Nasze znaki zodiaku

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Jaki jest Twój znak zodiaku ?

baran
11
7%
byk
9
6%
bliźnięta
15
10%
rak
6
4%
lew
7
5%
panna
16
11%
waga
10
7%
skorpion
16
11%
strzelec
26
17%
koziorożec
11
7%
wodnik
11
7%
ryby
11
7%
 
Liczba głosów: 149
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lis 2007, 23:06

Mati_00 pisze:znasz jakieś negatywnego lwa? :>
Znam same negatywne Lwy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 lis 2007, 23:09

księżycówka pisze:Znam same negatywne Lwy.

no to "znasz" już jednego "pozytywnego" :)

ale prawdę mówiąc ja nadal nie rozumiem jak można "oceniać" ludzi po tym w którym miesiącu się urodzili...to takie trochę przypinanie etykietki do człowieka.hm?

np. lew - złooo
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lis 2007, 00:13

Mati_00 pisze:ale prawdę mówiąc ja nadal nie rozumiem jak można "oceniać" ludzi po tym w którym miesiącu się urodzili...
Ja nie oceniam. Lwa Skorpiona Wodnika i Strzelca i moze Panne kojarze kiedy sa mniej wiecej jedynie. Ale jakos zazwyczaj jak ktos jest jakis taki no zle na mnie dzialajacy to sie okazuje ze to Lew jest. Za kazdymr azem jakos. Czasami na efekty takiej osobowosci trz abylo poczekac <np u mnie ze 3 lata> ale w koncu sie pokazywalo i tylek.
Nic nie poradze, ze ludzie z tego znaku zle mi sie po prostu kojarza i na wstepie jak wiem ze ktostam to Lew to ma u mnie minusa takiego malego juz. Jestem uprzedzona. Trudno.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 lis 2007, 00:37

księżycówka pisze:Ja nie oceniam.

ale chodzi o takie "koziorożec i wodnik to ciężkie połączenie"...co za różnica czy ktoś urodził się w maju czy w grudniu popołudniu?

księżycówka pisze:Ale jakos zazwyczaj jak ktos jest jakis taki no zle na mnie dzialajacy to sie okazuje ze to Lew jest. Za kazdymr azem jakos.

jak dla mnie to zbieg okoliczności

Czasami na efekty takiej osobowosci trz abylo poczekac <np u mnie ze 3 lata> ale w koncu sie pokazywalo i tylek.

no właśnie...może po prostu po 3 latach zaczęłaś je zauważać, a nie, że raptem okazało się, że lew to złe stworzenie...

chodzi mi o takie kojarzenie...hmm, jesteś zły i mnie wkurzasz, na pewno jesteś waga, albo odwrotnie, jestem byk więc powinienem być śraki owaki, z góry narzucone jakby jaki kto jest

a już kurde horoskopy...ojjj...normalnie śmiechu warte, można sobie kupować gazety w zależności od tego czy "przyszłość nam pasuje" bo w każdej gazecie co innego odnosi się do tego samego znaku zodiaku w danym czasie...a może to jakimś szyfrem pisane jest? :|

księżycówka pisze:Nic nie poradze, ze ludzie z tego znaku zle mi sie po prostu kojarza i na wstepie jak wiem ze ktostam to Lew to ma u mnie minusa takiego malego juz. Jestem uprzedzona. Trudno.

a jak ktoś na prawdę spoko i fajny się trafi na Twojej drodze życiowej i polubisz go i powiedzmy w trakcie rozmowy dowiesz się, że on to lew, to od razu "-" ?

nie wiem, jestem chyba zbyt małym lewkiem by zrozumieć jak można nie lubić kogoś tylko dlatego, że urodził się w kwietniu, a uwielbiać ludzi z listopada...nie ogarniam
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 13 lis 2007, 02:11

dla mne Mati jestes zaprzeczeniem dwoch osob, ktore znam dobrze i sa spod znaku lwa :> obie sa nieustepiliwe, uparte, lubiace stawiac na swoim, nieraz liczy sie tylko ich zdanie i nikogo wiecej.
a Ty jestes miekki :> ze sklonnoscia do lagodzenia konfliktow, a nie podsycania ich. duzo przepraszasz i zalezy Ci na opinii innych. jakby nie lew. przynajmniej wg moich obserwacji.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lis 2007, 07:51

Mati_00 pisze:no właśnie...może po prostu po 3 latach zaczęłaś je zauważać, a nie, że raptem okazało się, że lew to złe stworzenie...
Nie. Po priostu z czesem mu odbilo.
Mati_00 pisze:a jak ktoś na prawdę spoko i fajny się trafi na Twojej drodze życiowej i polubisz go i powiedzmy w trakcie rozmowy dowiesz się, że on to lew, to od razu "-" ?
No. Dorzuce do cech nie na plus u tej osoby, ale nie znaczy to ze nie moge sie z taka osoba zakumplowac i jej lubi ci znak bedzie mi merdal wtedy zupelnie.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 lis 2007, 16:06

Mia pisze:obie sa nieustepiliwe, uparte, lubiace stawiac na swoim, nieraz liczy sie tylko ich zdanie i nikogo wiecej.

rzadko, ale też mi się zdarza tak postępować

Mia pisze:ze sklonnoscia do lagodzenia konfliktow, a nie podsycania ich.

no bo po co wdawać się w bezsensowne dyskusje, kłótnie, koflikty, w których z góry wiadomo, że nie będzie zwycięzcy? lepiej ustąpić, zachowując swoje racje i nie męczyć się

Mia pisze:duzo przepraszasz

tylko jeśli się pomyliłem i zauważyłem to, lub ktoś mi to udowodnił, albo jeśli kogoś uraziłem...

Mia pisze:lubiace stawiac na swoim

wiesz, chyba każdy chciałby, żeby wszystko toczyło się po jego myśli, czyż nie? :>

Mia pisze:zalezy Ci na opinii innych

a to już zależy...zależy kto swoją opinię na mój temat wyraża i na jaki konkretnie temat

Mia pisze:jakby nie lew.

no ale jakby nie patrzeć, 29 lipiec to czysty lew...wrrrau!

[ Dodano: 2007-11-13, 16:09 ]
księżycówka pisze:Po priostu z czesem mu odbilo.

co nie znaczy, że dlatego, że jest lwem...

księżycówka pisze:Dorzuce do cech nie na plus u tej osoby,

czyli tak... "dorzucę fakt, że urodził się w "czasie lwa" do cech nie na plus u tej osoby" ...

jej lubi ci znak bedzie mi merdal wtedy zupelnie.

ale na początku owa osoba dostaje krechę tylko za datę urodzenia, bo tak na prawdę przecież to nie kreuje człowieka...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 13 lis 2007, 18:51

W sumie te znaki zodiaku to zawracanie gitary ... jak ktoś jest wredny to bez względu na znak jest i odwrotnie, poza tym kwestia oceniającego.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lis 2007, 10:26

Nie prawda Engu, wrednosc owa bedzie inna u lwa, panny, skorpiona, a inna u innych (znaki przypadkowe )
ja np. moge zweryfikowac BARANA - kobietę,(na tle innych znaków) zajebista jest w łózku <aniolek>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości