DO DZIEWCZYN - JAKIE MACIE WYMIARY?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 23 paź 2005, 00:24

złotooka kotka pisze:
cubasa pisze:wlasnie to mi przyszlo pierwsze na mysl

Czemu? Jakies doswiadzczenia?

Nie Złotooka, po prostu niedawno w ktoryms z topikow rozmawialismy o dietach i ta jakoś zapadla mi w pamięć.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 paź 2005, 00:25

złotooka kotka pisze:Jesc zdrowo powinien nawet ten co nadwagi nie ma.


No to oczywiste, zdrowe odzywiania jest dla ogolnego zdrowia a nie tylko sylwetki.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 paź 2005, 00:29

Wlasnie. A ze przy okazji spadaja nadwyzki to jeszcze milej :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 paź 2005, 00:31

Problem z Montim w Polscem to to, ze ciezko znalezc np. make i chleb z pelnego przemialu - choc obecnie juz jest i tak latwiej niz np 5-6 lat temu. Bo powoli jest coraz wiecej sklepow ze zdrowa zywnoscia...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 paź 2005, 09:35

Czy ja wiem czy trudno? Ja problemow nie mam.
Maki na bazarze jest baaaardzo duzo. I to baaardzo z pelnego przemialu. Jak dla mnie jest zbyt gruba i jeszcze ja sobie w mlynku do kawy domielam, bo jakies dziwadla z niej inaczej wychodza. Chociaz ja wlasciwie maki nie uzywam. Do czego niby? Wole ugotowac makaron z semoliny albo razowy, niz jakies kluchy robic.

A chleb jest swietny w Biedronce (z 9 ziarnami) albo razowy z piekarni wojskowej do kupienia np. w Markpolu. A cala reszte, jak soczewica, soja itp. teraz mozna wlasciwie w kazdym sklepie dostac.
W sklepach ze zdrowa zywnoscia to tylko fruktoze kupuje, pomstujac zawsze na jej cene :/

Staram sie po prostu wyszukiwac to co Monti w zwyczajnych sklepach czy supermarketach, bo za to samo w sklepie ze zdrowa zywnoscia placi sie dwa razy tyle. Coz, MM troche kosztuje, ale nie az tak zeby nie mozna bylo sobie pozwolic.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 paź 2005, 13:42

No coz, nie chadzam po bazarach, Biedronkach i Markcostam, wiec moze dlatego nie widzialam takich produktow poza sklepami ze zdrowa zywnoscia :]
Ale... zwykly razowiec albo z 9 ziarnami to nie jest TO. Przynajmniej nie wystarczajaco odpowiedni, to po prostu nagiecie zasad...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 23 paź 2005, 17:09

przestancie szukac diet cudów , kurde nie mozesz zamiast odstawic jedzenia po prostu zaczac regularnie jesc(o ie juz tego nie robisz)zapisz sie na fitnes aerobikbasen i zacznij biegac wieczorem i moge ci zagwarantowac ze schudniesz jedzac wiecej, nie mozesz wychodzic z zalozenia ze wystarczy nie jesc, nie musisz jesc samej salaty zeby schudnac odstaw tlusta golone albo cos w tym sty;lu i zacnzij cwiczyc- bardzo intensywnie
Awatar użytkownika
malenstwo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2005, 11:09
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: malenstwo » 23 paź 2005, 21:09

a wiecie czemu dziewczyna nie moze byc za chuda?

bo by sie ch** złamał.

I ja sie zamierzam tego trzymac.
I naprawde lubie wygrawac z facetami na reke :D
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 paź 2005, 21:27

sophie pisze:Ale... zwykly razowiec albo z 9 ziarnami to nie jest TO

Zwykly nie. Ale TE sa. To produkty polecane na stronach MM przez innych jedzacych w taki sposb. Sa pieczone z ciemnej maki, bez polepszaczy, cukru, slodu czy karmelu. Tak jak trzeba. Na poczatku "przejscia" przelecialam sie po wszystkich mozliwych sklepach w okolicy i znalazlam te, ktore sa monti.

krzyniu pisze:nie mozesz wychodzic z zalozenia ze wystarczy nie jesc, nie musisz jesc samej salaty zeby schudnac

Jezeli to do mnie bylo to nie znasz krzyniu totalnie zasad jedzenia zgodnie z MM. Jedna z jej podstawowch zasad jest wlasnie jedzenie; regularne i zdrowe.

To wcale nie jest tak, ze ja jadalam jakies golony i dlatego przytylam. U mnie w domu zawsze gotowalo sie chudo, bez jakis zasmazek i ciezkich sosow. Ale i tak wszyscy domownicy maja conajmniej pare kilo za duzo. Proces przemiany materii jest bardzo indywidualny i nie da sie zastosowac tej samej metody do kazdego. Moja mama jada niemalze racje glodowe, ja sama bym na tym nie wytrzymala, i co? Ciagle powolutku przybiera na wadze. To wszystko nie jest takie latwe...
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 paź 2005, 14:30

Przegladam ten topic i po prostu boje sie napisac cokolwiek, juz nie o sama krytyke nawet chodzi, ale tutaj kazdy "swoje prawdy" najlepiej zaczalby podawac dozylnio gdyby mogl <chory> Przyznam szczerze, ze nie jestem wcale zadowolna z tego jak wygladam, ale jakis czas temu przestalam uzalac sie nad tym, i po prostu cos z tym zaczelam robic, efekty sa i bedzie co raz lepiej. 5 lat temu (chociaz wtedy nie musialam) zrobilabym to tylko dlatego by sie podobac, teraz robie to glownie dla siebie, ale bylabym hipokrytka mowiac ze nie zalezy mi na pozytywnej ocenie przez mezczyzn. Oczywiscie ze nie napisze jakie mam wymiary, bo obawiam sie ze komentarz jaki ktos moze mi tu wypalic moze zniechecic mnie do dalszej "pracy" :D Ktos inny moze to uzna za tchorzostwo, aj dont ker
Tak od siebie jeszcze dodam, ze jakakolwiek figura i najmodniejsza mini w miescie nie pomoze przy tym jesli jest sie tak zgorzknialym jak niektore osoby tutaj. W zyciu najwazniejszy jest balans, a czlowiek ktory zbyt wiele uwagi przywiazuje do wymienionych kanonow piekna i mody, nie ma czasu na ubieranie duszy. Moze dlatego ze staram sie pracowac nad soba "na wielu frontach" daje mi to mizerne czasowo efekty, ale jednak. <aniolek2>
Jesli chodzi o moje upodobania, to lubie panow "troszke wiekszych" - a co to oznacza troszke wiekszych pozostawiam do indywidualnej interpretacji :D a jesli chodzi o panie, to juz gdzies wspomnialam w jakich gustuje :>
pozdrawiam <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 paź 2005, 14:34

Wstreciucha pisze:Jesli chodzi o moje upodobania, to lubie panow "troszke wiekszych"

a no <browar>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 24 paź 2005, 14:43

złotooka kotka, a cwiczysz ? samo jedzenie nic ci nie da, cwicz a schudniesz
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 24 paź 2005, 16:14

heh czyli tez jestem zapasiona, ale jakos mi to nie przeszkadza
uwielbiam moje ciałko , jedynie co to brzuszek moglabym miec bardziej wyćwiczony wiec cwicze ( mniej lub bardziej regularnie) a tak to wszytko ok
nózki szczupłe gdzi trzeba i troche okraglejsze w udach , bioderka odznaczone od pasa.I niech nikt mi nie wmawia ze nie moge sie sobie podobać bo nie pasuje do jakis przestarzałych kanonów bo jak dla mnei ta osoba ma po prostu jakiegos hopla i powinna sie leczyc, ludzie sa rózni i nie możliwe jest przypasowanie wszytkich do jednego motywu...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 24 paź 2005, 17:39

pewnie ze tak i widzisz mika ciebie popieram dobzre sie czujesz taka jaka jestes to cwiczysz tylko brzuch, a jak ktos narzeka ze chce schudna c to nie ch cwiczy a nie diety stosuje bo ja w cos takiegpo nie wierze ze sama dieta moze dac w kazdym przypadku efekt - czasmai owszem ale troche pracy trzeba w to wlozyc...ty czujesz sie dobrze wiec jest dobzre no chyba ze wchodiz w to osoba 3 zazwyczaj bliska i to dla niej sie cos robi ale jak i ona akceptuje wiec nie widze problemu... bo nie ma sie co pod stereotyp specjalnie kreowac
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2005, 18:52

krzyniu, ale niektórzy [np. ja jak mnie dół złapie] chcieli schudnąc, ale nie miec zarysowanych mięśni więc nie ćwiczą.
Jeśli Kotce pasuje sama dieta, bo jak widac jest z niej zadowolona to po kiego grzyba ma ćwiczyć dziewczyna?Sama pisała o wrodzonym lenistwie zresztą :P A słomiany zapał do ćwiczeń byle schudnąc gowno daje, bo nawet jak efekt to przyniesie to człowiek znów wrzuca na luz i się nie katuje. Żeby się odchudzać za pomocą ćwiczen trzeba je lubić przede wszystkim.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 paź 2005, 19:48

krzyniu pisze:samo jedzenie nic ci nie da

Co nic nie da?! 6 kilo mi juz od poczatku przejscia spadlo. Moon ma calkowita racje. Jesli bede cwiczyc tylko po to, zeby schudnac, nienawidzac tego, to co mi to da? Bede sie czula tak jak poprzednio. Kilkanascie kilo mnie i stany depresyjne. Po co mi to? Moj mezczyzna jest duzym facetem i gdybym wygladala jak pajak chory na anemie czulabym sie przy nim co najmniej smiesznie.

Cwicze jak mam ochote. Uwielbiam rower i smigam na nim cale lato. Czasem jak mnie najdzie to cwicze w domu. Codziennie ponad godzine spaceruje (mam dalego do pociagu).

Mam dobre samopoczucie i nie bede sie katowc tylko po to zeby sie wcisnac w o numer mniejsze ciuchy.
Wole miec humor z moimi dodatkowymi kilogramami, niz dola bedac "mniejsza". Nie traktuje utraty wagi jako jakis priorytet. Zleci to OK. Nie, to trudno. Poczekam jeszcze. :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 paź 2005, 21:48

krzyniu pisze:pewnie ze tak i widzisz mika ciebie popieram dobzre sie czujesz taka jaka jestes to cwiczysz tylko brzuch, a jak ktos narzeka ze chce schudna c to nie ch cwiczy

ja tez sie czuje dobrze taka jaka jestem, ale mimo tego cwicze (tak srednio raz w tygodniu intensywnie po godzinke),tylko dla formy (formy nie mozna zatracic ;)) i utrzymania sylwetki :).
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 paź 2005, 23:15

moon pisze:ale niektórzy [np. ja jak mnie dół złapie] chcieli schudnąc, ale nie miec zarysowanych mięśni więc nie ćwiczą.


Moon Ty masz jakas fobie z tymi miesniami :] Mozesz spokojnie cwiczyc. A jak sie tylko jakis zarysik pojawi, to zawsze mozesz przestac i zniknie :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2005, 23:24

charlie81 pisze:A jak sie tylko jakis zarysik pojawi, to zawsze mozesz przestac i zniknie

Jasne, zarysiku nie zauważę i obudzę sie jako jakieś umięśnione bydle , któregos dnia.
Boję sie tego <boje_sie>
A swoją drogą już sie brzuszkami ładnie dorobiłam. Sie zarysik pojawił, przestałam i jest gorzej. Bo bardziej płaska na brzuchu byłam, ale boki mi sie jakoś durnie rozrosły :| i wcięcie w tali sie zmiejszyło. :/
Więc sprawę olałam, brzuszek rzecz jasna urósł i jakoś go takiego bardziej wolę, ale boczki sie nie zmiejszyły.
Zresztą teraz i tak nie mam z tym problemów ni kompleksów więc sie nie martwie. <aniolek2>
Ale doćwiczeń sie zraziłam. :/

Jakbym się teraz odchudzac miała to tylko dietą. Jedyne ćwiczenia jakie by w grę mogły wchodzić to basenik, ale niestety częściej niż raz na miesiąc czy więcej chodzić bym nie mogła bo wysypki od chloru dostaję.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 paź 2005, 23:33

moon pisze:wysypki od chloru dostaję

a ja regularnej grzybicy pochwy. Tylko na basen pojde, to zaraz chlor mnie podraznia i jakas infekcje sie pojawiaja. I miesiac z sexem z glowy. Nieee, dzieki...
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 paź 2005, 23:52

złotooka kotka pisze:sypki od chloru dostaję

A mi sie robią czerwone oczy od chloru :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 paź 2005, 00:04

cubasa pisze:A mi sie robią czerwone oczy od chloru

kazdemu sie robia jak sie chlapie w basenie 5 godzin :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 25 paź 2005, 00:12

Wstreciucha pisze:kazdemu sie robia jak sie chlapie w basenie 5 godzin

Hehe, nie dałbym rady nawet 1,5h. Woda strasznie wyciąga: jeśc sie od razu chce, a jak sie pojdzie cos zjesc to wowczas szybko idę na dno :DD
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 paź 2005, 00:18

cubasa pisze:Woda strasznie wyciąga:

wiec faceci powinni siedziec do bolu skoro wyciaga <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 25 paź 2005, 00:20

Wstreciucha pisze:wyciaga

Wstreciuszko, wyciąga, a nie wydłuża <hahaha>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 paź 2005, 00:30

cubasa pisze:Wstreciucha napisał/a:
wyciaga

Wstreciuszko, wyciąga, a nie wydłuża

posiedz w basenie a potem pochwal sie efektami :P

Hej halo to nie czat <chory> znowu zawalona skrzynka wykasowanymi postami :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 paź 2005, 01:47

cubasa pisze:A mi sie robią czerwone oczy od chloru

Jak każdemu. ;P
złotooka kotka pisze:a ja regularnej grzybicy pochwy.

To ja juz wolę wysypke <boje_sie>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 paź 2005, 07:55

moon pisze:Jasne, zarysiku nie zauważę i obudzę sie jako jakieś umięśnione bydle , któregos dnia.
Boję sie tego

a mi sie podobaja fajne, takie sredniozarysowane miesnie u kobiet ;).
Grace

Postautor: Grace » 25 paź 2005, 14:59

moon pisze:A swoją drogą już sie brzuszkami ładnie dorobiłam. Sie zarysik pojawił, przestałam i jest gorzej. Bo bardziej płaska na brzuchu byłam, ale boki mi sie jakoś durnie rozrosły i wcięcie w tali sie zmiejszyło.
Więc sprawę olałam, brzuszek rzecz jasna urósł i jakoś go takiego bardziej wolę, ale boczki sie nie zmiejszyły.

Szczerze wątpie, żeby coś takiego mogło mieć miejsce. Zapytam mojego w-fisty, wydaje mi się to niemożliwe.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 25 paź 2005, 15:03

Gosia... pisze:Szczerze wątpie, żeby coś takiego mogło mieć miejsce.

Co jest niemozliwe? Ze brzuszkami zmniejszyla obwod w talii?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 545 gości