DO DZIEWCZYN - JAKIE MACIE WYMIARY?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 25 paź 2005, 15:23

moon pisze:krzyniu, ale niektórzy [np. ja jak mnie dół złapie] chcieli schudnąc, ale nie miec zarysowanych mięśni więc nie ćwiczą.
Jeśli Kotce pasuje sama dieta, bo jak widac jest z niej zadowolona to po kiego grzyba ma ćwiczyć dziewczyna?Sama pisała o wrodzonym lenistwie zresztą :P A słomiany zapał do ćwiczeń byle schudnąc gowno daje, bo nawet jak efekt to przyniesie to człowiek znów wrzuca na luz i się nie katuje. Żeby się odchudzać za pomocą ćwiczen trzeba je lubić przede wszystkim.


jak mam doła czasami to tez nie moge na siebie patrzec bo wydaje sie sobie gruba , brzydka i w ogóle beznadziejna. moim najlpeszym sposobem w tej sytuacji jest ubranie najfajnieszych ciuszkow umalowanie sie i wyjscie gdziekolwiek...
co do cwiczen to wydaje mi sie ze po prostu jak ktos chce schudnac to powinien co cwiczyć nie wiem moze skakac tanczyc <aniolek2>
Poza tym u kobiet zarysowane miesnie widac naprawde przy dugich i intensywnych cwiczeniach i trudniej jest taki efekt uzyskac niz u facetów..
co do diedt to dla mnei nei maja najmniejszego sesnu chyba że rzeczywiście ma sie zamiar zminic swoj tryb zywienia na zawsze inaczej bedziemy mieli tylko efekt jo jo
Pamietam kiedys byłam taka zakompleksiona ze nawet wstydziałam sie rozebrac w szatni na wf a teraz kompletnie nie rozumiem takich dziewczyn które kombinuja tylko zeby im ani kawalaka ciała nie było widac.Kompleksy strasznie iszcza zycie człowiekowi , dpiero teraz wiem jak jest bez nich fajnie ( choć nei mówie ze sie ich cąłkiem pozbylam) ale przez to charakter zmienił mi diametralnie...
dlatego irytuje mnie ten temat i czyjeś wmawianie że jak cos nie jest dla ogolu doskonale to poprsotu nalezy to ukrywac bo to nieestetyczne , no i dobra jak komus sie wydaje nie estetyczne to niech sie nie patrzy
you touch me
in special places...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 25 paź 2005, 18:31

moon pisze:To ja juz wolę wysypke

Tez bym wolala, ale tu sie nie wybiera niestety... A ja tak lubie plywac ;(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 paź 2005, 21:15

Nie lubie swojej figury i moja aktualna waga jest najwieksza do tej pory w moim zyciu, przy 165 cm, 57kg, brrr.
Pare lat temu temu chodzilam bardzo intensywnie na aerobik i silownie, do tego sauna ,solarium i czulam sie wysmienicie. Trwalo to kilka miesiecy i figure mialam jak zloto, kaloryfer na brzuchu i ladnie zaznaczone miesnie rak i nog. cholernie mi sie to podoba.
Oczywiscie ciagle mialam zastrzerzenia do swojej figury, bo taka juz jestem, ale patrzac z perspektywy czasu, bylo bardzo dobrze. Warzyłam 49/50 kg i bylam w sam raz.
Oczywiscie kiedy przerwalam wszytsko mi opadlo, dostalam troszke cialka tu i tam. porazka. Nie zdawalam sobie sprawy, ze tak sie stanie i teraz wiem, ze gdybym znow tak intensywnie cwiczyla robilabym to troszke inaczej i nie przerwala tak drastycznie.

konczac, zle mi ze soba. Lubie kobiety szczuple, drobne, wysportowane.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Grace

Postautor: Grace » 25 paź 2005, 22:47

cubasa pisze:Gosia... napisał/a:
Szczerze wątpie, żeby coś takiego mogło mieć miejsce.

Co jest niemozliwe? Ze brzuszkami zmniejszyla obwod w talii?

ze zrobily sie sie wieksze boki od cwiczen : / w to szczerze watpie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2005, 01:57

Gosia... pisze:ze zrobily sie sie wieksze boki od cwiczen

Nie tyle większe co mi sie wcięcie w takli zredukowało. Troszkę taki efekt jakby mi ktoś wałkiem do ciasta po brzuchu przejechał. Inaczej tego wyjaśnic już nie umiem.
I to nie jest moja opinia tak do końca akurat Gosiu. Bo ja była zdziwiona szczerze co sie stało i dopiero instruktor z siłowni mnie oświecił.
Gdybym robiła normalne brzuszki i do tego np skośne to by tego nie było ponoć, a ja leń i olałam. :/
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 paź 2005, 14:40

Tak sobie poczytałem i mam kilka uwag do koleżanek

Przeraża mnie że na kilogramy wiele z Was preferuje dietę, cześto wyniszczajacą.
( Choć jak czytam złotooką kotkę, to trudno jej odmówić racji). Jestem za tym żeby odżywiać sie zdrowo, ale nie - o zgrozo! - barbarzyńko sie głodzić! Gdzie radość życia?!
Wszak jedzenie (dobre) może byc porównywlane z orgazmem!

Ja Wam dziewczyny polecam - jeśli już musiecie się odchudzać sport. Warto znaleźć soie cos dla siebie, bo jest na prawdę bardzo dużo form i każdy znajdzie coś dla siebie.

Nawet jeśli ktoś nie przepada za sportem to polecam takie formy sportowe, które już są sztuką:
np Choy Lee Fut

No a z pływania żeby mieć piękną ( ale nie umięśnioną sylwetkę) to polecam oczywiście żabkę, a stanowczo odradzam delfina i kraula!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2005, 19:18

robinho pisze:np Choy Lee Fut

Że co? :|
robinho pisze:polecam oczywiście żabkę, a stanowczo odradzam delfina i kraula!

I tam ja i tak pieskiem zasuwam :D

[ Dodano: 2005-10-26, 19:19 ]
A jak się zmecze to chop na plecki, rączkie se odpoczywają i tylko nózkami chlupotam ;P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 paź 2005, 22:20

moon pisze:
robinho pisze:np Choy Lee Fut

Że co? :|

moze Choy Lee Fiut <banan>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 paź 2005, 01:48

Yasmine pisze:moze Choy Lee Fiut


censored lee fiut :D


moon pisze:A jak się zmecze to chop na plecki, rączkie se odpoczywają i tylko nózkami chlupotam


A ja nie umiem plywac <aniolek2>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 27 paź 2005, 07:12

Yasmine pisze:moon napisał/a:
robinho napisał/a:
np Choy Lee Fut

Że co?


moze Choy Lee Fiut


Kto rzeczywiście ciekawy będzie, ten nie będzi emiał problemów ze znalezieniem tematu, o który mi chodzi.

Nazwa rzeczywiście śmieszna <banan>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 paź 2005, 09:10

TFA pisze:A ja nie umiem plywac

Nauka jest prosta i banalna!
Idziesz z kolegą popływać np nad jeziorko. Stajecie sobie na pomoście, on robi szybki ruch ręką a Ty zaczynasz swoją naukę po wpadnięciu. Jeśli się nie utopisz - umiesz pływac :] Czyż nie proste?
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 27 paź 2005, 09:30

robinho pisze:
Yasmine pisze:moon napisał/a:
robinho napisał/a:
np Choy Lee Fut

Że co?


moze Choy Lee Fiut


Kto rzeczywiście ciekawy będzie, ten nie będzi emiał problemów ze znalezieniem tematu, o który mi chodzi.

Nazwa rzeczywiście śmieszna <banan>


Wydaje mi sie, ze to styl Kung Fu. I mysle tez, ze niewielka liczba pan sie na to zdecyduje...
Ten caly ped do utrzymania wagi itp ma dla mnie z gruntu zle zalozenia. Tak mi sie wydaje. Ma sluzyc dobremu wygladowi, powodzeniu, a przez to samopoczuciu.
A ja uwazam, ze nalezy dbac o siebie glownie z powodu zdrowia. Malo jesc, ale wartosciowe rzeczy + troszke tych niezdrowych, jesli ktos lubi. Troszke ciwczyc i juz.
Jak ma sie krzywe nogi, to tego sie nie zmieni. Ale naprawde nasze szczescie i powodzenie nie zaleza od tego. Nie mowie tu o przesadnych hodowaniu kaldunka, ale figura nieidealna, to nie jest jakies wielkie nieszczescie.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 27 paź 2005, 09:40

Miltonia pisze:Wydaje mi sie, ze to styl Kung Fu. I mysle tez, ze niewielka liczba pan sie na to zdecyduje...



Brawa dla tego Pana. A ja nie myślę, ż e4niewielka ilośc Pań, tylko widze na zajęciach że proporcje nie są zachwiane.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 paź 2005, 09:47

robinho pisze:Brawa dla tego Pana.

miltonia, czy ja o czyms nie wiem ? :P
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 27 paź 2005, 09:49

foxy_lady pisze:robinho napisał/a:
Brawa dla tego Pana.

miltonia, czy ja o czyms nie wiem ?



Przepraszam Miltonia, poprawiam sie:

Brawa dla tej Pani!!!!
Tym większe moje wyrazy uznania za biegłość w temacie!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 27 paź 2005, 10:01

Tego akurat nie trenowalam, ale pochwale sie, ze pare lat sie cwiczylo to i owo. I to nie z powodu figury, bo zawsze mialam idealna <banan>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Aguś

Postautor: Aguś » 27 paź 2005, 11:01

jeśli chodzi o trenowanie to ja trenowalam Kung-fu a pozatym biegalam na dystansach 800 i 1000 m. i pochwale sie ze zajmowałam medalowe miejsca. i niech mi teraz ktos powie ze jestem za gruba i za duzo waze.
Marina
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2005, 22:25
Skąd: od siebie ;)
Płeć:

Postautor: Marina » 27 paź 2005, 12:43

to ja nie bede gorsza i tez podam swoje wymiary :P :/
biust-86
pod biustem-70
talia-67 (za duzo :( )
biodra-87
waga-49
wzrost-1.58
Musze sie pochwalić,że dawniej biegałam i nawet 3x zajęłam 1 miejsce na dystansie 1500m <jasne> ale kiedy to było <mysli> Teraz to ja biegam na przystanki autobusowe jak czasem zaśpie :D
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 27 paź 2005, 13:48

Aguś pisze:jeśli chodzi o trenowanie to ja trenowalam Kung-fu a pozatym biegalam na dystansach 800 i 1000 m. i pochwale sie ze zajmowałam medalowe miejsca. i niech mi teraz ktos powie ze jestem za gruba i za duzo waze.


No i ku mojemu zaskoczeniu nawet tu na forum znajdują sie wielbicielki sztuki Wushu!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 paź 2005, 18:42

moon, a ja tak ci spytam ile wazyasz?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 paź 2005, 20:29

krzyniu pisze:moon, a ja tak ci spytam ile wazyasz?

Na poprzedniej stronie pisałam mój drogi. Generalnie pare postów temu. Powtarzać się nie będę. Możesz sobie poszukać. :]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 28 paź 2005, 21:01

moon pisze:Na poprzedniej stronie pisałam mój drogi. Generalnie pare postów temu. Powtarzać się nie będę. Możesz sobie poszukać.

Ale masz wahania wagi ;P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Grace

Postautor: Grace » 28 paź 2005, 22:40

Krzysztofie :

moon pisze:Ja ile mam?Z 161 i na bank nie waże mniej niż 60 kg [takie mam odczucie] ale na pewno między 55 a 65 waże.

(to bylo z 3 strony dalej)
Tutaj nie ma dokładnej wagi, o którą pytał Krzyś. Mialam w gimnazjum kolezanke, ktora nie mowila ile wazy, bo twierdzila, ze nie ma wagi w domu. hmm, a w kazdej szkole mozna sie zwazyc i u kazdego lekarza...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 paź 2005, 23:35

tak jak myslalem nie napialas ale co mnei to obchodzi, grunt to konstruktywna krytyka ,a woole to po co chceszschudnac skoro nie chcesz wlozyc w to pracy ... badz parówa jesli chcesz wg mnie glownym czynnikiem ktory pozwoli zrzucic na wadze bedzie ciezkie cwiczenie jak mowilem bieganie plywanie silownia jakis fitnes i aerobik a co ktora zrobi to wasza sprawa...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 paź 2005, 23:43

krzyniu pisze:po co chceszschudnac

Widać nie czytałes jednak. :] Cóż widac za trudne :]
Wcale schudnąc nie chcę ;P
krzyniu pisze:ale co mnei to obchodzi

Otóż właśnie. :]
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 paź 2005, 23:52

stanowczo za duzo robie literówek....ale co ja bede mowil kazdy chce byc takim jakim jest a najlatwiej nic nie zmieniac i wazyc 65 kg
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 paź 2005, 23:57

krzyniu pisze:kazdy chce byc takim jakim jest

No nie do końca. Każdy chce być takim jakim jaki mu sie podoba. Gdyby mi sie podobałay anorektyczki bym nią została, gdyby mi się podobałay panie ok. 200 kg bym nią została. Proste :]
A ja suchodupcem nie chce być i tyle ;P 65 kg?W sumie spoko waga tylko nie wiem czy moja <aniolek2>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 29 paź 2005, 00:18

krzyniu pisze:stanowczo za duzo robie literówek....ale co ja bede mowil kazdy chce byc takim jakim jest a najlatwiej nic nie zmieniac i wazyc 65 kg


Jezu ludzie, normalnie mnie takie teksty oslabiaja. Wiekszosc ludzi (zwlaszcza facetow) nie jest w stanie okreslic wagi na podstawie wygladu. Moge sie niemalze zalozyc krzyniu, nie raz ogladzasz sie na ulicy za dziewczyna, ktora tak naprawde wazy wiecej niz ci sie wydaje.
Nie waga jest wazna a wyglad. Dwie dziewczyny wazace niby tyle samo moga wygladac calkiem inaczej. Jedna moze miec kilogramy rozlozone proporcjonalnie i wygladac super, a druga np. malenki biust i bardzo szeroka pupe.
Smiesza mnie te wywodzenia na sucho bez zobaczenia jak ktos wyglada.

A 65kg (zalozmy ta gorna granice) przy takim wzroscie to dobra waga. moze nie idealna, ale kwestia gustu.
Dobijaja mnie takie teksty, gdzie dziewczyny MUSZA sie odchudzic bo maja BMI 22, a nie 15. Chore. Co ma powiedziec ten kto naprawde ma problemy z waga. Ma 100, 150 czy 200kg. Ktos taki nie ma juz prawa do zycia? Do getta go zamknac?
Jesli ktos chce sie odchudzac, to jego wola. A jak jest zadowolony, zdrowy i dobrze sie czuje za soba to po jasna cholere?

Dziecinada. =='
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 29 paź 2005, 09:02

ja nie mowie ze ktos kto wazy 65 kilogramów to jest tragedia i moon ma racje lepiej miec za duzo niz za malo , ty rowniez masz racje ze nie mozna ocenic jak sie nie widzialo, ale ja

a co do wagi 100 czy wiecej to ja np chcialbym tyle wazyc miec powiedzmy 100 kg tylko nie byc spasiony... a co do twojej wypowiedzi kotko hmmmm no widac ze ty sie znasz na rzeczy, ale ja nie pwoeidziale mze 65 kilowa laska jest brzydka czy nie atrakcyjna co prawda nie widzialem nikdy nikogo o w sroscie 160 i wadze 65 i nie dlatego ze to sie nie zdarza tylko po prostu penwie niezwrcocilem uwagi... no ale tak jak juz powiedzialem nie wierze w diety (jako srodek który ma nas odchudzic) moim zdaniem tzreba wlozyc w to o wiele wiece pracy a gadanie ze sie nie chce i ze slomiany zapal to tak jak powiedzialem
krzyniu pisze:ale co ja bede mowil kazdy chce byc takim jakim jest a najlatwiej nic nie zmieniac i wazyc 65 kg
Grace

Postautor: Grace » 29 paź 2005, 10:32

złotooka kotka pisze:A 65kg (zalozmy ta gorna granice) przy takim wzroscie to dobra waga.

Znaczy ja moge powiedziec ze swojego przykladu - ja dobrze nie wygladalam jak tyle wazylam, a jestem wyzsza od moon. Teraz wazac 12-13kg mniej jest w miare dobrze. Ale moze to zalezy od kobiety- ja w to watpie, ale nie wykluczam takiej mozliwosci, ze 65-kg dziewczyna moze byc niezla dupa.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 517 gości