Nasze znaki zodiaku

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Jaki jest Twój znak zodiaku ?

baran
11
7%
byk
9
6%
bliźnięta
15
10%
rak
6
4%
lew
7
5%
panna
16
11%
waga
10
7%
skorpion
16
11%
strzelec
26
17%
koziorożec
11
7%
wodnik
11
7%
ryby
11
7%
 
Liczba głosów: 149
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2007, 16:23

Elspeth pisze:moon i co o tym sądzisz? jak to do nas się ma?
Tylko energiczne by sie po czesci zgadzalo. Nola widac zna te niefajne przedstawicielki Strzelców <diabel>
Yasmine pisze:lubiący się bawić, trochę lekkomyślni, ale nie da ich się nie kochać.
Da sie. Mozna ich jeszcze nienawidzic ;DD
Yasmine pisze:Lew - Obie płci kochają być w centrum zainteresowania. Dużo mówią, lubią się podobać, mają wiele znajomych.
To moj byly jakis nietypowy wobec tego jest. ;DD
tarantula pisze:DOKLADNIE!Znam paru i moge potwierdzic.Do tego maja zamilowanie do luksusu.
Ja znam jednego - zaradnego realiste, zadnego babiarza, od ponad 23 lat wiernemu jednej kobiecie. <tatuś>

[ Dodano: 2007-10-22, 16:23 ]
Nola, daj tego linka co mialas, co?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2007, 18:10

lollirot pisze:co znaczy lekko traktować życie?

złego wyrażenia trochę użyłam. Chodziło mi o branie życia z przymrużeniem oka :), wieczny optymista, nie przejmuje się wieloma rzeczami :).

księżycówka pisze:Mozna ich jeszcze nienawidzic ;DD

no, w każdym razie skrajne emocje wywołują :).
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 paź 2007, 18:14

Yasmine pisze:no, w każdym razie skrajne emocje wywołują .
Strzelce? No co Wy! Mój ojciec był Strzelec i wcale tak nie uważam. Zawsze mi się wydawało, że to taki nijaki znak.

Ale jak tak pomyślę, to faktycznie imprezowicze. Włącznie z moim ojcem <boje_sie>

Napiszcie coś jeszcze o Strzelcach, bo - że tak powiem - bezpośrednio zainteresowana jestem <pijak>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2007, 18:18

mrt pisze:Napiszcie coś jeszcze o Strzelcach, bo - że tak powiem - bezpośrednio zainteresowana jestem <pijak>

Co do tych imprez, to bardzo, ale to bardzo lubią sobie wypić. Nie przejmują się generalnie wyglądem. Egoiści. Lubią jak coś się w życiu dzieje.

Mam mamę strzelca.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 paź 2007, 18:20

Yasmine pisze:Co do tych imprez, to bardzo, ale to bardzo lubią sobie wypić. Nie przejmują się generalnie wyglądem. Egoiści. Lubią jak coś się w życiu dzieje.
<boje_sie> <boje_sie> <boje_sie> Muszę się chyba okopać <boje_sie>

[ Dodano: 2007-10-22, 18:20 ]
Ale w ogóle to da się z czymś takim żyć? :>
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 22 paź 2007, 18:21

Nola pisze:skorpiony - mściwe, dumne, nie zapominają o doznanej krzywdzie, kłótliwe jak nie wiem, , chyba najbardziej wyrazisty znak zodiaku

Hehehehe podobno, a ja taki nietypowo miętki jestem w sumie ... ;)

Yasmine pisze:Byk - Facet - stateczny, ułożony, milczący, Kobieta - Wulkan, dużo mówi i gestykuluje, walczy o swoje

To by się zgadzało ...
Yasmine pisze:Lew - Obie płci kochają być w centrum zainteresowania. Dużo mówią, lubią się podobać, mają wiele znajomych.

Fakt, znam paru/ę, ogólnie lubią porządzić... ale mają też słabości i to spore ...
Yasmine pisze:Bliźnięta - Facet - Podobnie jak Baran bardzo lubi kobiety. Wszędzie go pełno, wszyscy go znają - Kobieta - te same cechy co facet

Chodzące rozdwojenie osobowości, przynajmniej kobiety.
Yasmine pisze:Ryby - Ludzie z pasjami. Uparci, ale trochę lekko podchodzący do życia.

Ryby są różne, czasem takie czasem inne ;)
Yasmine pisze:Panna - Facet - intelektualista, lubiący to co dobre, specyficzne kobiety, markowe ubrania, uwielbia mieć pieniądze, ciężko się z nim żyje. Kobieta - Materialistka, pedantka, zawsze wie najlepiej, ciężko z nią żyć, bardzo martwi się o rodzinę.

Ogólnie nie polecam, znałem kilka facetów i kobiet i osobiście zwiewałbym gdzie pieprz rośnie... byle dalej. No ta fantazja ...
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007, 18:40 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2007, 18:25

mrt pisze:Ale w ogóle to da się z czymś takim żyć? :>

Da się, da i życie jest ciekawe. Tylko tolerancyjnym trzeba być, jak z dzieckiem czasami się obchodzić :).

eng pisze:Chodzące rozdwojenie osobowości, przynajmniej kobiety.

<tak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2007, 18:29

mrt pisze:Zawsze mi się wydawało, że to taki nijaki znak.
Ej no co Ty. ;P
mrt pisze:Ale jak tak pomyślę, to faktycznie imprezowicze.
Imprezowicze moze niekoniecznie, ale bawic sie lubia od czasu do czasu <diabel>
mrt pisze:Napiszcie coś jeszcze o Strzelcach, bo - że tak powiem - bezpośrednio zainteresowana jestem <pijak>


Z tego co ja obserwuje u Strzelców: maja tendencje do dwoch twarzy, natur czy jak to okreslic - zazwyczaj skrajnych, lacza w sobie dwa bieguny. U nich czesto moze byc polaczone np totalne zaangazowanie w cos i lenistwo kompletne, wrazliwosc i niesmialosc oraz jednoczesnie wulkam energii i sily. Bywaja bardzo czesto beztroscy i wyluzowani. To czesto ludzie pelni pasji, lubiacy zmiany i marzacy o wladzy. No i co charakterystyczne - nie znosza ograniczen, smyczy wszelkiego typu, kochaja niezaleznosc i wolnosc. Stad ciezko z takimi zwiazki budowac. Czesto to osoby bardzo energiczne, ktorych wszedzie pelno, potrafiace sie dogadac z prawie kazdym, latwo sie przystosowywuja do zmian, namietne z duzym temperamentem. Z takich minusow bardziej to: "slomiany zapal", niekonsekwencja. U niektorych osob widuje sie czesto dosc silny pragmatyzm i szczerosc az zbytnia, bezposredniosc, ktora wrecz razi. Czesto to cholerycy, latwo ich zirytowac. U niektorych zdarza sie tez straszliwa naiwnosc, ale w tym wzgledzie zycie ich czesto wyprostowywuje.

Sie kurna rozpisalam <aniolek>
Jakby nie bylo - censored znak. <bo to moj znak :D >

[ Dodano: 2007-10-22, 18:31 ]
Yasmine pisze:bardzo lubią sobie wypić. Nie przejmują się generalnie wyglądem. Egoiści. Lubią jak coś się w życiu dzieje.
A to tez :D
Yasmine pisze:ylko tolerancyjnym trzeba być, jak z dzieckiem czasami się obchodzić :) .
O wlasnie :D

[ Dodano: 2007-10-22, 18:33 ]
mrt pisze:Ale w ogóle to da się z czymś takim żyć? :>
No ja mam nadzieje stara panna nie zostac. Ze mna nikt dluzej wytrzymac nie moze ;DD
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 paź 2007, 19:40

Nie wiem czy gdzieś nie zostało to przypadkiem wcześniej zapisane, bo całrgo tematu nie czytałem, lecz pewien izraelski lekarz wojskowy prowadził badania na setkach tysięcy rezerwistów właśnie pod kątem właściwiości charakteru itp., związanych z datą urodzenia i wyszło mu, że nie występują absolutnie żadne korelacje, podobnie jak z modlitwami o pomyślność operacji, które sprawdzają się na ogół w 2%. ;) ...Tak więc należy sobie poszukać innego uzasadnienia dla swych wad charakteru. <regulamin>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 22 paź 2007, 19:46

PFC pisze:Tak więc należy sobie poszukać innego uzasadnienia dla swych wad charakteru.

Hahahahahaha dobre :)
To jacy jesteśmy, czy jesteśmy dobrymi ludźmi czy złymi potworami, czy mamy honor, ambicję, poczucie przyzwoitości, empatię i inne ludzkie cechy , czy wręcz przeciwnie wynika z naszych wyborów - o tym decydujemy sami i znak nie ma żadnego udziału. To raczej fakt.
Ale pewnne skłonności, baza jednak może się wiązać z tym w jakim miesiącu się urodziliśmy, moze to pora roku, pierwsze miesiące zycia, warunki ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 paź 2007, 19:50

eng pisze:Ale pewnne skłonności, baza jednak może się wiązać z tym w jakim miesiącu się urodziliśmy, moze to pora roku, pierwsze miesiące zycia, warunki ...


No moim zdaniem już większe znaczenie ma klimat; jego wpływ na ludzką mentalność podkreślało wielu wybitnych myślicieli już od starożytności. :) ...Ciekawa wydaje mi się tez teoria, że ludzie urodzeni w drugiej połowie roku mają większe skłonności do depresji, lecz jak popatrzę na siebie, to jakoś tego nie widzę. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 paź 2007, 20:16

Wodnik ,ma kobieta Ryba, nie wierzę w horoskopowe pierdółki. Nigdy mnie to nie kręciło.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 paź 2007, 20:23

TedBundy pisze:Wodnik

Wodniki <jestok> (wiem co mowie <aniolek> ) <banan> <pijaki> <looz>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 paź 2007, 20:35

ja tez lubie wodniki, kiedys mialam przyjaciolke wodniczke (dzien wczezniej urodzona) swietnie sie dogadywalysmy, jako jedyna znana mi osoba radzila sobie z moimi fochami - smiechem :) i dzialalo :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2007, 20:41

Ja se poprzegladalam z nudow jakies partnerskie horoskopy teraz. I kuzwa wszedzie wychodzi, ze do Strzelcow to nikt prawie nie pasuje. :|
Skorpiony tez :/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 paź 2007, 13:01

PFC pisze:pewien izraelski lekarz wojskowy prowadził badania na setkach tysięcy rezerwistów właśnie pod kątem właściwiości charakteru itp., związanych z datą urodzenia i wyszło mu, że nie występują absolutnie żadne korelacje,


Nie szkodzi. Ludzie to i tak kochają i będą kochać <hyhy>

Yasmine pisze:
pani_minister pisze:W zwiazku, że to o Moim, to sprostuję. Romantyk - gdzieś bardzo głęboko, jeśli już. Na zewnątrz totalny ironiczny cynik. Milczący faktycznie często, to ja raczej gadam. Fałszywości nie ma za grosz, wręcz przeciwnie, najgorszą prawdę w oczy powie.

ooo, specyficzny rak :).

Pewnie późny... <hahaha> Albo wczesny <hahaha2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 23 paź 2007, 13:59

Sir Charles pisze:Ludzie to i tak kochają i będą kochać <hyhy>


Chyba tylko słabi ludzie. <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 paź 2007, 14:36

Pewnie późny... <hahaha> Albo wczesny <hahaha2>


Albo w ascendencie :]
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 09 lis 2007, 11:25

Baran - Znam tylko facetów
i mnie :>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 09 lis 2007, 11:53

Strzelec , strzelec , strzelec to ja <ckm2>

[ Dodano: 2007-11-09, 11:58 ]
Co do tych imprez, to bardzo, ale to bardzo lubią sobie wypić. Nie przejmują się generalnie wyglądem. Egoiści. Lubią jak coś się w życiu dzieje, nom w sumie się zgadza

[ Dodano: 2007-11-09, 12:12 ]
To co pisała księżycówka o strzelcach też się zgadza ja pierdyle w kaczki bryle ;PP .
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Tristram
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 lip 2007, 00:51
Skąd: DSOTM
Płeć:

Postautor: Tristram » 09 lis 2007, 12:31

Normalnie prawie same strzelce tutaj... włącznie ze mną :P
księżycówka pisze:No i co charakterystyczne - nie znosza ograniczen, smyczy wszelkiego typu, kochaja niezaleznosc i wolnosc. Stad ciezko z takimi zwiazki budowac.

No coś w tym jest... może to dlatego nikt ze mną nie wytrzymuje? <diabel>
Nie lubię być ograniczany lub od kogoś uzależniony. Wszystko, co mnie dotyczy wolę zrobić sam, żeby było zrobione dobrze 8)
Ale cała reszta słabo się sprawdza w moim przypadku :/. Zresztą... te wszystkie horoskopy są jak totolotek - zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że się trafi w odpowiednie liczby. Patrząc na opisy powyżej, to może bym "ugrał trójeczkę", a może i nie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 lis 2007, 14:45

unlucky_sink pisze:
Baran - Znam tylko facetów
i mnie :>

Więc myślę, że opis można odnieść także do kobiet <diabel>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 09 lis 2007, 15:50

Yasmine pisze:Więc myślę, że opis można odnieść także do kobiet <diabel>
Yasmine pisze:Baran -jest niesamowitym kobieciarzem, lubi bajerować, ma duże poczucie humoru i zniewalający uśmiech. Bardzo lekko traktuje życie.
8)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 09 lis 2007, 15:59

Te cechy są tak uniwerslane, aby każdy je mógł dopasować do siebie... i dlatego bardzo dziwi mnie to, że dorośli wierzą w coś takiego.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 09 lis 2007, 16:30

Jawka pisze:i dlatego bardzo dziwi mnie to, że dorośli wierzą w coś takiego.
powiedziała twardo stąpająca po ziemi Jawka :] bajek też nigdy jako dorosła nie czytałaś, nie oglądałaś?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 09 lis 2007, 17:31

Jawka pisze:Te cechy są tak uniwerslane, aby każdy je mógł dopasować do siebie... i dlatego bardzo dziwi mnie to, że dorośli wierzą w coś takiego.


Znaki zodiaku to bzdura jak stad do Marakeszu. A juz najbardziej nosi mnie jak jakas panna spyta mnie o znak i slysze potem duperele pokroju "Panna!? O rany, to beznadziejnie! Panny to sa takie, takie i takie i maja pryszcze na tylku!".
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lis 2007, 18:27

Wujo Macias pisze:A juz najbardziej nosi mnie jak jakas panna spyta mnie o znak i slysze potem duperele pokroju "Panna!? O rany, to beznadziejnie!
Szit mogles powiedziec to bym nie pytala, a nie teraz sie dowiaduje ;DD
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 09 lis 2007, 23:14

unlucky_sink pisze:bajek też nigdy jako dorosła nie czytałaś, nie oglądałaś?
Czytałam, ogladałam...... jak miałam 10 lat.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 lis 2007, 23:25

a ja jestem lew <diabel> ale prawdę mówiąc to to wszystko jest głupie i bezsensowne jak horoskopy
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lis 2007, 02:18

Mati_00 pisze:a ja jestem lew <diabel>
Nie lubie <foch>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości