Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 lip 2010, 23:44

nie, projekt dziś został zatwierdzony, także dopiero ruszam z organizacją, a że to pierwsza tego typu imrpeza, i to jeszcze na taką skalę, to trochę się obawiam.

a ja myślę, że dasz sobie radę Bejb ;)

Vogel pisze:wy tu gadu gadu o łachach i przecenach a tam w dalekiej Afryce murzynki karnych nie trafiały i Ghana odpadła :(

no nie umieją...i dobrze

Mijka pisze:tak, wiemy, oglądaliśmy, można pisać i oglądać w jednym czasie, i ja tam się cieszę z wyniku :) i czekam na jutrzejszy mecz
.

a komu kibicowałaś wczesniej? Hiszpanii czy Portugalii? :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 lip 2010, 23:52

Vogel pisze:można

owszem, jak widzisz, i to nawet na zupełnie inny temat, o łachach i przecenach :)

Oświeci mnie ktoś, to co za numer/kierunkowy, który zaczyna się na +9193?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 lip 2010, 23:54

Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 23:54 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 lip 2010, 23:54

Mati pisze:a komu kibicowałaś wczesniej? Hiszpanii czy Portugalii?

portugalski dopiero zazynam, jeszcze nie zdązyłam się związać emocjonalnie z językiem ;)



więc właśnie, kierunkowy w PL jest zwykle dwucyfrowy, a tu mam +9193 i dopiero nr telefonu, ktoś mi się nagrał na skrzynkę, bełkocze coś po angielsku z hiszpańskim akcentem, a ja za cholerę nie wiem co i rozkmniam, skąd dzwonił.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 00:00 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lip 2010, 00:02

Zeby Brazylia w cwiercfinale odpadla... Mam nadzieje ze lby u nich poleca i dupska beda bolec i za 4 lata bedzie 6 mistrzostwo :D Bo to co zrobili to wstyd i hanba.

A w ogole tok... goraco jest. No i seksu mi brak.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 00:06

Maverick pisze:No i seksu mi brak.

to Ty Mav nie masz żadnej panny?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lip 2010, 00:14

Skoro mnie ex rzucila to oczywiscie ze nie mam. Zwlaszcza ze nie mam zamiaru mieszac sie w inny zwiazek.
No, nie znaczy to ze w ogole seksu nie mam po tym jak mnie rzucila. Z tym tak zle nie jest. Robilo sie, sa dziewczyny z ktorymi jak dobrze pojdzie robil bede. Ale to cholera ciagle bedzie ten g... warty seks z dziewczyna do ktorej sie nic nie czuje, nie zna jej i jeszcze pewnie w dodatku sie ja skrzywdzi dajac nadzieje na cos wiecej. Osobiscie nie pale sie do tego ale cos robic trzeba. Generalnie kiszka ;p
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 00:24

wybacz, nie żebym wiesz, zgłaszała się na ochotnika, bo tak to mogło zabrzmieć :D ja się generalnie w ogóle nie orientuje w tym temacie, kto tu jest wolny, kto zajęty [poza ozywistościami, wiadomo], chyba kiepsko wyłapuje tego typu informacje. czy tylko ja jestem zdania, że pójście z kimś do łożka wcale nie jest takie proste? raany, zazdroszczę. bo tak, jestem zdania, że miesiąc bez seksu, to o miesiąc za dużo, ale ja większego wyboru nie mam.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 00:28 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lip 2010, 00:31

No ja chwilowo ponad miesiac. Moze nawet i dwa. Na ochotnika mozesz sie i nawet zglaszac ale odleglosc przewyzsza dlugosc wiec nic z tego nie bedzie ;) I: nie zabrzmialo tak.
Tez sie nie orientuke kto z kim. Nigdy w tym nie bylem dobry i mnie to nie interesowalo.

Pojscie do lozka nie jest proste? W sensie psychicznym? W sensie wyrwania odpowiedniego osobnika? Mi szczerze mowiac az tak sie nie pali do tego. Troche se powybrzydzam w dziewczynach z ktorymi pisze.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 00:49

Maverick pisze:W sensie wyrwania odpowiedniego osobnika?

Tak, w sensie poznania kogoś, kim można by się było zafascynować, chociażby tylko i wyłącznie erotycznie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 lip 2010, 08:41

Mijka pisze:więc właśnie, kierunkowy w PL jest zwykle dwucyfrowy, a tu mam +9193 i dopiero nr telefonu
, ktoś mi się nagrał na skrzynkę, bełkocze coś po angielsku z hiszpańskim akcentem, a ja za cholerę nie wiem co i rozkmniam, skąd dzwonił.

z telefonu pewnie ;) heheh. nie wiem, musisz polukać na kierunkowe świata

Maverick pisze:Zeby Brazylia w cwiercfinale odpadla... Mam nadzieje ze lby u nich poleca i dupska beda bolec i za 4 lata bedzie 6 mistrzostwo :D Bo to co zrobili to wstyd i hanba.

eee tam, drużyna pajaców i udawaczy

[ Dodano: 2010-07-03, 09:04 ]
no nic, komu w drogę temu kopa :D jadę umyć Śliwkę i ruszam. trzymajcie kciuki <piwko>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 lip 2010, 09:13

Mijka pisze:więc właśnie, kierunkowy w PL jest zwykle dwucyfrowy, a tu mam +9193 i dopiero nr telefonu,
pasuje kierunkowy Indii :?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 03 lip 2010, 09:33

Maverick pisze:Zeby Brazylia w cwiercfinale odpadla... Mam nadzieje ze lby u nich poleca i dupska beda bolec i za 4 lata bedzie 6 mistrzostwo :D Bo to co zrobili to wstyd i hanba

A kim oni niby mieli grac - Kaką co gonił jak prima balerina i cały czas bał się o swoje nóżki? coraz bardziej starzejącym się Lucio?? btw teraz wiemy dlaczego Felipe Melo okazał się najgorszym niewypałem transferowym we Włoszech w minionym sezonie i nie chodzi tu tylko o gol samobójczy, Robinho co pół sezonu przemarudził na ławce Man City, że to przez trenera tylko nie gra później starał się odbudować w Brazylii ale jak widać nie wystarczyło choć trzeba przyznać że robił co mógł. Luis Fabiano trzeba przyznać strzelał bramki ale komu - zwykłym przeciętniakom dwie przeciw WKS (i z tego co pamiętam jedna po dwukrotnym zagraniu ręką) i jedną Meksykowi a Portugalia czy Holandia (klasowe zespoły)? chociażby dlatego uważa, że lepiej na tej pozycji spisałby się Pato, którego nie było na MŚ. No i w końcu styl Dungi, który wg mnie nieudolnie próbował kopiować szkołę Mourinho bądź Hiddinka - Brazylia tak grać nie potrafi i tyle.

[ Dodano: 2010-07-03, 09:36 ]
dzisiaj
Argentyna - Niemcy (chciałbym, żeby Argentyna awansowała dalej ale rozsądek podpowiada, że to Niemcy ich wypunktują dziś)
Hiszpania - Paragwaj (tu bez zbędnych ceregieli mój faworyt od 98 roku z najlepszym bramkarzem świata El Capitano Casillas'em :) )
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 03 lip 2010, 11:00

Vogel pisze:Argentyna - Niemcy (chciałbym, żeby Argentyna awansowała dalej ale rozsądek podpowiada, że to Niemcy ich wypunktują dziś)


Ja się spodziewa wyniku typu 3:3 lub 4:3. :D Ale nie przesądzam na czyją korzyść.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lip 2010, 12:38

Jacy Niemcy. Ja tam zadnego Niemca nie widze ;p
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 16:03

Blazej30 pisze:pasuje kierunkowy Indii

niespecjalnie, ale dzięki. cóż, może zadzowni kolejny raz ;)

zamaist się uczyć do egzaminu, to siędzę nad programem ENH, i już wiem, że ciężki będzie wybór, mimo że nawet sporo filmów udało mi się skreślić, bo już je widziałam.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 16:13 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 03 lip 2010, 16:32

Maverick pisze:acy Niemcy. Ja tam zadnego Niemca nie widze

a tu masz po podaniu człowieka świnitygrysa (rodowity Niemiec) strzela inny rodowity Niemiec T. Muller :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 17:37

chyba to wyłącze, do jasnej, ja od zawsze kibicuję Argentynie ;(
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 17:41 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 03 lip 2010, 17:46

Zawsze możesz kibicować 3 Polakom na boisku ;) ... Żenada... Teraz cała nadzieja w Hiszpanii.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lip 2010, 17:55

A ja się tam bardzo cieszę. Na piłce się nie znam, oglądam tylko mistrzostwa świata i Europy i zawsze jestem za Niemcami ( żeby mi się Mav nie czepiał to napiszę, ze mam na mysli reprezentację Niemiec), od bardzo wielu lat tak mam.
A i Holandia mnie wczoraj ucieszyła.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lip 2010, 17:58

Dzindzer pisze:od bardzo wielu lat tak mam

to widzisz, ja tak samo mam z Argentyną :) no, ale co zrobić, załużenie przegrali. cieszę się, że Brazylia odpadła, a Holadnia też mnie pozytywnie zaskoczyła :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 lip 2010, 18:55

no to dziękuję Wam Wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki <piwko> :* elegancko wszystko zdałem <patataj> <banan> teraz tylko czekać na telefon z komendy z zaproszeniem na Multiselect :)

[ Dodano: 2010-07-03, 19:36 ]
Mamcia czemu nie odebrałaś? chciałem Ci się na gorąco pochwalić ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 lip 2010, 20:00

Bo zakupy robiłam, a komórka się ładowała w domu.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lip 2010, 21:24

Dzindzer pisze:A i Holandia mnie wczoraj ucieszyła.
<wazne> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <kalach> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 lip 2010, 01:24

księżycówka pisze:Bo zakupy robiłam, a komórka się ładowała w domu.

a no widzisz! a ja tu dzwonię z radosną nowiną :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lip 2010, 06:04

dobranoc ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2010, 11:01

Mati, gratulacje :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 lip 2010, 12:45

Mamcia :*

ale miałem sen...dżissss...biegałem po mieście i rozbrajałem bomby jak Bruce Willis w Szklanej Pułapce 3 <pijak>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lip 2010, 15:34

ja tam poczekam z gratulacjami na ten telefon z komendy :D

znów mam dziś wenę, a to dobrze, bo już miałam tak, że mi się wszystko rozmywało, tylko, że nie mogę tak wiecznie przekładać spotkań z tego powodu. a jak ktoś bardzo chce mi umilić czas, to mogę chyba na to pozwolić ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 lip 2010, 15:37

Mijka pisze:ja tam poczekam z gratulacjami na ten telefon
z komendy :D

samo zaproszenie nic nie mówi...jeszcze muszę zdać te testy ;) :*

Mijka pisze:a jak ktoś bardzo chce mi umilić czas, to mogę chyba na to pozwolić ;)

powinnaś ;)

byłem spełnić mój obywatelski obowiązek. znowu nie byłem wymieniony na liście...musiałem sam sie dopisać :/ ehh...jak zwykle
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości