Wyprawa Robinson

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Kto wygra?

Czas głosowania minął 13 gru 2004, 22:32

Kasia
6
50%
Patrycja
6
50%
 
Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2004, 12:58

Triniti19 pisze:A co myślicie o tych zmowach wśród uczestników ?

to naturalna sprawa. w amerykanskiej wersji bylo takie knucie, ze az wlosy deba stawaly. :546:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 paź 2004, 13:31

Ja się cieszę, że Wincenty odpadł. Niby taki miły wujek, a knuł najwięcej. Niech sobie w tyłek tę swoją siekierę wsadzi. W następnym odcinku bym tego Wita wywaliła, bo to to już w ogóle jakieś chamidło.
A w ogóle Zielonych już nie lubię. Wredni są i już. Kibicuję Kubie i temu studentowi, choć chyba bardziej Kubie, bo się w oczy rzuca. Bardziej wyrazisty jest.
Oglądam, bo niby co tu wieczorem oglądać? :(
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 27 paź 2004, 15:19

Wg mnie Wincenty specjalnie wypuscil z reki kamyk.
Wszystko robil na wyspie. Inni i tak w koncu by go wyrzucili z programu, wiec stwierdzil, ze nie ma co dalej siedziec w tym programie.
Bo po co? Zrobilby cos na nowej wyspie, a potem by go wywalili.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 27 paź 2004, 15:20

No i dobrze ze Wincenty odlecial bo juz mnie troche denerwowal, pozatym nawrzucal na Igora a to byl moj faworyt ;). Widzialiscie jaka mine miala Agnieszka jak jej powiedzieli ze juz jej nie ma w programie ?? :D:D Kto waszym zdaniem wygra caly program ?
:)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 27 paź 2004, 17:41

Kuby nie znoszę, mam nadzieję że odpadnie jak najszybciej :) A z tym że Tomek nie miał prawa głosu to zrobili wg mnie b. dobrze. Co to za frajda z oglądania programu jeśli wie się kto odpadał będzie co tydzień. Poza tym takie knucie jest nie fair. Wiadomo że sie tego nie da uniknąć, ale powinny odchodzić osoby najmniej lubiane, najsłabsze, a nie jakaś grupa tylko dlatego że są w mniejszości.
A co do Wincentego to też myślę że wypuścił specjalnie, tylko nie wiem czemu. W każdym razie nie wydawał się na aż tak zmęczonego.
Kibicuję Patrycji, Kasi, Tomkowi i Marcinowi!
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 27 paź 2004, 18:53

A co do Wincentego to też myślę że wypuścił specjalnie, tylko nie wiem czemu.

Bo zrobilby na nowej wyspie wiele rzeczy - jakies domki itp., a w koncu i tak by na niego zaglosowali i wyrzucili z programu, bo bylby dla nich duza konkurencja, no i w sumie zbedny - jak by wszystko zrobil. Znowu by za*******al i nic by z tego nie mial. ~ Taka jest moja teoria. Wincenty wiedzial co robi.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 27 paź 2004, 19:36

Ja mysle ze on tego nie zrobil specialnie, bo nie wyobrazam sobie zeby od tak sobie chcial odejsc z takiej wyspy, sam bym tam chcial byc chociaz przez 5 minut :D A w ogole to ja Wincentego nie lubilem bo pajaca z siebie tylko tam robil, wszystko robil sam a dobrze wiedzial ze kiedys jak juz wszystko zrobi to powiedza mu dowidzenia, pozatym on zawsze ingerowal w cudze zycie na wyspie co mnie dodatkowo umacnialo w przekonaniu ze go nie lubie ;] :) A co Tomka i innych to tez sa po rownych pieniadzach, kazdy kazdemu tylko by (_!_) obrabial za plecami. EH! jak ja tego nie cierpie!!

Wygra zapewne Kuba :) bo ma wlasne poglady na rzeczywistosc i mowi prosto w oczy to co mysli. Ale jak by byl IGOR to igor by wygral, wygryzla go ta malpa ;( ta modelka czy jak jej tam ;(
:551: :550: :kosci:


:D :564:
:)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 paź 2004, 09:58

Też nie lubie kuby i wydaje mi się, że on nie wygra. Teraz ciekawi mnie kto wygra w tym pojedynku w poniedziałek. Mam nadzieje, że Jarek bo Agnieszka za bardzo była pewna tego, że dalej zostanie w programie. Bardziej podoba mi sie była drużyna zielonych bo oni potrafili się zgrać. Nawet gdyby zostało 5 żółtych to i tak zapewne nie głosowaliby wszyscy razem na jedną osobe (przykładem tego mogłybyć spiski dziewczyn).

Jeżeli chodzi o Wincentego to nie wydaje mi się aby specjalnie upuścił kamień. Już kiedy wiedział, że odpadnie można powiedzieć, że był bardzo smutny. Chyba jednak prawda jest, że po prostu był zmęczony. To on najwięcej pracował przy budowie domu i możliwe, że po prostu nie miał już sił. Wincentego lubiłam do momentu kiedy przeszedł do żółtych, tam w tej drużynie bardzo się zmienił. I potem już nie był taki sam.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 28 paź 2004, 18:00

Trinity, wejdź na stronę oficjalną programu i zobacz filmik pokazujący konkurencje. Oglądnij go i zobaczy jaką minę ma Wincenty kiedy podchodzi do niego Hubert. Jest rozbudzony, chytrze sie uśmiecha, macha stópkami. Cos mi w tym nie gra. Myślę że specjalnie upuścił kamień.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 28 paź 2004, 21:32

Myślę że specjalnie upuścił kamień.

Ja tez tak mysle i juz napisalem dlaczego tak mysle.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 28 paź 2004, 22:07

fireman pisze:
Myślę że specjalnie upuścił kamień.

Ja tez tak mysle i juz napisalem dlaczego tak mysle.


Moim zdaniem to ze zmeczenia go upuscil bo watpie zeby od tak sobie chcial opuscic program... az tak zle mu tam nie bylo. ;) Dobijalo mnie tylko jedno ze robil wszystko na wyspie a inni sie tylko patrzyli...
:)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 paź 2004, 22:09

Właśnie przed chwilą oglądałam ten filmik i rzeczywiście tam wygląda na rozbudzonego, inaczej niż było pokazane w telewizji. Ale skoro zrobił to specjalnie to jaki byłyby powód? Dotrzeć tak daleko i samemu rezygnować? No nie wiem.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 28 paź 2004, 22:14

Triniti19 pisze: Dotrzeć tak daleko i samemu rezygnować? No nie wiem.


Mogly byc 3 powody:

1. Nie chcialo mu sie juz nic robic na nowej wyspie.
2. Wiedzial ze dlugo tam nie zabawi
3. Chcial jechac juz do Polski ( ale z tym dokonca to sie nie zgodze. )
:)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 paź 2004, 22:37

1. Nie chcialo mu sie juz nic robic na nowej wyspie.

Wszystko już zostało zrobione, ale przecież nikt nie zmuszał go do robienia rzeczy. Taki ma charakter, że jak mu jest coś źle to wtedy pracuje. Robił to z własnej woli.

2. Wiedzial ze dlugo tam nie zabawi

No nie powiedziałabym. Mógłby dogadać się z zielonymi i na pewno tak szybko by nie odpadł. Zresztą trzeba zawsze myśleć pozytywnie.

3. Chcial jechac juz do Polski ( ale z tym dokonca to sie nie zgodze. )

Z tym też się nie zgadzam bo to był jeden z niewielu uczestników który prawie nie mówił o swojej rodzinie. I nie widać po nim było aby tęsknił czy coś w tym rodzaju. Więc to też wykluczam.

No i jaki to byłby powód aby rezygnować?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 29 paź 2004, 09:15

I nie widać po nim było aby tęsknił czy coś w tym rodzaju.

To wcale nie znaczy, ze nie tesknil. Mogl to dusic w sobie.

No i jaki to byłby powód aby rezygnować?

Taki, ze predzej czy pozniej by na niego zaglosowali. Byl po prostu za duza konkurencja.
Poza tym pewnie sie domyslal, ze na nowej wyspie beda jakies uklady. Moze nie chcial sie bawic w cos takiego, bo uwazal to za niegodne.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 29 paź 2004, 10:16

Triniti19 pisze:
3. Chcial jechac juz do Polski ( ale z tym dokonca to sie nie zgodze. )

Z tym też się nie zgadzam bo to był jeden z niewielu uczestników który prawie nie mówił o swojej rodzinie. I nie widać po nim było aby tęsknił czy coś w tym rodzaju. Więc to też wykluczam.




Telewizja wszystkiego nie pokazuje, to tylko urywki 1 godzinne z calego dnia a nie raz nawet z kilku dni, wiec skad mozesz wiedziec co on mowil a co nie.
:)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 29 paź 2004, 19:36

Moja mama spotkała go 2 tyg. temu w restauracji (mam autograf!). Szkoda że nie później, wtedy moglibyśmy się dowiedzieć z najpewniejszego źródła :)
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 29 paź 2004, 21:49

(mam autograf!)

Ja tez chce :)
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 29 paź 2004, 22:54

A ja mam autograf Lecha Kaczynskiego i sie nie chwale :P

:D


:562:
:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 22:54

A ja nie zbieram autografow. I obojetnie kto by chcial mi atograf dac nie wezme. Bo niby po co, moj podpis znaczy tyle samo.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 29 paź 2004, 22:57

Maverick pisze:A ja nie zbieram autografow. I obojetnie kto by chcial mi atograf dac nie wezme. Bo niby po co, moj podpis znaczy tyle samo.


Dobre podejscie do zycia :P
:)
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 30 paź 2004, 09:26

Maverick pisze:moj podpis znaczy tyle samo.

Dokladnie :) Kiedys dzieci chcialy ode mnie autograf i od moich znajomych, tylko dlatego, ze jedlismy obiad, w hotelu, w ktorym w tym czasie przebywala nasza reprezentacja. Mysleli, ze jestesmy jakimis VIPami :) A w hotelu jedlismy tylko dlatego, ze jeden z naszych opiekunow machnal ochroniarzowi i recepcjoniscie legitymacje dzialacza PZPN - ocenia prace sedziow. No i narozdawalismy sie autografow, ze ho ho ho :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 22:34

Dodalem ankiete. Ciekaw jestem co na ten temat sadzicie. Kto wygra?
Ja obstawiam na Patrycje, bo bardziej zaradna, inteligentniejsza i ladniejsza :) Kasia jakas taka pusta mi sie wydaje no i jest brzydka :563:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 07 gru 2004, 22:45

Wolałabym żeby wygrala Kasia, jest bardzo szczera, silna, spontaniczna i nie widziałam u niej takiej chytrości, knucia.
Ale wydaje mi sie ze wygra Patrycja- miała świetna taktykę, siedziała cicho i nie narażała się nikomu, ukrywała swoje myśli- a tego za bardzo nie lubię.
Ale i tak która by nie wygrała to uważam że jest ok, bo obie na to zasłużyły, w przeciwieństwie do Lidki.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 gru 2004, 23:05

Kasia to jeszcze dzieciak.
Wyobrażacie ją sobie samą na bezludnej wyspie?
Kasia Robinsonem??? Hahaha...
Patrycja dłużej by przeżyła.
Jeśli to ma być Robinson'ka to chcę Patrycji.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 23:14

Kasia szczera? Niewiem, ale wydaje mi sie ze ona knula nie mniej niz wszyscy, tylko wyglada na taka slodka idiotke i jej to ulatwili wiele. A Patrycja badz co badz ma 2 dan w judo, wiec na robinsona to sie raczej nadaje.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 gru 2004, 23:19

Kasia? NIE!
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 07 gru 2004, 23:31

U Kaśki podobała mi się jej zawziętość i chęć walki. Taka drobna, niepozorna ale dawała rade. W ogóle to bezsensu jest, ze teraz inni mają wpływ na to kto wygra. Uważam, ze Kaśce się nalezy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 23:35

Kasce? za co niby? Ona sama na wyspie by po prostu zginela!
Awatar użytkownika
PosterBoy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2004, 18:25
Skąd: NASA
Płeć:

Postautor: PosterBoy » 07 gru 2004, 23:36

Mysle, ze Kasia wykiwala ich wszystkich z poczatku byla taka krucha i nie pozorna jednak z czasem pokazala ze potrafi walczyc o wygrana. Nikt sie tego po niej nie spodziewal i za to nalezy jej sie nagroda ale pewnie Robinsona wygra Patrycja ;)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości