Doda - symbolem seksu

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sty 2007, 19:43

Augusto pisze:<belt> ona bez makijazu wyglada zupelnie inaczej, jak zwykla przecietna kobieta...

wymiotujesz na widok kazdej przecietnej kobiety ??
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sty 2007, 21:09

Augusto pisze:ech faktycznie dobra charakteryzacha potrafi z zaby zrobic księżniczke
Nie do końca, bo jak kobieta ma wielki nochal, zeza, krzywe zęby czy drugi podbródek to nawet tona podkładu jej nie pomoże. Nawet do makijażu trzeba mieć potencjał... a Doda go ma, bo ma reguralne rysy twarzy.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 23 sty 2007, 21:13

Doda - symbolem seksu...

ahhaha..
nie rozsmieszajcie mnie..
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sty 2007, 21:14

Yasmine pisze:Yy wczoraj spiewala na Telekamerach i wygladala tak jak zawsze. Fakt kiedys byla szczuplejsza, ale teraz wyglada o niebo lepiej.
Ale ja nie mówię, że ona tłusta i gruba jest, chodzi o to, że w Tv wygląda czasami jak taki kluseczka- nie jak osoba otyła, ale taka która jest zdrowo zaokrąglona, a w rzeczywistości jest szczuplutka.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 23 sty 2007, 22:22

Był kiedyś topic o gustach, urodzie i kto jest dla kogo symbolem seksu ...

Ta pani D. dla mnie nie jest, nie był i nie będzie.
Ona jest dziwnym trafem, kompletnym przeciwieństwem tego co mi się w kobietach podoba, więc reszty tłumaczyć nie muszę ...
bleeeeeeeeeeeee
almodovar

Postautor: almodovar » 23 sty 2007, 22:30

Doda bez makijażu przecież wcale nie jest taka brzydka :] Kiedyś w sieci widziałem topmodelki, aktorki, piosenkarki. Największa różnica między zdjęciami w make-upie, a tymi bez niego miała wg mnie Cameron Diaz...Straszydło <evilbat>

[ Dodano: 2007-01-23, 22:31 ]
A! I wcale nie jestem fanem Dody :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sty 2007, 00:38

Jawka pisze:plaży!!
Jaka kaszanka <boje_sie> Dzieki wielkie juz edita zrobilam :)
Jawka pisze:Chuda to jest Nicole Richie
To jest juz wieszak jak dla mnie. TRak nie przypadkowo pisze "jak dla mnie".
Augusto pisze:jak zwykla przecietna kobieta...
Bo nia jest ? :|
Jawka pisze:Nawet do makijażu trzeba mieć potencjał... a Doda go ma, bo ma reguralne rysy twarzy.
I tu sie zgadzam.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 sty 2007, 08:57

Jak dla mnie przesadziłeś z tym symbolem seksu, może dla zakompleksionych 16 latków, to jeszcze. Jak dla mnie jest symbolem kiczu. Oprócz niektórych seksownych, scenicznych fatałaszków ubiera się kiczowato. Gdyby nie ten wiekszy biust, nie zwróciłabym na niej aż takiej uwagi.

aro pisze:osłuchajcie jej wywiadu ona sama chyba prubuje sie wykreowac i świetnie jej to wychodzi. Patrzcie na sprzedaż jej płyt. Przecież nie tworzy wielkiej muzyki a ma wielką sprzedaż.

Ostatnie zdanie bije wszystko. :-)
Jest kiczowatą dziewczyną, to i trafia do większości kiczowatych gustów Polaków.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2007, 09:25

ale trzeba przyznać, ze umiałam sie wykreować, jest przynajmniej jakaś.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 sty 2007, 11:02

Dzindzer pisze:ale trzeba przyznać, ze umiałam sie wykreować, jest przynajmniej jakaś

Ale czy sztuką jest powiększenie piersi, zakładanie wyzywających ubrań, bycie zauważalnym poprzez wulgaryzm i sarkazm oraz śpiewanie smętnych popkowych piosenek? To trafia do większości społeczeństwa.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2007, 11:08

natasza pisze:Ale czy sztuką jest powiększenie piersi, zakładanie wyzywających ubrań, bycie zauważalnym poprzez wulgaryzm i sarkazm oraz śpiewanie smętnych popkowych piosenek? To trafia do większości społeczeństwa.

polaczyc to wszystko tak by trafiało do kogos wiecej niz malolatów to juz jednak cos. zobacz, ona nie jest gwaizadką jednego sezonu, to juz iles czasu trwa.
To jak sie kreuje nie odpowiada mi w zaden sposób, jej wizerunek sceniczny nie trafia do mnie
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sty 2007, 12:30

Natasza pisze:Ale czy sztuką jest powiększenie piersi, zakładanie wyzywających ubrań, bycie zauważalnym poprzez wulgaryzm i sarkazm oraz śpiewanie smętnych popkowych piosenek? To trafia do większości społeczeństwa.
Nie jest sztuką. Ale widocznie "potrzebna" była taka postać na naszej (mizernej) scenie muzycznej...
Do mnie ona nie przemawia, nie słucham jej muzyki (na szczęście w trójce ani antyradiu nie puszczają). I tyle...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 13:10

mówiąc po ludzku - szmira :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 sty 2007, 13:33

TedBundy pisze:mówiąc po ludzku - szmira
Ale macie coś wspólnego: solarium <hahaha>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 sty 2007, 16:30

sophie pisze:Nie jest sztuką. Ale widocznie "potrzebna" była taka postać na naszej (mizernej) scenie muzycznej...

Właśnie o to chodzi, że na kicz zawsze będzie zapotrzebowanie, więc przykro mi, ale nie potrafię docenić jej sukcesu. Jest dla mnie kolejnym marnym wizerunkiem polskiej sceny muzycznej, tylko trochę skąpiej przyodzianym.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Re: Doda - symbolem seksu

Postautor: ptaszek » 27 sty 2007, 19:28

aro pisze:Patrzcie na sprzedaż jej płyt. Przecież nie tworzy wielkiej muzyki a ma wielką sprzedaż.

Dzisiaj wystarczy pokazać d***, zrobić przedstawienie na scenie, jakiś skandalik, odpowiednio się wykreować - i od razu sprzedaż wzrasta. Czy ktoś pamięta Dodę i Virgin na początku "kariery"? Jeśli nie ma się innego pomysłu na popularność, to wystarczy zrobić trochę szumu i kontrowersji wokół siebie. Reszta sama się potoczy. Niestety wielu ludzi się na to łapie.


Nie można powiedzieć o Dodzie, że jest brzydka, ale cała uroda gaśnie przy usposobieniu. Ta dziewczyna kojarzy mi się raczej z wulgaryzmem i tandetą niż z seksem.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 sty 2007, 19:51

ptaszek pisze:Czy ktoś pamięta Dodę i Virgin na początku "kariery"?

ja pamiętam. fajny, rockowy zespół, podobało mi się.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 27 sty 2007, 22:48

ptaszek pisze:Dzisiaj wystarczy pokazać d***, zrobić przedstawienie na scenie, jakiś skandalik, odpowiednio się wykreować - i od razu sprzedaż wzrasta.

Nie wystarczy. Mnóstwo pseudo-gwiazdek pokazuje "kawałek d***" i nic im z tego nie przychodzi. Jakby to było takie proste, to mielibyśmy kilkaset takich Dod na rynku. A jest jedna i choćby za to ciut uznania się jej należy. To ode mnie ten ciut uznania dostaje :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 sty 2007, 23:27

Doda brzydka nie jest i tego nie da się ukryć. Natomiast czy to symbol seksu? A bo ja wiem? Nie mam pojęcia, czym dziś symbol seksu ma być. Wydaje mi się, że symbol seksu jest kimś, kogo się podziwia, pragnie, ktoś nieosiągalny przy tym. Jak się ma do tego swojska dziewczyna, z którą można pod monopolowym wypić piwo - nie mam pojęcia. Być może teraz takie właśnie symbole seksu mamy.

Wydaje mi się, że jacy odbiorcy, takie symbole seksu. Dla jednych będzie to Doda, dla innych Szapołowska.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 28 sty 2007, 00:02

lollirot pisze:
ptaszek pisze:Czy ktoś pamięta Dodę i Virgin na początku "kariery"?

ja pamiętam. fajny, rockowy zespół, podobało mi się.
ale juz wtedy Dodzia zachowywala sie jak rozpuszczona censored.
Nie zapomne jednego z pierwszych wywiadow w tv-koles z zespolu normalnie nawijal,a ta siedziala taka zblazowana, z wqrwiona mina i costam odpyskowywala na pytania.
Na miejscu prowadzacego pociagnalbym jej trampkiem przez kurtke, byloby smiesznie i ogladalnosc by skoczyla...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 sty 2007, 00:18

Wujo Macias pisze:ale juz wtedy Dodzia zachowywala sie jak rozpuszczona censored.

tego nie wiem, nie śledziłam, tylko słuchałam płyty :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 28 sty 2007, 03:46

lollirot pisze:
Wujo Macias pisze:ale juz wtedy Dodzia zachowywala sie jak rozpuszczona censored.

tego nie wiem, nie śledziłam, tylko słuchałam płyty :)

nie sledzilem, lecialo mtv, rzucilem okiem
"oooo, jakas polnaga blondyna...."
"oooo, jakis quasirock"
"oooo,jakas naga blondyna..."
I tak jakos wyszlo,ze zalapalem sie na wywiad
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 28 sty 2007, 18:30

Jest ładna, bardzo kobieca, na scenie drapieżna kusicielka, ale jestem przekonana, że w domowym zaciszu, jeśli jest choć w 50 % taka ładna jak podczas występów, to śliczna i ciepła kobieta z niej jest. Podziwiam ją za to, że wie czego chce i najczęściej to dostaje. Jest uparta, ambitna i pracowita, nie brakuje jej też sprytu i zaangażowania. Dysponuje też świetnym głosem, więc w swoim fachu jest dobra, na otoczkę staram się nie zwracać uwagi. Ale symbol seksu dla mnie jest też wyobrażeniem kogoś zmysłowego, kto ma nie tylko ciało pociągające, ale i intelekt. Symbol seksu powinien być zagadką, a ona po zejściu ze sceny traci szanse na zostanie takim symbolem :) Ale lubię oglądać z nią wywiady, świetnie się śmieje <aniolek>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 29 sty 2007, 03:12

jamaicanflower- kiedys pisalas,ze Ted wyglada Ci na cieplego czlowieka, teraz piszesz ze Doda tez wg moze byc ciepla osoba.
Ty masz jakies skrzywienie :>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 sty 2007, 16:55

cóż :D Pewne podobieństwo może i jest. Znajomek nazwał mnie kiedyś Michałem Wiśniewskim polskich nauk politycznych, mój prosty przekaz trafia do każdego łebka, bardziej kumatego i mniej <diabel> Ale więcej różnic raczej zauważam <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 29 sty 2007, 19:47

TedBundy pisze:najomek nazwał mnie kiedyś Michałem Wiśniewskim polskich nauk politycznych


A może mu chodziło o kicz poglądowy <hahaha> .
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
_Marcin
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2007, 01:17
Skąd: mazowsze
Płeć:

Postautor: _Marcin » 29 sty 2007, 19:53

Jedynie co mogę powiedzieć o Dodzie to - Polska wystylizowana laska <zalamka> Pieniadze wszystyko zalatwiaja .... gdyby połowa z nas takimi dysponowała i spędzała tyle czasu w salonach urody co ona ... tona forum takich jak Doda była by połowa. Osobiscie nic do niej nie mam , oprócz tego ze nosi sie jak "królowa" <belt>
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 kwie 2007, 20:41

Nie jest dla mnie symbolem seksu. Symbolem seksu jesli chodzi o kobiety jest dla mnie BEZAPELACYJNIE- MONICA BELLUCCI. Ona ma seks w ruchach,oczach,glosie i KLASE. Doda to imitacja prawdziwej seksownej kobiety i chocby zrobila sobie biust 75F nic tego nie zmieni.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 22 kwie 2007, 20:49

gdy preczytałem tytuł tego tematu aż poplułem ekran <hahaha> widziałem ją na własne oczy. To czysty produkt marketingu. Niska, przeciętna kobieta. Z tym biustm mocno przesadzone. A prostactwem i chamstwem chce grać jak "pazurem".
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 22 kwie 2007, 21:37

Według mnie, aby być symbolem seksu, nie wystarczy zachowywać się jak censored , mieć na twarzy tonę makijażu, powiększyć sobie biust i siedzieć godzinami na solariach i w salonach piękności. Jak dla mnie jest zbyt pusta i wulgarna. Ot, tyle ode mnie.
Blazej30 pisze:gdy preczytałem tytuł tego tematu aż poplułem ekran <hahaha>

U mnie aż tak drastycznie nie było, aczkolwiek mnie zdziwił lekko... :D
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości