!!!

Tak naprawde zdjecie nie chce mi sie wgrac <hahaha>

Topic bezensowny zdecydowanie nie jest. Warto wysluchac obu stron przed wydaniem werdyktu. A werdykt? "Wasz" facet to swinia <cisza>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 sty 2007, 23:26

moon pisze:Szczerze to Agna jest jaka jest, ale juz nawet jej posty wydaja sie byc bardziej wiarygodne od tych historii urazonej mezatki.

Dla mnie jedne i drugie są równie wiarygodne czyli w ogóle.. <hahaha>
A błażejowi pogratulować ogłady..i wyczucia..gorzej niż słoń w składzie porcelany..

[ Dodano: 2007-01-24, 23:27 ]
Jeszcze tylko tego buhaja brakuje o którego cały topic idzie :D i będzie jak w serialu..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sty 2007, 23:29

W sumie nie wiem o co chodzilo Blazejowi, to do niego niepodobne :/

Jak dla mnie zona chce usprawiedliwic meza w naszych oczach. To normalne, kocha go. Pytanie tylko, czy warto kogos takiego usprawiedliwiac?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości